Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Kurde spóznilem sie z Boforem...
Dlatego na dzis:
Örebro - Mora Schwed.Allsv.Södra 2 @ 1,65

pozdro knopsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]no to dzis opuszcza sie Set Fisher, juz wczoraj to robil, ale nie zauwazylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

podaje za niego wiec najczesciej pojawiajacy sie dzis typ, wczoraj nic to nie dalo, moze dzis! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />THOM i w ogole wszyscy mysle ze to dobry pomysl ze jesli ktos nie poda typa do godziny 00.00 automatycznie bedzie liczony mu najczesciej pojawiajacy sie z typ z NHL, przy rownej liczbie ten z najnizszym kursem, ale i tak pewnie moja idea upadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> anyway

typ za SET FISHER
Los Angeles - New Jersey under 5,5 (1.50) STS[/qb]
Set Fisher nie podaje typów od 6 dni, więc nie wiem czy jest sens podawania za niego typów. Jeżeli chcesz terrorist to podawaj typy za niego, (i nie tylko) nie mam nic przeciw temu, lecz ja sam tego nie będę tego robił, bo po pierwsze strasznie mi to utrudni podliczanie, jeszcze jak ma dojść do tego codzienne sprawdzanie kto podał typa, a kto nie i jaki kurs dziś jest najniższy i czy nie jest już zablokowany, a w następstwie szukanie kolejnego z najniższym kursem, lub gdy będą 2 o kursie np. 1,50 i podam ten, który wtopi to później jeszcze ktoś będzie miał do mnie pretensje, że mu zły typ wybrałem. Poza tym, czy jest to sprawiedliwe wobec innych uczestników konkursu?, którzy regularnie podają typy lecz czasami nie trafią i okaże się, że Set Fisher będzie wyżej od nich w tabeli, bo będzie miał spisywany najczęściej pojawiający się typ (większa szansa trafności). Nie mam nic do Set Fishera (tylko szkoda, że chyba się wycofał) - więc jeśli chcesz to podawaj typy za niego i innych. Ja mogę podliczać TYLKO WÓWCZAS jeśli będzie NAPISANE typ ..... za ..... - nie mogę uprawiać samowolki, bo póżniej będzie :eek: , że gracz (X) ma tyle punktów - skąd? i jest wyżej w tabeli od graczy (Y,Z) - typy muszą być podane w poście na dany dzień. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Sorry, że tak się rozpisałem.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Widze ze dyskusja sie rozpetala , mysle ze nalezy ja przeniesc do innego tematu .Ja popieram THOMA i jestem przeciwny podawaniu typow za kogos (jesli oczywiscie o to nie poprosi bo wtedy jak najbardziej)poniewaz dojdzie wtedy do takiej sytuacji ze polowa uczestnikow bedzie leciala do neta by podac typ a polowa pomysli"a dzis nie chce mi sie podawac i myslec bo zrobi to za mnie ktos inny"To jest konkurs indywidualny a nie zbiorowy , kolejna kwestia to znowu utrudnienie dla THOMA przy podliczaniu wynikow a przy tylu uczestnikach to naprawde ciezkie zadanie.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Tak, ta dyskusja powinna być gdzie indziej. Pozatym zgadzam się ze swoimi przedmówcami w 100%. W środku konkursu poprawiać regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Anaheim - New Jersey (il.g) under 5.5 @ 1.55 / sts

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
ISLANDERS - CAROLINA under 5.5 ,1.7 sts

Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 112
26/11/03

Detroit - Edmonton over 4,5 1,50

toto-mix

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
19:00 Boden - Pitea Over 5.50 1.70 /nordicbet Sweden Allsvenskan Norra

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
STS
Anaheim - New Jersey under 5.5 @ 1.55

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Pittsburgh-Philadelphia 2 sts 1,8

Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
niejest to barzo moja parkieta
SAN JOSE -CHICAGO 1,
VYHRA DOMACEHO
KURZ 2,00 STS
CZESC KONKURZOVCOM JA UZ SKORO UMJE PO POLSKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
CAROLINA HURRICANES - NEW YORK ISLANDERS
Typ: NEW YORK ISLANDERS -0.5
Kurs: 1.71
CB

Stan: 25-25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
Expekt

Buffalo Sabres - Washington Capitals OVER 5.5 @2.10

32-18

Pzdr

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
STS

Anaheim - New Jersey (il.g) under 5.5 @ 1.55

pozdrawiam !!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
Buffalo - Washington 1; 2,25; Expekt

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
00:55 Unibet
Buffalo Sabres - Washington Capitals
Łącznie z dogrywką [email][email protected][/email]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
BARRIE COLTS - OWEN SOUND ATTACK
Typ 2
Kurs 1,6
CB

Stan 30-20

Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
CHI Blackhawks v SJ Sharks 2 @1.53 (gb)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
New York Islanders - Carolina Hurricanes 1 1.50
Łącznie z dogrywką

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]New York Islanders - Carolina Hurricanes 1 1.50
Łącznie z dogrywką[/qb]
UNIBET

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1