Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Farjestads - Sodertalje 1
HV 71 - Brynas 1
Co wy na to ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
ja sie juz za duzo razy przejechalem na fajerwerkach zeby stawiac na nich kolejny raz a Sodertalje mimo ze na koncu tabeli to takie zle nie jest, ja tego meczu nie obstawiam
z tej ligi gram tylko dzis Linköping - Leksand
1, i moze zagram HV 71...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Daj sobie spokoj z Farje, najwieksi handlarze w tej lidze, potrafia wygrac 5:0 na wyjezdzie ale potrafia tez przegrac 2:3 u siebie...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
kurs z expekt:
Färjestad - Södertälje Szwe.Elitserien 1.25 7.50 6.75
i to jest kurs odzwierciedlajacy poziom sportowy

natomiast jesli brac pod uwage motywacje to wyglada to nastepujaco
farejestad-sodertajle 6.75 7.50 1.25

mysle ze nie ma sensu w tej chwili w szwecji stawiac mega faworytow a na pewno nie za duza kase

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
duzo lepszym rozwiazaniem jest w tej chwili gra na druzyny ktora walcze o play offy, oczywiscie uwzgledniajac tez motywacje innnych zespolow, np frolunda nie moze caly czas tak slabo grac u siebie i w koncu zaczac cos wygrwywac

Färjestad - Södertälje Szwe.Elitserien 1.25 7.50 6.75 +3 x2 :2gw:
18:55 Timrå - Luleå Szwe.Elitserien 1.80 4.75 3.15 +3 1 :3gw: 1x :4gw:
18:55 Linköping - Leksand Szwe.Elitserien 1.60 5.10 3.85 +3 dla mnie NO BET lub X
18:55 HV 71 - Brynäs Szwe.Elitserien 1.45 5.60 4.70 +3 x2 :2gw:
18:55 MIF Redhawks - Djurgården Szwe.Elitserien 2.60 4.50 2.10 +3 1 :2gw: 1x :3gw:
18:55 Västra Frölunda - Modo Szwe.Elitserien 1.40 5.80 5.15 +3 1 :4gw:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]ja sie juz za duzo razy przejechalem na fajerwerkach zeby stawiac na nich kolejny raz a Sodertalje mimo ze na koncu tabeli to takie zle nie jest, ja tego meczu nie obstawiam
z tej ligi gram tylko dzis Linköping - Leksand
1, i moze zagram HV 71...[/qb]
Linkoping 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
HV 71 5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

farjestad 2:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dzis mialem nosa do tej ligi

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Jak wiemy, ostatnio cuda a la Rosja w Eliteserien.
Dla tego na dzis tylko 2 mecze:
Luleå - Brynäs i Timrå - Modo

Gram oba na under 5,5

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
a co myślicie o tym żeby dać na Dif dzisiaj???
"normalnie" mogliby rywalizować z Farjestadem jak równy z równym a w takiej sytuacji jaką mamy chyba wydają się być dzisiaj n ajpewniejszą pozycją przy takim podejściu Farje do koncowki sezonu
prosze o opinie
pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
Na dziś ze Szwecji proponuje Lulea - Brynas 1 po kursie 1,90 (sts).Obie drużyny w tabeli dzieli tylko 1 pkt. ostatnio lepszą formę prezentuje Lulea. Brynas ostatnie 3 mecze przegrali , ale grali z wymagającymi rywalami ( HV 1-5, Djurgarden 3-4, Timri 2-3) , natomiast gospodarze ostatnie 3 mecze to 2 zwycięstwa i porażka 1-2 w ostatniej kolejce z Timri . Do końca rundy zasadniczej zostało 13 kolejek, a obie drużyny zajmują miejsca 8 i 9 , więc mecz będzie praktycznie o 6 pkt. i zbliży drużyne do play-off-ów. W tym sezonie grali tak :
2003-12-09 Brynäs IF - Luleå HF 2 - 1
2003-11-27 Luleå HF - Brynäs IF 1 - 0
2003-10-23 Brynäs IF - Luleå HF 4 - 1
2003-10-16 Brynäs IF - Luleå HF 1 - 0

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nie bede dzis szczegolnie oryginalny:

lulea-brynas 1 1.9 /sts/ (stan 11:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
ja dzisiaj zagralem lulea ( 1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + ottawe za 50zipa i leksand (1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + edmonton za tyle samo( :rolleyes: zobaczymy czy to dobrze czuje :rolleyes: }

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja na dzis widze jeden w miare pewny mecz
lulee-brynaes 1 :4gw:
brynaes bez swego krola punktow mikaela linda i to duze oslabienie, lulee w osttanim czasie bylo dosc mocno oslabiona od pewnego czasu zawodnicyy ci wracaja do gry, poza tym lulee jest zespolem lepszym niz wskazuje na to miejsce w tabeli, a przede wszytskim u siebie, nie ma mowy o odpuszczeniu spotkania przez ktoras z druzyny gdyz oba zespoly walcza o play offy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]ja na dzis widze jeden w miare pewny mecz
lulee-brynaes 1 :4gw:
brynaes bez swego krola punktow mikaela linda i to duze oslabienie, lulee w osttanim czasie bylo dosc mocno oslabiona od pewnego czasu zawodnicyy ci wracaja do gry, poza tym lulee jest zespolem lepszym niz wskazuje na to miejsce w tabeli, a przede wszytskim u siebie, nie ma mowy o odpuszczeniu spotkania przez ktoras z druzyny gdyz oba zespoly walcza o play offy[/qb]
Witam

Lind zagra na 100 %

pozdr.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
oficjalna wersja dzis rano m.in na svenskafans i sportbladet byla ze nie zagra, moze cos sie zmienilo, na betting advice pisza ze jednak zagra, wiec niewiadomo jak bedzie w koncu, a jesli zagra to na pewno bedzie sie oszczedzal gdyz nie jest w 100% "fit"

w kazdym razie lulee jest dla mnie najpewniejszym meczem dzis w szwecji

do modo wraca ich najlepszy gracz wernblom, w ogole w tej szwecji sa jakies dziwne info, 8 stycznia przeczytalem ze nie zagra przez miesiac, minal tydzien i juz gra
a modo to nie mam pojecia co oni robia w tej chwili, graja bez 7-8 podstawowych graczy i wygrywaja caly czas...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Podobno do Fajerka wrocil tez jakis wymiatacz... ciekawe czy dzisiaj pokaza klase. =] I mam nadzieje ze undery wciaz sa tutaj w modzie ...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
Quote
Oryginalnie wysłał lucek:
[qb]ja dzisiaj zagralem lulea ( 1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + ottawe za 50zipa i leksand (1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + edmonton za tyle samo( :rolleyes: zobaczymy czy to dobrze czuje :rolleyes: }[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jednak nie wyrownanie w 50sek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
lulee juz przegrywa 2:0 wiec chyba sie przejechalem na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
2:3 przegrali by to chudy byk strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
dzisiejszy pewniak jednak zawiódł, wogóle dzisiaj jakieś z****ne wyniki, jaką ligę by wziąć to wynik na opak

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
a tam przesadzasz mi dzis szwecja weszla ale lacoruna sie nie popisala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, rymoholik, forty, Lukasz111), 1,844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1