Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa tongue

Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu laugh

Bywam tam 2-3 razy w roku wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Bzyku
Warszawa... Warszawa... To to miasto, w którym od ponad 20 lat budują jedną linię metra i jeszcze jej nie skończyli? wink
Metro wolno ale budują dużo ciekawiej przedstawia się sprawa budowy stadionu Legii od 1989 roku jest co najmniej 3 podejście i nadal nie wiadomo kto ma go budować laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by lupus
Ja jestem b.mily...
grin dodajmy - prawie zawsze... laugh
a mieszkasz w naprawde fajnym miejscu, wiem co mowie bo czesto tam wpadam tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Mieszkam w dziurze, nie oszukujmy sie, niech se to jest nawet jakis kurort, ale to dziura, nic sie tu nie dzieje, oprocz najazdu hanysow w weekendy.
mieszkam w duzym europejskim miescie , nie oszukujmy sie,nie jest to jakies tam podrzedne miasteczko tylko Stolica Polski , dzieje sie tu duzo i nawet nie ma najazdu hanysow w weekendy.
Quote
Generalnie fajna, cicha miejscowosc, duzo zielonego, ale wszedzie daleko
Generalnie fajna glosna miejscowosc , duzo zielonego i wszedzie blisko.
Quote
Jak na zakupy to do BB(35km), zrobili ekspresowke, to ja to pokonuje w 25min(sam), autobusem heh 1h :]
Bilety drogie, nie ma znizek, a wszedzie indziej sa, busy sa koszmarne, to dluga trasa, a tam kiepskie siedzenia, ani sie ulozyc ani nic.
Zasrany PKS.

Na zakupy to wszedzie bliziutko , komunikacja w pyte , autobusy wyjebane , zajebiste siedzenia mozna sie niezle rozlozyc +
Zajebiste metro.
Quote
I na basen musze jezdzic do innej miejscowosci,
i na basen nie musze nawet wychodzic do bloku naprzeciwko bo mam w swoim .

Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze smile
I tylko skoro jest tak zajebiscie to czemu mam czasem ochote wypie...stad chocby do Ustronia ;-)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by Damian-ek7
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa tongue

Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu laugh

Bywam tam 2-3 razy w roku wink
Mi sprzed 3 tygodni najbardziej podobała się karczma , bodajże "Ustronianka", a poza tym rzeczywiście można popaść w depresje w tym Ustroniu wink ;p nic a nic ciekawego ....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
ale i tak bytom zwany bytowem rządzi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze
przypomnialem sobie ze nawet łosia na warszawskiej cytadeli mozna spotkać laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by moonlight
Originally Posted by Damian-ek7
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa tongue

Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu laugh

Bywam tam 2-3 razy w roku wink
Mi sprzed 3 tygodni najbardziej podobała się karczma , bodajże "Ustronianka", a poza tym rzeczywiście można popaść w depresje w tym Ustroniu wink ;p nic a nic ciekawego ....

Karczma ustronianka?
pierwsze slysze.

Coscie tacy niesmiali, zescie sie nawet nie odezwali?
Pewnie z zonami byli pantofle tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
No coś takiego, nie pamiętam ulicy, ale w pobliżu były takie ośrodki jak : sasanka, dąb, czy colonia-arkadia, przy ulicy smile

Jak z żonami ... ja byłem z kumplem laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
z kumplem powiadasz.... smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by hbr
z kumplem powiadasz.... smile
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by moonlight
No coś takiego, nie pamiętam ulicy, ale w pobliżu były takie ośrodki jak : sasanka, dąb, czy colonia-arkadia, przy ulicy smile

Jak z żonami ... ja byłem z kumplem laugh

To pewnie na jaszowcu wink
Bo tam jest Colonia.

Kumpel tez pewnie taki niesmialy, a moze to jaki taki straszny?:D

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by [T
-error]Cały lupus smile

tongue

Kiedyś nie rozumiałem...teraz już wiem... laugh

Lupus dlaczego narzekasz? Że daleko to cena ciszy i zieleni o której pisałeś.

