Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
ja wybralem na dzis tylko jedno spotkanie.

LINKOEPING - DJURGARDEN 1 2.05 expekt 7/10
gospodarze sa moja "najbardziej dochodowa" druzyna tej ligi. od kilku tygodni sa wyraznie na fali, ostatnie wyjazdowe zwyciestwo 5-2 nad wiceliderem hv pokazuje, ze sa ciagle dobrze dysponowani. Djurgarden co prawda wygral 3 ostatnie mecze, ale byly to zwyciestwa na wlasnych smieciach. I nie mozna zapomniec o h2h w obecnym sezonie 3-0 i 4-0 dla Linkoepings. no coz jak dla mnie wyglada to na lakomy kasek, a jak bedzie przekonamy sie za pare godzin...

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
I właśnie dlatego że w pierwszych meczach było 3-0 i 4-0 ten mecz wydaje mi się mocno podejrzany. Rzadko zdarza się żeby mecze pomiędzy dwoma drużynami konczyły się wygranymi tylko jednej strony. Stawiałbym raczej odwrotnie że Djugarden wygra choć bardzo prawdopodobny może być remis. Osobiście odpousciłem. Mam nadzieję że Ci jednak wejdzie, skoro nie jest to sprzeczne z moimi interesami.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ksuba ma troche racji, linkoping jest na gazie, biorac pod uwage ostatnie 10 meczy bezsprzezcnie prowadza w lidze

Sveriges bästa lag – senaste 10 matcherna
1. Linköping 6 2 2 30–21 21
2. HV 71 5 2 3 35–21 19
3. Djurgården 4 2 4 28–28 16

braki w druzynach:
Linköping: Peter Casparsson (familjeskäl), Martin Knold (magsjuk), Mikael Håkanson (käke).
Djurgården: Björn Nord (ljumske), Mika Strömberg (huvud), Staffan Kronwall (knä), Marcus Kristoffersson (lunginflammation).

zwlaszczz brak kronwall'a jest oslabieniem dla djurgardens, jednak niewykluczone ze w nasteonym meczu juz sie pojawi na lodzie, dzis raczej nie zagra, braki w linkoping rowniez sa i zostaje prz swoim typie NO BET w tym meczu jesli chodzi o wskazanie zwyciezcy, przewiduje jednak zaciety mecz ze wskazaniem na linkoping

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
farejestad w pelnym skladzie, na liscie kontuzjowanych nie ma zadnego gracza
brynaes bez 3 zawodnikow
Brynäs: Adam Andersson (sjuk), Daniel Casselståhl (lår), Roger Kyrö (knä).

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Piep.rzone fioletowe dzi.wki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: podziekujmy im za zajebistego sylwestra , wezcie pousuwajcie te wszystkie posty ktorymi Farjestad zostanie obrzygany
ja zaczynam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
wlasnie stalo sie to czego sie obawialem, nie wiem czy bylo to zlekcewazenie przeciwnika, proba nowych wariantow gry, zdetermninowana gra brynaes ktore nie ma nic do stracenia czy po prostu chec zagraniecia kasy za remis u bukow, w kazdym razie farejstad dalo dupy...

co do lulee, to byla dla mnie dzisiejszym pewniakiem, dopuki nie przeczytalem w szwedzkiej prasie ze jest oslabiona brakiem 6 zawodnikow, chyba nie nalezy czytac szwedzkiej prasy, bo gdybym o tym nie wiedzial lulee bylaby dla mnie pewniakiem dnia

hv to co powiedzialem, jesli chca wygrac wygraja z kazdym, mimo oslabienia, ale rowniez dzieki switnej gry dzis bramkarza stefana liva wygrali na trudnym terenie w timro, jak dla mnie hv moze zdobyc tytul w tym roku

w kazdym razie dzieki faerjstad dzis dzien na minus...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
dobrze mowisz czytalem twoj post o Lulea a jednak skusilem sie na 1 co z tego jak na tym samym kuponie dalem Farjestad szkoda zygac juz na nich pooprostu to olali i tyle a byl by duzo smirnoff na poczecie nowego roku a tak jest tylko lodowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Happy New Year 2004

