|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Gościu Drak, nikogo nie zamierzam tu bronić, ale to co sobie Majestic pisze po odbytym meczu może wynikać z nadmiaru browaru pitego z radości po trafieniu. Co to ma do rzeczy, że tak cię irytuje? Skoro masz takie aktualne wieści to czemu nie podzielisz się nimi przed meczem? Więcej zrobisz dobrego niż nikomu nie potrzebnym komentarzem. Pomyśl stary, bo spiskowa teoria dziejów w sporcie nie jest czymś nowym, ale i tak liczy się chłodna kalkukacja i dostęp do informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał VoyVer: [qb]Gościu Drak, nikogo nie zamierzam tu bronić, ale to co sobie Majestic pisze po odbytym meczu może wynikać z nadmiaru browaru pitego z radości po trafieniu. Co to ma do rzeczy, że tak cię irytuje? Skoro masz takie aktualne wieści to czemu nie podzielisz się nimi przed meczem? Więcej zrobisz dobrego niż nikomu nie potrzebnym komentarzem. Pomyśl stary, bo spiskowa teoria dziejów w sporcie nie jest czymś nowym, ale i tak liczy się chłodna kalkukacja i dostęp do informacji.[/qb] gosciu VoyVer nikogo tutaj nie chce obrazac ,ale bajki rodzaju "mecz byl kupiony" nie naleza w to miejsce. Jezeli gosc chce podawac konkretne informacje to niech pisze prawdziwe rzeczy bo za chwile beda tutaj dzieci pisac takie rzeczy jak: Farjestad- Sodertalje ( Sodertalje kupilo mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ),Frolunda-Modo (buki domowily remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ),Langnau-Fribourg (gracze zagrali na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) A moze sie myle ???? To proponuje zmienic tytul na: Bajki o 1.lidze czeskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie chce twierdzic ze w Czeskiej lidze nie umawiaja meczy ale panowie rozum do garsci....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 132 |
Żeby ostatecznie akończyć tę śmieszną dyskusję spróbuję napisać coś marytorycznie odpowiadającego tematowi. W meczu Mladá Boleslav - Kometa Brno, gospodarze wydają się być zdecydowanym faworytem. W drużynie Brna panowała ostatnio epidemia, przez co nie pojawili się w sobotę na wyjeździe w Havirzovie. Rozegrali za to w poniedziałek zaległe spotkanie z SK Horácká Slávia Tøebíè, przegrywając u siebie 1-2. Mladá Boleslav walczy o playoffy nie może więc sobie pozwolić na porażkę z najsłabszą drużyną.
450 M.Boles.-Kometa B., kurs 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
dzisiaj proponuje dwa mecze CHOMUTOW-pisekkurs1.43 dosc duzy jak na gospodzrzy ale po ostatnich meczach remis i przegrana chomutowa sadze ze jest mecz dosc pewny :4gw: JIHLAVA-prostejovkurs1.38 :4gw: pozostale druzyny z pierwszej 4 tez powinny wygrac licza sie kazde punkty a miedzy nimi jest mala roznica 1 HC Beroun¹tí Medvìdi 33 96:65 70 2 HC Slovan Ústí nad Labem 33 111:70 69 3 HC Dukla Jihlava 33 108:78 69 4 KLH Chomutov 33 124:78 68 5 HC Olomouc 33 90:78 55 6 HC VÈE Hradec Králové a.s. 33 109:94 50 7 HC Mladá Boleslav 33 84:82 47 8 Sportovní klub Kadaò 33 97:95 46 9 SK Horácká Slavia Tøebíè 33 88:95 44 10 IHC Písek 33 74:100 33 11 HC Slezan Opava 33 75:108 32 12 HC Havíøov Panthers 32 77:104 31 13 HC Prostìjov 33 76:109 31 14 HC Kometa Brno 32 67:120 26
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
ja bym dzisiaj zagrał tak:
Havirov Prostejov
te dwa mecze to mecze o 6 punktow, bezpośrednie miejsca a w tabeli zespołów i gospodarze w obu przypadkach nieco lepsi i nieco wyżej w tabeli
natomiasta ładnym typkiem może byc
Slavia Trebic za 4,7 - slavia cały czas 1 punkt za play off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a a Jihlava miejsce w pierwszej 4 pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 75 |
o co chodzi z ta czworka jak oni graja?? od ktorych miejsc sa playoffy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336 |
Chomutov-Opava 1 Jihlava-Trebic1 Usti-Boleslav1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Na dzisiaj 2 mecze:
Kometa B-M.Boleslaw 2 1.81
Opava-Trebic 2 1.90
-zostaly 2 kolejki do konca a druzyny gosci walcza o zalapanie sie do play off!Wiec musza dzisiejsze spotkania wygrac!Dla mnie to 2 super mecze do grania...
