Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a i zapiszcie sobie to by stawiac na faresjestad w pierwszym meczu z modo w nastepnym sezonie, bo daje 9/10 ze wygra

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Pod koniec ta liga zrobila sie ala rosija.
Stawianie na antyfaworytow zacyzna sie oplacac, a tak poza tym under/over.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
18:55 Timrå - Brynäs Szwe.Elitserien 1.80 4.85 3.15 +2
18:55 Linköping - Färjestad Szwe.Elitserien 2.45 4.35 2.25 +2
18:55 MIF Redhawks - Södertälje Szwe.Elitserien 2.20 4.50 2.50 +2
18:55 Luleå - Leksand Szwe.Elitserien 1.95 4.65 2.85 +2
18:55 Modo - HV 71 Szwe.Elitserien 2.35 4.35 2.35 +2
18:55 Djurgården - Västra Frölunda Szwe.Elitserien 2.05 4.50 2.70 +2

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
na pierwszy rzut oka rzuca mi sie tylko timro, zawsze dobrze gralo im sie z brynaes, ostatnio przegrali z linkoping wiec teraz raczej nie odpuscza, ale wiecej info jutro

lulee-leksand tez raczej 1
linkoping-farejestad x2 expekt 1.50
malmoe-sodertajle x2 expekt 1.60
modo-hv x
djurgarden-frolunda x

to sa moje typy wstepne, jutro po przeczytaniu prasy pewnie cos zmienie, na ta chwile gralbym timro 1, lulee 1x

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Strasznie mnie swedza palce, zeby w meczu
Linköping - Färjestad dac 1. Wszyscy widzielismy, co Färje ostatnio za szopki robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Linköping w ostatnich meczach pokonalo u siebie Frölunde i HV na wyjezdzie. W ostatnim meczu 4-0 z Timra.
Porównanie Szwecji z Rosja wydaje mi sie bardzo trafne, a przy kursach miedzy 2,30-2,60 kto wie czy chlopaki z Färjestad nie postawia na swoja przegrana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gdyby byly jakies wiadomosci ze Szwecji, Terrorist, to prosze o zamieszczenie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
dzisiejsza kolejka moim zdaniem bardzo trudna do typowania
ale mimo wszystko

Sodertaile

Malmoe to njsłabsza ekipa ligi i to widać gołym okiem, czasami mają przebłyski ale raczej nie dzisiaj, mecz na "szczycie" w dole tabeli, gracze sodertaile na pewno nie chcą i nie będą najsłabsi w lidze
Sodertaile - 2 :4gw:

Timra

tu też mecz sąsiadów z tabel, timra 6 meczy bez zwycięstwa i trzeba tą złą passe przerwać, tym bardziej, że przy złym wyniku mogą wypaść poza czołową ósemkę

Timra - 1 :4gw:

Leksand

Nie wiem czemu, ale po tym co zrobili z HV mogą i powalczyć z Lulea (też sąsiedzi z tabeli)

Leksand - 0 :3gw:

Frolunda

i kolejni sąsiedzi, myśle, że rozstrzygnięcie nastąpi po dogrywce lub będzie to raczej minimalna wygrana frolundy

frolunda - 02 :4gw:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no to modo moze chyba zapomniec o play off, przez minimum miesiac nie zagra najlepszy w ich ekipie Magnus Wernblom, w ogole maja trudna sytuacje kadrowa, dzis np zagra w ich ekipie Mattias Hellström rocznik 1986, podobnie jak Oscar Hedman, wszytsko z powodu kontuzji w druzynie, tylko jest jedno ale, hv gra tak jak chce i wygrywa kiedy chce, jesli zagraja na maxa wygraja spokojnie 3-4 bramkami, pytanie tylko czy bedzie im sie chcialo

djurgardens z powrotem pozyskalo espena knutsena z Columbus, do Globen gdzie rozgrywane sa mecze dif, ma przyjsc dzis wielu kibicow powitac swojego bylego gracza, zapowiada sie ciekawe spotkanie, ze wskazaniem na djurgerdens

to ode mnie wszystko na dzis, bardzo sie spiesze i te zdania chyba jakies niegramatyczne ukladam

wiec moje typy na dzis
timro 1 :4gw:
lulee 1x :4gw:
djurgardens 1x :4gw:
modo x2 :3gw:
linkoping x2 :3gw:
malmoe x2 :3gw:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
ja se zagralem linkoping 1 farje mnie wqrwilo wiec dzisja przegra

