Nom, nadbrzeza nigdy nie sa pielegnowane, trawa nie koszona, smieci tez pelno, przyjezdzaja hanysy i takie cos zostawiaja wink
Ale w tym roku mozna sie kapac, Sanepid wyrazil zgode, bo zwykle zakazuja, bo tam sam syf w tej wodzie, ale ludzie sie kapia wink

Na gorki se wjedz na rowerze wink
T-error by pewnie wymiekl.

PS ja mieszkam w tych blokach 300m od targu wink