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Qrde, Fajer tez mi z****l kupon, aczkolwiek wyszedlem na plus na under/over... i chyba w szwecji to teraz najlepsze rozwiazanie... ostatnio Soder strzela bardzo duzo bramek... i mecz bez OVERA = niespodzianka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 92
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 92
macie jakieś info o jutrzejszych meczach? bo sie zastanawiam czy nie puscić vastry i farjestaads za większą kasę a nigdzie nic nie widze na temat kontuzji i nie wiem czy nie będzie jakiś ZONK.

pozdro

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tez namyslam sie nad takim kuponem ze zwyciestwami Vastry i Fajerstad, ciekawie rowniez wyglada HV 71 - Leksand po kursie 1.5

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
na jutro widze tak:

HV 71

dla mnie tutaj nie może być innego wyniku

Fajerstad

tutaj podobnie, ekipa gości nie gra przekonywująco i myśle, że nie odegrają znaczącej roli

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Terrorist przewidujes jakieś problemy z wygranymi gospodarzy w meczach Farjestadu i Frolundy?
Prosz o wypowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Tyle razy Fajer s*******il "pewne" mecze, a Wy sie jeszcze nie nauczyliscie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja mam dosc tej ligi, jedyne sensowne rozwiazanie to UNDER/OVER. =]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Dla mnie najpewniejszy mecz na dziś ze szwedzkiej to HV71 - Leksands 1 1,50, HV71 już pare niespodzianek (in minus) sprawiło w ostatnich meczach, czas na przekonujące zwycięstwo, Frolunda ma niezbyt ustabilizowaną formę i może zdarzyć się niespodzianka (aczkolwiek niekoniecznie), a Farjestads ma duża przewagę i znowu może sobie odpuścić mecz, za tak niską stawkę nie warto ich grać...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Jak dla mnie z meczu na typ 1x2 to tylko HV => 1.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Girencjusz priv :zobacz:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
trudna kolejka a ja dzis nie mam czasu i koncepcji

farjestad niby powinno wygrac ale oni graja tak jak chca, i moga odpuscic modo punkty ktoremu bardzo sa one potrzebne za spotkania w przyszlym roku etc, under

hv to dla mnie tez druzyna ktora gra na taki wynik jaki chce, ale powinni dzis wygrac, over

frolunda-lulea 1 tak, ale nie ponizej kursu 1.50, frolunda w koncu musi wygrawac, ale lulee nie jest taka slaba druzyna by grac ten mecz ponizej 1.50, under

linkoping -timro, moim zdaniem styl gry linkoping moze bardzo pasowac druzynie timro dlatego upatrywalbym w tym meczu niespodzianki, czyli 2, ale jest to bardzo ryzykowany typ, under

sodertajle-djurgardens, kazdy wynik mozliwy, over

brynaes-malmoe 1 ale tez kurs 1.80, ponizej nie warto chyba grac, obok modo to dla mnie 2 najslabsze druzyny w lidze, under

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Modo podobno bez pieciu zawodnik ...info z forum BettingAdvice

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
potwierdzam
"MODO är rena sjukstugan med fem givna spelare på frånvarolistan. Hans Jonsson (handskada), Lars Jansson (knäskada), Fredrik Warg (ryggskada), Peter Öberg och Magnus Hedlund är febersjuka. Det blir tufft att ta poäng i Karlstad!" info ze svenskafans

jednak nie sa to postaci pierwszoplanowe, faerjestad nawet bez tych oslabien w modo powinno wygrac mecz, tylko pytanie jest czy bedzie chcialo wygrac...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
adolf usun niepotrzebne posty, bo one nic nie wnosza do tego tematu

i dzis znow duzo osob poleglo na faerjestad, tak jak powiedzialem gdyby chcieli wygrac rozwalili by to modo kiloma bramkami nawet bez tych brakujacych 5 zawodnikow w modo, ale nie chcieli wygrac, to samo tyczy sie hv, moga wygrac z kazdym jesli chca, tylko zeby im sie chcialo...

trzeba czekac na play offy, a farejestad i hv nie stawiac bo znow zrobia wala, i bedzie rzyganie na forum...

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1