iwo: litvinov iwo: litvinov
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał _arturek25:
[qb]vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
litvinov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
dzieki za Vsetin, dolozylem Lugano i Eisbaren i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Jeszce raz dzieki!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Liberec-Vitkovice 1 2.10

Liberec ma teoretyczne szanse wejsc do pierwszej osemki, dzis musi wygrac jezeli marzy im sie gra w play-offach. Vitkovice jutro grajam u siebie z Budejovicami gdzie znajac teorie spiskow przegraja. Vitkovice maja bardzo dobry bilans ostatnich spotkan.Dlatego jestem sklonny dac na zwyciestwo Liberca (oczywiscie w rozpisie)[/qb]
Liberec-Vitkovice 1 2.10 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Karlove Vary - Litvinow 1 1,97
Vitkovice - C.Budziejovice 1 1,68
Slavia - Liberec 1 1,52

Mysle ze te mecze warto postawic,ale zobaczymy co z tego bedzie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
a co ze znojmem chyba tez powinniw wygrac:d

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Vitkovice - Budejovice 2 3.50 (STS)

Jedyny komentarz do tego meczu z mojej strony, to walka o utrzymanie w lidze C.B. za wszelka cene. Ostatnie zwyciestwa ze Slavia i Zlinem (niekoniecznie po sportowej rywalizacji) pokazaly ze Budejovice niezamierzaja rezygnowac z Extraklasy. Vitkovice wczoraj przegraly (trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) z Libercem, wiec ubytek sil i 3 kontuzjowanych graczy po wczorajszym meczu. TYP: 2

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
kladno-sparta 2 2.08 /prof/

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Karlove Vary - Litvinow 1 1,97
Vitkovice - C.Budziejovice 1 1,68
Slavia - Liberec 1 1,52

Mysle ze te mecze warto postawic,ale zobaczymy co z tego bedzie.[/qb]
Karlove Vary - Litvinow 1 [6:3] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Vitkovice - C.Budziejovice 1 [6:2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Slavia - Liberec 1 [5:2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Co warto grac jutro? Co polecacie?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Co sadzicie o tych meczach
230 17:00 Litvinov - Vitkovice 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53
231 17:00 Pardubice - Kladno 1.45 4.70 4.45 1.11 2.29
232 17:00 Trinec - K.Vary 1.70 4.25 3.30 1.21 1.86
233 17:00 Vsetin - Sparta 2.45 4.10 2.10 1.53 1.39
234 17:30 Budejovice - Plzen 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53
235 18:00 Liberec - Znojmo 2.25 4.00 2.25 1.44 1.44
236 18:00 Slavia - Zlin 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
no to garść typków na jutro

Litvinov

co tu dużo pisać litvinov 3 punkty od play off, ostatnio 2 mecze w plecy teraz muszą wygrać by nie stracić dystansu

Litvinov - 1 :4gw:

Liberec

podobnie 3 punkty od play off, musza walczyc, a trener Znojma stwierdził że 1 punkt go zadowala w jutrzejszym meczu i nie będzie nastawiał zespołu na więcej

Liberec - 1x :4gw:

Vsetin

tutaj tak z przekory troche, vsetin ma troche zaległośc do pozostałych walczących o 8 miejsce ale sparta na wyjazdach to gra takie błoto że szkoda gadać

Vsetin - 1x :4gw:

C.B.

budejki wygrywając ten mecz dochodzą Plzen na 8 punktów i mogą się jeszcze łudzić więc motywację mają jak nikt inny

C.B. - 1x :4gw:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Typy z 1X nie sa do konca fajne, lepiej wybrac 2 typy 1, X, 2... niz 5 takich podpieranych, bo jak ktoras druzyna *******i... to najczesciej w taki sposob ze po prostu przegrywa... =]

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Liberec - Znojmo 1 2,27
C.Budziejovice - Pilzno 1X 1,41
Trzyniec - Karlove Vary 1X 1,21

Pozdro

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
WITAM:)
DZISIAJ JEDEN TYP ALE PO DOBRYM KURSIE SLAVIA P.-ZLIN 1 ZLIN POKAZAŁ OSTATNIO ŻE WYJAZDY TO NIE MOCNA STRONA DRUGIEJ DRUZYNY SKORO TAK TO W KONFRONTACJI Z DRUŻYNĄ Z CZOŁÓWKI POPŁYNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Smeagol:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Liberec - Znojmo 1X 2,27
C.Budziejovice - Pilzno 1X 1,41
Trzyniec - Karlove Vary 1X 1,21

Pozdro[/qb]
Gdzie ty taki kurs znalazles na Liberec 1X za 2.27 chyba chodzilo Ci o 1???

Jak dla mnie na dzisiaj mimo ze koncowka sezonu Pardubice - Kladno 1 zwlaszcza ze kurs w sts 1,46
przyzwoity.
Pozdrawiam Smeagol
www.live.friko.pl [live.friko.pl][/qb]
sorki,dobrze ze zauwazyles!!chodzilo mi o 1!!juz poprawiam:)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Mam prosbe!!moze mi ktos napisac ile jest kolejek w czeskim hokeju(oraz w pozostalych europejskich)jak ktos ma takie info to bardzo bym prosil o napisanie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
czech 52
niemcy 52

Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
Przepraszam.. ja rozumiem, ze tutaj tylko pierwsa liga czeska jest.. ale nie bardzo wiem gdzie można się zapytać o drugą czeską więc chciałbym się zapytać o:
Jihlava-Prostejov 1.38 4 5 1.03 2.23
Beroun-Kometa Brno 1.36 4 5.3 1.01 2.29

Proponuje na oba mecze postawić 1...
Czy ktoś ma jakieś propoozycje?
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał Majestra:
[qb]WITAM:)
DZISIAJ JEDEN TYP ALE PO DOBRYM KURSIE SLAVIA P.-ZLIN 1 ZLIN POKAZAŁ OSTATNIO ŻE WYJAZDY TO NIE MOCNA STRONA DRUGIEJ DRUZYNY SKORO TAK TO W KONFRONTACJI Z DRUŻYNĄ Z CZOŁÓWKI POPŁYNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: a prowadzili 2-1 prawie do końca

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Na dziś można było kilka typów trafić np. x2 na Zlin przy takim ładnym kursie 1.72 a także 1x na Budejowice po kursie 1.43 to dzieki wam te typki weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
na dzisiaj:

pardubice

w sumie chłopaki nie muszą się wysilać, ale myśle że w tym meczu ze Spartą będą chcieli pokazać, że w tym sezonie reszta drużyn może im co najwyżej kije wąchać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pardubice - 2 :4gw:

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,709 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1