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
Oryginalnie wysłał cambiar:
[qb]ja se zagralem linkoping 1 farje mnie wqrwilo wiec dzisja przegra[/qb]
hmm, a to ciekawe, nie przecze że Linkoeping nie sprosta dziś Farjestads ale może poparłbyś ten typ jakąś choćby skromną analizą, a jeśli nie to takie rzeczy pisz w dziale Private Picks, ewentualnie w temacie Nasze Kupony... a co do meczu to faktycznie Linkoeping jest w stanie dziś wygrać, chłopaki w niezłej formie wygrali ostatnio z Timro 4:0, wcześniej wpadka u siebie z Djur 5:2, ale poza tym chłopaki w dobrej formie i walczą o korzystną pozycję w play-off, z kolei Farjestads odpuscilo dwa ostatnie mecze u siebie z Brynaes i MoDo, maja spora przewage nad drugim w tabeli HV71, a Linkoeping zawsze bylo dla nich trudnym rywalem. No i jeszcze ten kurs na "1" 2,40 - do rozpisu w sam raz...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał knopsi:
[qb]Strasznie mnie swedza palce, zeby w meczu
Linköping - Färjestad dac 1. Wszyscy widzielismy, co Färje ostatnio za szopki robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Linköping w ostatnich meczach pokonalo u siebie Frölunde i HV na wyjezdzie. W ostatnim meczu 4-0 z Timra.
Porównanie Szwecji z Rosja wydaje mi sie bardzo trafne, a przy kursach miedzy 2,30-2,60 kto wie czy chlopaki z Färjestad nie postawia na swoja przegrana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gdyby byly jakies wiadomosci ze Szwecji, Terrorist, to prosze o zamieszczenie.[/qb]
...co tu duzo pisac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
garść typków na jutro na razie bez głębszej analizy, może uda mi się ją zrobić jutro rano

Lulea

Sodertaile mnie ostatnio bardzo zawodzi, przegrana z malmoe i wczesniejsze nie dają powodów aby mogli powalczyć z lulea

Lulea - 1 :4gw:

Linkoeping

chłopaki grają jak z nut, piękne wygrane w ostatnicz meczach, czas podtrzymać passe z cieniakami z MoDo

Linkoeping - 2 :4gw:

Timra

tu chyba wiadomo dlaczego

Timra - 1 :4gw:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Modo dalej w fatalnej sytuacji kadrowej, nie zagra dzis przynajmniej 6 zawodnikow, sportbladet szwedzki dziennik mowi nawet o 8! wszyscy ze wspomnianej 6 w duzym stopniu decyduja o obliczu modo, przede wszytskiim najlepszy gracz druzyny wernblom ktory nie zagra przez miesiac, w meczu z hv modo doznalo kolejnego znaczacego oslabienia jednego z najlepszych zawodnikow druzyny (Per Svartvadet), jak w ostatnim spotkaniu w modo dzis znow kilku juniorow

linkoping jest chyba najlepszym zakladem w szwecji na dzis, osobiscie zagram x2 plus lulee 1x za wieksza stawke

pozostale spotkania raczej NO BET, chociaz sklanialbym sie w meczu HV do remisu, oraz farejestad nie moga przgrywac meczu za meczem

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
Linkoeping <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

szkoda gadać

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
A wg mnie kolejka byla udana, w Szwecji pada ostatnio bardzo malo bramek, i typ na under jest wrecz pewny (wczoraj same undery). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj w meczu Timra - MIF tez zagram under...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
Quote
Oryginalnie wysłał Girencjusz:
[qb]A wg mnie kolejka byla udana, w Szwecji pada ostatnio bardzo malo bramek, i typ na under jest wrecz pewny (wczoraj same undery). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj w meczu Timra - MIF tez zagram under...[/qb]
Zgadza się , Malmoe ma straszne problemy ze zdobywaniem bramek , gospodarze tez raczej nie szaleją , przewiduję wynik 3-0 lub 3-1 .

Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 115
farejestad z sodertajle bedzie 1 ?? czy odpuszcza?
w koncu gra pierwszy zespo, z zostatnim?
czekam na opinie. dzieki chcialbym to [uscic cza gruba kase
w progfie 1,39

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
nie wiem czy w tej chwili jest sens grania w szwecji czegokolwiek za duza kase, moze tylko na zespoly walczace o play offy

do mojej listy spotkan w przyszlym sezonie do raczej pewnych obok modo-farejestad dodaje modo-linkoping

mysle ze w tej chwili bedzie dziwna pradidlowosc wygrywania spotkan przez zepsoly walczace o play offy i chyba na nich najbardziej warto oprzec swoje typy, raczej nie stawiac na farejestas, hv, frolunde, linkoping i djurgardens

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Quote
Oryginalnie wysłał SEFE:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Girencjusz:
[qb]A wg mnie kolejka byla udana, w Szwecji pada ostatnio bardzo malo bramek, i typ na under jest wrecz pewny (wczoraj same undery). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj w meczu Timra - MIF tez zagram under...[/qb]
Zgadza się , Malmoe ma straszne problemy ze zdobywaniem bramek , gospodarze tez raczej nie szaleją , przewiduję wynik 3-0 lub 3-1 .[/qb]
A bylo chyba 1:0. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do tej ligi, znow pogram undery... fajerka dam tylko over.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
Färjestad - Södertälje
Timrå - Luleå
Linköping - Leksand
HV 71 - Brynäs
MIF Redhawks - Djurgården
Västra Frölunda - Modo
Hammarby - AIK

Ma ktoś jakies typy na dzisiaj ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Jak dla mnie dzisiaj dobrze wyglada:

Timrå - Luleå under za 1,7 EXPEKT

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1