Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#150472 06/12/2003 22:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
moje typy dzisiejszych zmagań w tej lidze są "chłopskie", zwycięstwo Chomutowa, Berounu i Jihlavy (2). Ale nigdy nie miałem presji na wyniki tej ligi live. Dziś mam. Może mi ktoś pomóc? Dzięki.

Bonus: Unibet
#150473 06/12/2003 23:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Teraz już tylko czekam na współczucie.

#150474 06/12/2003 23:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
mi tez mozesz wspolczuc zagralem

chomutov x2
pisek 1

kometa 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

zmiana trenera nie pomogla

#150475 07/12/2003 00:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
OLO JIH 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
BER PRO 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
CHO TRE 2:2(PP) (0:1, 2:1, 0:0)

następnym razem pisz "w naszym rodzimym" języku, bo trochę zamotałeś; i mogłeś napisać to w odpowiednim temacie, a nie zakładać nowy.

#150476 07/12/2003 00:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
nie ma jeszcze tematu o 1 lidze jest tylko temat o extralidze
szwecja ma dwa tematy na extra i 1 lige to czemu czechy nie moga miec
a liga godna uwagi
w profie na ta lige jezeli grasz nawet w 3 kombinacji limit 10PLN
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#150477 22/12/2003 07:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
451 Pisek-Havirov typ 1 ,kurs 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Pisek ostanio na "fali":

28. kolo HC Prostìjov IHC Písek 0:2
27. kolo IHC Písek KLH Chomutov!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 4:3
26. kolo IHC Písek HC Prostìjov 4:2


...czego nie mozna powiedziec o Havirov-ie:

28. kolo Jihlava - Havíøov 3:2p
27. kolo Havíøov - Ústí nad Labem 3:7
26. kolo Chomutov - Havíøov 3:1
25. kolo Havíøov - Brno!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1:3
24. kolo Písek- Havíøov 6:2

na ten mecz bedzie wejscie za darmo co napewno odbije sie na frekfencji, a przy "ogłuszającym" dopingu gospodarze beda bardzo chieli podczymac dobra passe :rolleyes:

#150478 22/12/2003 19:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
a ja dla was w ramach swiatecznej promocji mam na dzisiaj dwa typy z pierwszej reki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
454 tebic-jihlava na 1 po 2,4
455 kadan -beroun na 2 po 2,15
niestety trzeba to w profie zagrac w kombinacji na trzy
ja dolozylem porto x2 po 1,07 jakby czeskie mecze weszly to skontruje porto w expekcie na alverce po kursie 9,0
nikogo do niczego namawiam ,zeby pozniej nikt nie mial do mnie pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
powiem wam tylko w tajemnicy ze jak to nie wejdzie to
bede musial kupic mniej karpi niz planowalem
ogranicze wydatki na prezenty dla dzieci pod choinke
i nie pojde na zadna impreze na sylwestra
bede musial po prostu wlączyć swoj pakiet oszczednosciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zeby nikt nie mial do mnie zadnych wontow ze nie weszlo macie jeszcze 2 godziny do wyslania :rolleyes:

#150479 22/12/2003 20:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
no to juz nigdzie nie zagracie prof zdjąl calą lige czeska
teraz sie okaze czy mialem dobre cynki

#150480 22/12/2003 21:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]no to juz nigdzie nie zagracie prof zdjąl calą lige czeska
teraz sie okaze czy mialem dobre cynki[/qb]
Apropos do której jest czynny prof w poniedziałki?

#150481 22/12/2003 21:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
...od pol godziny juz nieczynny

#150482 22/12/2003 21:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
Właśnie wróciłem z Profka - oferte zdjeli ,teraz widze że na necie też - chciałem skorzystać ze świątecznej promocji od Majestatic`a - nie udało sie ale z całego serca życze Majestatic`owi wygranej -choćby za to że chciał sie podzielić z forumowiczami typami z pierwszej ręki.

#150483 22/12/2003 21:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
Na stronce czeskiej nie dali wyników live 1 ligi procz chyba 1 meczu .Zna ktoś jakąś inną stronke gdzie dosyć dobry jest live z 1 ligi czeskiej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#150484 22/12/2003 21:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
mecze zaczynaja sie o 18,00 przynajmniej te dwa ktore wyslalem

nie wiedzialem ze taki bedzie odzew-zainteresowanie swiateczną promocją majestica
ale wszystko sie wyjasni o 18,00 to znaczy o 20,00 juz bedzie wszystko wiadomo
od sobotniego info o tenerifie zaczalem podchodzic do takich informacji sceptycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#150485 22/12/2003 22:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
dobry to nie jest ale ta strona juz taka jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269a.gif . ja nie zdazylem zagrac tego w sumie jechalem po kase z soboty to mysle a czemu nie zagrac?szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam

#150486 22/12/2003 22:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
dj majestic/ Może stronke zrobisz i abonament ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#150487 22/12/2003 22:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
Wiem że to nie w tym temacie ale zna ktoś aktualny wynik Finlandia-Szwajcaria 20 mecz towarzyski albo jakąś stronke gdzie jest wynik z tym meczem??? Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150488 22/12/2003 22:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a moze macie jakas stronke ale 'normalna' a nie z teletekstu sciagnieta????????????

#150489 22/12/2003 22:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Witam i pozdrawiam, niestety dopiero teraz mam kontakt z forum, i słuchy do mnie nie dotarły, ateż się interesuję tą ligą. Jeszcze nie zerknąłem na wyniki. Ja zagrałem dziś na dwoch silniejszych słabeuszy: PISEK i KOMETĘ po 1,95 każdy. Zobaczymy.

#150490 22/12/2003 22:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a gdzie ty na to bedziesz patrzyl bo przydalaby mi sie strona podobna do www.livescore.com [livescore.com] lub .pl ale na tych nie ma 1 ligi czeskiej moze ktos z was zna ( ale nie ta z tym teletekstem) bo tam nie ma czasu ani nic)

#150491 22/12/2003 23:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
luki nie marudz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . na www.hokej.cz [hokej.cz] live cos nie hula to dalem taka a ty jeszcze wybrzydzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oj nieladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1