|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
ja wybralem na dzis tylko jedno spotkanie.
LINKOEPING - DJURGARDEN 1 2.05 expekt 7/10 gospodarze sa moja "najbardziej dochodowa" druzyna tej ligi. od kilku tygodni sa wyraznie na fali, ostatnie wyjazdowe zwyciestwo 5-2 nad wiceliderem hv pokazuje, ze sa ciagle dobrze dysponowani. Djurgarden co prawda wygral 3 ostatnie mecze, ale byly to zwyciestwa na wlasnych smieciach. I nie mozna zapomniec o h2h w obecnym sezonie 3-0 i 4-0 dla Linkoepings. no coz jak dla mnie wyglada to na lakomy kasek, a jak bedzie przekonamy sie za pare godzin...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
I właśnie dlatego że w pierwszych meczach było 3-0 i 4-0 ten mecz wydaje mi się mocno podejrzany. Rzadko zdarza się żeby mecze pomiędzy dwoma drużynami konczyły się wygranymi tylko jednej strony. Stawiałbym raczej odwrotnie że Djugarden wygra choć bardzo prawdopodobny może być remis. Osobiście odpousciłem. Mam nadzieję że Ci jednak wejdzie, skoro nie jest to sprzeczne z moimi interesami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ksuba ma troche racji, linkoping jest na gazie, biorac pod uwage ostatnie 10 meczy bezsprzezcnie prowadza w lidze
Sveriges bästa lag – senaste 10 matcherna 1. Linköping 6 2 2 30–21 21 2. HV 71 5 2 3 35–21 19 3. Djurgården 4 2 4 28–28 16
braki w druzynach: Linköping: Peter Casparsson (familjeskäl), Martin Knold (magsjuk), Mikael Håkanson (käke). Djurgården: Björn Nord (ljumske), Mika Strömberg (huvud), Staffan Kronwall (knä), Marcus Kristoffersson (lunginflammation).
zwlaszczz brak kronwall'a jest oslabieniem dla djurgardens, jednak niewykluczone ze w nasteonym meczu juz sie pojawi na lodzie, dzis raczej nie zagra, braki w linkoping rowniez sa i zostaje prz swoim typie NO BET w tym meczu jesli chodzi o wskazanie zwyciezcy, przewiduje jednak zaciety mecz ze wskazaniem na linkoping
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
farejestad w pelnym skladzie, na liscie kontuzjowanych nie ma zadnego gracza brynaes bez 3 zawodnikow Brynäs: Adam Andersson (sjuk), Daniel Casselståhl (lår), Roger Kyrö (knä).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Piep.rzone fioletowe dzi.wki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: podziekujmy im za zajebistego sylwestra , wezcie pousuwajcie te wszystkie posty ktorymi Farjestad zostanie obrzygany ja zaczynam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
wlasnie stalo sie to czego sie obawialem, nie wiem czy bylo to zlekcewazenie przeciwnika, proba nowych wariantow gry, zdetermninowana gra brynaes ktore nie ma nic do stracenia czy po prostu chec zagraniecia kasy za remis u bukow, w kazdym razie farejstad dalo dupy...