Na PKS nie narzekaj, bo jak zabraknie autobusu to wtedy lament i trwoga.

Że do znajomych daleko? Później się znudzą, a i niepokoić nie będą zbyt często.

Hotele macie? Baseny? Matko, miasto Suwałki ma chyba dwa hotele...dwugwiazdkowe laugh

Basen 25 metrów? Chlorowana woda, wysusza skórę, włosy Ci szybko wypadną. 25 metrów...możesz sobie nawroty ćwiczyć.

Brak boisk do grania w kosza. A curling? Sami postawcie kosz.

Mieszkasz koło granicy - cudownie jak można narzekać? Jeżeli uważasz, ze to zadupie to ja Tobie powiem, że za jakiś czas wspomnisz moje słowa i z sentymentem zapragniesz tej ciszy i zieleni sprzed lat... Nie bójcie się skansenowych miast i wiosek - wbrew nowoczesności to prawdopodobnie ostatnie azyle spokoju... smile

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
smile

No ale ten typ tak ma ... chodzący hipochondryk, maruda, zatruwacz życia wink

Zawsze coś nie tak, jak nie za zimna pepsi to za ciepła coca cola .... tongue

wink

bless))

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Argument z hotelami mnie nie przekonuje, bo ja w nich nie mieszkam wink
Z basenami tez nie, bo to ze jest kilkanscie basenow, ale w kazdym mozesz co najwyzej dupe wymoczyc za 15zl, bo plywac sie w tym nie da.

Jak nie masz co z kasa robic, przyjezdzaj wybudujesz mi boisko.


Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Lupus z tym boiskiem to normalne, że nasi decydenci nie potrafią docenić sportu jako waloru wychowawczego i rekreacyjnego i likwidują co się da, ale uważam, że czasami pozostaje własna inicjatywa. Jeżeli jest jakiś placyk i dałoby radę kilka osób zwołać to kosz można by własnymi siłami zbudować... Oczywiście nie znam realiów twego urokliwego miasta ale kto wie...

Lupus nie narzekaj na swoje miasto - lepiej polubić, nawet sobie nie wyobrażasz, jak klną na swoje miasta mieszkańcy siedlisk, gdzie i kosze, i kina i baseny ogromne i blisko wszędzie...ale co to za życie gdzie tłok i wszyscy widzą wszytko... Może mądrzę się, może inaczej czuję ale ja doceniam przede wszystkim błogi spokój takich urokliwych miejscowości.

PS. Jak kiedyś tam zawitam, to postawię kosz. Do koszykówki oczywiście.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moj post byl z czerwca mamy sierpien.
To, ze tu mieszkam, to nie znaczy, ze to utopia.

Kazde miasto ma swoje wady i zalety, ja doceniam spokoj i cisze, mimo, ze mieszkam na osiedlu, moglbym tu na golasa po nocy biegac i tak by nikt nie zauwazyl bo o tej porze wszyscy spia, nie ma pieprzonych gowniarzy na lawkach etc

Ale to zadupie, suwalki zreszta tez, tak samo jak ruta tartak wink

Fajnie byloby tu miec dom na starosc, no jak mnie bedzie stac, bo ceny sa tu porazajace puke

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by lupus
Ale to zadupie, suwalki zreszta tez, tak samo jak ruta tartak wink

Rutka-Tartak gdy chodzi o ścisłość... o szacunek proszę wink
Każdy lubi co mu odpowiada, ja tam wolę moje suwalskie czy podbiałostockie zadupie (bywam), w klimatach może i zacofanych ale przynajmniej swojskich. A w ogóle zapraszam na Suwalszczyznę, i na Białostoczyznę (z tymi unikalnymi białoruskimi naleciałościami) również - niby nic wielkiego ale jakże miło. smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ile maja suwalki mieszkancow?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
to co wy tu gadacie o roznych miastach to nic w porownaniu do wiochy gdzie ja mieszkam... prohibicje tu mamy laugh

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1