Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam

Sytuacja uległa gwałtownej zmianie, otóż moje koleżanki zdegustowane faktem, iż jest strasznie duży problem ze znalezieniem wymarzonego mieszkanka na omówionych warunkach, postanowiły szukać czegoś na własną rękę. Nie będę mówił, że się tego nie spodziewałem, bo miałem takie przeczucie. Więc teraz sprawa wygląda tak:

poszukuję jednego pokoju w mieszkaniu studenckim, bądź też jakiejś stancji czy coś w tym stylu. Preferowana dzielnica: PIĄTKOWO, najlepiej os. Batorego, koleżanka tam będzie mieszkać tongue ma ktoś może jakiegoś znajomego, rodzinę czy kogoś jeszcze innego, szukającego lokatora?


Czasu niby co raz mniej, ale na szęście mam alternatywę w postaci cioci. Więc jakby mi się mimo wszystko nic nie udało znaleźć, to mam lokum na jakieś 2 miesiące. Jednakże z wiadomych względów wolałbym jednak coś mieć.

pozdrawiam, Kamil

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by _Korver_
Witam

Sytuacja uległa gwałtownej zmianie, otóż moje koleżanki zdegustowane faktem, iż jest strasznie duży problem ze znalezieniem wymarzonego mieszkanka na omówionych warunkach, postanowiły szukać czegoś na własną rękę. Nie będę mówił, że się tego nie spodziewałem, bo miałem takie przeczucie. Więc teraz sprawa wygląda tak:

poszukuję jednego pokoju w mieszkaniu studenckim, bądź też jakiejś stancji czy coś w tym stylu. Preferowana dzielnica: PIĄTKOWO, najlepiej os. Batorego, koleżanka tam będzie mieszkać tongue ma ktoś może jakiegoś znajomego, rodzinę czy kogoś jeszcze innego, szukającego lokatora?


Czasu niby co raz mniej, ale na szęście mam alternatywę w postaci cioci. Więc jakby mi się mimo wszystko nic nie udało znaleźć, to mam lokum na jakieś 2 miesiące. Jednakże z wiadomych względów wolałbym jednak coś mieć.

pozdrawiam, Kamil


sporo tego typu ogłoszeń jest na gratce i allegro. oczywiście jak chcesz moge ponownie wysłać Tobie sobotni Głos Wielkopolski wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
_Korver_ ty sam szukasz teraz czy jeszcze z jedna osoba? bo ja tez zaczynam studiowac w Poznaniu i bede szukal mieszkania albo pokoju. Jesli _Korver_ masz jeszcze jedna osobe to mozna wynajac mieszkanie w trojke na poczatek a potem sie zobaczy...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Będę miał do wynajęcia albo jeden pokój 2-osobowy i 1 miejsce w pokoju dwuosobowym.
Albo całe mieszkanie 3 pokoje, przystosowane pod 5 osób.
Skrzyżowanie ul. Wojskowej i Grunwaldzkiej. Mieszkanie komletnie wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, sandiwcher, żelazko, garnki, naczynia, czajnik elektryczny).
1,5 minuty od przystanku tramwajowego
Będę widział na początku przyszłego tygodnia.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by odgdog
Będę miał do wynajęcia albo jeden pokój 2-osobowy i 1 miejsce w pokoju dwuosobowym.
Albo całe mieszkanie 3 pokoje, przystosowane pod 5 osób.
Skrzyżowanie ul. Wojskowej i Grunwaldzkiej. Mieszkanie komletnie wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, sandiwcher, żelazko, garnki, naczynia, czajnik elektryczny).
1,5 minuty od przystanku tramwajowego
Będę widział na początku przyszłego tygodnia.

no tak, ale jakie mniej wiecej koszty?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by law23
_Korver_ ty sam szukasz teraz czy jeszcze z jedna osoba? bo ja tez zaczynam studiowac w Poznaniu i bede szukal mieszkania albo pokoju. Jesli _Korver_ masz jeszcze jedna osobe to mozna wynajac mieszkanie w trojke na poczatek a potem sie zobaczy...

ja i moge sam i moge zalatwic fajna dziewczyne jako trzecia wink tylko ona chce koniecznie na Piatkowie, badz Winogradach.

