|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam Sytuacja uległa gwałtownej zmianie, otóż moje koleżanki zdegustowane faktem, iż jest strasznie duży problem ze znalezieniem wymarzonego mieszkanka na omówionych warunkach, postanowiły szukać czegoś na własną rękę. Nie będę mówił, że się tego nie spodziewałem, bo miałem takie przeczucie. Więc teraz sprawa wygląda tak: poszukuję jednego pokoju w mieszkaniu studenckim, bądź też jakiejś stancji czy coś w tym stylu. Preferowana dzielnica: PIĄTKOWO, najlepiej os. Batorego, koleżanka tam będzie mieszkać ma ktoś może jakiegoś znajomego, rodzinę czy kogoś jeszcze innego, szukającego lokatora? Czasu niby co raz mniej, ale na szęście mam alternatywę w postaci cioci. Więc jakby mi się mimo wszystko nic nie udało znaleźć, to mam lokum na jakieś 2 miesiące. Jednakże z wiadomych względów wolałbym jednak coś mieć. pozdrawiam, Kamil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Witam Sytuacja uległa gwałtownej zmianie, otóż moje koleżanki zdegustowane faktem, iż jest strasznie duży problem ze znalezieniem wymarzonego mieszkanka na omówionych warunkach, postanowiły szukać czegoś na własną rękę. Nie będę mówił, że się tego nie spodziewałem, bo miałem takie przeczucie. Więc teraz sprawa wygląda tak: poszukuję jednego pokoju w mieszkaniu studenckim, bądź też jakiejś stancji czy coś w tym stylu. Preferowana dzielnica: PIĄTKOWO, najlepiej os. Batorego, koleżanka tam będzie mieszkać ma ktoś może jakiegoś znajomego, rodzinę czy kogoś jeszcze innego, szukającego lokatora? Czasu niby co raz mniej, ale na szęście mam alternatywę w postaci cioci. Więc jakby mi się mimo wszystko nic nie udało znaleźć, to mam lokum na jakieś 2 miesiące. Jednakże z wiadomych względów wolałbym jednak coś mieć. pozdrawiam, Kamil sporo tego typu ogłoszeń jest na gratce i allegro. oczywiście jak chcesz moge ponownie wysłać Tobie sobotni Głos Wielkopolski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
_Korver_ ty sam szukasz teraz czy jeszcze z jedna osoba? bo ja tez zaczynam studiowac w Poznaniu i bede szukal mieszkania albo pokoju. Jesli _Korver_ masz jeszcze jedna osobe to mozna wynajac mieszkanie w trojke na poczatek a potem sie zobaczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Będę miał do wynajęcia albo jeden pokój 2-osobowy i 1 miejsce w pokoju dwuosobowym. Albo całe mieszkanie 3 pokoje, przystosowane pod 5 osób. Skrzyżowanie ul. Wojskowej i Grunwaldzkiej. Mieszkanie komletnie wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, sandiwcher, żelazko, garnki, naczynia, czajnik elektryczny). 1,5 minuty od przystanku tramwajowego Będę widział na początku przyszłego tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Będę miał do wynajęcia albo jeden pokój 2-osobowy i 1 miejsce w pokoju dwuosobowym. Albo całe mieszkanie 3 pokoje, przystosowane pod 5 osób. Skrzyżowanie ul. Wojskowej i Grunwaldzkiej. Mieszkanie komletnie wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, sandiwcher, żelazko, garnki, naczynia, czajnik elektryczny). 1,5 minuty od przystanku tramwajowego Będę widział na początku przyszłego tygodnia. no tak, ale jakie mniej wiecej koszty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
_Korver_ ty sam szukasz teraz czy jeszcze z jedna osoba? bo ja tez zaczynam studiowac w Poznaniu i bede szukal mieszkania albo pokoju. Jesli _Korver_ masz jeszcze jedna osobe to mozna wynajac mieszkanie w trojke na poczatek a potem sie zobaczy... ja i moge sam i moge zalatwic fajna dziewczyne jako trzecia  tylko ona chce koniecznie na Piatkowie, badz Winogradach. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
za dwójkę, od osoby: 340 zł + net (20 zł) + prąd + woda + ewentualna dopłata do ogrzewania. a z tymi kosztami to różnie bywa. po prostu zależy od zużycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
