Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Toż to starsze od świata tongue Pamiętam jeszcze kiedyś wujek przywiózł discmana z USA (w Polsce można było tylko pomarzyć) i w zestawie była taka kaseta. Lata 90. jak nic tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje kabaretu Ireneusza Krosny "Dyrygent"

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759


To?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Zbigniew


To?

wlasnie nie, to jest skecz "Pijany dyrygent" z grupa Mozarta!! a w tym o ktroy mi chodzi wystepuje on sam i ze tak powiem dyryguje poublicznosci i nieziemsko sie z nich zbija!! bylo nie dawno w telewizji w kabaretonie z Opola czy tam Sopotu, nie pamietam juz dokladnie

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Panowie pomóżcie smile

Doradźcie jak jechać z Warszawy do Zakopca-walić prosto na Kraków,czy lepiej wybrać dłuższą ale wygodniejszą trasę przez Katowice?Dodam że nie mam nic przeciwko dłuższej trasie,a wkurza mnie stanie w korkach.

Po drugie-gdzie w Zakopcu można skorzystać z interenetu,gdzie są jakieś przyzwoite kafejki?Najlepiej w centrum,bo kwaterę mam na Krupówkach.

Z góry dzięki papa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Chciałem zrobić małą niespodziankę dziewczynie i na urodziny przesłać przez pocztę kwiatową jakieś fajne kwiaty. Nie mogę osobiście to chociaż w taki sposób.

Ale widzę, że są głównie albo róże albo bukiety.
Już nawet niech będzie róża... jedna 55, kilka ok. 100zł...
bukiet powiedzmy też ok. 100...


pewnie by się ucieszyła, ale jak by się dowiedziała ile zapłaciłem (normalnie kwiaty są tańsze jeżeli się nie mylę:) to wkurzyłaby się i cała niespodzianka pewnie odniosłaby odwrotny skutek... i co teraz począć?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by kamasss
Chciałem zrobić małą niespodziankę dziewczynie i na urodziny przesłać przez pocztę kwiatową jakieś fajne kwiaty. Nie mogę osobiście to chociaż w taki sposób.

Ale widzę, że są głównie albo róże albo bukiety.
Już nawet niech będzie róża... jedna 55, kilka ok. 100zł...
bukiet powiedzmy też ok. 100...


pewnie by się ucieszyła, ale jak by się dowiedziała ile zapłaciłem (normalnie kwiaty są tańsze jeżeli się nie mylę:) to wkurzyłaby się i cała niespodzianka pewnie odniosłaby odwrotny skutek... i co teraz począć?

mimo wszystko wysłać kwiaty i sprawić by się nie dowiedziała ile kosztowały

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a jest możliwość, że będzie gdzieś tam napisana cena?

nigdy tak nie wysyłałem kwiatów to nie wiem, czy ktoś wie coś na ten temat?
ode mnie się nie dowie, ale jakby chciała to się dowie sama

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dla mnie nasuwa się jeden pomysł - wynająć kumpla, którego ona nie zna. Kupić porządny bukiet w kwiaciarni, wynająć kogoś za parę piw i problem z głowy. Jeszcze dla picu, wydrukować jakieś gówienko i wręczając kazać pokwitować tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zaplac z gory, dogadaj sie z firma gdzie maja dostarczyc, watpie abywyskoczyli z cenowka na bukiecie, w koncu specjalizuja sie w czyms takim, akwaty to glownie niespodzianka, lub prezent.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by lupus
Zaplac z gory, dogadaj sie z firma gdzie maja dostarczyc, watpie abywyskoczyli z cenowka na bukiecie, w koncu specjalizuja sie w czyms takim, akwaty to glownie niespodzianka, lub prezent.

lupus ma rację tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Originally Posted by kamasss
a jest możliwość, że będzie gdzieś tam napisana cena?

nigdy tak nie wysyłałem kwiatów to nie wiem, czy ktoś wie coś na ten temat?
ode mnie się nie dowie, ale jakby chciała to się dowie sama
Nie bedzie ceny żadnej... zawsze możesz prosić o wyzbycie się wszelkich śladów tej "poczty" i wkręcić jej że to twój kolega po znajomości to zrobił wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Jedna róża 55PLN? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Te poczty kwiatowe mają takie ceny frown

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Mam jeszcze trochę czasu i przemyślę tę sprawę.
Kolega odpada, bo nie mam nikogo znajomego w miejscowości gdzie mieszka...


Morten tak,
pocztakwiatowa.pl (najpopularniejsza) ale są jeszcze inne jednak taka sama oferta i ceny tak samo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A w ogóle od kiedy Ty kobite masz tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Szukam Ekstradycji, wszystkich trzech serii.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Czy na forum jest jakiś kibic Legii, który mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań na PW? Najlepiej, żeby był dobrze zorientowany w aspektach kibicowskich i wiedział na bieżąco co się dzieje w klubie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Podzcas wpisywania jakis hasel w googlach wyskakuja mi dane ale w bardzo melej czcionce...jak je powiekszyc ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by SZULC
Podzcas wpisywania jakis hasel w googlach wyskakuja mi dane ale w bardzo melej czcionce...jak je powiekszyc ?

Widok -> rozmiar tekstu -> wybierz ktory Ci pasuje

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon, forty, JelineK, latajaca_holenderka), 2,647 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,305
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1