|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Jokerit - Pelicans Finland SM-liiga - 1st period Typ 1 Kurs 1,8 Dziś z "braku laku" zaryzykowałbym typka na 1 tercję. Gra drużyna, która jest najlepsza na swoim lodowisku z drużyną która jest najgorsza na wyjazdach. Team, który ma najwięcej zwycięstw w 1 tercji i naprzeciw nich staje Pelikans, który potrafi 1 tercje tylko wtapiać. Profesjonal oferuje kurs 1,64, natomist NordicBet wystawił niezłe 1,8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 21 |
Czy w ekspekcie i gamebookerze te jest mozliwosc obstawiania wygranej w 1+ej tercji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126 |
JOKERIT-LAHTI NO NEVIEM,NEVIEM ADOLF U NAS JE KURZ NA PRVU TERCIJU 1,45!!!! TO JE DOST MALO TAKZE RISK JE PODLA MNA DAT PRVU TRETINU NA JOKERIT KTORY UZ PRVU TRETINU Z LAHTI REMIZOVAL SICE VONKU ,JA OSOBNE BY SOM PRVU TRETINU ...ZARISKOVAL REMIZU X, A KURZ 3,3 SA MI VELMI PACI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
pewniejszego meczu to już dawno nie było .100% 1.Tym bardziej nie ma za wiele meczy -więc nie będzie przekrętu .wiadomo wytypować taki mecz to nie sztuka . spokojne 4do1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
A w calym meczu jak dla mnie OT lub nawet 2 w Expekt.
Jokerit - Pelicans Fin.SM-Liiga 1.20 6.25 9.50
W obu druzynach nie ma dzis jakis szczegolnych brakow . Obie druzyny dalej jak co roku walcza o zupelnie co innego. Joker o mistrza a Pelikany bronia sie przed spadkiem Troche histori
Oct 14, 2003 Pelicans - Jokerit 2 - 2 Oct 5, 2002 Jokerit - Pelicans 2 - 1 Nov 21, 2002 Pelicans - Jokerit 2 - 1 Nov 28, 2002 Jokerit - Pelicans 1 - 0 ot Feb 22, 2003 Pelicans - Jokerit 0 - 3 --- Sep 25, 2001 Pelicans - Jokerit 3 - 2 Nov 20, 2001 Jokerit - Pelicans 1 - 4 Jan 6, 2002 Pelicans - Jokerit 1 - 2 Mar 5, 2002 Jokerit - Pelicans 1 - 3 --- Sep 23, 2000 Jokerit - Pelicans 1 - 2 Nov 18, 2000 Pelicans - Jokerit 2 - 5 Dec 11, 2000 Jokerit - Pelicans 5 - 0 Mar 3, 2001 Pelicans - Jokerit 4 - 2 ---
Kursy jakie byly rok , czy dwa lata temu pewnie niewiele sie roznily od dzisiejszych - A wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wychodzi na to ze jak Pelikany przyjezdzaja do stolicy to sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiscie male stawki i raczej rozrywkowo ale ja to gram dzis ( jeszcze pomysle ile na OT ile na czysta 2)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
a wg mnie najsensowniej jest tu postawic Underka. Z tego co widze to przez pare lat tylko jeden over byl... kurs na under 1.7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ja dałem jedynkę, zastanawiające jest że w finlandii na jokerit płacą 1,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Nie porównujcie kursów z fińskich buków, które mają złodziejską marżę. Było nieciekawie w 1 tercji bo zaczeło się od 0-1, ale już wszystko wróciło do normy i jest 2-1 po golach zdobytych w PP. Teraz dla zainteresowanych 2 tercja. Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem, bo na Jokerit po takim kursie bym się nie skusił, warto to było zagrać tak jak pisał Bron... no albo ja [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 71 |
No i wszystko w normie 6-1 dla Jokerit i bez zadnych niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835 |
Jak oceniacie dziś JOKERIT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Po wczorajszej wygranej mam nadzieje że dziś nie przegrają x2 wydaje mi się pewne - co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał DJ SACHI: [qb]Jak oceniacie dziś JOKERIT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Po wczorajszej wygranej mam nadzieje że dziś nie przegrają x2 wydaje mi się pewne - co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Moim zdaniem over wydaje sie pewniejszy. W meczach Jokeritu juz od jakiegos czasu pada dosc duzo bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
Dzis dzien remisow i underkow. Na pierwszy plan wybija sie meczyk lidera z vice czyli HIFK - KARPAT. Jak dla mnie 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188 |
Oto co wybrałem na jutrzejszą kolejke:
522 Hameenl.-IFK Hels. 10 1.41 521 Espoo-Rauma 10 1.39 525 Tappara-Pori 10 1.26 Co o tym myślicie ?? Można zagrać za 50 zł ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Jutro jakas "latwiejsza" kolejeczka - podobnie jak KsUBA myslalem ze w zeszlej beda remisy a tu kicha. Na jutro niezle wygladaja /kursy prof/: Oulu-TPS Turku 1 1,98 5/10 Tappara-Pori 1 1,75 6/10 z tych mniej pewnych: Espoo-Rauma 1 2,03 3/10 Hameenl.-IFK Hels. 10 1,41 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
Stawiam dzisiaj na Lukko 50 zl, co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
jak dla mnuie to dzis jedynie : tappara 1 (1x) blues 2 (x2) pozdr. dla wygrywajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Myślę że KARPAT-1 . 2 zeta w sts puściłem za 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
No i mialem dzisiaj nosa Lukko WESZLO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
1-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
milosz nie tylko Ty . Lukko Tappara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|