|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Dzieki Biszop i Rafal za zmiane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
EUR/USD SELL 0,1 PO 1,3421 POKI CO BEZ S/L CZUWAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19 |
Agencja ratingowa, której nazwy już nie pamiętam wydała rekomendacje aby kupować ojro (oczywiście za dolary), ale było to kilka godzin temu i raczej ruchu na parze nie było. Potem była plotka, że FED ma coś ogłosić to było ze 2 godziny temu i tutaj już coś się działo, ale zaraz zdementowali to.
Mi właściwie jutro to do biura iść sie nie chce, więć skonsumuję kilka szklaneczek.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Dzieki za nowosci.
USD/YEN SELL 113,85 0,1 BEZ SL TRZYMAM RęKE NA PULSIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
USD/YEN SELL 0,1 PO 114,56
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
powyzsze zamkniete po 114,33
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
dardaw - mam malutka prosbe. Chcialbym sledzic ten temat i oberwowac poczynania twoje. Moglbys bardziej tradycyjnie oznaczac transakcje cos na wzor jak ludzie typy podaja, np. numer trasakcji #1 USD/YEN SELL 0,1 PO 114,56 Jak np. edytujesz transakcje i stawiasz S/L wystarczy ze wpiszesz: #1 S/L ... podajac poziom stopa A jak transakcje nr #1 konczysz zamykajac pozycje, zebys jakos to oznaczyl - nie koniecznie kolorem choc byloby milo  ale w jakikolwiek sposob, wystarczy: #1 zamkniete przy jakim poziomie + i tu wpisujesz zysk badz strate z tej trasakcji. Temat bedzie bardziej czytelny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
OK da sie zrobić,kolejne transakcje będe numerowal (oprócz tych juz 2 otwartych) i postaram sie aby było czytelniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 19 |
Dardaw u mnie na platformie dają coś takiego jak strategia dnia. Osoba, która to tworzy czasami występuje na cnbc i innych. Nie za często coś z tego wychodzi, ale zazwyczaj są dołączone dość ciekawie opisane wykresy. Jeśli Cię to interesuje, to daj znać na skype'a to Ci podeślę (bartomir888).
Obraz mi się już rozmywa, forex mnie już nie bierze, jutro niedaleko Ciebie jakaś impreza muzyczna, na którą się wybieram, także kierunek łóżko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Jutro wieczorem sie odezwę na skype a jaka to impreza i gdzie ma być w mojej okolicy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
eur/usd zamkniete 113,75 +7 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
sorki,oczywiscie zamkniete po tej cenie usd/yen pozycja eurodolar jeszcze otwarta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
eur/usd stop loss na 1,3418 czyli tak czy siak zysk z poz co najmniej 3 pkt, pozycja dla spokojnego snu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
eur/usd zamkniete stopem
stan rachunku 2363,02 czyli plan na ten tydzien wykonany z nawiązka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Widze ,że u Ciebie ważny poczatek także zakończył się szczęsliwie. Orientujesz się czy na xtb można podzielić swój rachunek na pół lub zamrozić część kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Nie mam pojęcia czy mozna takie cos wykonac na XTB, nie probowalem tak robic.Ja wyplacilem kase i zostawilem te ponad 2 tys coby sie nie mylilo ale przyznam ze zbyt mądre to nie było.Brakuje teraz mi kasy na normalną grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
dardaw - mam pytanko - w chwili obecnej przy tych 2363pln 1 pips zmiany to ile zlotych bo ja sie gubie w tych 0,2 lota z 10000pln - cokolwiek to znaczy  Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Na parze eur/usd 0,1 lota wyszło mi 2,61 za 1 pkt na parze usd/yen 0,1 lota wyszło mi 2,50 przy sell i 2,53 przy buy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#1 buy usd/yen 112,59 o,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#2 buy eur/usd 1,3425 0,1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|