|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
I dlatego granie po śmiesznych kursach na papierowe faworytki tak jak dzisiaj na Brazylie mija sie z celem. Lepiej probowac niespodzianek po kursach powyzej 2,50 a najlepiej 3,5-4,5 i nawet jak tylko polowa wejdzie to jestes duzo do przodu w porowaniu z tym ze po kursie 1,20 wtapiasz wszystko. To jest siatka babek i tu niespodzianek pełno. Zreszta mysle ze Ci co zagrali Brazylie na wygrana w GP po kursie 2,00 przed sroda tez maja juz cieplo, a jutro Brazylijki graja z Holenderkami i moze byc goraco. Zreszta za oknem już jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
Ja dzis o 10:00 bylem w firmie Betako i chcialem zagrac Chiny-Polska+1,5 1 kurs 2,3 za 150 zl pani zadzwonila gdzies i powiedziala ze to spotkanie bedzie zablokowane  no to po co wystawiaja takie mecze ?? i zagralem w tipsporcie Chiny- Polska 1 kurs 1,7 teraz czekam do 13:30 i emocje  pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Teraz mamy obraz już mniej więcej sił na GP. Holenderki fantastycznie przygotowane sportowo i mentalnie. Jedziemy dalej...gospodynie nie przegrają 2x z rzędu ...więc niestety pozwolę sobie postawić je z -1,5 seta w pojedynku z Polkami które powiedzmy sobie już zrobiły krok do przody grając tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dwa dni z GP minęły sobie i przyznam, że to nie tak miało być, ale cóż... :> Bardzo,bardzo słabo niestety, no ale cóż, pozostaje walka do samego końca... Ostatnie lata jednak szły znaaacznie lepiej, teraz te wyniki jak dla mnie, po prostu tzw. 'śmiech na hali'  Rosja v Włochy, Rosja @1.89 Chiny v Holandia, Chiny @1.51 Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.41 Rosja v Brazylia, Brazylia -1.5 @1.60 Włochy v Holandia, Włochy @1.50 Chiny v Polska, Chiny -1.5 @2.11  Jutro kolejne spotkania i mam nadzieję, że chociaż coś zielonego będzie..  Mam nadzieję, że forma przyjdzie na ME  Za `trochę` podam swoje przemyślenia co do jutrzejszych spotkań..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
III dzień, turnieju finałowego jutro od 7:30, więc czas coś napisać i oby z lepszym skutkiem, niż to miało w dniach poprzednich... 07:30 [ Linked Image] v [ Linked Image] Brazylijki, faworytki do trofeum, dziś zrobiły psikusa chyba większości, przegrywając ze słabo spisującymi się Rosjankami 2-3. Niestety meczu nie miałem okazji obejrzeć, ale sądząc po wynikach poszczególnych setów, dziwny był to mecz... Holenderki, dziś potwierdziły, że naprawdę z formą u nich b.dobrze, odniosąc drugie zwycięstwo już w turnieju. Tym razem pokonały Włoszki 3-1 i stały się obok Brazylijek jednymi z faworytek do zajęcia I miejsca. Ja jednak uważam, że jutro Brazylijki, sprawią ostre lanie Holenderkom z którymi grały już w tej edycji GP i wyglądało to tak: BRA-NED 3-0 25-20 25-12 25-12 BRA-NED 3-0 25-23 25-23 26-24 Jutro podrażnione Brazylijki, jak na moje rozprawią się z Tulipankami... ____ 09:30 [ Linked Image] v [ Linked Image] Rosjanki, ostatni mecz z Naszymi kobitkami, na pewno pamiętają, wtedy to... Polki pokonały Mistrzynie Świata 3-0! i było dla wszystkich spooore zaskoczenie, jak się później okazało... Rosjanki nie były w najwyższej formie, ale i tak pokonanie Sbornej to zawsze duże osiągnięcie i to jeszcze bez straty seta.. Ruskie w tym turnieju głównym, zaczęły od porażki z Włoszkami, które przegrały w bardzo słabym stylu + dochodziły do tego niezbyt ciekawe komentarze przed meczem, trenera. Jednak to co zrobiły dziś, czyli pokonanie Brazylijek, to naprawdę spooore zaskoczenie i trzeba będzie bardzo uważać mimo wszystko na Rosjanki w każdym spotkaniu... Polki? Cóż... po 6-0 run, który dał nam pierwszy historyczny awans do turnieju finałowego... przyszły porażki. Pierwsza to przegrana z Brazylikami 3-0, a dziś z Chinkami, po chyba dobrym meczu? ale mimo wszystko porażka... 