pozdro :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał jazdagz: [qb]w 2 czeskiej gra sie 52 kolejki tak jak w extralidze..wiec skad takie info o 2 kolejkach do konca??![/qb] co ty gadasz w 2 czeskiej jest 40 kolejek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Na dzisiaj 2 mecze:
Kometa B-M.Boleslaw 2 1.81
Opava-Trebic 2 1.90
-zostaly 2 kolejki do konca a druzyny gosci walcza o zalapanie sie do play off!Wiec musza dzisiejsze spotkania wygrac!Dla mnie to 2 super mecze do grania...
pozdro :rolleyes: [/qb] Kometa B-M.Boleslaw 1:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Opava-Trebic 2:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
No i Hradec Kralove pi...ął PISKA, dziś byłem w pracy, ale cieszę się że z tej ligi ktoś też czerpie kasiorkę!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Sorki viva miales racje z tymi 40 kolejkami!HC Mladá Boleslav - HC Slezan Opava wydaje sie w tym meczu 1 (prof. 1,4).Boleslav zajmuje obecnie 7 miejsce z dorobkiem 56 pkt i ma 1 punkt przewagi nad 8 i 9 miejscem...a co najlepsze druzyny z 8 i 9 miejsca rozgrywaja mecz miedzy soba!SK Horácká Slavia Tøebíè - Sportovní klub Kadaò.Boleslav teoretycznie na play off moglby sie ustawic na mecze z zajmujacy 1st miejsce Beroun,z ktorym nieco lepsze odnosil w rundzi zasadniczej wyniki niz z drugim Chomutovem(zajmujac poprostu 8 miejsce)..Jednak bilans Boleslava jest nie korzystny w porownaniu z druzynami 8 i 9.Wiec przymiarki do 8 miejsca Boleslava moga sie dla nich zle skonczyc i jakiekolwiek machlojki typu X nie powinny wpasc!kolejnym aspektem przemawiajacym za 1 w tym spotkaniu jest fakt ze Boleslav gra o play off...a opava o przyslowiowia pietruszke w ostaniej kolejce. nie pisze ze to pewna 1(bo nic pewnego w bukach nie..tzn jest..ale zdąrza to zawsze zablokowac)ale kurs 1,4 jest wart zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
no to kur wa chomutov dzisiaj odpierdo lił niezły kilbel, oby ich kur wa zalało tam na tej wiosce, pedały za****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi się na nich chce, prowadzić 3:0 i przepierdo lić 4:6 no to trzeba mieć kur wa mistrza świata, **** ć pedałów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 51 |
na jutro z profa : trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac : hradec-jihlava 1x (1.54)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Oryginalnie wysłał sancho: [qb]na jutro z profa : trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac : hradec-jihlava 1x (1.54)[/qb] z czego to wnioskujesz? chcę ci przypomnieć iż chomuto w poprzedniej rundzie u siebie przegrał 4:6 ale może i masz nosa? ja jednak bym uważał pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Oryginalnie wysłał ketjow: [qb] Oryginalnie wysłał sancho: [qb]na jutro z profa : trebic-chomutov 2 (2.1) i mozna sprobowac : hradec-jihlava 1x (1.54)[/qb] z czego to wnioskujesz? chcę ci przypomnieć iż chomuto w poprzedniej rundzie u siebie przegrał 4:6 ale może i masz nosa? ja jednak bym uważał pozdrawiam[/qb] Slavia Tøebíè Chomutov 4:2 a nie mówiłem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Dzisiaj czwarte spotkania play off Trebic-Chomutov Olomouc-Usti n.L Jeżeli chodzi o pierwsze spotkanie to jak dla mnie wszystko się może zdazyć. Natomiast Ołomyniec prowadzi w bezpośrednich pojedynkach z Usti 2:1. Wczoraj dość łatwe zwycięstwo gospodarzy więc myślę iż dziś będa chcieli zakończyć rywalizację. :4gw: Olomouc-Usti n.L 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Ja dziś gram Trebic - Chamutov 02 1,47,a na na drugim kuponie stawiam czystą 2 po kursie 2,27.Myśle że chamutov nie skończy rywalizacji na tym meczu i ostatni mecz będą grali u siebie.
Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|