|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
moje typy dzisiejszych zmagań w tej lidze są "chłopskie", zwycięstwo Chomutowa, Berounu i Jihlavy (2). Ale nigdy nie miałem presji na wyniki tej ligi live. Dziś mam. Może mi ktoś pomóc? Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Teraz już tylko czekam na współczucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
mi tez mozesz wspolczuc zagralem
chomutov x2 pisek 1
kometa 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
zmiana trenera nie pomogla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
OLO JIH 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) BER PRO 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) CHO TRE 2:2(PP) (0:1, 2:1, 0:0)
następnym razem pisz "w naszym rodzimym" języku, bo trochę zamotałeś; i mogłeś napisać to w odpowiednim temacie, a nie zakładać nowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
nie ma jeszcze tematu o 1 lidze jest tylko temat o extralidze szwecja ma dwa tematy na extra i 1 lige to czemu czechy nie moga miec a liga godna uwagi w profie na ta lige jezeli grasz nawet w 3 kombinacji limit 10PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 383 |
451 Pisek-Havirov typ 1 ,kurs 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pisek ostanio na "fali":
28. kolo HC Prostìjov IHC Písek 0:2 27. kolo IHC Písek KLH Chomutov!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 4:3 26. kolo IHC Písek HC Prostìjov 4:2
...czego nie mozna powiedziec o Havirov-ie:
28. kolo Jihlava - Havíøov 3:2p 27. kolo Havíøov - Ústí nad Labem 3:7 26. kolo Chomutov - Havíøov 3:1 25. kolo Havíøov - Brno!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1:3 24. kolo Písek- Havíøov 6:2
na ten mecz bedzie wejscie za darmo co napewno odbije sie na frekfencji, a przy "ogłuszającym" dopingu gospodarze beda bardzo chieli podczymac dobra passe :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
a ja dla was w ramach swiatecznej promocji mam na dzisiaj dwa typy z pierwszej reki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 454 tebic-jihlava na 1 po 2,4 455 kadan -beroun na 2 po 2,15 niestety trzeba to w profie zagrac w kombinacji na trzy ja dolozylem porto x2 po 1,07 jakby czeskie mecze weszly to skontruje porto w expekcie na alverce po kursie 9,0 nikogo do niczego namawiam ,zeby pozniej nikt nie mial do mnie pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powiem wam tylko w tajemnicy ze jak to nie wejdzie to bede musial kupic mniej karpi niz planowalem ogranicze wydatki na prezenty dla dzieci pod choinke i nie pojde na zadna impreze na sylwestra bede musial po prostu wlączyć swoj pakiet oszczednosciowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zeby nikt nie mial do mnie zadnych wontow ze nie weszlo macie jeszcze 2 godziny do wyslania :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
no to juz nigdzie nie zagracie prof zdjąl calą lige czeska teraz sie okaze czy mialem dobre cynki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]no to juz nigdzie nie zagracie prof zdjąl calą lige czeska teraz sie okaze czy mialem dobre cynki[/qb] Apropos do której jest czynny prof w poniedziałki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
...od pol godziny juz nieczynny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312 |
Właśnie wróciłem z Profka - oferte zdjeli ,teraz widze że na necie też - chciałem skorzystać ze świątecznej promocji od Majestatic`a - nie udało sie ale z całego serca życze Majestatic`owi wygranej -choćby za to że chciał sie podzielić z forumowiczami typami z pierwszej ręki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336 |
Na stronce czeskiej nie dali wyników live 1 ligi procz chyba 1 meczu .Zna ktoś jakąś inną stronke gdzie dosyć dobry jest live z 1 ligi czeskiej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
mecze zaczynaja sie o 18,00 przynajmniej te dwa ktore wyslalem
nie wiedzialem ze taki bedzie odzew-zainteresowanie swiateczną promocją majestica ale wszystko sie wyjasni o 18,00 to znaczy o 20,00 juz bedzie wszystko wiadomo od sobotniego info o tenerifie zaczalem podchodzic do takich informacji sceptycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
dobry to nie jest ale ta strona juz taka jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269a.gif . ja nie zdazylem zagrac tego w sumie jechalem po kase z soboty to mysle a czemu nie zagrac?szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316 |
dj majestic/ Może stronke zrobisz i abonament ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336 |
Wiem że to nie w tym temacie ale zna ktoś aktualny wynik Finlandia-Szwajcaria 20 mecz towarzyski albo jakąś stronke gdzie jest wynik z tym meczem??? Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a moze macie jakas stronke ale 'normalna' a nie z teletekstu sciagnieta????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Witam i pozdrawiam, niestety dopiero teraz mam kontakt z forum, i słuchy do mnie nie dotarły, ateż się interesuję tą ligą. Jeszcze nie zerknąłem na wyniki. Ja zagrałem dziś na dwoch silniejszych słabeuszy: PISEK i KOMETĘ po 1,95 każdy. Zobaczymy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a gdzie ty na to bedziesz patrzyl bo przydalaby mi sie strona podobna do www.livescore.com [ livescore.com] lub .pl ale na tych nie ma 1 ligi czeskiej moze ktos z was zna ( ale nie ta z tym teletekstem) bo tam nie ma czasu ani nic)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
luki nie marudz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . na www.hokej.cz [ hokej.cz] live cos nie hula to dalem taka a ty jeszcze wybrzydzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oj nieladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|