2-3. Jakoś nie wiem, jak ten mecz w ogóle typować, ale chyba niestety.. porażka naszych ;/ ___ 13:30 [ Linked Image] v [ Linked Image] Chinki, gospodynie turnieju, po porażce z Holenderkami... które już niby miały.. (z 0-2 na 2-2) przegrały w TB. Dziś jednak na nasze niestety... w V odsłonie, miały więcej szczęścia i pokonały Polki... Tak więc bilans 1-1. Włoszki w pierwszym swoim meczu, pokonały beznadziejne Ruskie 3-1, a dziś 1-3 w plecy z Holandią, tak więc również na X. Tutaj zapowiada się bardzo ciekawie, ale typ mimo wszystko na gospodynie! Tak więc, wyszło mi cuś takiego:  Brazylia v Holandia, under 180.5 @1.85 Brazylia v Holandia, Brazylia -1.5 @1.50 Rosja v Polska, Rosja @1.55 Chiny v Włochy, Chiny @1.90 :Siatka: Oraz polecam zagranie: Brazylia, wygra GP @2.02 w Betfair, widzę, że tylko dostępna ta opcja. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
Misiek twoje komentarze są conajmniej śmieszne coedziennie to samo "nie ogladalem meczu ale..." dziwny mecz...po wyniku.... nie wiem więc na czym bazujesz podajac swoje typy ale jak na statystyce z grupowych to pozdro 600.2 dni pokazaly ze to zupelnmie innda gra..(patrz włoszki,chinki brazylijki)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
 02:30, a Ty musiałeś swoją osobą zaświecić w temacie  Do takich jak Todd, wielu już się przyzwyczaiło, albo na odwrót.. i dlatego na forum, coraz mniej ludzi pisze, bo po co? Żeby jeszcze ktoś komuś coś miał do powiedzenia w sposób, jaki widzimy powyżej? ...... Te swoje 'śmieszne' wypociny, prezentują już od paru lat i zobacz inne tematy, a zresztą... Napisz coś najpierw lepszego, a później **** się w temat. 'Pozdro 888' :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie obraź się Misiek ale trochę prawdy jest w tym co napisał kolega, bo nie można byo oglądając meczy nie zauważyć fantastycznej gry Holandii i nienajlepszego przygotowania Brazylijek - a widzę że 3 typy twoje są zmoczone przez to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie obraź się Misiek ale trochę prawdy jest w tym co napisał kolega, bo nie można było oglądając meczy nie zauważyć fantastycznej gry Holandii i nienajlepszego przygotowania Brazylijek - a widzę że 3 typy twoje są zmoczone przez to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Nie obrażam się ALE, nie lubię gdy ktoś pisze tylko coś na kogoś, a żeby w temacie, nie wspominając już o całym dziale 'siatkówka' - nie napisać zdania na temat spotkań... a oczywiście, na kogoś ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
tu nie ma co się obrazac,forum to miejsce do wypowiedzi chyba nie?Oglądam dziennie 3 mecze,mogłbym napisać małą analize tylko po co? były by to brednie w stylu.Brazylia wkurzona dizs 3-0 bedzie zemsta za porazke wczorajsza.Czasem lepiej odpuscic jakiś mecz niz pisać na siłe tylko ABY pisać.
PS:Misiek a ty wyluzuj to nie żaden atak na Ciebie,po prostu mała uwaga nie raz tu wchodziłem sugerowałem sie twoimi typami i wychodzilem na plus,ale jak trzeba to trochę krytyki nie zaszkodzi.
