|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
no zanim strzeli sie posta to chwila mija.. A co do stopów to zeczywiście warto dawać nawet daleko oddalone chociażby z awari neta lub kompa.. różnie może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
no zanim strzeli sie posta to chwila mija.. A No fakt - dardaw powinien miec przyszykowany tekst typu: #1 BUY USD/JPY i od razu jak kupi wysylac wiadomosc. Potem na spokojnie, po paru sekundach gdzie byl stop postawiony i za ile kupil  A masz racje - kiedys ktos pisal na jakims forum ze postawil bez stopa i prad wylaczyli  Gosc nie bral takiego wariantu pod uwage ale jak wlaczyli byl mocno do przodu, hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
jak na forum wstawiles to juz nie bylo 114,10 a 113,80  Zawsze służe zrzutem ekranu i zawsze najpierw bedzie zlecenie a potem wpis na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
encepence bez patologi, chyba nikt tutaj nie ma watpliwości że dardaw gra na poważnie i traktuje ten temat równie poważnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Hehe, no oczywiscie ze nie o to chodzi. Ja mu wierze. Ale to nie ma zadnego znaczenia czy bedzie oszukiwal czy nie. Wiesz dlaczego? Dlatego, bo mu kasy ani nie ubedzie ani nie przybedzie Takze nikogo nie oszuka. Tak sobie myslalem, ze moze sobie zaczne lekko pykac z dardawem jego typki forexowe ale widze ze nie da rady  To nie typy bukmacherskie. Za szybko sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
obrót 0.00 - 12 lot 0.15 - 11 0.30 - 6 0.45 - 133 1.00 - 272 1.15 - juz 74
chetnie bym wyszedł z tej pozycji bo zglupialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
No troszke pechowo wlazles. w najgorszym układzie wszytsko sie rozegra 30 pipsow od tego miejsca czyli na 114.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
No nie wiem czy tam k.. dzisiaj spią czy co,nie moglem zamknąc pozycji kwotowanie bardzo dlugie i ciągle zmiany mimo iz wstawiłem max odchylenie 3 pipsy i wielokrotnie powinno sie zamknac wyzej, to samo z eshortem zaczałem probowac go brac 15 pkt wyzej i kupa zas kwotowanie w nieskonczonosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Według mnie jeżeli miało by rosnąć to by się to odbyło dynamiczniej. Mogę się mylić ale dalsze spadki to kwestia czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#3 sell usd/yen 114,50 0,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#3 zamkn 114,28 +54,72 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
konto 2517,67zł otwarta poz nr 2 : short usd/yen 0,1 113,80
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#4 long usd/yen 0,2 115,39
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
#5 sell usd/yen 0,2 115,16
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
O witam  Co oznacza #4 i #5 ? Nie rozumiem #4 za bardzo. Co to znaczy long?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Tak jak w bukmacherce #1,2,3.... nr kuponu tak tutaj numer tranzakcji. Long oznacza długą pozycję czyli kupno. Pozycja krótka oznacza sprzedaż.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Tak ja wiem co to znaczy long - ael zapytalem sie bo byc moze long zmianilo znaczenie  Otwierasz 2 transakcje przeciwstawne: w jednej sprzedajesz w drugiej kupujesz te sama pare walut? Toz to przeciez tak jakbys u tego samego buka zagral 2 zaklady: jeden na 1-nke a drugie na X2 przy zalozeniu ze nie ma surebeta. PRzeciez placisz tylko prowizje. Co ma na celu taki zabieg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
No zobaczymy encepence , moze jednak cos z tego będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Hmm - w sumie to nie jest jak u bukmachera 1 i X2  Bo u buka zdarzenie ma charakter 0-1-nkowy - albo druzyna wygrywa albo niewygrywa. A tutaj fakt - zarobiles na SELL i moze wroci i zarobisz na BUY. Nie pomyslalem. Sorry
|
|
|
Link skopiowany do schowka