|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Żeby Was pogodzić to pozwólcie, że przytoczę czadowy opis mojego hokejowego guru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a dotyczy właśnie tego meczu. Mecz w którym napewno będzie ciekawie. Zmierzą się dwie drużyny które mają zmienne formy, ale faworytem dla mnie jest HPK które ostatnio naprawdę załapało swietną formę tak naprawdę. Wygrało ostatnie dwa mecze 8:4 z HIFK i 5:0 z Assat. HPK w tym sezonie jeszcze nie wygrało z Blues a teraz napewno jest wymarzona pora na to, ponieważ HPK ma teraz naprawdę świetną formę i póki ona jest trzeba korzystać a stawki 2.40 nie wolno przegapić bo można naprawdę dużo zgarnąć. Myślę, że HPK jest tutaj pewnym meczem bo mają teraz świetną formę a druga sprawa to sprawa rewanżu, bo nie wygrali jeszcze meczu z drużyną gospodarzy. Stawiam poprostu 10/10 na HPK i zachęcam bo naprawdę mają czadową formę teraz [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Skoro "dysponują rewanżem " to chyba sprawa jasna ? Pewna dwójka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Panowie ! Ja tez sie ciesze ze Espoo wygrywa zwlaszcza ze puscilem tez I tercje na ich wygrana, ale prosze przejdzcie na chat'a hokejowego. Ten temat jest do czegos innego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
No Blues juz praktycznie wygralo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co sadzicie o moim jutrzejszym kuponie: Assaet-Turku 2 Tappara-Lukko 1 za 50 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
uwazalbym na lukko sa nieprzewidywalni sa w dobrej formie a tapparze tez ostatnio nie wiedzie sie najlepiej co tego assaet-turku to wydaje sie pewna 2 assaet u siebie gra beznadziejnie i ogolnie z forma kiepsko a turku to zespol solidny potrafiacy wygrac z wszystkimi wiec nie powinien miec problemu z assaet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
dzieki ostatniej kolejce znowu polubilem lige finska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzis pewnie tylu remisow juz nie bedzie ale jednego ,dwoch nie mozna wykluczyc...
HPK - KARPAT -X dwie silne ekipy,ktore w dodatku lubia OT. Karpat co prawda ostatnio 2 remisy, ale juz w tym sezonie mieli serie 4 awiec..
ASSAET - JYP 1 gospodarze na wlasnym lodzie nie wygrali od 6 spodkan, ostatnio OT z silnym TURKU, myslac o play off nalezy zaczac wygrywac u siebie. Goscie na wyjazdach bez rewelacji, ponadto jakims cudem nie przegrali od 4 kolejek(najdluzsza seria w biezacym sezonie). Bilans bezposrednich pojedynkow w tym roku: 3 mecze - 3 zwyciestwa ASSAET!
SaiPa - Lahti - 1 w pojedynku "gigantow" lepsi beda gospodarze, jak zwykle solidni na wlasnej tafli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Ja dziś zagrałem:
HIFK - Lukko 1 1.75
Tabela: 2 HIFK 40 punktów 9 Lukko 28 punktów
Ładny kursik. Gospodarze na drugim miejscu ze stratą jednego punktu do lidera który dziś ma ciężki mecz... ostatnie mecze tych drużyn miedzy sobą:
2003-11-01 Lukko - HIFK 0 - 1 2003-10-03 HIFK - Lukko 4 - 3
Chociaż troche sie obawiam gdyż Lukko wyszło już zdołu tabeli i powolutku ida w góre. To chyba jednak warto postawić przeciwko nim.
Natomiast niewiem co z tym meczem:
SaiPa - Pelicans 1 1.60 Dwie drużyny zajmujace dwa ostatnie miejsca...
12 SaiPa 26 punktów 13 Pelicans 16 punktów
Warto na nich postawić ? SaiPa ostatnio chba dobrej formie jest. Prosił bym o jakis komentarzyk do tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
Oryginalnie wysłał Mregal: Natomiast niewiem co z tym meczem:
SaiPa - Pelicans 1 1.60 Dwie drużyny zajmujace dwa ostatnie miejsca...
