Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#150492 23/12/2003 01:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]

powiem wam tylko w tajemnicy ze jak to nie wejdzie to
bede musial kupic mniej karpi niz planowalem
ogranicze wydatki na prezenty dla dzieci pod choinke
i nie pojde na zadna impreze na sylwestra
bede musial po prostu wlączyć swoj pakiet oszczednosciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zeby nikt nie mial do mnie zadnych wontow ze nie weszlo macie jeszcze 2 godziny do wyslania :rolleyes: [/qb]
Szkoda dzieci, tata niestety oddal kase na prezenty bossom z Profa.
PS. majestic nie obraz sie za ta ironie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#150493 23/12/2003 02:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
no co ty przeciez napisalem ironicznie -to moga byc ironiczne uwagi
najbardziej wku... jestem na to ze typem podstawowym byl beroun i rano o 11,30 gdy otwierali profa mialem tylko te solowke zagrac
w niedziele jeszcze mozna bylo wszystkie mecze z 2 ligi czeskiej grac solo -ale widocznie w czechach tak grubo przywalali w niedziele ze fortuna -profesjonal zrobila kilka z tych meczy ze strachu w kombinacji na trzy
niestety wsrod tych meczy znalazl sie nieszczesny-szczesny BEOURUN no i po krotkich -szybkich konsultacjach z zaprzyjaznionym panstwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
postanowilem dolozyc trebic i porto i zagrac taniej bo ako z 2,15 wzroslo do 5,5
no i stalo sie -WTOPA ŚWIATECZNA
szkoda ze akurat przed koncem roku bo taki robil mi sie ladny bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mam nadzieje ze city nie strzeli juz bramki i troche sie dzisiaj podlecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
przepraszam wszystkich ktorzy przezemnie wtopili
ale pisalem nie miejcie pretensji jak nie wejdzie

#150494 23/12/2003 13:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
skoro był jeden pewny mogłeś to napisać .ale znając życie to dopiero po meczach, się to okazało.

#150495 23/12/2003 14:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]...od pol godziny juz nieczynny[/qb]
A chciałem skorzystać z promocji majestica wczoraj ale Bóg czuwał nade mną i baba z profa zamknęła wrota dokładnie o 16.58 i puściłem jej w nagrodę wiązankę świąteczną. A ona jednak chciała dobrze biedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Na szczęście chłopaki z ManCity zachowali się jak mężczyźni i zremisowali.

#150496 23/12/2003 14:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
a ja dziękuje chłopakom z Piska
Pisek - Havirov 4:2 po kursie 1,95
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150497 23/12/2003 14:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
uwazajcie na majestic-a. Smierdzi mi na 3 kilometry ze to podstawiony typ przez naszych lokalnych bukow. Juz paru bylo takicg "delikwentow" co podali 5-6 dobrych typow pod rzad, cisnienie i podniecenie forumowiczow roslo, i kiedy w koncu za 7 razem cos gosc napisal "pewne, mam cynk" to sie naprawde sporo laikow na to "rzucilo" a efekt wiadomy-plecy. I nagle jakos tacy "experci" znikaja potem z forum lub pojawiaja sie na nowo...pod innymi nickami.
Majestic - to tylko moja skrajnie subiektywna opinia co do Twojej osoby-to czy jestes "podstawiony" tego nie wie chyba nikt oprocz Ciebie wiec jesli sie myle (chodz to oczywiste ze nawet jak jestes to sie nei przyznasz) to przepraszam.

#150498 23/12/2003 14:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
majestic mam 2 pytanie:
1) co masz na mysli piszac "typy z pierwszej reki" ? (jak sie potem okazalo nie z pierwszej lecz z trzeciej)
2) to idziesz na ta zabawe sylwestrowa czy nie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#150499 23/12/2003 14:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał abcde:
[qb]uwazajcie na majestic-a. Smierdzi mi na 3 kilometry ze to podstawiony typ przez naszych lokalnych bukow. Juz paru bylo takicg "delikwentow" co podali 5-6 dobrych typow pod rzad, cisnienie i podniecenie forumowiczow roslo, i kiedy w koncu za 7 razem cos gosc napisal "pewne, mam cynk" to sie naprawde sporo laikow na to "rzucilo" a efekt wiadomy-plecy. I nagle jakos tacy "experci" znikaja potem z forum lub pojawiaja sie na nowo...pod innymi nickami.
Majestic - to tylko moja skrajnie subiektywna opinia co do Twojej osoby-to czy jestes "podstawiony" tego nie wie chyba nikt oprocz Ciebie wiec jesli sie myle (chodz to oczywiste ze nawet jak jestes to sie nei przyznasz) to przepraszam.[/qb]
no pewnie ze jestem podstawiony za wczorajsze typy dostalem 10,000 $
dzisiaj to co gram podam na 1 min przed spotkaniem
a znalazlem juz dwa atrakcyjne zapasy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150500 23/12/2003 23:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Oczywiście,że majestic jest podstawiony.Konkretnie przeze mnie,bo ja jestem właścicielem jednego lokalnego buka.Zresztą zobacz,mieszkamy po sąsiedzku więc to wszystko wyjaśnia.Majestic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150501 24/12/2003 04:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał silas:
[qb]Oczywiście,że majestic jest podstawiony.Konkretnie przeze mnie,bo ja jestem właścicielem jednego lokalnego buka.Zresztą zobacz,mieszkamy po sąsiedzku więc to wszystko wyjaśnia.Majestic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
no nareszcie zesmy im wszystko wyjasnili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
mysleli ze bada tak ciągle ogrywać biednych bukmacherow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#150502 24/12/2003 13:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
pieprzysz majestick i zaśmiecasz forum . ono jest dla ludzi inteligentnych a nie dla takich głąbów jak ty .WESOŁYCH ŚWIĄT

