Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Kurs na andersena juz polecial ma 1,73 ale i tak wydaje mi sie ze to prezent bo musialby komplet zrobic a kto PK i lindgren lub Dobucki sa zdolni odebrac mu ten 1 pkt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Kaparna +20.5 w cb.Ale te kangury znają sie b.dobrze na wszystkim.Dzisiaj ich sprawdze na żużla.Indianie u nich +23.5
Nawoj.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Maciek
Kaparna +20.5 w cb.Ale te kangury znają sie b.dobrze na wszystkim.Dzisiaj ich sprawdze na żużla.Indianie u nich +23.5
Nawoj.
teraz przy tej zmianie warto dac kaparne bo brak rr to duzy handicap dla kaparny

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by KRAJAN
Panowie coś na wywołanie negatów.
na razie zapodałem mega rozpis 4/5
1/ wasp - zdecydowanie myślę inaczej Smierdziuch to gównojady - a takie gównojady to Masarze zjedzą na śniadanie - dziwią mnie tylko kursy wystawione przez buczki?
KK - jeździ nierówno, Jaguś będzie punktował to pewnik - ale Risager za Shleina - to juz bardzo duże osłabienie - do tego dochodzi postawa Simona i Rosjanina - ktoś pisze brednie - obaj są jak na swoje możliwości dobrze dysponowani - pomimo że SS jest po kontuzji - dla mnie to typ dnia - ale na razie zagrałem rozpisy za drobniejsze - na single wstrzymam się po waszych opiniach.
Na mój nos Śmierdziele popłyną -10
czyli SME-MAS 2 /2.00/

2/ Kaparna - Dackarna 2 (-18,5)
Tu analiza jest prostrza kto może zdobyć pkt dla gospodarzy? Rafa z 10 - a reszta doloży drugie 10/15 - w sumie wiecej niż 25pkt gospodarze pkt moga nie ugrać - myślę że -30 bylby bardziej miarodajnym hcp?

3/ Västervik - Piraterna 1(-6,5)
Spotkanie na szczycie z takich co ich nie lubię tym bardziej że muszę grac przeciwko moim ulubionym Piratom, ale Vaster nie skory do przegrywania u siebie - seba wczoraj pojechał nieźle - tomek oki - zresztą cala paka spoko - przewiduję ponad -10

4/ Vetlanda - Rospiggarna 1(-6,5)
Crumpik dochodzi do siebie - i pomimo że wczoraj sporo 1 dziś powinno być lepiej - co klasa to klasa - patrz wczorajszy ostatni wyścig z Wilkami. Rune - bez komentarza - lee wczoraj wysmienicie Iversen z Chrzankiem swoje dolożą i skończy się jak wyżej powyżej 10pkt.

5/ i tego boję się najbardziej- teoretycznie może być miazga pow. 30pkt - ale Okoń z PePe moga troszke ucialać - a jak się dostosuje Mr Zet - nie widomo - 22,5 to dużo i nie dużo - ja spróbowałem - teraz czekam na Wasze negaty w celu wybrania 2/3 ew. miocniejszego singla lub dubla
ostatecznie do tego rozpisu doadałem na jego bazie jeszcze dwa kombinatory 2/3 i dubla
2/3 - 1=2+3
dubel - Vaster+Dac - i tak zostanie

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jeszcze sportingbet-Dackarna 17-20-kurs 4. Ten margines króluje

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
sorry krajan nieczytales ze niema rr za jonssona i dackarna ma tylko 3 punktujacych zawodnikow bo alden kling i rezerwowi sa na poziomie kaparny

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by jarko 33
sorry krajan nieczytales ze niema rr za jonssona i dackarna ma tylko 3 punktujacych zawodnikow bo alden kling i rezerwowi sa na poziomie kaparny

Jarko nie zapominaj o Emilu - zobaczysz ten człek przywiexie dziś spora liczbę pkt - jak na siebie - pow. 7/8-ciu -

zresztą bawiąc się we wróżbitę:
FL - ok 12
HA - ok. 14
PK - ok. 14
EK - ok. 8
pozostali ok. 10-12
w sumie daje to 60pkt - przy 36 przeciwników - nie powinno byc źle ale zobaczymy najwyżej sie sparzę wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Bwin sie zorientowal ze nie ma ZZ w Dackarnie :D:D:D Andersena juz nie ma a linia spadala na 16,5 :D:D:D co za ziomy

