Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#150512 14/01/2004 03:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
Gościu Drak, nikogo nie zamierzam tu bronić, ale to co sobie Majestic pisze po odbytym meczu może wynikać z nadmiaru browaru pitego z radości po trafieniu. Co to ma do rzeczy, że tak cię irytuje? Skoro masz takie aktualne wieści to czemu nie podzielisz się nimi przed meczem? Więcej zrobisz dobrego niż nikomu nie potrzebnym komentarzem. Pomyśl stary, bo spiskowa teoria dziejów w sporcie nie jest czymś nowym, ale i tak liczy się chłodna kalkukacja i dostęp do informacji.

Bonus: Unibet
#150513 14/01/2004 04:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał VoyVer:
[qb]Gościu Drak, nikogo nie zamierzam tu bronić, ale to co sobie Majestic pisze po odbytym meczu może wynikać z nadmiaru browaru pitego z radości po trafieniu. Co to ma do rzeczy, że tak cię irytuje? Skoro masz takie aktualne wieści to czemu nie podzielisz się nimi przed meczem? Więcej zrobisz dobrego niż nikomu nie potrzebnym komentarzem. Pomyśl stary, bo spiskowa teoria dziejów w sporcie nie jest czymś nowym, ale i tak liczy się chłodna kalkukacja i dostęp do informacji.[/qb]
gosciu VoyVer nikogo tutaj nie chce obrazac ,ale bajki rodzaju "mecz byl kupiony" nie naleza w to miejsce.
Jezeli gosc chce podawac konkretne informacje to niech pisze prawdziwe rzeczy bo za chwile beda tutaj dzieci pisac takie rzeczy jak: Farjestad- Sodertalje ( Sodertalje kupilo mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ),Frolunda-Modo (buki domowily remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ),Langnau-Fribourg (gracze zagrali na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
A moze sie myle ???? To proponuje zmienic tytul na: Bajki o 1.lidze czeskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie chce twierdzic ze w Czeskiej lidze nie umawiaja meczy ale panowie rozum do garsci....

#150514 14/01/2004 05:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 132
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 132
Żeby ostatecznie akończyć tę śmieszną dyskusję spróbuję napisać coś marytorycznie odpowiadającego tematowi.
W meczu Mladá Boleslav - Kometa Brno, gospodarze wydają się być zdecydowanym faworytem. W drużynie Brna panowała ostatnio epidemia, przez co nie pojawili się w sobotę na wyjeździe w Havirzovie. Rozegrali za to w poniedziałek zaległe spotkanie z SK Horácká Slávia Tøebíè, przegrywając u siebie 1-2. Mladá Boleslav walczy o playoffy nie może więc sobie pozwolić na porażkę z najsłabszą drużyną.

450 M.Boles.-Kometa B., kurs 1.4

#150515 21/01/2004 16:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
dzisiaj proponuje dwa mecze
CHOMUTOW-pisekkurs1.43 dosc duzy jak na gospodzrzy ale po ostatnich meczach remis i przegrana chomutowa sadze ze jest mecz dosc pewny :4gw:
JIHLAVA-prostejovkurs1.38 :4gw:
pozostale druzyny z pierwszej 4 tez powinny wygrac licza sie kazde punkty a miedzy nimi jest mala roznica

1 HC Beroun¹tí Medvìdi 33 96:65 70
2 HC Slovan Ústí nad Labem 33 111:70 69
3 HC Dukla Jihlava 33 108:78 69
4 KLH Chomutov 33 124:78 68
5 HC Olomouc 33 90:78 55
6 HC VÈE Hradec Králové a.s. 33 109:94 50
7 HC Mladá Boleslav 33 84:82 47
8 Sportovní klub Kadaò 33 97:95 46
9 SK Horácká Slavia Tøebíè 33 88:95 44
10 IHC Písek 33 74:100 33
11 HC Slezan Opava 33 75:108 32
12 HC Havíøov Panthers 32 77:104 31
13 HC Prostìjov 33 76:109 31
14 HC Kometa Brno 32 67:120 26

#150516 28/01/2004 14:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
ja bym dzisiaj zagrał tak:

Havirov
Prostejov

te dwa mecze to mecze o 6 punktow, bezpośrednie miejsca a w tabeli zespołów i gospodarze w obu przypadkach nieco lepsi i nieco wyżej w tabeli

natomiasta ładnym typkiem może byc

Slavia Trebic za 4,7 - slavia cały czas 1 punkt za play off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a a Jihlava miejsce w pierwszej 4 pewne

#150517 28/01/2004 17:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 75
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 75
o co chodzi z ta czworka jak oni graja?? od ktorych miejsc sa playoffy

#150518 28/01/2004 20:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
Chomutov-Opava 1
Jihlava-Trebic1
Usti-Boleslav1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150519 07/02/2004 15:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Na dzisiaj 2 mecze:

Kometa B-M.Boleslaw 2 1.81

Opava-Trebic 2 1.90

-zostaly 2 kolejki do konca a druzyny gosci walcza o zalapanie sie do play off!Wiec musza dzisiejsze spotkania wygrac!Dla mnie to 2 super mecze do grania...

pozdro :rolleyes:

#150520 07/02/2004 19:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??!