#150503 26/12/2003 03:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
dzieciom przykro że nie było prezentów a tatusiowi jest wesoło że aż miło... coś mi tu nie pasuje kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ach ta fantazja, zakończę to już słynnym na całe forum hasłem : "panie, daj pan spokój"

#150504 26/12/2003 15:33
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
Co do MAJESTICA.
1- to nie jest osoba podstawiona przez buki
2- typy które podaje gra i za stawke którą pisze
3-co do światecznej promocji zgadza się ze typem podstawowym był BEOURUN

Przez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Majestica tylko stracicie!!

#150505 26/12/2003 15:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Panowie stop

#150506 27/12/2003 03:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Sporadycznie zabieram głos na forum, ale nie wiem co się z Wami dzieje. Zauważyłem,że na najlepszych tematach np."1liga czeska", Szkocka z Lodem" "Ares96"(moim zdaniem) tego forum dochodzi do jakiś dziwnych kłotni, sprzeczek itp. Czy przypadkiem KOMUŚ nie zależy bardzo na tym ?.W końcu po co powstał ten dział.
Wszystkim "Kałużyńskim"-krytykom proponuję by się wymienili nr gg i tam do woli po meczach komentowali swoje gorzkie żale.

#150507 12/01/2004 21:02
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]na dzisiaj kometa -trebic na 2 po 2,0 w profie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
na 89 %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

#150508 13/01/2004 01:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Jutro pasjonujące pojedynki czołówki o Ekstraligę!!!
Cztery czołowe drużyny (Jihlava 68 pkt., Beroun 64 pkt, Chomutow 67, Usti n. L. 63)
Imponujące ilości zwycięstw (od 19 d0 21).
Sądzę, że gospodarze niczego nie odpuszczą. Wyjściowe pozycje do walki o awans są bardzo ważne.
Ja gram zdecydowane 1 na Jihlavę (1,95 PROF) i Usti (2,0 PROF).
Gratulacje Majestic za Trebic.
Ja połączyłem z Anderlechtem, Norwegią w ręcznej i niestety z Beira Mar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale może się dźwigną po przerwie.

#150509 13/01/2004 02:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
to nie mi gratulacje tylko tym co zalatwili mecz
byl po prostu kupiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150510 13/01/2004 19:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co spece od czeskiej '' 2 ligi '' myślą o meczu :

450 M.Boles.-Kometa B. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Z góry dzięki za odpowiedz.

#150511 13/01/2004 21:14
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]to nie mi gratulacje tylko tym co zalatwili mecz
byl po prostu kupiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Gosciu majestik,pewex czy jak ci tam,czasem gdzies wpadne na Twoj post i lac mi sie chce ze smiechu prawie z kazdego z nich.
Dla mnie jestes na tym forum "Rafter" numer 2.
Jezeli ten mecz byl kupiony to ja bede do roku ksiedzem.
Gracze Komety Brno ostatnio maja duze problemy zdrowotne i dla tego mecz 7.1. z Havirowem byl przelozony ,nie mial poprostu kto grac za Komete.
Mecz z Trebicem zdecydowanie mozna bylo sprobowac zagrac bo gracze nie sa jeszcze zupelnie wyleczeni i gra zupelnie to potwierdzila.
Skromna rada dla Ciebie,nie p.i.e.r.d.o.l. takie glupoty u ulozonych meczach bo mi sie chce z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
jakie c.h.u.j.o.w.s.t.w.a.tutaj lejesz ludzom do glowy.

pozdrawiam Raftera nr.2buhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1