blok ze stycznia 2005. Prawie wszystko było nowe w mieszkaniu, duża lodówka (180 cm)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mam pokój do wynajęcia, 2pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim. Nie jest to to, czego szukałem, ale lokum jest. Lokal w miarę przyzwoity, na początek się nadaje. Cena to 400zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nr gg 1555061
pozdrawiam, Kamil
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Mam pokój do wynajęcia, 2pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim. Nie jest to to, czego szukałem, ale lokum jest. Lokal w miarę przyzwoity, na początek się nadaje. Cena to 400zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nr gg 1555061
pozdrawiam, Kamil Piastowskie? mieszkam po 2 stronie ulicy. Wieżowiec z zegarem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 25 |
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku  no chyba że ktos lubi takie klimaty  . Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kfajtek skrzyknie kumpli i beda bronic Korvera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Kfajtek skrzyknie kumpli i beda bronic Korvera  albo powie kumplom, żeby go po prostu zostawili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
albo Korver sobie sam poradzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku  no chyba że ktos lubi takie klimaty  . Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM  hahah, no jak ktos jest z piatkowa i wozi sie po ratajach to moze dostac czasami wychowawczego, ale w druga strone to tez dziala. Ja mieszkam na piatkowie (os. Lokietka) od kiedy pamietam i nigdy mi sie nie dostalo za adres zamieszkania  Studiuje na Morasku, choc teraz czeka mnie komis i roznie to moze byc  Jakby co sluze pomoca P.S. gra ktorys z Was w squasha? kacperek76 odezwij sie jakos bo stracilem telefony :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku  no chyba że ktos lubi takie klimaty  . Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM  hahah, no jak ktos jest z piatkowa i wozi sie po ratajach to moze dostac czasami wychowawczego, ale w druga strone to tez dziala. Ja mieszkam na piatkowie (os. Lokietka) od kiedy pamietam i nigdy mi sie nie dostalo za adres zamieszkania  Studiuje na Morasku, choc teraz czeka mnie komis i roznie to moze byc  Jakby co sluze pomoca P.S. gra ktorys z Was w squasha? kacperek76 odezwij sie jakos bo stracilem telefony :/ piastowskie to przecież osiedle na RATAJACH  @lokus - jutro się odezwę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190 |
Panowie macie jeszcze jakis pokoj do wynajecia albo cale mieszkanie w Poznaniu? jak cos to piszcie na gg 2372452 na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam, piszę już z Poznania... Przeraziło mnie poruszanie się po tym mieście autem  dobrze, że mama mi nie zostawia auta, bo myślę, że bym nie podołał  a przynajmniej by to trwało. Mieszkam niedaleko wieżowca ze zegarem, więc spotkamy się pewnie nie raz  fajna sprawa, dosłownie pod blokiem mam punkty STS i Milenium  dobre chociaż tyle. Wkurza mnie net, bo póki co nie mam stałego łącza i korzystam z jakiegoś beznadziejnego iplusa, ale jakoś mam nadzieję pójdzie. Pozdrawiam wszystkim Poznaniaków, i nie tylko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
fajna sprawa, dosłownie pod blokiem mam punkty STS i Milenium  a na rondzie rataje masz Profka. A kiedyś się jeździło tramwajem do miast kupona na weekend za piątaka wysłać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
witam ! gdzie w Poznaniu mogę dostać rozkład jazdy linii autobusowych i tramwajowych? Nie wiem, w kiosku np coś takiego dostanę? Aha i prosiłbym o polecenie jakiś godnych dyskotek w Poznaniu, najlepiej z dokładną lokalizacją  pozdrawiam, Korver
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|