"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
No a ja dałem
Sprta P - Pardubice 1/3 1 2,95
Ładny kursik... może wejdzie :-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
pardubice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Te pardubice są nie przeciętne ciekawe tylko kiedy bedą sobie mecze odpuszcząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pardubice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Panowie typy na wtorek liga czeska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> vitkowice-slavia 1 2,2 kladno-trinec 1 2,1 sparta p - c budejovice 1 1,45 zlin-liberec 1 1,47 CO wy na to moim zdaniem to sa pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro!!!! udanych typowań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 27.01.04

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
sparta i zlin wygladaja troche nieciekawie;
kto wie ile druzyn gra w playoffach a ile spada?
i le jest kolejek do konca?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Moje typy na wszystkie meczyki: vitkowice-slavia 1 k vary-vsetin 10 kladno-trinec 1 znojmo-pardubice 2 plzen-litvinov 1 sparta p-c budejovice 1 zlin-liberec 1!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: co wy na to panowie!!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
no to pozwole sobie podać kilka typków na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Karlove Vary

to moim zdaniem najpewniejszy mecz, tzw. mecz o 6 punktów, Karlove wygrywając odrywają się na 3 punkty od depczącego im po piętach Vsetinu, poza tym mają szansę wejśc do 8 czołowych drużyn ligi

Karlove Vary - 1 :4gw:

Trinec

Kladno ostatnio traci parę, a Trinec ma szansę poprawić swoją pozycję przy rozdziale rywaliw play off

Trinec - x2 :4gw:

Liberec

Zlin ostatnio grywa jak mu się chce, a Liberec, no cóż wystarczy spojrzeć na dół tabeli, Liberec 12 miejsce ale tylko 3 punkty od play off, tymczasem Zlin już pewny gry w dalszej części sezonu

Liberec - x2 :4gw:

poza tym można na rozpis:

Znojmo

mogą zająć 2 pozycje w lidze, pardubice poza zasięgiem, ale ostatnio pokazali troche swoim kibicom ładnej gry i teraz mogą bez obaw odpuścić

Plzen

jak już pisałem dół tabeli bardzo wyrównany, Plzen przed ostatni ale wygrywając może się bardzo przybliżyć do play off

odpowiadając na pytania o długośc sezonu to ma on 52 kolejki teraz gramy 43, 8 drużyn gra o mistrzostwo, 1 spada od razu

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Jutro dwa ładne mecze godne uwagi:
Totomix:
SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1 1,45 :5gw: lub
SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1/3 1 1,9 :4gw:
Sparta musi się przełamać - lepszy rywal do tego im się nie zdarzy
ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw:
Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
K Vary zagraja bez podstawowego bramkarza. Vsetin 1 wzmocnienie ze Sparty,
moj typ 10 :3gw:

Do Kladna wraca kluczowy napastnik Martin Prochazka, Trinec uzyskuje dosc charakterystyczne wyniki: u siebie wszystko praktycznie wygrywa, na wyjezdzie przegrywa... ale zawsze moze to odmienic,
jednak typ 1 :2gw:

Znojmo - Pardubice No Bet

Vitkovice - Slavia 10 :4gw:

Zlin - Liberec typ 1 :4gw:

Zlin u siebie bardzo silny, na pewno chce walczyc o 2ga pozycje, Liberec punkty zdobywa raczej u siebie, ale oczywiscie niespodzianka nie wykluczona

Pilzno - Litvinov 1 :3gw:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw:
Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...[/qb]
Ale se odpuścili... ładny se konkurs strzelecki zrobili.. jak pewne mecze to nie wygrywają ,a jak znowu są mecze, które wydają się pewne (że przegrają)... to Oni se jesień sredniowiecza robią..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Jutro dwa ładne mecze godne uwagi:
Totomix:
SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1 1,45 :5gw: lub
SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1/3 1 1,9 :4gw:
Sparta musi się przełamać - lepszy rywal do tego im się nie zdarzy
ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw:
Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...[/qb]
Sparta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , a Pardubice mnie zszokowaly, bo ten mecz zagraly tak jakby chcialy wygrac! fajnie by bylo jakby nam sami pisali kiedy maja ochote na WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Możecie podpowiedzieć jakiś w miare dobry typ z ligi czeskiej na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Witajcie ostatnio porazka ale tylko zawiódł mnie plzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale to nic walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo przeciez trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pianke wypic no nie!!! moje typy na 30.01.04 które wysłałem w toto-mix c budejovice-k.vary 10 1,41 liberec-kladno 2, litvinov-vsetin 1 pardubice-vitkovice 1, slavia p-znojmo 1 zlin-plzen 1, trinec-sparta p 2 pozdro i spoko typowan zyczy kibic ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
dzisiaj jakaś ciężka kolejka ale wybrałem:

Trinec

sparta cieniutka na wyjazdach, a ostatnia wygrana ze słabiutkimi C.B. nic tu nie zmieni, Trinec u siebie bardzo groźny

Litvinov

mecz o 6 punktów, zwycięztwo każdej z drużyn przybliża ich do play off ale Litvinov u siebie powinien dać rade i oddali się w tabeli od Vsetinu

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
dzisiaj jakaś ciężka kolejka ale wybrałem:

Trinec

sparta cieniutka na wyjazdach, a ostatnia wygrana ze słabiutkimi C.B. nic tu nie zmieni, Trinec u siebie bardzo groźny

Litvinov

mecz o 6 punktów, zwycięztwo każdej z drużyn przybliża ich do play off ale Litvinov u siebie powinien dać rade i oddali się w tabeli od Vsetinu

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
C.Budejovice - Karlove vary (x2)
kurs w Gamebookers 1.55

pozdrawiam

VIVA Śląsk Wrocław

Dołączył: Jan 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 17
ja bym dzisiaj postawił
paradubice :4gw:
zlin :4gw:
k.vary :3gw:
co wy o tym myslicie
czekam na wasze typy i opinie
pozdro
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Trinec-Sparta 1 2.23
Zlin-Plzen 1 1.54
Litvinov-Vsetin 1 1.84
i lekko Pardubice-Vitkovice 2 4.75

Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
Czy to prawdopodobne?
Trinec od dawna tak gra, żeby przed play-offami być na 6-7 miejscu. Dlaczego? Bo np. 7 miejsce gra w play-offach z 2 - a zwycięzca tej pary gra ze wygranym pary 3-6 a więc nie z Pardubicami jak to było w przypadku Trinca w zeszłym roku. Teoretycznie zajmując 7 miejsce Trinec gra ze Zlinem (z którym potrafi wygrywać)potem ewentualnie z Vitkovicami lub Pragą z którymi to ma większe szanse niż z Pardubicami...
Na tych ostatnich trafiają dopiero w finale, czego im życzę.

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, rymoholik, forty, Lukasz111), 1,844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1