Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Barclays Premier League

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja myslę, ze bardziej pasuje Coca Cola Championship tongue


laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
bardziej chodziło mi o telefonie komórkową tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Czas: ok. 19
Miejsce: szkolne boisko
Uczestnicy: 14 chłopaków (wiek 9-17 lat) i policjant (nie na służbie) mieszka w domu nauczycielskim, położonym 20 metrów od boiska, bez ogrodzenia.
Przerwa w meczu, wszyscy siedzimy sobie za linią boiska, w miejscu położonym bliżej domu naucz. ale za pustakami, nawet nikt tego nie widział.
Podchodzi pies, w koszulce i spodenkach. Zadaje pytanie, komu przeszkadzał sznurek (od prania)...pranie wywiesza 30 cm za końcową linią boiska. Chłopak nawet o tym nie wiedziałem, podpierał się na sznurku, bez żadnej szkody, wisiał jak zawsze. Pies dał mu "rady" jak postępować i żeby sobie laskę wyskubał.
Chwila ciszy, siedzimy na ziemi... zakaszlałem (pracuje w kurzu, i często muszę odkaszleć). Pies na to wjazd na mnie, siedząc po turecku wyrwał mnie za koszulkę, chwytając za szyję, w sekundę sprowadził do pionu. Obezwładniony i oszołomiony nie wiedząc co robić nie mogłem się wyrwać. Gościu "prowadzi" mnie do płotu po jakiś ostrych chaszczach traktując jak śmiecia...tak się wtedy czułem. Wreszcie "rzuca" mnie, co miało znaczyć wypuszczenie.
Pokazuje granice boiska i do nas spierdalać stąd, spierdalać z tymi rowerami.
Przy okazji mówi do mnie, że wczoraj coś mi mówił, a mnie nawet wczoraj na boisku nie było wcześniej, przyjechałem znaczenie później, o niczym nie słyszałem.
Dalej trwa rozmowa, pytam co ma do mnie, ja mu nic nie robię, ocb gościu, on odpowiada "chcesz przyrobić, zajebać ci?" i tak kilka razy, kiedy ja go o coś pytam. Nie odmawiam, w podświadomości niech mi zajebie, zrobię obdukcje i go "udupie- w tym kraju chyba jednak niemożliwe".
Po mordzie nie dostałem, gościu poszedł.
Gra z nami jego syn (ułomny), został koło boiska, nikt go nie lubi, a ja mu tylko przekazałem to co myślę, o jego ojcu : "pierdolona szmata, jebany pies" na koniec dodając: wypierdalaj do domu, powiedz to wszystko tatusiowi.
Ślady po spotkaniu małe: zadrapanie na szyi, przedarcie, można powiedzieć do krwi (małe).
Jutro jadę do pana policjanta od naszego regionu, ponoć spoko gościu, zgłoszę zawiadomienie o naruszenie nietykalności osobistej oraz oskarżenie o groźby jakie słał pod moim adresem.
Poza tym pogadam z radnym, kimś z gminy itp... ten gościu mieszka tam za FREE! I robi jakieś problemy.. to moi starzy pracują na jego mieszkanko. Dom należy do gminy.

Wielu zapyta czemu nie stawiłem mu czoła...
Mam 180 cm. i ważę 60 kg...on jest wyższy i waży ok. 150 kilgoramów...bagatela. Może posłałbym sztuke ale co by to dało, nic by go nie ruszyło a jeszcze by mnie mógł poważnie udupić.
Koledzy nie pomogli bo wszyscy młodsi, jeden z mojego roku. Każdy siedział cicho...

A propos jego żona była moją wychowawczynią w klasie 1-3... przez całą podstawówkę byłem najlepszym uczniem szkoły smile dawne czasy smile

CO zrobilibyście na moim miejscu.
Wybicie okna itp. nie wchodzi w grę... byłaby skapa, już kiedyś groził kumplowi swoimi wtykami, że mu może wjazd na chatę zrobić.


