|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tez wam czasem zamul unibet? Mi np live nie chce sie wczytac do konca ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Tez wam czasem zamul unibet? Mi np live nie chce sie wczytac do konca ;/ wczoraj pare minut mi sie strona otwierała  dzisiaj niby wszystko ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
mam takie szybkie pytanko czy jak wyplacam pierwszy raz w unibet poprze konto bankowe to przednumer IBAN mam pisac "pl" czy nie trzeba jak juz u gory wybralem kraj jako polska ??
Z gory dzieki za szybko odpowiedz !!
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
a co bedzie jak nie podalem i wyplacilem ;/ Da sie tam wogule anulowac wyplate na konto bankowe bo nie widze takiej opcji ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Przychodzi moze jakis mail z informacja o wyplacie na konto bankowe czy moze dzwonia na koma ??A jak by cofneli to pisza maila czy co bo wczoraj zlecilem wyplate i do dzisiaj zadnego odezwu z ich strony..
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki Co za bzdury. Numer IBAN to 26 cyfr! A nie żadne literki. To "PL" czasami jest wymagane przez buki jako pomocnicze, ale to nie należy do IBANu. Na Unibecie (jak i na zdecydowanej większości buków) nigdy nie podaję tego PL i wypłaty dochodzą bez problemu. Po to zresztą tam się wybiera kraj: Polska. Żeby później móc podać tylko sam numer konta, a nie kombinować jak koń pod górę z jakimiś literami. A co do wypłat, to zwykle trwają one max 2 dni. W niedzielę stamtąd wypłacałem i doszło wczoraj. Wczoraj też znów zrobiłem wypłatę i jeszcze nie doszło - pewnie będzie jutro (ze względu na to, że dziś święto). Maili żadnych nie przysyłają. Raul - jeśli jako numer konta podałeś 26 cyfr, to nie masz się o co martwić - spokojnie dojdzie. Bardziej bym się martwił, gdybyś miał tam łącznie więcej niż 26 znaków (np. z tym PL na początku), bo cholera wie, czy ten kto będzie puszczał przelew to zauważy i odpowiednio wpisze gdzie trzeba. Jak tylko skopiuje, to twój numer konta z <26cyfr> zmieni się na <PL+24cyfry> i kasa może mieć problemy z dojściem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
No to dzieki Bzyku za info :)))Ja zrobilem dokladnie jak mowisz bez tego pl bo jak zobaczylem ze jest juz kraj polska to tak sobie pomyslalem po co ma byc ten pl znowu..potem chcialem anulowac wyplate jak mi ten pietroc napisal ze trzeba pl ale juz sie nie dalo wiec poszlo bez a skoro mowisz ze bez to dobrze zrobilem :))No to czekamy do jutra moze dojdzie :))
Jeszcze raz dzieki za info :))
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
numer IBAN sie sklada z PL i 26 cyfr, wiec skoro masz podac IBAN to musza sie znalezc w nim te 2 literki Co za bzdury. Numer IBAN to 26 cyfr! A nie żadne literki. To "PL" czasami jest wymagane przez buki jako pomocnicze, ale to nie należy do IBANu. [...] Nie bzykaj bez sensu !!!! http://pl.wikipedia.org/wiki/IBAN: IBAN składa się z dwuliterowego ISO 3166-1 kodu kraju, po którym następują dwie cyfry sprawdzające (kontrolne), i do trzydziestu znaków alfanumerycznych określających numer rachunku, określanych jako BBAN (ang. Basic Bank Account Number - Podstawowy Numer Rachunku Bankowego). Decyzja o długości tego bloku należy do poszczególnych krajów, z tym, że dany kraj musi posiadać jedną, określoną długość. W BBAN musi się zawierać unikalny kod identyfikujący bank, o określonej długości i określonej cyfrze od której się on rozpoczyna. Jego pozycja i długość również zależy od danego kraju.W Unibecie podaje się kraj banku (Polska) w odrębnym polu i dlatego PL sami sobie dokładają. W kolejnych jest SWIFT oraz IBAN (26 cyfr) /wg Unibet; w RP jest to NRB/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Teoria teorią, a praktyka praktyką. Wszędzie sobie dokładają te literki. Jak nie jest wyraźnie napisane, żeby wpisywać literki razem z numerem konta, to się tego nie robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Bzyku ma rację PL oznacza kraj z którego pochodzi klient a przecież konto bankowe na jakie wpłaciacie pieniądze jest w polsce. Poza tym bukmacher bardzo dobrze wiem skąd klient pochodzi.
Jeśli chodzi o problem kolegi to chciałem zauważyć, że dzisiaj jest święto narodowe i stąd opóźnienia. Moim zdaniem spodziewaj się kasiory jutro lub maksymalnie w piątek.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
dobraa ja mam inny prblem chce wykorzystac bonus 2E na bingo ale za cholere nie moge otworzyc strony z ta gra instalowalem juz flash adobe, zmienilem przegladarke i nic czy ktos moze mi pomoc dodam ze inne gryw czyli kasyno chodza normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Znaczy mi nie chodzilo o to ze jeszcze kasy niema bo zlecilem wczoraj wiec tak szybko sie jej nie spodziewam..tylko bardziej o jakies potwierdzenie wyplaty na maila badz telefon bo nawet na stronce nie moge znalezc nic takiego pewnego ze mi wyplacili tyle co widze ze mi odjeli w histori ten hajs..No ale bzyku mowi ze nic nie wysylaja wiec pozostaje czekac  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
dobraa ja mam inny prblem chce wykorzystac bonus 2E na bingo ale za cholere nie moge otworzyc strony z ta gra instalowalem juz flash adobe, zmienilem przegladarke i nic czy ktos moze mi pomoc dodam ze inne gryw czyli kasyno chodza normalnie mam to samo odpala sie zielona strona  i dupa zimna masz to samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
i jak MATTAT poradzilessobie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Jeśli chodzi o wysyłanie to właśnie nic takiego nie ma i Bzyku ma rację. Jednak Unibet jest bardzo solidną firmą kiedyś od niech wypłacałem i dostałem kwotę w jedeń dzień to się nazywa solidność  . .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Wam też to ich live nie działa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
i jak MATTAT poradzilessobie? Wam też to ich live nie działa? tak samo jak ich live i bingo mi nie działa. Nie pordziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
jak jest z obrotem 20pln na unibet co dali za freerol-e.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|