"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Znojmo-C.Budejovice 1
jakies przeciwskazania??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Znojmo-C.Budejovice 1
jakies przeciwskazania??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Jak dla mnie pewna jedynka, stawiaj na Znojmo.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Znojmo - Budejovice 2 4.20
K.Vary - Liberec 2 3.00
Vitkovice - Zlin 1 2.20

Kazde z tych pozycji warte zagrania w rozpisie, typy kierowane raczej interesem poszczegolnych druzyn niz forma. Zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Moje propozycje na dzisiaj o podniesionym stopniu ryzyka ale jak to się mówi kto nie ryzykuje ten...
Kladno-Litvinov 1/3 1
Znojmo-C.Budejovice 1/3 1
Vsetin-Trinec 1
Wszysto wskazuje na to że będzie ok. pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
Kladno - Litvinov 1 1.88
Znojmo - CB 1 1.49
K Vary - Liberec 1 1.78

Kladno i K Vary ostatnio w lepszej dyspozycji, za to Litvinov i Liberec w gorszej. Do tego graja u siebie i mysle ze nie pozwola sobie na strate punktow. A Znojmo to po prostu roznica klas, choc dla CB kazdy mecz teraz to mecz ostatniej nadzieji..

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ku,rwa nie mam slow , co za sprzedajna liga
jeszcze 2-3 lata temu to bylo niedopomyslania takie walenie sobie w przyslowiowego chu.ja ale wraz ze zwiekszeniem sie popularnosci i ilosci grajacych takie walki maja miejsce coraz czesciej , a po drugie to pewnie ceskie budejovice kupily sobie ten mecz
pies ich ku.rwa je.bal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Znojmo - Budejovice 2 4.20
K.Vary - Liberec 2 3.00
Vitkovice - Zlin 1 2.20

Kazde z tych pozycji warte zagrania w rozpisie, typy kierowane raczej interesem poszczegolnych druzyn niz forma. Zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Znojmo - Budejovice 2 4.20 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
K.Vary - Liberec 2 3.00 2-2 3-2 w dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Vitkovice - Zlin 1 2.20 5-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

I po raz kolejny widac jak na dłoni ze niema w tych meczach walki tylko układy i układziki, w kazdym razie rozpis wszedł bardzo pieknie ahh ten kurs Budejovic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Dzisiaj zagrałem sobie z tej ligi jeden meczyk a dokładnie 1 tercję Vitlovice-Znojmo 1/3 1 po kursie 2,65 i zobaczymy co z tego wyjdzie, podłączyłem to do pozostałych trzech meczyków z ligi szwajcarskiej i austryjackiej też pierwsze tercje i zagrałem w systemie 3z4.(Ambri-Davos 1, Basel-Lugano 2, Graz-Klagenfurt 1 to mecze które postawiłem dodatkowo)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał Majestra:
[qb]Dzisiaj zagrałem sobie z tej ligi jeden meczyk a dokładnie 1 tercję Vitlovice-Znojmo 1/3 1 po kursie 2,65 i zobaczymy co z tego wyjdzie, podłączyłem to do pozostałych trzech meczyków z ligi szwajcarskiej i austryjackiej też pierwsze tercje i zagrałem w systemie 3z4.(Ambri-Davos 1, Basel-Lugano 2, Graz-Klagenfurt 1 to mecze które postawiłem dodatkowo)[/qb]
Vitkovice-Znojmo po dziewięciu minutach 3-0 jee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 111
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 111
A szczerze ?? To mam głeboko w .... ci i jak postawiłeś! Nie po to istnieje forum, ażeby tacy ludzie jak tu maczali paluchy!
Jeżeli chcesz coś zasygnalizować, to zrób to o tyle wcześniej ażeby inni tez mogli to zrobić. A nie pojawiaj się, w celu przechwałek.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Sorki że uraziłem kolegę ale tak naprawdę jak masz to w .....ci to po co się wogóle odzywasz i komentujesz to?!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
racje ma ,po co o 17 godzinie twoje typy, pochwal sie kolegom na gg

Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał dziadek&mezo:
[qb]racje ma ,po co o 17 godzinie twoje typy, pochwal sie kolegom na gg[/qb]
A nie wziąłeś pod uwagę że może nie mogłem zrobić tego wcześniej trochę wyrozumiałości. I nie wiem dlaczego tak was to uraziło? wkońcu na forum można podzielić się swoimi typami i uwagami a że zrobiłem to trochę późno no coż jadąc autobusem bez laptopa ciężko a wogóle go niemam a jak mi wiadomo to nie ma w autobusach u nas kawiarenek internetowych! No i panowie nie oto chodzi tu aby sobie dogryzać tak więc darujcie już sobie a ja następnym razem się porawię pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Panowie dzisiaj 16.02.04 jutro extraliga czeska gra a tu zero typów :zobacz: co z wami pomóżcie trochę przeciez jesteście fachowcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowionka od kibola Zagłębia Sosnowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hokej jest the best <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich

Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Potrzebuje info o ilosci meczów w rundzie zasadniczej w ligaach europejskich (czechy,Finlandia, Niemcy, Szwecja,Szwajcaria,Rosja,Norwegia ) Także interesuje mnie jakie są zasady rozgrywania meczów play-off w poszczególnych krajach. Być możema ktoś stronki na ten temat. Z góry dziekuję Kondziu.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
siema na dzisiaj :
zlin-kladno 1(1.48) z profa
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]siema na dzisiaj :
zlin-kladno 1(1.48) z profa
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
moze jakies uzasadnienie ???

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
zajebisty mecz na wtope kladno 8 walczy o play off

Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
kladno moze walczyc sobie o play offy ale z innymi druzynami zlin u siebie nie przegrywa i na dodatek z taka druzyna:) szkoda ze w sts niema na wynik 1 tercji tego albo handicap potrójny.pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Ciekawe czemu wycofali wszedzie Vsetin, czuje, że dobrze chciałem tu grać na ich zwycięstwo a buki zobaczyli, że przesadzili z tym kursem (np. 2,85 w Mixie).

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1