Pozdrawiam i powodzenia w typowaniu tej karuzeli z Chin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam Ostani rozgrywany dziś meczyk to Chiny-Włochy. Myśle ze bedzie to wyrównany pojedynek z lekkim wskazaniem na Włoszki. Ja oczywiscie tak jak i wczoraj swój typ opieram jedynie o to co wyczytam na forach i stronach www także nie ma sie co mną sugerowac i polecam grać na odwrot  Volleyball World Grand Prix Women´s World Grand Prix Set Handicap: Italy vs China 411) Italy +1.5 Sets 1.633
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
apropo ten turniej sie chyba nazywa FINAŁ GP ..w tytule tematu jest final four...four x.1.5 chyba;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
PS: brazylia w BF na winer 5.00 mozna probowac na sprzedaż
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Tylko, że Brazylia ma w tej chwili dokładnie 0% (czyt. zero) szans na zwycięstwo w GP.
Wystawić Ci @100?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ups, przepraszam - mają jakieś tam matematyczne szanse, ale tak czy siak nie widzę żadnego sensu w kupowaniu ich po @5 z myślą o późniejszej sprzedaży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Tomo, można i za 100 wystawiać. Holandia jutro o 7:30 gra z Polską. Jeżeli nie stanie się nic nadzwyczajnego, to wtedy Brazylia straci definitywnie szanse na zwycięstwo. Tak więc nie ma kiedy spaść kurs na wygraną Brazylijek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Coz .. nie bede chyba zbyt oryginalny ...
holandia - polska typ 1 kurs 1.35 bet-at-home stake 10/10
Nasze panie stracily juz szanse na cokolwiek natomiast Holandia stoi przed swoja historyczna szansa i dla jej zrealizowania KONIECZNIE potrzebuje tego zwyciestwa. Dla trenera Bonity priorytetem jest w tej chwili juz start na ME - pod tym kątem powinien jutro eksperymentowac. Mam nadzieje nie tylko na zwyciestwo ale tez na WYSOKIE i PEWNE zwyciestwo Holenderek.
zycze powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Brazylia wkurzona dizs 3-0 bedzie zemsta za porazke wczorajsza.Czasem lepiej odpuscic jakiś mecz niz pisać na siłe tylko ABY pisać. Hmm, ale jednak lubisz, coś tak jakoś dziwnie dodać i chyba było to do mnie  Każdy miał swoje zdanie co do tego spotkania, ja miałem, takie, że porażka z Rosjankami, był to po prostu wypadek przy pracy i teraz z nożem na gardle (bo musiały wygrać) sprężą się i pokażą, dlaczego są choćby tymi wicemistrzyniami Świata... Po I secie wszystko fajnie, ale później, mecz był strasznie zacięty i tzw. 'cios_za_cios' TB to wszyscy wiemy, że przy tak wyrównanych zespołach, to po prostu loteria... Tulipanki, zagrały sobie bez żadnych kompleksów i bez żadnego stresu i myślę, że to miało jakieś tam znaczenie w V odsłonie, bo pomimo przegranego IV seta, nie zrobiło im się nic w głowach... Co do jutra, to już pisać mi się nie chce, ale jak dla mnie: Polska +1.5 @2.2 Chiny @2.10 Brazylia -1.5 @1.85 Grać na odwrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Witam , po  mnie wena wziela a wiec napisze cos Polska vs Holandia Polki po serii 6 zwyciestw w fazie zasadniczej maja teraz 3 porazki z rzedu. Gladko z Rusjankami i Brazylijkami ( mistrzyniami i v-cemistrzyniami)i po walce z Chinkami. Mecze Polek nie zachwycaly na tym turnieju finalowym. Mysle ze dzisiajszy mecz w koncu wyjdzie naszym zawodniczka i sa w stanie pokonac swietnie sie spisujace w tym FR Holenderki. Mysle ze Holandia i Polska to porwonywalny poziom , tylko ze niestety dla nas Holenderki graja "tuniej marzen" . Holandia, co tu pisac?  Objawienie tego finalowego turnieju . Narazie 3 zwycistwa i to nie z byle kim. Piekne mecze grane moim zdniem na luzie i bez stresowo. Ona nie byly w gronie faworytek , a wiec zero presji i tylko grac co sie potrafi. Mysle jednak ze juz dopadla je swiadomosc ze to wlasnie one moga zostac zwyciezcyniami tego Grand Prix. Typ: Polska vs Holandia 1 @3,2 Bwin Cos z innych spotkan: Brazylia vs Wlochy under 185,5 @1,8 NordicbetChiny vs Rosja Rosja -1,5 @ 2,65 10betpodro gib 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|