Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Co sądzicie o tych typach?
Pardubice - K.Vary 1 1.40 :4gw:
Trinec - Vitkovice 1.80 :4gw:

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Pardubice dziś bez osłabień w pełnym zestawieniu,ale jak napisał Smeagol dla mnie ta pozycja no bet, niema co ryzykowac.K.Vary bez jednego gracza.

Co do Vitkovic to niezagra dziś 4 zawodników.Trniec powinien wystąpić w pełnym składzie.

W rozpis dzis z czeskiej dam:
Budejovice - Slavia 2.80 1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Pardubice dziś bez osłabień w pełnym zestawieniu,ale jak napisał Smeagol dla mnie ta pozycja no bet, niema co ryzykowac.K.Vary bez jednego gracza.

Co do Vitkovic to niezagra dziś 4 zawodników.Trniec powinien wystąpić w pełnym składzie.

W rozpis dzis z czeskiej dam:
Budejovice - Slavia 2.80 1[/qb]
Budejovice - Slavia 2.80 1 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
jutro tylko jeden meczyk ale za to jak wazny

Plzen

ostatnie wyczyny Plzenu nie pozostawiaja zludzeń kto jest faworytem tego meczu, poza tym grają u siebie, mają dobry stosunek ostatnich 5 meczy 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka no i walczą o play off

Plzen - 1 :4gw:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
uwaga!pilzen bedzie oslabiony 3 podstawowymi zawodnikami w libercu nie gra 2 podstawowych przeczytalem to na stronie czeskiej ligi ale i tak pilzen jest faworytem wg tamtejszych bukow

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Budejovice - Zlin 1 2.20 (STS)

Były Pardubice, była Slavia teraz kolejny ważny mecz dla C.B. Jeżeli wierzyć teorii spiskowej to dziś znowu wygrają Gospodarze.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Ja tez jestem za Plznem ostatnio dobre wystepy, wygrana na wyjezdzie, u Siebie... teraz mecz z Libercem. Powinna wejsc 1, ewentualnie 1X ale to male AKO.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Witam !
Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen.Śniło mi się,że Pilsen prowadzi 1:0 po 1 tercji z Libercem.Miałem dokładnie przed oczami stronke livescore...i taki wynik dokładnie widziałem,natomiast w 2 tercji było 0:0 ale jeszcze trwała.
Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości.
Traktujcie ten mój post jako bardziej ciekawostka,chociaż ja zagrałem za niedużą stawkę na Pilsen po pierwszej tercji.
pozdro

Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Witam !
Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen...
Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości.
...
pozdro[/qb]
To juz nie proroctwo lecz choroba zawodowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr

Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
Hehehehe , ja też miałem coś takiego , ale po całym dniu śledzenia wyników . Miałem sen że Partizan bezbramkowo zremisuje z Realem . Dałem ten mecz ale 1X . A potem sobie plułem w brodę bo mogłem dać na dokładny wynik 0:0 , po kursie ok. 8 . To raczej był przypadek , a może wypadałoby spytać Freuda ??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
WiWo pewnie masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]Witam !
Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen.Śniło mi się,że Pilsen prowadzi 1:0 po 1 tercji z Libercem.Miałem dokładnie przed oczami stronke livescore...i taki wynik dokładnie widziałem,natomiast w 2 tercji było 0:0 ale jeszcze trwała.
Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości.
Traktujcie ten mój post jako bardziej ciekawostka,chociaż ja zagrałem za niedużą stawkę na Pilsen po pierwszej tercji.
pozdro[/qb]
No to chyba musisz odbierać sny na odwrót 1:0 dla liberca na razie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
i po 1 tercji o;3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :eek:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Szkoda...ale przynajmniej na przyszlosc bede wiedzial,ze moje sny musze odbierac "na odwrot".

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
gospodarze grali w 3 tercji przez 2 minuty 5;3 i nie potrafili wykorzystac szansy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jednak brak 3 czolowych zawodnikow mial przekladnie co do wyniku ..szkoda

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
dzisiaj pardubice i sparta NO BET chyba, że X2 za małą kasiorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Vsetin

to w sumie mój pewniak na dziś, grają o wiele lepiej niż wskazuje to miejsce w tabeli poza tym walczą o oddalenie od strefy spadkowej, rabat kladno ostatnio mnie niczym nie zachwycił, a vsetin u siebie zawsze groźny

Vsetin - 1 :4gw:

Litvinov

ciężki mecz, zwłaszcza, że Znojmo ostatnio w dość dobrej formie, ale Litvinov jest już od kilku kolejek o krok od czołowej ósemki i jakoś mają pecha, ale dzisiaj Rabat Kladno a ciężki męcz i wygrana gospodarzy może otworzyć im dorge do play off

Litvinov - 1 :3gw:
Litvinov - 1x :4gw:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Witam dzisiaj typuję Pardubice-Plzen
Pardubice bardzo dobrze grają u siebie od listopada nie przegrali meczu u siebie no poza niefortunną wpadką z Budejovicami, a Plzen gra nierówno słabo na wyjazdach tak samo częste ma wpadki na własnym podwórku mój typ to zdecydowane 1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
sorki za pomyłkę nie od listopada oczywiście tylko od końca grudnia dokładnie od 28 pozdr

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
litvinov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Liberec-Vitkovice 1 2.10

Liberec ma teoretyczne szanse wejsc do pierwszej osemki, dzis musi wygrac jezeli marzy im sie gra w play-offach. Vitkovice jutro grajam u siebie z Budejovicami gdzie znajac teorie spiskow przegraja. Vitkovice maja bardzo dobry bilans ostatnich spotkan.Dlatego jestem sklonny dac na zwyciestwo Liberca (oczywiscie w rozpisie)

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1