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
za dwójkę, od osoby: 340 zł + net (20 zł) + prąd + woda + ewentualna dopłata do ogrzewania. a z tymi kosztami to różnie bywa. po prostu zależy od zużycia.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
blok ze stycznia 2005. Prawie wszystko było nowe w mieszkaniu, duża lodówka (180 cm)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mam pokój do wynajęcia, 2pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim. Nie jest to to, czego szukałem, ale lokum jest. Lokal w miarę przyzwoity, na początek się nadaje. Cena to 400zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nr gg 1555061

pozdrawiam, Kamil

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by _Korver_
Mam pokój do wynajęcia, 2pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim. Nie jest to to, czego szukałem, ale lokum jest. Lokal w miarę przyzwoity, na początek się nadaje. Cena to 400zł. Jakby ktoś był zainteresowany to mój nr gg 1555061

pozdrawiam, Kamil
Piastowskie? mieszkam po 2 stronie ulicy. Wieżowiec z zegarem smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 25
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 25
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku tongue smile no chyba że ktos lubi takie klimaty smile. Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu smile http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kfajtek skrzyknie kumpli i beda bronic Korvera wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by lupus
Kfajtek skrzyknie kumpli i beda bronic Korvera wink

albo powie kumplom, żeby go po prostu zostawili laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
albo Korver sobie sam poradzi ooo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Originally Posted by adam0751
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku tongue smile no chyba że ktos lubi takie klimaty smile. Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu smile http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM smile
hahah, no jak ktos jest z piatkowa i wozi sie po ratajach to moze dostac czasami wychowawczego, ale w druga strone to tez dziala. Ja mieszkam na piatkowie (os. Lokietka) od kiedy pamietam i nigdy mi sie nie dostalo za adres zamieszkania wink
Studiuje na Morasku, choc teraz czeka mnie komis i roznie to moze byc frown
Jakby co sluze pomoca

P.S. gra ktorys z Was w squasha?
kacperek76 odezwij sie jakos bo stracilem telefony :/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Lokus
Originally Posted by adam0751
powiem tak jestem z Poznania i juz nie raz moi kumple dostali po kubkach (za to że żyli) na Piatkowie osobiście nic nie mam do tej dzielnicy ale mam tam paru kumpli i wiem co tam sie dzieje po zmroku tongue smile no chyba że ktos lubi takie klimaty smile. Osobiście polecam SOłACZ lub RATAJE ale najlepiej SOłACZ naprawde dobra dzielnica i dobra lokalizacja a tutaj masz dobry serwis z mieszkaniami dla studentów w Poznaniu smile http://poznan.gumtree.pl/ POZDRAWIAM smile
hahah, no jak ktos jest z piatkowa i wozi sie po ratajach to moze dostac czasami wychowawczego, ale w druga strone to tez dziala. Ja mieszkam na piatkowie (os. Lokietka) od kiedy pamietam i nigdy mi sie nie dostalo za adres zamieszkania wink
Studiuje na Morasku, choc teraz czeka mnie komis i roznie to moze byc frown
Jakby co sluze pomoca

P.S. gra ktorys z Was w squasha?
kacperek76 odezwij sie jakos bo stracilem telefony :/


piastowskie to przecież osiedle na RATAJACH wink
@lokus - jutro się odezwę

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
Panowie macie jeszcze jakis pokoj do wynajecia albo cale mieszkanie w Poznaniu? jak cos to piszcie na gg 2372452 na priv.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
witam,

piszę już z Poznania... Przeraziło mnie poruszanie się po tym mieście autem crazy dobrze, że mama mi nie zostawia auta, bo myślę, że bym nie podołał tongue a przynajmniej by to trwało. Mieszkam niedaleko wieżowca ze zegarem, więc spotkamy się pewnie nie raz piwo

fajna sprawa, dosłownie pod blokiem mam punkty STS i Milenium tongue dobre chociaż tyle. Wkurza mnie net, bo póki co nie mam stałego łącza i korzystam z jakiegoś beznadziejnego iplusa, ale jakoś mam nadzieję pójdzie.

Pozdrawiam wszystkim Poznaniaków, i nie tylko tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by _Korver_
fajna sprawa, dosłownie pod blokiem mam punkty STS i Milenium tongue
a na rondzie rataje masz Profka. A kiedyś się jeździło tramwajem do miast kupona na weekend za piątaka wysłać tongue


Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
witam !

gdzie w Poznaniu mogę dostać rozkład jazdy linii autobusowych i tramwajowych? Nie wiem, w kiosku np coś takiego dostanę? Aha i prosiłbym o polecenie jakiś godnych dyskotek w Poznaniu, najlepiej z dokładną lokalizacją tongue


pozdrawiam, Korver

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1