Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Tommii #1490858 14/08/2007 03:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
hehe jak zostala juz skorygowana to moze da rade ja wyplacic tym ktorzy nadal maja laugh

Bonus: Unibet
1raul1 #1490862 14/08/2007 03:28
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
ja nie dostalem maial smile

MATTAT #1490866 14/08/2007 03:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Originally Posted by MATTAT
ja nie dostalem maial smile
dziala ci kasyno

ruben #1490873 14/08/2007 03:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by ruben
Originally Posted by MATTAT
ja nie dostalem maial smile
dziala ci kasyno

nie :/

Tommii #1490883 14/08/2007 03:35
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Originally Posted by tomason
Witam serdecznie!

Dziękuję za wiadomość. Proszę o numer użytkownika i potwierdzenie że wpłacał pan taką sumę do kasyna. Dzisiaj pomyłkowo system dopisał sumę 100 euro do niektórych kont w kasynie i pomyłka została już skorygowana.

To mail od unibeta.

Pisales do nich jakiegos maila ze dostales od nich taka odpowiedz ??I wogule dostales te 100euro i co z nimi zrobiles ze ci cos takiego napisali ??zabrali ci hajs ?

1raul1 #1490894 14/08/2007 03:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Originally Posted by 1raul1
Originally Posted by tomason
Witam serdecznie!

Dziękuję za wiadomość. Proszę o numer użytkownika i potwierdzenie że wpłacał pan taką sumę do kasyna. Dzisiaj pomyłkowo system dopisał sumę 100 euro do niektórych kont w kasynie i pomyłka została już skorygowana.

To mail od unibeta.

Pisales do nich jakiegos maila ze dostales od nich taka odpowiedz ??I wogule dostales te 100euro i co z nimi zrobiles ze ci cos takiego napisali ??zabrali ci hajs ?

No ja do nich napisalem jak dostalem te 100 euro o warunki obrotu i mi odpisali ok 20 a kasy juz nie bylo

Tommii #1490897 14/08/2007 03:39
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
ale miales je ciagle na casynie ??

MATTAT #1490900 14/08/2007 03:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Originally Posted by MATTAT
Originally Posted by ruben
Originally Posted by MATTAT
ja nie dostalem maial smile
dziala ci kasyno

nie :/
moze gdy zacznie dzialac to wszystko rozlicza mad
mi tez nie zajumali ale kasyno nie dziala

ruben #1492263 14/08/2007 18:19
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
i jak chlopaki zmienilo sie cos bo u mnie dalej kasa :))Juz rozliczona z zakladu :))Ale casyno dalej nie dziala..Jak do 13 nic sie nie zmieni to wyplacam na konto bankowe wink

1raul1 #1492269 14/08/2007 18:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
ta sama sytuacja ale troche wtopilem na isnerze i mayerze ale jeszcze zostalo

ruben #1498453 16/08/2007 21:37
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Powiem szcerze mega zagadka, dla mnie unibet jest bukmacherem roku wyplacili mi ten bonus z kasynkja 100E wlasnie na koncie sie pojawilo wielkie dzieki ze ktos wrzucil info o tym bonusie

zxp #1498532 16/08/2007 22:28
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by zxp
Powiem szcerze mega zagadka, dla mnie unibet jest bukmacherem roku wyplacili mi ten bonus z kasynkja 100E wlasnie na koncie sie pojawilo wielkie dzieki ze ktos wrzucil info o tym bonusie

lol2 całuj i 20% dla mnie :)PW

MATTAT #1498536 16/08/2007 22:31
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
i tu by się przydała EDYCJA z tym całuj to żart ale 20% smile mniam mniam smile

MATTAT #1498643 16/08/2007 23:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
to koleszka powinien mi 40% oddac bo do niego zadzwonilem i wyplacil ze swojego konta i dziewczyny:) czyli wsumie 760pln, taki prezent od unibetu na nowej drodze zycia dla niego smile

zxp #1499144 17/08/2007 01:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
ja patrze dzisiaj na stan w kasynie i mam 19 zł 15 groszy ! o co kamman ? jakis nowy bonus ? dostal ktos ?

szpila1910 #1499147 17/08/2007 01:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
drugi raz taki sam bonus ?

szpila1910 #1499148 17/08/2007 01:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 307
drugi raz taki sam bonus ? 5euro

szpila1910 #1499489 17/08/2007 02:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
czego spamujesz.. pewnie grales w sekcji 'games' za co najmniej 20zl a teraz jest promo ze wtedy dopisuja nastepnego dnia 5 euro

Egzekutor #1499757 17/08/2007 03:33
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
no to wam sie udalo bo mi zablokowali konto...

1raul1 #1500036 17/08/2007 04:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by 1raul1
no to wam sie udalo bo mi zablokowali konto...

a ja wszystko przewalilem na zakladach

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1