Co zrobiłbyś na moim miejscu?
Wiem, że się nie popisałem ale cóż, byłem lekko w szoku frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by Piecia
bardziej chodziło mi o telefonie komórkową tongue
też orange tak na 90 %

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by voddomen
Originally Posted by Piecia
bardziej chodziło mi o telefonie komórkową tongue
też orange tak na 90 %

ok , dzięki piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dzięki Zbigniew, przy okazji mają o wiele lepszą ofertę jeśli chodzi o telefony .

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Piecia
bardziej chodziło mi o telefonie komórkową tongue

laugh Nie wiem czemu pomyślałem o piłce nożnej laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
panowie da rade miec dwa profile na skype jak tak to jak to zrobic???(za cholere nie widze takiej opcji)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Naraz czy zamiennie?

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by micha$
Naraz czy zamiennie?

juz sobie poradzilem grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Wlasnie kupilem sobie latopa .... teraz mysle nad netem . Co polecacie iPlus czy moze blue connect co polecacie? Interesuje mnie abonament tak do 100 zł ...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mam takie pytanko, przed tym jak Korona awansowala do 1 ligi bylo to najwieksze miasto kitore nie mial nigdy 1 ligi!! ktore miasto teraz piastuje ta pozycje?? zalozlyme sie z kumplem z to chyba Gliwice!! wygram?? ma ktos potwierdzone info??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by KaPrYs
Wlasnie kupilem sobie latopa .... teraz mysle nad netem . Co polecacie iPlus czy moze blue connect co polecacie? Interesuje mnie abonament tak do 100 zł ...
Jeżeli nie planujesz go codziennie wynosić z domu i pracować np. w jakimś lesie albo miejscu gdzie nie ma możliwości podpięcia tradycyjnego internetu, to daj sobie spokój z internetem tego typu.

Patrzę, że wystarczy ładna reklama, laptop w tle i już ludzie nie widza niczego innego poza iplus czy bc jako net do laptopa.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by Damian-ek7
CO zrobilibyście na moim miejscu.
Wybicie okna itp. nie wchodzi w grę... byłaby skapa, już kiedyś groził kumplowi swoimi wtykami, że mu może wjazd na chatę zrobić.


Co zrobiłbyś na moim miejscu?
Wiem, że się nie popisałem ale cóż, byłem lekko w szoku frown

Powiedz rodzicom - niech pomogą. Zgłoś na Policję do biura skarg. Zrób obdukcję, nagłośnij sprawę - smrodu narobisz temu panu tyle, że prawdopodobnie więcej Cię nie dotknie ani nie powie słowa pod Twoim adresem.

Wykluczone są wjazdy, najazdy, pobicia, wybijanie szyb - bandytyzm to nie jest sposób. Czy się nie popisałeś? Daj spokój, bić się miałeś? Tylko pogorszyłbyś sytuację.
Ewentualnie możesz zastosować manewr zastosowany przez jakiegoś gościa z Polski, który po otrzymaniu mandatu za niezapięte pasy następnie komórką zrobił tym samym smerfom zdjęcie gdy i oni mieli niezapięte pasy, potem dryn dryn do drogówki i owe smerfy od swych kolegów otrzymali - a jakże - mandat za niezapięte pasy (mają obowiązek zapinać). Ale najlepiej zgłoś gdzie się da.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Niema ktos moze cd-key do FM 07 ??Nigdzie na necie go nie moge znalezc...wyskakuje mi ciagle cd-key na 5 miejsc do wpisania a w tym cd-key ktory ja musze wpisac mam miejsce na Nazwe i 4 miejsca na wpisanie kodu...


Z gory wielkie dzieki jak by ktos znalalazl lub mial i wrzucil!

Pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
KOD UNIWERSALNY

5P13R-D4L4J-1KUP5-3ORY6-1N4Ł4

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Dzieki!Nie obcajilem sie wczesniej ze to cos z obrazem musialem najpierw zrobic smile

pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
laugh laugh laugh Sorry, ale nie mogę wstać z podłogi ze śmiechu...

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 2,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1