#150521 07/02/2004 19:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??!

#150522 07/02/2004 21:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał jazdagz:
[qb]w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??![/qb]
co ty gadasz w 2 czeskiej jest 40 kolejek...

#150523 07/02/2004 23:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Na dzisiaj 2 mecze:

Kometa B-M.Boleslaw 2 1.81

Opava-Trebic 2 1.90

-zostaly 2 kolejki do konca a druzyny gosci walcza o zalapanie sie do play off!Wiec musza dzisiejsze spotkania wygrac!Dla mnie to 2 super mecze do grania...

pozdro :rolleyes: [/qb]
Kometa B-M.Boleslaw 1:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Opava-Trebic 2:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#150524 08/02/2004 02:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
No i Hradec Kralove pi...ął PISKA, dziś byłem w pracy, ale cieszę się że z tej ligi ktoś też czerpie kasiorkę!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:

#150525 10/02/2004 04:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Sorki viva miales racje z tymi 40 kolejkami!HC Mladá Boleslav - HC Slezan Opava wydaje sie w tym meczu 1 (prof. 1,4).Boleslav zajmuje obecnie 7 miejsce z dorobkiem 56 pkt i ma 1 punkt przewagi nad 8 i 9 miejscem...a co najlepsze druzyny z 8 i 9 miejsca rozgrywaja mecz miedzy soba!SK Horácká Slavia Tøebíè - Sportovní klub Kadaò.Boleslav teoretycznie na play off moglby sie ustawic na mecze z zajmujacy 1st miejsce Beroun,z ktorym nieco lepsze odnosil w rundzi zasadniczej wyniki niz z drugim Chomutovem(zajmujac poprostu 8 miejsce)..Jednak bilans Boleslava jest nie korzystny w porownaniu z druzynami 8 i 9.Wiec przymiarki do 8 miejsca Boleslava moga sie dla nich zle skonczyc i jakiekolwiek machlojki typu X nie powinny wpasc!kolejnym aspektem przemawiajacym za 1 w tym spotkaniu jest fakt ze Boleslav gra o play off...a opava o przyslowiowia pietruszke w ostaniej kolejce.
nie pisze ze to pewna 1(bo nic pewnego w bukach nie..tzn jest..ale zdąrza to zawsze zablokowac)ale kurs 1,4 jest wart zagrania

#150526 17/02/2004 00:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
no to kur wa chomutov dzisiaj odpierdo lił niezły kilbel, oby ich kur wa zalało tam na tej wiosce, pedały za****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi się na nich chce, prowadzić 3:0 i przepierdo lić 4:6 no to trzeba mieć kur wa mistrza świata, **** ć pedałów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#150527 17/02/2004 19:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
na jutro z profa :
trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac :
hradec-jihlava 1x (1.54)

#150528 18/02/2004 19:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Quote
Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]na jutro z profa :
trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac :
hradec-jihlava 1x (1.54)[/qb]
z czego to wnioskujesz?
chcę ci przypomnieć iż chomuto w poprzedniej rundzie u siebie przegrał 4:6
ale może i masz nosa?
ja jednak bym uważał
pozdrawiam

#150529 19/02/2004 00:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Quote
Oryginalnie wysłał ketjow:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sancho:
[qb]na jutro z profa :
trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac :
hradec-jihlava 1x (1.54)[/qb]
z czego to wnioskujesz?
chcę ci przypomnieć iż chomuto w poprzedniej rundzie u siebie przegrał 4:6
ale może i masz nosa?
ja jednak bym uważał
pozdrawiam[/qb]
Slavia Tøebíè Chomutov 4:2 a nie mówiłem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#150530 19/02/2004 14:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Dzisiaj czwarte spotkania play off
Trebic-Chomutov
Olomouc-Usti n.L
Jeżeli chodzi o pierwsze spotkanie to jak dla mnie wszystko się może zdazyć.
Natomiast Ołomyniec prowadzi w bezpośrednich pojedynkach z Usti 2:1.
Wczoraj dość łatwe zwycięstwo gospodarzy więc myślę iż dziś będa chcieli zakończyć rywalizację.
:4gw: Olomouc-Usti n.L 1

#150531 19/02/2004 17:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Ja dziś gram
Trebic - Chamutov 02 1,47,a na na drugim kuponie stawiam czystą 2 po kursie 2,27.Myśle że chamutov nie skończy rywalizacji na tym meczu i ostatni mecz będą grali u siebie.

Pozdro

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1