co do lulee, to byla dla mnie dzisiejszym pewniakiem, dopuki nie przeczytalem w szwedzkiej prasie ze jest oslabiona brakiem 6 zawodnikow, chyba nie nalezy czytac szwedzkiej prasy, bo gdybym o tym nie wiedzial lulee bylaby dla mnie pewniakiem dnia
hv to co powiedzialem, jesli chca wygrac wygraja z kazdym, mimo oslabienia, ale rowniez dzieki switnej gry dzis bramkarza stefana liva wygrali na trudnym terenie w timro, jak dla mnie hv moze zdobyc tytul w tym roku
w kazdym razie dzieki faerjstad dzis dzien na minus...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
dobrze mowisz czytalem twoj post o Lulea a jednak skusilem sie na 1 co z tego jak na tym samym kuponie dalem Farjestad szkoda zygac juz na nich pooprostu to olali i tyle a byl by duzo smirnoff na poczecie nowego roku a tak jest tylko lodowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Happy New Year 2004
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Qrde, Fajer tez mi z****l kupon, aczkolwiek wyszedlem na plus na under/over... i chyba w szwecji to teraz najlepsze rozwiazanie... ostatnio Soder strzela bardzo duzo bramek... i mecz bez OVERA = niespodzianka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 92 |
macie jakieś info o jutrzejszych meczach? bo sie zastanawiam czy nie puscić vastry i farjestaads za większą kasę a nigdzie nic nie widze na temat kontuzji i nie wiem czy nie będzie jakiś ZONK.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tez namyslam sie nad takim kuponem ze zwyciestwami Vastry i Fajerstad, ciekawie rowniez wyglada HV 71 - Leksand po kursie 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
na jutro widze tak:
HV 71
dla mnie tutaj nie może być innego wyniku
Fajerstad
tutaj podobnie, ekipa gości nie gra przekonywująco i myśle, że nie odegrają znaczącej roli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Terrorist przewidujes jakieś problemy z wygranymi gospodarzy w meczach Farjestadu i Frolundy? Prosz o wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Tyle razy Fajer s*******il "pewne" mecze, a Wy sie jeszcze nie nauczyliscie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja mam dosc tej ligi, jedyne sensowne rozwiazanie to UNDER/OVER. =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Dla mnie najpewniejszy mecz na dziś ze szwedzkiej to HV71 - Leksands 1 1,50, HV71 już pare niespodzianek (in minus) sprawiło w ostatnich meczach, czas na przekonujące zwycięstwo, Frolunda ma niezbyt ustabilizowaną formę i może zdarzyć się niespodzianka (aczkolwiek niekoniecznie), a Farjestads ma duża przewagę i znowu może sobie odpuścić mecz, za tak niską stawkę nie warto ich grać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Jak dla mnie z meczu na typ 1x2 to tylko HV => 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
trudna kolejka a ja dzis nie mam czasu i koncepcji
farjestad niby powinno wygrac ale oni graja tak jak chca, i moga odpuscic modo punkty ktoremu bardzo sa one potrzebne za spotkania w przyszlym roku etc, under
hv to dla mnie tez druzyna ktora gra na taki wynik jaki chce, ale powinni dzis wygrac, over
frolunda-lulea 1 tak, ale nie ponizej kursu 1.50, frolunda w koncu musi wygrawac, ale lulee nie jest taka slaba druzyna by grac ten mecz ponizej 1.50, under
linkoping -timro, moim zdaniem styl gry linkoping moze bardzo pasowac druzynie timro dlatego upatrywalbym w tym meczu niespodzianki, czyli 2, ale jest to bardzo ryzykowany typ, under
sodertajle-djurgardens, kazdy wynik mozliwy, over
brynaes-malmoe 1 ale tez kurs 1.80, ponizej nie warto chyba grac, obok modo to dla mnie 2 najslabsze druzyny w lidze, under
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Modo podobno bez pieciu zawodnik ...info z forum BettingAdvice
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
potwierdzam "MODO är rena sjukstugan med fem givna spelare på frånvarolistan. Hans Jonsson (handskada), Lars Jansson (knäskada), Fredrik Warg (ryggskada), Peter Öberg och Magnus Hedlund är febersjuka. Det blir tufft att ta poäng i Karlstad!" info ze svenskafans
jednak nie sa to postaci pierwszoplanowe, faerjestad nawet bez tych oslabien w modo powinno wygrac mecz, tylko pytanie jest czy bedzie chcialo wygrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
adolf usun niepotrzebne posty, bo one nic nie wnosza do tego tematu
i dzis znow duzo osob poleglo na faerjestad, tak jak powiedzialem gdyby chcieli wygrac rozwalili by to modo kiloma bramkami nawet bez tych brakujacych 5 zawodnikow w modo, ale nie chcieli wygrac, to samo tyczy sie hv, moga wygrac z kazdym jesli chca, tylko zeby im sie chcialo...
trzeba czekac na play offy, a farejestad i hv nie stawiac bo znow zrobia wala, i bedzie rzyganie na forum...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|