|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175 |
No a ja dałem Sprta P - Pardubice 1/3 1 2,95 Ładny kursik... może wejdzie :-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
pardubice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Te pardubice są nie przeciętne ciekawe tylko kiedy bedą sobie mecze odpuszcząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Pardubice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Panowie typy na wtorek liga czeska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> vitkowice-slavia 1 2,2 kladno-trinec 1 2,1 sparta p - c budejovice 1 1,45 zlin-liberec 1 1,47 CO wy na to moim zdaniem to sa pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro!!!! udanych typowań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 27.01.04
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102 |
sparta i zlin wygladaja troche nieciekawie; kto wie ile druzyn gra w playoffach a ile spada? i le jest kolejek do konca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Moje typy na wszystkie meczyki: vitkowice-slavia 1 k vary-vsetin 10 kladno-trinec 1 znojmo-pardubice 2 plzen-litvinov 1 sparta p-c budejovice 1 zlin-liberec 1!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: co wy na to panowie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
no to pozwole sobie podać kilka typków na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Karlove Vary
to moim zdaniem najpewniejszy mecz, tzw. mecz o 6 punktów, Karlove wygrywając odrywają się na 3 punkty od depczącego im po piętach Vsetinu, poza tym mają szansę wejśc do 8 czołowych drużyn ligi
Karlove Vary - 1 :4gw:
Trinec
Kladno ostatnio traci parę, a Trinec ma szansę poprawić swoją pozycję przy rozdziale rywaliw play off
Trinec - x2 :4gw:
Liberec
Zlin ostatnio grywa jak mu się chce, a Liberec, no cóż wystarczy spojrzeć na dół tabeli, Liberec 12 miejsce ale tylko 3 punkty od play off, tymczasem Zlin już pewny gry w dalszej części sezonu
Liberec - x2 :4gw:
poza tym można na rozpis:
Znojmo
mogą zająć 2 pozycje w lidze, pardubice poza zasięgiem, ale ostatnio pokazali troche swoim kibicom ładnej gry i teraz mogą bez obaw odpuścić
Plzen
jak już pisałem dół tabeli bardzo wyrównany, Plzen przed ostatni ale wygrywając może się bardzo przybliżyć do play off
odpowiadając na pytania o długośc sezonu to ma on 52 kolejki teraz gramy 43, 8 drużyn gra o mistrzostwo, 1 spada od razu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Jutro dwa ładne mecze godne uwagi: Totomix: SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1 1,45 :5gw: lub SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1/3 1 1,9 :4gw: Sparta musi się przełamać - lepszy rywal do tego im się nie zdarzy ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw: Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46 |
K Vary zagraja bez podstawowego bramkarza. Vsetin 1 wzmocnienie ze Sparty, moj typ 10 :3gw:
Do Kladna wraca kluczowy napastnik Martin Prochazka, Trinec uzyskuje dosc charakterystyczne wyniki: u siebie wszystko praktycznie wygrywa, na wyjezdzie przegrywa... ale zawsze moze to odmienic, jednak typ 1 :2gw:
Znojmo - Pardubice No Bet
Vitkovice - Slavia 10 :4gw:
Zlin - Liberec typ 1 :4gw:
Zlin u siebie bardzo silny, na pewno chce walczyc o 2ga pozycje, Liberec punkty zdobywa raczej u siebie, ale oczywiscie niespodzianka nie wykluczona
Pilzno - Litvinov 1 :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 80 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw: Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...[/qb] Ale se odpuścili... ładny se konkurs strzelecki zrobili.. jak pewne mecze to nie wygrywają ,a jak znowu są mecze, które wydają się pewne (że przegrają)... to Oni se jesień sredniowiecza robią..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]Jutro dwa ładne mecze godne uwagi: Totomix: SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1 1,45 :5gw: lub SPARTA P.- C.BUDEJOVICE 1/3 1 1,9 :4gw: Sparta musi się przełamać - lepszy rywal do tego im się nie zdarzy ZNOJMO - PARDUBICE 1 2,3 :4gw: Znojmo w super formie, Pardubice, jak wszyscy wiemy, ma już pierwsze miejsce w kieszeni, więc się chłopaki zbytnio nie przemęczają, więc...[/qb] Sparta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , a Pardubice mnie zszokowaly, bo ten mecz zagraly tak jakby chcialy wygrac! fajnie by bylo jakby nam sami pisali kiedy maja ochote na WIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Możecie podpowiedzieć jakiś w miare dobry typ z ligi czeskiej na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Witajcie ostatnio porazka ale tylko zawiódł mnie plzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale to nic walczymy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo przeciez trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pianke wypic no nie!!! moje typy na 30.01.04 które wysłałem w toto-mix c budejovice-k.vary 10 1,41 liberec-kladno 2, litvinov-vsetin 1 pardubice-vitkovice 1, slavia p-znojmo 1 zlin-plzen 1, trinec-sparta p 2 pozdro i spoko typowan zyczy kibic ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
dzisiaj jakaś ciężka kolejka ale wybrałem:
Trinec
sparta cieniutka na wyjazdach, a ostatnia wygrana ze słabiutkimi C.B. nic tu nie zmieni, Trinec u siebie bardzo groźny
Litvinov
mecz o 6 punktów, zwycięztwo każdej z drużyn przybliża ich do play off ale Litvinov u siebie powinien dać rade i oddali się w tabeli od Vsetinu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
dzisiaj jakaś ciężka kolejka ale wybrałem:
Trinec
sparta cieniutka na wyjazdach, a ostatnia wygrana ze słabiutkimi C.B. nic tu nie zmieni, Trinec u siebie bardzo groźny
Litvinov
mecz o 6 punktów, zwycięztwo każdej z drużyn przybliża ich do play off ale Litvinov u siebie powinien dać rade i oddali się w tabeli od Vsetinu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
C.Budejovice - Karlove vary (x2) kurs w Gamebookers 1.55
pozdrawiam
VIVA Śląsk Wrocław
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 17 |
ja bym dzisiaj postawił paradubice :4gw: zlin :4gw: k.vary :3gw: co wy o tym myslicie czekam na wasze typy i opinie pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
Trinec-Sparta 1 2.23 Zlin-Plzen 1 1.54 Litvinov-Vsetin 1 1.84 i lekko Pardubice-Vitkovice 2 4.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 11 |
Czy to prawdopodobne? Trinec od dawna tak gra, żeby przed play-offami być na 6-7 miejscu. Dlaczego? Bo np. 7 miejsce gra w play-offach z 2 - a zwycięzca tej pary gra ze wygranym pary 3-6 a więc nie z Pardubicami jak to było w przypadku Trinca w zeszłym roku. Teoretycznie zajmując 7 miejsce Trinec gra ze Zlinem (z którym potrafi wygrywać)potem ewentualnie z Vitkovicami lub Pragą z którymi to ma większe szanse niż z Pardubicami... Na tych ostatnich trafiają dopiero w finale, czego im życzę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|