12 SaiPa 26 punktów 13 Pelicans 16 punktów
Warto na nich postawić ? SaiPa ostatnio chba dobrej formie jest. Prosił bym o jakis komentarzyk do tego meczu[/QB] Cześć Mregal. Odpuść sobie lepiej SaiPa – Pelicans. Tu wszystko może się zdarzyć. Jedni i drudzy to leszcze. :rolleyes: Weź lepiej dodaj coś do HIFK ze Szwecji np. 515 Frolunda-Malmo -1 513 Timra-Sodertalje -1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Nie jest powiedziane,ze HIFK wygra... pewnie znowu beda ze 3,4 remisy w tej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
No i rzeczywiscie HIFK raczej nie wygra... 2ga tercja 1:4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 194 |
witam wszystkich mam mała prosbe gdzie znajde wyniki na zywo ligi szweckiej i finskiej dzieki z gory.................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Typ od mojego "guru" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mecz fińskiej SM-Liiga. Grają 2 dziwne drużyny, ponieważ jak można zobaczeć wyrzej w statystykach raz grają dobrze a raz grają źle i zawodzą, ale są to naprawdę dwie dobre drużyny choć forma zespołu z Saipy z poprzedniego sezonu była lepsza, dlatego faworytem tego spotkania napewno będzie zajmujące 2 miejsce zespół gospodarzy. Mają 2 punkty straty do lidera, więc może być naprawdę ciekawy mecz. Saipa napewno tanio skóry nie sprzeda będzie walczyć jak to każdy mecz tej ligi. Jednak uważam że Jokerit wygra to spotkanie, ponieważ ma napewno cele wejścia na miejsce lidera, a jak chcą się tam dostać to takie mecze muszą wygrywać. Popatrzcie teraz na statystyki ostatnich pięciu meczy obu zespołów. Zacznijmy od gości: 2003-12-11 SaiPa - Pelicans 5 - 5 sd 2003-12-09 SaiPa - HIFK 3 - 3 sd 2003-12-05 Ilves - SaiPa 5 - 4 sd 2003-12-02 SaiPa - Tappara 4 - 5 2003-11-29 SaiPa - Blues 1 - 4 Teraz zobaczcie gospodarzy: 2003-12-11 Blues - Jokerit 1 - 2 2003-12-09 Jokerit - Kärpät 3 - 2 sd 2003-12-06 Lukko - Jokerit 3 - 4 2003-12-02 Ilves - Jokerit 3 - 0 2003-12-01 Jokerit - Pelicans 6 - 1 Napewno ogłlądając zauważycie, że Jokerit jest klubem lepszym dlatego stawiam na nich w tym meczu. Myślę, że jeżeli myślą o zajęciu fotela lidera to powinni takie mecze jak ten wygrywać a zarazem wykorzystać nie za dobrą formę drużyny z Saipy. Jeśli chcecie trochę wygrać to ten typ jest jak najbardziej dobry polecenia z mojej strony.
10/10 na Jokerit po kursie 1.35 w Expekt Stawiać czy nie stawiać na "dziwną" druzynę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 396 |
T20 Jokerit-Saipa 1.84 2.73 4.75 1.1 [b]1.74]/b] prof 1. Ostatnie spotkania Espoo-Jokerit 0:1 Jokerit-Oulu 0:0 Rauma-Jokerit 2:2 Ilves-Jokerit 2:0
Saipa-Lahti 0:2 Saipa-IFK Helsinki 1:1 Ilves-Saipa 1:2 Saipa-Tappara 0:1 2. Druzyny grały wczoraj spotkania Saipa-Lahti i Espoo-Jokerit i dzis spotykaja sie ze soba. Zarówno Jokerit jak i Saipa sa niestabilne.Dodam, ze bylo podobnie December 1 FT Jokerit 6 ( 2 1 3 Pelicans 1 ( 1 0 0 i nawet kursy były podobne
Typ x 0,99/3 1T 2.73 typ x2 8/10 1T 1.74 Kusi mnie postawić na czystą 2 w 1szej tercji ale to jeszcze przemysle, odstarsza mnie fakt, że wczoraj Saipa zremisowało po dogrywce. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Jokerit jest dobry , u siebie jeszcze nie przegral , moze zajac pozycje lidera ligi w razie wygranej , Saipa traci duzo goli , jej mecze prawie zawsze ostatnio sa over 5.5 , poza tym Saipa oprocz Lahti gra najslabiej na wyjazdach.Patrzcie tez na to ze Saipa wczoraj stracila wiele sil odrabiajac na 5-5 z 2-5 ze slabiakami LAHTI.Jedyne co budzi wątpliwosci przy tym meczu to fakt iz dobry typer Adolf88 napisal w tamcie Nasze Kupony ze stawia na Saipe z podporka , co prawda nie za wysoko ale jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mimo wszystko , troche "na chama" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czysta 1!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
jokerit-saipa na moje bedzie tak jak z lahti czyli wysokie zwyciestwo jokerit!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Wszyscy stawiają na Jokerit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to ja sobie poslałem X2. Wydaje mi sie ze prawdopodobieństwo tez wysokie a za to kurs obiecujący <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
jokerit-saipa 2:1 51' w drugiej tercji jokerit mial z jakies 5 powerplayow moglo byc spokojnie a tu nerwowa bo zagralem za spora kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
noi wybilem sie z typem awangardowym wchodzacym a Klagenfurty i Dusseldorfy moga sie schowac!!!dzieki nim prz,,,,,, tyle kasy ze moge isc na swieta na dworzec przy,,,,, sobie heroinke cpunami rasowymi!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130 |
Witam,
Jakoś niespodziwewanie cicho w temacie. Expekt nie wystawił (z niewiadomych mi przyczyn) oferty na dzisiejszą kolejkę SM-LIIGI, ale chyba bedzie mozna cos wybrac.
Pierwszy z brzega UniBet:
HIFK - Pelicans 1.35 5.60 6.40 HPK - Jokerit 2.10 4.50 2.65 Ilves - Ässät 1.57 5.10 4.10 JYP - Tappara 2.35 4.45 2.35 Kärpät - Blues 1.60 5.00 4.00 TPS Turku - SaiPa 1.38 5.40 6.00
Zapraszam do dyskusji!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|