Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#149985 01/12/2003 15:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Jokerit - Pelicans
Finland SM-liiga - 1st period
Typ 1
Kurs 1,8
Dziś z "braku laku" zaryzykowałbym typka na 1 tercję. Gra drużyna, która jest najlepsza na swoim lodowisku z drużyną która jest najgorsza na wyjazdach. Team, który ma najwięcej zwycięstw w 1 tercji i naprzeciw nich staje Pelikans, który potrafi 1 tercje tylko wtapiać. Profesjonal oferuje kurs 1,64, natomist NordicBet wystawił niezłe 1,8.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21
Czy w ekspekcie i gamebookerze te jest mozliwosc obstawiania wygranej w 1+ej tercji?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
A
member
member
A Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
JOKERIT-LAHTI
NO NEVIEM,NEVIEM ADOLF U NAS JE KURZ NA PRVU TERCIJU 1,45!!!! TO JE DOST MALO TAKZE RISK JE PODLA MNA DAT PRVU TRETINU NA JOKERIT KTORY UZ PRVU TRETINU Z LAHTI REMIZOVAL SICE VONKU ,JA OSOBNE BY SOM PRVU TRETINU ...ZARISKOVAL REMIZU X, A KURZ 3,3 SA MI VELMI PACI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
pewniejszego meczu to już dawno nie było .100% 1.Tym bardziej nie ma za wiele meczy -więc nie będzie przekrętu .wiadomo wytypować taki mecz to nie sztuka . spokojne 4do1

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
A w calym meczu jak dla mnie OT lub nawet 2 w Expekt.

Jokerit - Pelicans Fin.SM-Liiga 1.20 6.25 9.50

W obu druzynach nie ma dzis jakis szczegolnych brakow . Obie druzyny dalej jak co roku walcza o zupelnie co innego. Joker o mistrza a Pelikany bronia sie przed spadkiem
Troche histori

Oct 14, 2003 Pelicans - Jokerit 2 - 2
Oct 5, 2002 Jokerit - Pelicans 2 - 1
Nov 21, 2002 Pelicans - Jokerit 2 - 1
Nov 28, 2002 Jokerit - Pelicans 1 - 0 ot
Feb 22, 2003 Pelicans - Jokerit 0 - 3
---
Sep 25, 2001 Pelicans - Jokerit 3 - 2
Nov 20, 2001 Jokerit - Pelicans 1 - 4
Jan 6, 2002 Pelicans - Jokerit 1 - 2
Mar 5, 2002 Jokerit - Pelicans 1 - 3
---
Sep 23, 2000 Jokerit - Pelicans 1 - 2
Nov 18, 2000 Pelicans - Jokerit 2 - 5
Dec 11, 2000 Jokerit - Pelicans 5 - 0
Mar 3, 2001 Pelicans - Jokerit 4 - 2
---

Kursy jakie byly rok , czy dwa lata temu pewnie niewiele sie roznily od dzisiejszych - A wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wychodzi na to ze jak Pelikany przyjezdzaja do stolicy to sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiscie male stawki i raczej rozrywkowo ale ja to gram dzis ( jeszcze pomysle ile na OT ile na czysta 2)

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
a wg mnie najsensowniej jest tu postawic Underka. Z tego co widze to przez pare lat tylko jeden over byl... kurs na under 1.7.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja dałem jedynkę, zastanawiające jest że w finlandii na jokerit płacą 1,15

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Nie porównujcie kursów z fińskich buków, które mają złodziejską marżę.
Było nieciekawie w 1 tercji bo zaczeło się od 0-1, ale już wszystko wróciło do normy i jest 2-1 po golach zdobytych w PP. Teraz dla zainteresowanych 2 tercja. Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem, bo na Jokerit po takim kursie bym się nie skusił, warto to było zagrać tak jak pisał Bron... no albo ja [Linked Image]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 71
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 71
No i wszystko w normie 6-1 dla Jokerit i bez zadnych niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Jak oceniacie dziś JOKERIT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Po wczorajszej wygranej mam nadzieje że dziś nie przegrają x2 wydaje mi się pewne - co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Jak oceniacie dziś JOKERIT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Po wczorajszej wygranej mam nadzieje że dziś nie przegrają x2 wydaje mi się pewne - co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Moim zdaniem over wydaje sie pewniejszy.
W meczach Jokeritu juz od jakiegos czasu pada dosc duzo bramek.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Dzis dzien remisow i underkow.
Na pierwszy plan wybija sie meczyk lidera z vice czyli HIFK - KARPAT. Jak dla mnie 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
Oto co wybrałem na jutrzejszą kolejke:

522 Hameenl.-IFK Hels. 10 1.41
521 Espoo-Rauma 10 1.39
525 Tappara-Pori 10 1.26

Co o tym myślicie ?? Można zagrać za 50 zł ???

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Jutro jakas "latwiejsza" kolejeczka - podobnie jak KsUBA myslalem ze w zeszlej beda remisy a tu kicha. Na jutro niezle wygladaja /kursy prof/:
Oulu-TPS Turku 1 1,98 5/10
Tappara-Pori 1 1,75 6/10
z tych mniej pewnych:
Espoo-Rauma 1 2,03 3/10
Hameenl.-IFK Hels. 10 1,41 3/10

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
Stawiam dzisiaj na Lukko 50 zl, co wy na to?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
N
member
member
N Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
jak dla mnuie to dzis jedynie :
tappara 1 (1x)
blues 2 (x2)
pozdr. dla wygrywajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Myślę że KARPAT-1 . 2 zeta w sts puściłem za 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
No i mialem dzisiaj nosa Lukko WESZLO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

1-3

Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
N
member
member
N Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
milosz nie tylko Ty .
Lukko
Tappara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1