|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał _arturek25: [qb]vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: litvinov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] dzieki za Vsetin, dolozylem Lugano i Eisbaren i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Jeszce raz dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]Liberec-Vitkovice 1 2.10
Liberec ma teoretyczne szanse wejsc do pierwszej osemki, dzis musi wygrac jezeli marzy im sie gra w play-offach. Vitkovice jutro grajam u siebie z Budejovicami gdzie znajac teorie spiskow przegraja. Vitkovice maja bardzo dobry bilans ostatnich spotkan.Dlatego jestem sklonny dac na zwyciestwo Liberca (oczywiscie w rozpisie)[/qb] Liberec-Vitkovice 1 2.10 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Karlove Vary - Litvinow 1 1,97 Vitkovice - C.Budziejovice 1 1,68 Slavia - Liberec 1 1,52
Mysle ze te mecze warto postawic,ale zobaczymy co z tego bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
a co ze znojmem chyba tez powinniw wygrac:d
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Vitkovice - Budejovice 2 3.50 (STS)
Jedyny komentarz do tego meczu z mojej strony, to walka o utrzymanie w lidze C.B. za wszelka cene. Ostatnie zwyciestwa ze Slavia i Zlinem (niekoniecznie po sportowej rywalizacji) pokazaly ze Budejovice niezamierzaja rezygnowac z Extraklasy. Vitkovice wczoraj przegraly (trafilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) z Libercem, wiec ubytek sil i 3 kontuzjowanych graczy po wczorajszym meczu. TYP: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
kladno-sparta 2 2.08 /prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Karlove Vary - Litvinow 1 1,97 Vitkovice - C.Budziejovice 1 1,68 Slavia - Liberec 1 1,52
Mysle ze te mecze warto postawic,ale zobaczymy co z tego bedzie.[/qb] Karlove Vary - Litvinow 1 [6:3] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Vitkovice - C.Budziejovice 1 [6:2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Slavia - Liberec 1 [5:2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Co warto grac jutro? Co polecacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Co sadzicie o tych meczach 230 17:00 Litvinov - Vitkovice 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53 231 17:00 Pardubice - Kladno 1.45 4.70 4.45 1.11 2.29 232 17:00 Trinec - K.Vary 1.70 4.25 3.30 1.21 1.86 233 17:00 Vsetin - Sparta 2.45 4.10 2.10 1.53 1.39 234 17:30 Budejovice - Plzen 2.10 4.10 2.45 1.39 1.53 235 18:00 Liberec - Znojmo 2.25 4.00 2.25 1.44 1.44 236 18:00 Slavia - Zlin 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
no to garść typków na jutro
Litvinov
co tu dużo pisać litvinov 3 punkty od play off, ostatnio 2 mecze w plecy teraz muszą wygrać by nie stracić dystansu
Litvinov - 1 :4gw:
Liberec
podobnie 3 punkty od play off, musza walczyc, a trener Znojma stwierdził że 1 punkt go zadowala w jutrzejszym meczu i nie będzie nastawiał zespołu na więcej
Liberec - 1x :4gw:
Vsetin
tutaj tak z przekory troche, vsetin ma troche zaległośc do pozostałych walczących o 8 miejsce ale sparta na wyjazdach to gra takie błoto że szkoda gadać
Vsetin - 1x :4gw:
C.B.
budejki wygrywając ten mecz dochodzą Plzen na 8 punktów i mogą się jeszcze łudzić więc motywację mają jak nikt inny
C.B. - 1x :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Typy z 1X nie sa do konca fajne, lepiej wybrac 2 typy 1, X, 2... niz 5 takich podpieranych, bo jak ktoras druzyna *******i... to najczesciej w taki sposob ze po prostu przegrywa... =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Liberec - Znojmo 1 2,27 C.Budziejovice - Pilzno 1X 1,41 Trzyniec - Karlove Vary 1X 1,21
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469 |
WITAM:) DZISIAJ JEDEN TYP ALE PO DOBRYM KURSIE SLAVIA P.-ZLIN 1 ZLIN POKAZAŁ OSTATNIO ŻE WYJAZDY TO NIE MOCNA STRONA DRUGIEJ DRUZYNY SKORO TAK TO W KONFRONTACJI Z DRUŻYNĄ Z CZOŁÓWKI POPŁYNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Smeagol: [qb] Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Liberec - Znojmo 1X 2,27 C.Budziejovice - Pilzno 1X 1,41 Trzyniec - Karlove Vary 1X 1,21
Pozdro[/qb] Gdzie ty taki kurs znalazles na Liberec 1X za 2.27 chyba chodzilo Ci o 1??? Jak dla mnie na dzisiaj mimo ze koncowka sezonu Pardubice - Kladno 1 zwlaszcza ze kurs w sts 1,46 przyzwoity. Pozdrawiam Smeagol www.live.friko.pl [ live.friko.pl][/qb] sorki,dobrze ze zauwazyles!!chodzilo mi o 1!!juz poprawiam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Mam prosbe!!moze mi ktos napisac ile jest kolejek w czeskim hokeju(oraz w pozostalych europejskich)jak ktos ma takie info to bardzo bym prosil o napisanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80 |
Przepraszam.. ja rozumiem, ze tutaj tylko pierwsa liga czeska jest.. ale nie bardzo wiem gdzie można się zapytać o drugą czeską więc chciałbym się zapytać o: Jihlava-Prostejov 1.38 4 5 1.03 2.23 Beroun-Kometa Brno 1.36 4 5.3 1.01 2.29
Proponuje na oba mecze postawić 1... Czy ktoś ma jakieś propoozycje? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469 |
Oryginalnie wysłał Majestra: [qb]WITAM:) DZISIAJ JEDEN TYP ALE PO DOBRYM KURSIE SLAVIA P.-ZLIN 1 ZLIN POKAZAŁ OSTATNIO ŻE WYJAZDY TO NIE MOCNA STRONA DRUGIEJ DRUZYNY SKORO TAK TO W KONFRONTACJI Z DRUŻYNĄ Z CZOŁÓWKI POPŁYNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] no to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: a prowadzili 2-1 prawie do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Na dziś można było kilka typów trafić np. x2 na Zlin przy takim ładnym kursie 1.72 a także 1x na Budejowice po kursie 1.43 to dzieki wam te typki weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
na dzisiaj:
pardubice
w sumie chłopaki nie muszą się wysilać, ale myśle że w tym meczu ze Spartą będą chcieli pokazać, że w tym sezonie reszta drużyn może im co najwyżej kije wąchać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pardubice - 2 :4gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|