Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]to nie mi gratulacje tylko tym co zalatwili mecz
byl po prostu kupiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Gosciu majestik,pewex czy jak ci tam,czasem gdzies wpadne na Twoj post i lac mi sie chce ze smiechu prawie z kazdego z nich.
Dla mnie jestes na tym forum "Rafter" numer 2.
Jezeli ten mecz byl kupiony to ja bede do roku ksiedzem.
Gracze Komety Brno ostatnio maja duze problemy zdrowotne i dla tego mecz 7.1. z Havirowem byl przelozony ,nie mial poprostu kto grac za Komete.
Mecz z Trebicem zdecydowanie mozna bylo sprobowac zagrac bo gracze nie sa jeszcze zupelnie wyleczeni i gra zupelnie to potwierdzila.
Skromna rada dla Ciebie,nie p.i.e.r.d.o.l. takie glupoty u ulozonych meczach bo mi sie chce z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
jakie c.h.u.j.o.w.s.t.w.a.tutaj lejesz ludzom do glowy.
pozdrawiam Raftera nr.2buhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />