|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Farjestads - Sodertalje 1 HV 71 - Brynas 1 Co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
ja sie juz za duzo razy przejechalem na fajerwerkach zeby stawiac na nich kolejny raz a Sodertalje mimo ze na koncu tabeli to takie zle nie jest, ja tego meczu nie obstawiam z tej ligi gram tylko dzis Linköping - Leksand 1, i moze zagram HV 71...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Daj sobie spokoj z Farje, najwieksi handlarze w tej lidze, potrafia wygrac 5:0 na wyjezdzie ale potrafia tez przegrac 2:3 u siebie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
kurs z expekt: Färjestad - Södertälje Szwe.Elitserien 1.25 7.50 6.75 i to jest kurs odzwierciedlajacy poziom sportowy
natomiast jesli brac pod uwage motywacje to wyglada to nastepujaco farejestad-sodertajle 6.75 7.50 1.25
mysle ze nie ma sensu w tej chwili w szwecji stawiac mega faworytow a na pewno nie za duza kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
duzo lepszym rozwiazaniem jest w tej chwili gra na druzyny ktora walcze o play offy, oczywiscie uwzgledniajac tez motywacje innnych zespolow, np frolunda nie moze caly czas tak slabo grac u siebie i w koncu zaczac cos wygrwywac
Färjestad - Södertälje Szwe.Elitserien 1.25 7.50 6.75 +3 x2 :2gw: 18:55 Timrå - Luleå Szwe.Elitserien 1.80 4.75 3.15 +3 1 :3gw: 1x :4gw: 18:55 Linköping - Leksand Szwe.Elitserien 1.60 5.10 3.85 +3 dla mnie NO BET lub X 18:55 HV 71 - Brynäs Szwe.Elitserien 1.45 5.60 4.70 +3 x2 :2gw: 18:55 MIF Redhawks - Djurgården Szwe.Elitserien 2.60 4.50 2.10 +3 1 :2gw: 1x :3gw: 18:55 Västra Frölunda - Modo Szwe.Elitserien 1.40 5.80 5.15 +3 1 :4gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
Oryginalnie wysłał unixos: [qb]ja sie juz za duzo razy przejechalem na fajerwerkach zeby stawiac na nich kolejny raz a Sodertalje mimo ze na koncu tabeli to takie zle nie jest, ja tego meczu nie obstawiam z tej ligi gram tylko dzis Linköping - Leksand 1, i moze zagram HV 71...[/qb] Linkoping 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: HV 71 5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: farjestad 2:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> dzis mialem nosa do tej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Jak wiemy, ostatnio cuda a la Rosja w Eliteserien. Dla tego na dzis tylko 2 mecze: Luleå - Brynäs i Timrå - Modo
Gram oba na under 5,5
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
a co myślicie o tym żeby dać na Dif dzisiaj??? "normalnie" mogliby rywalizować z Farjestadem jak równy z równym a w takiej sytuacji jaką mamy chyba wydają się być dzisiaj n ajpewniejszą pozycją przy takim podejściu Farje do koncowki sezonu prosze o opinie pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229 |
Na dziś ze Szwecji proponuje Lulea - Brynas 1 po kursie 1,90 (sts).Obie drużyny w tabeli dzieli tylko 1 pkt. ostatnio lepszą formę prezentuje Lulea. Brynas ostatnie 3 mecze przegrali , ale grali z wymagającymi rywalami ( HV 1-5, Djurgarden 3-4, Timri 2-3) , natomiast gospodarze ostatnie 3 mecze to 2 zwycięstwa i porażka 1-2 w ostatniej kolejce z Timri . Do końca rundy zasadniczej zostało 13 kolejek, a obie drużyny zajmują miejsca 8 i 9 , więc mecz będzie praktycznie o 6 pkt. i zbliży drużyne do play-off-ów. W tym sezonie grali tak : 2003-12-09 Brynäs IF - Luleå HF 2 - 1 2003-11-27 Luleå HF - Brynäs IF 1 - 0 2003-10-23 Brynäs IF - Luleå HF 4 - 1 2003-10-16 Brynäs IF - Luleå HF 1 - 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
nie bede dzis szczegolnie oryginalny:
lulea-brynas 1 1.9 /sts/ (stan 11:5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
ja dzisiaj zagralem lulea ( 1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + ottawe za 50zipa i leksand (1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + edmonton za tyle samo( :rolleyes: zobaczymy czy to dobrze czuje :rolleyes: }
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja na dzis widze jeden w miare pewny mecz lulee-brynaes 1 :4gw: brynaes bez swego krola punktow mikaela linda i to duze oslabienie, lulee w osttanim czasie bylo dosc mocno oslabiona od pewnego czasu zawodnicyy ci wracaja do gry, poza tym lulee jest zespolem lepszym niz wskazuje na to miejsce w tabeli, a przede wszytskim u siebie, nie ma mowy o odpuszczeniu spotkania przez ktoras z druzyny gdyz oba zespoly walcza o play offy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]ja na dzis widze jeden w miare pewny mecz lulee-brynaes 1 :4gw: brynaes bez swego krola punktow mikaela linda i to duze oslabienie, lulee w osttanim czasie bylo dosc mocno oslabiona od pewnego czasu zawodnicyy ci wracaja do gry, poza tym lulee jest zespolem lepszym niz wskazuje na to miejsce w tabeli, a przede wszytskim u siebie, nie ma mowy o odpuszczeniu spotkania przez ktoras z druzyny gdyz oba zespoly walcza o play offy[/qb] Witam Lind zagra na 100 % pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
oficjalna wersja dzis rano m.in na svenskafans i sportbladet byla ze nie zagra, moze cos sie zmienilo, na betting advice pisza ze jednak zagra, wiec niewiadomo jak bedzie w koncu, a jesli zagra to na pewno bedzie sie oszczedzal gdyz nie jest w 100% "fit"
w kazdym razie lulee jest dla mnie najpewniejszym meczem dzis w szwecji
do modo wraca ich najlepszy gracz wernblom, w ogole w tej szwecji sa jakies dziwne info, 8 stycznia przeczytalem ze nie zagra przez miesiac, minal tydzien i juz gra a modo to nie mam pojecia co oni robia w tej chwili, graja bez 7-8 podstawowych graczy i wygrywaja caly czas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Podobno do Fajerka wrocil tez jakis wymiatacz... ciekawe czy dzisiaj pokaza klase. =] I mam nadzieje ze undery wciaz sa tutaj w modzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
Oryginalnie wysłał lucek: [qb]ja dzisiaj zagralem lulea ( 1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + ottawe za 50zipa i leksand (1 trencina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) + edmonton za tyle samo( :rolleyes: zobaczymy czy to dobrze czuje :rolleyes: }[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jednak nie wyrownanie w 50sek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
lulee juz przegrywa 2:0 wiec chyba sie przejechalem na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
2:3 przegrali by to chudy byk strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
dzisiejszy pewniak jednak zawiódł, wogóle dzisiaj jakieś z****ne wyniki, jaką ligę by wziąć to wynik na opak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
a tam przesadzasz mi dzis szwecja weszla ale lacoruna sie nie popisala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|