Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Randall #1808904 26/11/2007 02:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
panowie mam taki problem jak klikam w "Zakłady sportowe" to pokazuje mi się strona główna :/ mogę co prawda otworzyć listę z zakładami w nowej karcie (firefox) ale tam juz nie dam rady zawierać zakładów...ma ktoś pomysł na rozwiązanie tej sytuacji?

Bonus: Unibet
Skiper #1812229 27/11/2007 22:44
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dostałem maila ale niewiele z niego rozumiem:" Z Bet24 Zawsze Wygrywasz!Po prostu postaw dokładnie 40PLN na 1x2 w spotkaniu Sevilla – Arsenal. Jeśli po 80ciu minutach padnie gol, ktory negatywnie wpynie na wybrany przez Ciebie zakład, będziesz mógł się ubiegać o 50% Bonusu od kolejnego depozytu - aż do 80PLN!
Po prostu wyślij meila z włanym Username na adres [email protected] do południa w środę 28 Listopada. Oferta jest ważna tylko dla pierwszego zakładu."
Szczególnie tajemniczo brzmi fragment:"Jeśli po 80ciu minutach padnie gol, ktory negatywnie wpynie na wybrany przez Ciebie zakład" jak również wzbudz mój niepokój fragment:"będziesz mógł się ubiegać". Kolejna przedziwna "promocja".
Oj źle się dzieje z bet24 ...

Farciarz #1989104 24/01/2008 20:34
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kurde, a myślałem że mają konto w polskim banku.

Zleciłem wypłatę (150zł), a doszło tylko 110. Pozostałe 40 ktoś sobie wziął jako prowizję (pewnie banki) puke

Przecież to jawne złodziejstwo!

Bzyku #1989237 24/01/2008 21:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
:/

no stracic procentowo tak duza czesc z wyplaty to faktycznie nie byl "interes zycia"

Kacpro #2003121 29/01/2008 07:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ktoś ostatnio wypłacał na konto bankowe?? jeśli tak to jaki czas??

Bzyku #2003145 29/01/2008 07:17
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Bzyku
Kurde, a myślałem że mają konto w polskim banku.

Zleciłem wypłatę (150zł), a doszło tylko 110. Pozostałe 40 ktoś sobie wziął jako prowizję (pewnie banki) puke

Przecież to jawne złodziejstwo!

Napisz do ich supportu (grzecznie ;)) i spytaj dlaczego tak się stało i dlaczego nie uprzedzili o tym żadnym zapisem na swojej stronie www? Przecież te 27% prowizji przy wypłacie to chyba rekord świata! cop

DJ

DJ SOSNA #2003191 29/01/2008 07:41
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
jak zamykali konto w Polskim banku jakies 2miesiące temu to przysyłali maila że od wypłat na konto bankowe będzie prowizja(tylko nie było napisane jakiej wysokości).

pawelyo #2078657 20/02/2008 01:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Witam mam u nich konto w euro, wyslali mi e-mail z promo, ze jak za minimum 25pln postawie 1x2 na 3 mecze LM to jak wejdzie dostane gratis 125pln, myslicie ze roznica walut nie przeszkadza ?

gnacik #2081301 20/02/2008 19:10
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Raczej nie powinna przeszkadzać różnica walut.

neoximek #2273411 19/04/2008 03:38
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
ktoś orientuje sie w promocji Relic Riders za DARMO! ?? Na czym można obracać wygraną kasę?

_Way_ #2278612 20/04/2008 18:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by _Way_
ktoś orientuje sie w promocji Relic Riders za DARMO! ?? Na czym można obracać wygraną kasę?

Nikt nic nie wie?? Bo chyba szykuje się łatwa kasa smile

_Way_ #2278699 20/04/2008 19:23
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,809
a aktualne to bo chyba do 19 kwietnia 23:59 smile Trzeba obrocic ale jak masz np 4e zagrasz na ruletce wygrasz 10e to 6e mozesz przelac na zakłady!

Pelado #2278716 20/04/2008 19:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
cienko cos z tego ugrac

szuwi1 #2278739 20/04/2008 19:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
No ja właśnie ugrałem 110€ i udało mi się wszystko przelać na konto sportowe (pierwsze ugrałem pare € na darmowych rundach, a później przyfarciłem już za "własne") smile

Ktoś wypłacał ostatnio pieniądze z tego buka?? Bo nie mają konta w polski banku i zastanawiam się ile może kosztować przelew (suppors nie wie- pisze, żebym pisał do ich banku :/) confused

_Way_ #2278785 20/04/2008 19:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by _Way_
No ja właśnie ugrałem 110€ i udało mi się wszystko przelać na konto sportowe (pierwsze ugrałem pare € na darmowych rundach, a później przyfarciłem już za "własne") smile

Ktoś wypłacał ostatnio pieniądze z tego buka?? Bo nie mają konta w polski banku i zastanawiam się ile może kosztować przelew (suppors nie wie- pisze, żebym pisał do ich banku :/) confused


koło 30% prowizji lepiej na Mb wypłać

Hajzel #2282525 21/04/2008 17:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Bet24 ma zawsze taką ch****** ofertę tenisową??

Hajzel #2282609 21/04/2008 18:00
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Originally Posted by Hajzel
koło 30% prowizji lepiej na Mb wypłać
czy trzeba majpierw wplacic cos przez mb zeby miec taka opcje wyplaty? (u mnie w wyplatach jest tylko karta)

alfa #2282811 21/04/2008 19:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
alfa: tak, wystarczy wplacic minimalna kwotke i od razu masz mozlliwosc wyplaty na money

Stich #2286601 23/04/2008 02:08
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
A czy Bet24 ma teraz jakas promocje od wplaty bo nie widze zadnego banera ani linka na ich stronie? Ktos sie orientuje?

MrWujek #2287411 23/04/2008 06:29
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Jak się zarejestrujesz przez ang. stronę to dadzą Ci bonus 50% do €35, musisz to obrócić 4x po minimalnym kursie 1,5.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1