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
No kangury to samo,zobaczymy,czy mój pospiech sie opłacił.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
u mnie poszlo tak:
unibet
Västervik - Piraterna (B)
1 1.15
Kaparna - Dackarna
3-Drogowy HCP (20-0)
1 1.85
Smederna - MasarnaAvesta
3-Drogowy HCP (0-2)
2 1.85
Podwójne(x2)

exp

Västervik - Piraterna handicap 1 (-6.5) 1.70
Vetlanda - Rospiggarna 1 1.25

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Andersen latwe biegi tylko raz z PK no i 16 bieg. Ostatnio u siebie komplet z VMSem,wczoraj znakomity wystep w Swindonie. Mam to tez zagrane bo wygladalo na swira przy 5 startach,ale jak wiadomo buki maja szczescie a zwlaszcza taki baw.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
------------------------------------------------------------------
u mnie poszlo tak:
unibet
Västervik - Piraterna (B) 1 1.15
Kaparna - Dackarna 3-Drogowy HCP (20-0) 1 1.85
Smederna - MasarnaAvesta 3-Drogowy HCP (0-2) 2 1.85
Podwójne(x2)

exp

Västervik - Piraterna handicap 1 (-6.5) 1.70
Vetlanda - Rospiggarna 1 1.25

------------------------------------------------------------------
wszystko ladnie pieknie...:)

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1
Witam, mam pytanie odnosnie wczorajszej kolejki Elitserien na bwin.com, mianowicie stawialem wczoraj 3 kupony, 3 weszly, bwin dosc szbko rozliczylo pierwsze 2... Dzisiaj rano wchodze na konto i moim oczom ukazalo sie cos takiego:

[Linked Image]

wynik Jagusia chociazby ze speedway.nu(http://www.speedway.nu/2007/Report.asp?elit.IF)

to 2,2,3,3,2 - 12

bwin to rozlicza jako... UNDER 11,5

Juz do nich napisalem, jednak zapewne dostane odpowiedz, ze moja sugestia zotanie przekazana do odpowiedzniego dzialu i zwrot nastapi po jakichs 3 tygodniach, czy ktos wczoraj rowniez postawil na Jagusia i ma podobny problem?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 13
Witam, u mnie w dwóch przypadkach rozliczyli linie 11,5pkt (Jaguś oraz Hancock), również pisałem a nawet dzwoniłem, oczywiście odpowiedz była że sprawa skierowana została do działu bukmacherów.

mxt_ #1472282 09/08/2007 00:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 13
Szybka reakcja ze strony Bwin i zakłady rozliczone są poprawnie.

mxt_ #1492558 14/08/2007 21:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Dzisiaj kolejne zmagania na szwedzkich torach...

pierwsze co mi weszło na myśl to Vastervik z handi expekt oferuje +6,5 zobaczymy co da sportingbet... mam nadzieje ze tomus pojedzie tak jak w sobote na tym torze...Pedersen i harris tez dobrze sie sprawowali.. po drugiej stronie barykady bardzo dobrze jeżdzacy Andersen Lingren no i karlsson tez u siebie jeździc umie...po małej analizie wychodził mi remis...więc handi jak dla mnie do wziecia..mecz napewno bedzie stał na wysokim poziomie a wynik oscylował około remisu ..

co do innych meczy Vetlanda powiezie Indianców ,Rosspigarna nie ma co tu pisac ...nie wiem jak z ta Masarna lekko moznaby było spróbowac no narazie na tyle co i na przedzie..jeszcze troche czasu jest zobaczymy co ludziska wymysla

pozdro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Luxo - Vastervik
ciezko wytypowac-nie wiadomo czy jada Iver i Gjedde i czy bedzie RR.
Masarna-Bajen 1...
Pedersen i Scott beda musieli ciagnac wynik,jak Gapa zawali to czuje porazke.Ale ta Masarna to niech ich...:)
Indianerna -Elit
Tak latwo goscie tego nie wygraja jakie sa przewidywania.
Kaparna
wlasnie sciagneli hp po RR Rafala wiec pozostaje czekac nadal.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
A ja postawiłem Hammarby + 1,5

Gapiński ostatnio w niezłej formie, dojdą do tego pewne punkty Pedersena, zdobycz Scotta i Jensena.
Z drugiej strony Adams, Watt i trójka, która nie cieszy się u mnie zbytnim zaufaniem: Stead, A.Dryml i Bambo smile
Dużo będzie zależało też od tego jak pojadą słabsze ogniwa obu zespołów. Jak dla mnie Hammarby może powalczyć smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 114
Originally Posted by Damian-ek7
A ja postawiłem Hammarby + 1,5

Gapiński ostatnio w niezłej formie, dojdą do tego pewne punkty Pedersena, zdobycz Scotta i Jensena.
Z drugiej strony Adams, Watt i trójka, która nie cieszy się u mnie zbytnim zaufaniem: Stead, A.Dryml i Bambo smile
Dużo będzie zależało też od tego jak pojadą słabsze ogniwa obu zespołów. Jak dla mnie Hammarby może powalczyć smile

Za Jensena dzis RR. Nie pojedzie tez Kylmek.

Co do Rosspigarny to hc wisi jeszcze w nordicu, tyle ze kurs leci w dol. No ale te 26 pkt. dzis raczej spokojnie do przeskoczenia z takim skladem Kaparny smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Zapomniałem o tym jego ślubie, czy innych wypadach :|

No to będzie ciężko :/

Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1