Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
raiders_ #1491271 14/08/2007 05:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tez wam czasem zamul unibet?
Mi np live nie chce sie wczytac do konca ;/

Bonus: Unibet
lupus #1491282 14/08/2007 05:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by lupus
Tez wam czasem zamul unibet?
Mi np live nie chce sie wczytac do konca ;/
wczoraj pare minut mi sie strona otwierała smirk
dzisiaj niby wszystko ok

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
mam takie szybkie pytanko czy jak wyplacam pierwszy raz w unibet poprze konto bankowe to przednumer IBAN mam pisac "pl" czy nie trzeba jak juz u gory wybralem kraj jako polska ??

Z gory dzieki za szybko odpowiedz !!

Pozdro

1raul1 #1492308 14/08/2007 18:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
a co bedzie jak nie podalem i wyplacilem ;/ Da sie tam wogule anulowac wyplate na konto bankowe bo nie widze takiej opcji ??

1raul1 #1495670 15/08/2007 22:23
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Przychodzi moze jakis mail z informacja o wyplacie na konto bankowe czy moze dzwonia na koma ??A jak by cofneli to pisza maila czy co bo wczoraj zlecilem wyplate i do dzisiaj zadnego odezwu z ich strony..


Pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by pietroc1908
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki

Co za bzdury.
Numer IBAN to 26 cyfr! A nie żadne literki.

To "PL" czasami jest wymagane przez buki jako pomocnicze, ale to nie należy do IBANu.

Na Unibecie (jak i na zdecydowanej większości buków) nigdy nie podaję tego PL i wypłaty dochodzą bez problemu. Po to zresztą tam się wybiera kraj: Polska. Żeby później móc podać tylko sam numer konta, a nie kombinować jak koń pod górę z jakimiś literami.

A co do wypłat, to zwykle trwają one max 2 dni. W niedzielę stamtąd wypłacałem i doszło wczoraj. Wczoraj też znów zrobiłem wypłatę i jeszcze nie doszło - pewnie będzie jutro (ze względu na to, że dziś święto).

Maili żadnych nie przysyłają. Raul - jeśli jako numer konta podałeś 26 cyfr, to nie masz się o co martwić - spokojnie dojdzie. Bardziej bym się martwił, gdybyś miał tam łącznie więcej niż 26 znaków (np. z tym PL na początku), bo cholera wie, czy ten kto będzie puszczał przelew to zauważy i odpowiednio wpisze gdzie trzeba. Jak tylko skopiuje, to twój numer konta z <26cyfr> zmieni się na <PL+24cyfry> i kasa może mieć problemy z dojściem.

Bzyku #1495798 15/08/2007 23:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
No to dzieki Bzyku za info :)))Ja zrobilem dokladnie jak mowisz bez tego pl bo jak zobaczylem ze jest juz kraj polska to tak sobie pomyslalem po co ma byc ten pl znowu..potem chcialem anulowac wyplate jak mi ten pietroc napisal ze trzeba pl ale juz sie nie dalo wiec poszlo bez a skoro mowisz ze bez to dobrze zrobilem :))No to czekamy do jutra moze dojdzie :))

Jeszcze raz dzieki za info :))

Pozdro

Bzyku #1495807 15/08/2007 23:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by pietroc1908
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki

Co za bzdury.
Numer IBAN to 26 cyfr! A nie żadne literki.

To "PL" czasami jest wymagane przez buki jako pomocnicze, ale to nie należy do IBANu.
[...]

Nie bzykaj bez sensu !!!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/IBAN:

IBAN składa się z dwuliterowego ISO 3166-1 kodu kraju,
po którym następują dwie cyfry sprawdzające (kontrolne),
i do trzydziestu znaków alfanumerycznych
określających numer rachunku, określanych jako BBAN
(ang. Basic Bank Account Number - Podstawowy Numer Rachunku Bankowego).
Decyzja o długości tego bloku należy do poszczególnych krajów,
z tym, że dany kraj musi posiadać jedną, określoną długość.
W BBAN musi się zawierać unikalny kod identyfikujący bank, o określonej długości
i określonej cyfrze od której się on rozpoczyna.
Jego pozycja i długość również zależy od danego kraju.




W Unibecie podaje się kraj banku (Polska) w odrębnym polu
i dlatego PL sami sobie dokładają.
W kolejnych jest SWIFT
oraz IBAN (26 cyfr) /wg Unibet; w RP jest to NRB/


BAHmVIP #1496450 16/08/2007 02:07
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Teoria teorią, a praktyka praktyką. Wszędzie sobie dokładają te literki. Jak nie jest wyraźnie napisane, żeby wpisywać literki razem z numerem konta, to się tego nie robi.

Bzyku #1496668 16/08/2007 02:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Bzyku ma rację PL oznacza kraj z którego pochodzi klient a przecież konto bankowe na jakie wpłaciacie pieniądze jest w polsce. Poza tym bukmacher bardzo dobrze wiem skąd klient pochodzi.

Jeśli chodzi o problem kolegi to chciałem zauważyć, że dzisiaj jest święto narodowe i stąd opóźnienia. Moim zdaniem spodziewaj się kasiory jutro lub maksymalnie w piątek.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
dobraa ja mam inny prblem chce wykorzystac bonus 2E na bingo ale za cholere nie moge otworzyc strony z ta gra instalowalem juz flash adobe, zmienilem przegladarke i nic czy ktos moze mi pomoc dodam ze inne gryw czyli kasyno chodza normalnie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Znaczy mi nie chodzilo o to ze jeszcze kasy niema bo zlecilem wczoraj wiec tak szybko sie jej nie spodziewam..tylko bardziej o jakies potwierdzenie wyplaty na maila badz telefon bo nawet na stronce nie moge znalezc nic takiego pewnego ze mi wyplacili tyle co widze ze mi odjeli w histori ten hajs..No ale bzyku mowi ze nic nie wysylaja wiec pozostaje czekac smile


Pozdro

zxp #1496730 16/08/2007 03:06
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by zxp
dobraa ja mam inny prblem chce wykorzystac bonus 2E na bingo ale za cholere nie moge otworzyc strony z ta gra instalowalem juz flash adobe, zmienilem przegladarke i nic czy ktos moze mi pomoc dodam ze inne gryw czyli kasyno chodza normalnie

mam to samo odpala sie zielona strona laugh i dupa zimna

masz to samo?

MATTAT #1496741 16/08/2007 03:10
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
dokladnie to samo

zxp #1496829 16/08/2007 03:27
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
i jak MATTAT poradzilessobie?

1raul1 #1496871 16/08/2007 03:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Jeśli chodzi o wysyłanie to właśnie nic takiego nie ma i Bzyku ma rację. Jednak Unibet jest bardzo solidną firmą kiedyś od niech wypłacałem i dostałem kwotę w jedeń dzień to się nazywa solidność smile .

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Wam też to ich live nie działa?

zxp #1496918 16/08/2007 03:41
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by zxp
i jak MATTAT poradzilessobie?

Originally Posted by szakira
Wam też to ich live nie działa?


tak samo jak ich live i bingo mi nie działa. Nie pordziłem smile

MATTAT #1497039 16/08/2007 04:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
jak jest z obrotem 20pln na unibet co dali za freerol-e.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1