|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Toż to starsze od świata  Pamiętam jeszcze kiedyś wujek przywiózł discmana z USA (w Polsce można było tylko pomarzyć) i w zestawie była taka kaseta. Lata 90. jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poszukuje kabaretu Ireneusza Krosny "Dyrygent"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wlasnie nie, to jest skecz "Pijany dyrygent" z grupa Mozarta!! a w tym o ktroy mi chodzi wystepuje on sam i ze tak powiem dyryguje poublicznosci i nieziemsko sie z nich zbija!! bylo nie dawno w telewizji w kabaretonie z Opola czy tam Sopotu, nie pamietam juz dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Panowie pomóżcie  Doradźcie jak jechać z Warszawy do Zakopca-walić prosto na Kraków,czy lepiej wybrać dłuższą ale wygodniejszą trasę przez Katowice?Dodam że nie mam nic przeciwko dłuższej trasie,a wkurza mnie stanie w korkach. Po drugie-gdzie w Zakopcu można skorzystać z interenetu,gdzie są jakieś przyzwoite kafejki?Najlepiej w centrum,bo kwaterę mam na Krupówkach. Z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Chciałem zrobić małą niespodziankę dziewczynie i na urodziny przesłać przez pocztę kwiatową jakieś fajne kwiaty. Nie mogę osobiście to chociaż w taki sposób.
Ale widzę, że są głównie albo róże albo bukiety. Już nawet niech będzie róża... jedna 55, kilka ok. 100zł... bukiet powiedzmy też ok. 100...
pewnie by się ucieszyła, ale jak by się dowiedziała ile zapłaciłem (normalnie kwiaty są tańsze jeżeli się nie mylę:) to wkurzyłaby się i cała niespodzianka pewnie odniosłaby odwrotny skutek... i co teraz począć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Chciałem zrobić małą niespodziankę dziewczynie i na urodziny przesłać przez pocztę kwiatową jakieś fajne kwiaty. Nie mogę osobiście to chociaż w taki sposób.
Ale widzę, że są głównie albo róże albo bukiety. Już nawet niech będzie róża... jedna 55, kilka ok. 100zł... bukiet powiedzmy też ok. 100...
pewnie by się ucieszyła, ale jak by się dowiedziała ile zapłaciłem (normalnie kwiaty są tańsze jeżeli się nie mylę:) to wkurzyłaby się i cała niespodzianka pewnie odniosłaby odwrotny skutek... i co teraz począć? mimo wszystko wysłać kwiaty i sprawić by się nie dowiedziała ile kosztowały
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a jest możliwość, że będzie gdzieś tam napisana cena?
nigdy tak nie wysyłałem kwiatów to nie wiem, czy ktoś wie coś na ten temat? ode mnie się nie dowie, ale jakby chciała to się dowie sama
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Dla mnie nasuwa się jeden pomysł - wynająć kumpla, którego ona nie zna. Kupić porządny bukiet w kwiaciarni, wynająć kogoś za parę piw i problem z głowy. Jeszcze dla picu, wydrukować jakieś gówienko i wręczając kazać pokwitować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zaplac z gory, dogadaj sie z firma gdzie maja dostarczyc, watpie abywyskoczyli z cenowka na bukiecie, w koncu specjalizuja sie w czyms takim, akwaty to glownie niespodzianka, lub prezent.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Zaplac z gory, dogadaj sie z firma gdzie maja dostarczyc, watpie abywyskoczyli z cenowka na bukiecie, w koncu specjalizuja sie w czyms takim, akwaty to glownie niespodzianka, lub prezent. lupus ma rację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
a jest możliwość, że będzie gdzieś tam napisana cena?
nigdy tak nie wysyłałem kwiatów to nie wiem, czy ktoś wie coś na ten temat? ode mnie się nie dowie, ale jakby chciała to się dowie sama Nie bedzie ceny żadnej... zawsze możesz prosić o wyzbycie się wszelkich śladów tej "poczty" i wkręcić jej że to twój kolega po znajomości to zrobił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Jedna róża 55PLN? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Te poczty kwiatowe mają takie ceny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Mam jeszcze trochę czasu i przemyślę tę sprawę. Kolega odpada, bo nie mam nikogo znajomego w miejscowości gdzie mieszka...
Morten tak, pocztakwiatowa.pl (najpopularniejsza) ale są jeszcze inne jednak taka sama oferta i ceny tak samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A w ogóle od kiedy Ty kobite masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Szukam Ekstradycji, wszystkich trzech serii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Czy na forum jest jakiś kibic Legii, który mógłby mi odpowiedzieć na kilka pytań na PW? Najlepiej, żeby był dobrze zorientowany w aspektach kibicowskich i wiedział na bieżąco co się dzieje w klubie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Podzcas wpisywania jakis hasel w googlach wyskakuja mi dane ale w bardzo melej czcionce...jak je powiekszyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Podzcas wpisywania jakis hasel w googlach wyskakuja mi dane ale w bardzo melej czcionce...jak je powiekszyc ? Widok -> rozmiar tekstu -> wybierz ktory Ci pasuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|