|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Co sądzicie o tych typach? Pardubice - K.Vary 1 1.40 :4gw: Trinec - Vitkovice 1.80 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Pardubice dziś bez osłabień w pełnym zestawieniu,ale jak napisał Smeagol dla mnie ta pozycja no bet, niema co ryzykowac.K.Vary bez jednego gracza.
Co do Vitkovic to niezagra dziś 4 zawodników.Trniec powinien wystąpić w pełnym składzie.
W rozpis dzis z czeskiej dam: Budejovice - Slavia 2.80 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]Pardubice dziś bez osłabień w pełnym zestawieniu,ale jak napisał Smeagol dla mnie ta pozycja no bet, niema co ryzykowac.K.Vary bez jednego gracza.
Co do Vitkovic to niezagra dziś 4 zawodników.Trniec powinien wystąpić w pełnym składzie.
W rozpis dzis z czeskiej dam: Budejovice - Slavia 2.80 1[/qb] Budejovice - Slavia 2.80 1 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
jutro tylko jeden meczyk ale za to jak wazny
Plzen
ostatnie wyczyny Plzenu nie pozostawiaja zludzeń kto jest faworytem tego meczu, poza tym grają u siebie, mają dobry stosunek ostatnich 5 meczy 3 wygrane, 1 remis, 1 porażka no i walczą o play off
Plzen - 1 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
uwaga!pilzen bedzie oslabiony 3 podstawowymi zawodnikami w libercu nie gra 2 podstawowych przeczytalem to na stronie czeskiej ligi ale i tak pilzen jest faworytem wg tamtejszych bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Budejovice - Zlin 1 2.20 (STS)
Były Pardubice, była Slavia teraz kolejny ważny mecz dla C.B. Jeżeli wierzyć teorii spiskowej to dziś znowu wygrają Gospodarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Ja tez jestem za Plznem ostatnio dobre wystepy, wygrana na wyjezdzie, u Siebie... teraz mecz z Libercem. Powinna wejsc 1, ewentualnie 1X ale to male AKO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Witam ! Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen.Śniło mi się,że Pilsen prowadzi 1:0 po 1 tercji z Libercem.Miałem dokładnie przed oczami stronke livescore...i taki wynik dokładnie widziałem,natomiast w 2 tercji było 0:0 ale jeszcze trwała. Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości. Traktujcie ten mój post jako bardziej ciekawostka,chociaż ja zagrałem za niedużą stawkę na Pilsen po pierwszej tercji. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Witam ! Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen... Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości. ... pozdro[/qb] To juz nie proroctwo lecz choroba zawodowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229 |
Hehehehe , ja też miałem coś takiego , ale po całym dniu śledzenia wyników . Miałem sen że Partizan bezbramkowo zremisuje z Realem . Dałem ten mecz ale 1X . A potem sobie plułem w brodę bo mogłem dać na dokładny wynik 0:0 , po kursie ok. 8 . To raczej był przypadek , a może wypadałoby spytać Freuda ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
WiWo pewnie masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Oryginalnie wysłał palazzi: [qb]Witam ! Może paru z Was mi nie uwierzy,ale dzisiaj miałem sen.Śniło mi się,że Pilsen prowadzi 1:0 po 1 tercji z Libercem.Miałem dokładnie przed oczami stronke livescore...i taki wynik dokładnie widziałem,natomiast w 2 tercji było 0:0 ale jeszcze trwała. Tylko mnie nurtuje jeszcze jedna kwestia : czy odbierać ten sen "na odwrót"jak to czasem bywa czy pozostawić taki jaki był w rzeczywistości. Traktujcie ten mój post jako bardziej ciekawostka,chociaż ja zagrałem za niedużą stawkę na Pilsen po pierwszej tercji. pozdro[/qb] No to chyba musisz odbierać sny na odwrót 1:0 dla liberca na razie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
i po 1 tercji o;3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Szkoda...ale przynajmniej na przyszlosc bede wiedzial,ze moje sny musze odbierac "na odwrot".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
gospodarze grali w 3 tercji przez 2 minuty 5;3 i nie potrafili wykorzystac szansy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jednak brak 3 czolowych zawodnikow mial przekladnie co do wyniku ..szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
dzisiaj pardubice i sparta NO BET chyba, że X2 za małą kasiorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Vsetin
to w sumie mój pewniak na dziś, grają o wiele lepiej niż wskazuje to miejsce w tabeli poza tym walczą o oddalenie od strefy spadkowej, rabat kladno ostatnio mnie niczym nie zachwycił, a vsetin u siebie zawsze groźny
Vsetin - 1 :4gw:
Litvinov
ciężki mecz, zwłaszcza, że Znojmo ostatnio w dość dobrej formie, ale Litvinov jest już od kilku kolejek o krok od czołowej ósemki i jakoś mają pecha, ale dzisiaj Rabat Kladno a ciężki męcz i wygrana gospodarzy może otworzyć im dorge do play off
Litvinov - 1 :3gw: Litvinov - 1x :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469 |
Witam dzisiaj typuję Pardubice-Plzen Pardubice bardzo dobrze grają u siebie od listopada nie przegrali meczu u siebie no poza niefortunną wpadką z Budejovicami, a Plzen gra nierówno słabo na wyjazdach tak samo częste ma wpadki na własnym podwórku mój typ to zdecydowane 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469 |
sorki za pomyłkę nie od listopada oczywiście tylko od końca grudnia dokładnie od 28 pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: litvinov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Liberec-Vitkovice 1 2.10
Liberec ma teoretyczne szanse wejsc do pierwszej osemki, dzis musi wygrac jezeli marzy im sie gra w play-offach. Vitkovice jutro grajam u siebie z Budejovicami gdzie znajac teorie spiskow przegraja. Vitkovice maja bardzo dobry bilans ostatnich spotkan.Dlatego jestem sklonny dac na zwyciestwo Liberca (oczywiscie w rozpisie)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|