|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa  Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu  Bywam tam 2-3 razy w roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Warszawa... Warszawa... To to miasto, w którym od ponad 20 lat budują jedną linię metra i jeszcze jej nie skończyli?  Metro wolno ale budują dużo ciekawiej przedstawia się sprawa budowy stadionu Legii od 1989 roku jest co najmniej 3 podejście i nadal nie wiadomo kto ma go budować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
 dodajmy - prawie zawsze...  a mieszkasz w naprawde fajnym miejscu, wiem co mowie bo czesto tam wpadam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Mieszkam w dziurze, nie oszukujmy sie, niech se to jest nawet jakis kurort, ale to dziura, nic sie tu nie dzieje, oprocz najazdu hanysow w weekendy. mieszkam w duzym europejskim miescie , nie oszukujmy sie,nie jest to jakies tam podrzedne miasteczko tylko Stolica Polski , dzieje sie tu duzo i nawet nie ma najazdu hanysow w weekendy. Generalnie fajna, cicha miejscowosc, duzo zielonego, ale wszedzie daleko Generalnie fajna glosna miejscowosc , duzo zielonego i wszedzie blisko. Jak na zakupy to do BB(35km), zrobili ekspresowke, to ja to pokonuje w 25min(sam), autobusem heh 1h :] Bilety drogie, nie ma znizek, a wszedzie indziej sa, busy sa koszmarne, to dluga trasa, a tam kiepskie siedzenia, ani sie ulozyc ani nic. Zasrany PKS. Na zakupy to wszedzie bliziutko , komunikacja w pyte , autobusy wyjebane , zajebiste siedzenia mozna sie niezle rozlozyc + Zajebiste metro. I na basen musze jezdzic do innej miejscowosci, i na basen nie musze nawet wychodzic do bloku naprzeciwko bo mam w swoim . Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze  I tylko skoro jest tak zajebiscie to czemu mam czasem ochote wypie...stad chocby do Ustronia ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa  Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu  Bywam tam 2-3 razy w roku  Mi sprzed 3 tygodni najbardziej podobała się karczma , bodajże "Ustronianka", a poza tym rzeczywiście można popaść w depresje w tym Ustroniu  ;p nic a nic ciekawego ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
ale i tak bytom zwany bytowem rządzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze przypomnialem sobie ze nawet łosia na warszawskiej cytadeli mozna spotkać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dzisiaj wróciłem z wiochy Lupusa  Nie jest tak jak piszesz, chociaż widać pewne zacofanie regionu  Bywam tam 2-3 razy w roku  Mi sprzed 3 tygodni najbardziej podobała się karczma , bodajże "Ustronianka", a poza tym rzeczywiście można popaść w depresje w tym Ustroniu  ;p nic a nic ciekawego .... Karczma ustronianka? pierwsze slysze. Coscie tacy niesmiali, zescie sie nawet nie odezwali? Pewnie z zonami byli pantofle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
No coś takiego, nie pamiętam ulicy, ale w pobliżu były takie ośrodki jak : sasanka, dąb, czy colonia-arkadia, przy ulicy  Jak z żonami ... ja byłem z kumplem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
z kumplem powiadasz.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
z kumplem powiadasz....  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No coś takiego, nie pamiętam ulicy, ale w pobliżu były takie ośrodki jak : sasanka, dąb, czy colonia-arkadia, przy ulicy  Jak z żonami ... ja byłem z kumplem  To pewnie na jaszowcu  Bo tam jest Colonia. Kumpel tez pewnie taki niesmialy, a moze to jaki taki straszny?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
-error]Cały lupus   Kiedyś nie rozumiałem...teraz już wiem...  Lupus dlaczego narzekasz? Że daleko to cena ciszy i zieleni o której pisałeś. Na PKS nie narzekaj, bo jak zabraknie autobusu to wtedy lament i trwoga. Że do znajomych daleko? Później się znudzą, a i niepokoić nie będą zbyt często. Hotele macie? Baseny? Matko, miasto Suwałki ma chyba dwa hotele...dwugwiazdkowe  Basen 25 metrów? Chlorowana woda, wysusza skórę, włosy Ci szybko wypadną. 25 metrów...możesz sobie nawroty ćwiczyć. Brak boisk do grania w kosza. A curling? Sami postawcie kosz. Mieszkasz koło granicy - cudownie jak można narzekać? Jeżeli uważasz, ze to zadupie to ja Tobie powiem, że za jakiś czas wspomnisz moje słowa i z sentymentem zapragniesz tej ciszy i zieleni sprzed lat... Nie bójcie się skansenowych miast i wiosek - wbrew nowoczesności to prawdopodobnie ostatnie azyle spokoju...  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
 No ale ten typ tak ma ... chodzący hipochondryk, maruda, zatruwacz życia  Zawsze coś nie tak, jak nie za zimna pepsi to za ciepła coca cola ....   bless))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Argument z hotelami mnie nie przekonuje, bo ja w nich nie mieszkam  Z basenami tez nie, bo to ze jest kilkanscie basenow, ale w kazdym mozesz co najwyzej dupe wymoczyc za 15zl, bo plywac sie w tym nie da. Jak nie masz co z kasa robic, przyjezdzaj wybudujesz mi boisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Lupus z tym boiskiem to normalne, że nasi decydenci nie potrafią docenić sportu jako waloru wychowawczego i rekreacyjnego i likwidują co się da, ale uważam, że czasami pozostaje własna inicjatywa. Jeżeli jest jakiś placyk i dałoby radę kilka osób zwołać to kosz można by własnymi siłami zbudować... Oczywiście nie znam realiów twego urokliwego miasta ale kto wie...
Lupus nie narzekaj na swoje miasto - lepiej polubić, nawet sobie nie wyobrażasz, jak klną na swoje miasta mieszkańcy siedlisk, gdzie i kosze, i kina i baseny ogromne i blisko wszędzie...ale co to za życie gdzie tłok i wszyscy widzą wszytko... Może mądrzę się, może inaczej czuję ale ja doceniam przede wszystkim błogi spokój takich urokliwych miejscowości.
PS. Jak kiedyś tam zawitam, to postawię kosz. Do koszykówki oczywiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moj post byl z czerwca mamy sierpien. To, ze tu mieszkam, to nie znaczy, ze to utopia. Kazde miasto ma swoje wady i zalety, ja doceniam spokoj i cisze, mimo, ze mieszkam na osiedlu, moglbym tu na golasa po nocy biegac i tak by nikt nie zauwazyl bo o tej porze wszyscy spia, nie ma pieprzonych gowniarzy na lawkach etc Ale to zadupie, suwalki zreszta tez, tak samo jak ruta tartak  Fajnie byloby tu miec dom na starosc, no jak mnie bedzie stac, bo ceny sa tu porazajace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Ale to zadupie, suwalki zreszta tez, tak samo jak ruta tartak  Rutka-Tartak gdy chodzi o ścisłość... o szacunek proszę Każdy lubi co mu odpowiada, ja tam wolę moje suwalskie czy podbiałostockie zadupie (bywam), w klimatach może i zacofanych ale przynajmniej swojskich. A w ogóle zapraszam na Suwalszczyznę, i na Białostoczyznę (z tymi unikalnymi białoruskimi naleciałościami) również - niby nic wielkiego ale jakże miło. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ile maja suwalki mieszkancow?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
to co wy tu gadacie o roznych miastach to nic w porownaniu do wiochy gdzie ja mieszkam... prohibicje tu mamy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|