|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
panowie mam taki problem jak klikam w "Zakłady sportowe" to pokazuje mi się strona główna :/ mogę co prawda otworzyć listę z zakładami w nowej karcie (firefox) ale tam juz nie dam rady zawierać zakładów...ma ktoś pomysł na rozwiązanie tej sytuacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dostałem maila ale niewiele z niego rozumiem:" Z Bet24 Zawsze Wygrywasz!Po prostu postaw dokładnie 40PLN na 1x2 w spotkaniu Sevilla – Arsenal. Jeśli po 80ciu minutach padnie gol, ktory negatywnie wpynie na wybrany przez Ciebie zakład, będziesz mógł się ubiegać o 50% Bonusu od kolejnego depozytu - aż do 80PLN! Po prostu wyślij meila z włanym Username na adres [email protected] do południa w środę 28 Listopada. Oferta jest ważna tylko dla pierwszego zakładu." Szczególnie tajemniczo brzmi fragment:"Jeśli po 80ciu minutach padnie gol, ktory negatywnie wpynie na wybrany przez Ciebie zakład" jak również wzbudz mój niepokój fragment:"będziesz mógł się ubiegać". Kolejna przedziwna "promocja". Oj źle się dzieje z bet24 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Kurde, a myślałem że mają konto w polskim banku. Zleciłem wypłatę (150zł), a doszło tylko 110. Pozostałe 40 ktoś sobie wziął jako prowizję (pewnie banki)  Przecież to jawne złodziejstwo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
:/
no stracic procentowo tak duza czesc z wyplaty to faktycznie nie byl "interes zycia"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ktoś ostatnio wypłacał na konto bankowe?? jeśli tak to jaki czas??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Kurde, a myślałem że mają konto w polskim banku. Zleciłem wypłatę (150zł), a doszło tylko 110. Pozostałe 40 ktoś sobie wziął jako prowizję (pewnie banki)  Przecież to jawne złodziejstwo! Napisz do ich supportu (grzecznie ;)) i spytaj dlaczego tak się stało i dlaczego nie uprzedzili o tym żadnym zapisem na swojej stronie www? Przecież te 27% prowizji przy wypłacie to chyba rekord świata!  DJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260 |
jak zamykali konto w Polskim banku jakies 2miesiące temu to przysyłali maila że od wypłat na konto bankowe będzie prowizja(tylko nie było napisane jakiej wysokości).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Witam mam u nich konto w euro, wyslali mi e-mail z promo, ze jak za minimum 25pln postawie 1x2 na 3 mecze LM to jak wejdzie dostane gratis 125pln, myslicie ze roznica walut nie przeszkadza ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Raczej nie powinna przeszkadzać różnica walut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
ktoś orientuje sie w promocji Relic Riders za DARMO! ?? Na czym można obracać wygraną kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
ktoś orientuje sie w promocji Relic Riders za DARMO! ?? Na czym można obracać wygraną kasę? Nikt nic nie wie?? Bo chyba szykuje się łatwa kasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809 |
a aktualne to bo chyba do 19 kwietnia 23:59  Trzeba obrocic ale jak masz np 4e zagrasz na ruletce wygrasz 10e to 6e mozesz przelac na zakłady!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
No ja właśnie ugrałem 110€ i udało mi się wszystko przelać na konto sportowe (pierwsze ugrałem pare € na darmowych rundach, a później przyfarciłem już za "własne") Ktoś wypłacał ostatnio pieniądze z tego buka?? Bo nie mają konta w polski banku i zastanawiam się ile może kosztować przelew (suppors nie wie- pisze, żebym pisał do ich banku :/) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
No ja właśnie ugrałem 110€ i udało mi się wszystko przelać na konto sportowe (pierwsze ugrałem pare € na darmowych rundach, a później przyfarciłem już za "własne") Ktoś wypłacał ostatnio pieniądze z tego buka?? Bo nie mają konta w polski banku i zastanawiam się ile może kosztować przelew (suppors nie wie- pisze, żebym pisał do ich banku :/)  koło 30% prowizji lepiej na Mb wypłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Bet24 ma zawsze taką ch****** ofertę tenisową??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
koło 30% prowizji lepiej na Mb wypłać czy trzeba majpierw wplacic cos przez mb zeby miec taka opcje wyplaty? (u mnie w wyplatach jest tylko karta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
alfa: tak, wystarczy wplacic minimalna kwotke i od razu masz mozlliwosc wyplaty na money
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
A czy Bet24 ma teraz jakas promocje od wplaty bo nie widze zadnego banera ani linka na ich stronie? Ktos sie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
Jak się zarejestrujesz przez ang. stronę to dadzą Ci bonus 50% do €35, musisz to obrócić 4x po minimalnym kursie 1,5.
|
|
|
Link skopiowany do schowka