Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Originally Posted by shane
Nie mam na liście nawet takiego rodzaju pliku, więc nie moge zaznaczyc frown
czasami tak jest..
spróbuj
kliknąć prawym na tym pliku -> otwórz za pomocą -> i znajdź winampa


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by KaPrYs
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?

Tzn daj se spokoj, bo i tak nic z tego nie bedzie.
Szukaj innej wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
zgadzam sie z lupusem to juz jest pozamiatane, juz kiedys slyszalem takie cos ze musimy od siebie odpoczac
to akurat nie dotyczylo mnie, ale tak pewien chlopak powiedzial do mojej kolezanki, ze musimy odpoczac bo on jest zajety ma prace itd.
a co ciekawe jej to pasowalo, ze widzieli sie raz na 2-3 miesiace, ale potem na gg płakała ze ona jest nieszczesliwe bo sie jej jakis tam nie chce do niej odezwac, zyla w tym odpoczynku jakis czas i po co jeje to bylo?
mogla sobie lepiej poszukac kogos innego, a nie na pytanie czy z kims jest odpowiadala ze tak z tamtym smile
smiech na sali

szukaj innej

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by KaPrYs
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?


Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać?

Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś.

Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie

To tzw "branie na obojętność" wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by KaPrYs
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?


Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać?

Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś.

Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie

To tzw "branie na obojętność" wink



Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by KaPrYs
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by KaPrYs
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?


Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać?

Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś.

Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie

To tzw "branie na obojętność" wink



Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ?


Żadnych głuchaczy. To dziecinada, a np. mnie bardzo wkur...... Jakiś sms z pozdrowieniami, czy coś takiego. I nie codziennie (co 3,4 dni)! Niech trochę od Ciebie odpocznie.

Wie co do niej czujesz?

Po to mają być te smsy, żeby nie pomyślała, że dałeś sobie spokój

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by KaPrYs
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by KaPrYs
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?


Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać?

Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś.

Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie

To tzw "branie na obojętność" wink



Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ?


Żadnych głuchaczy. To dziecinada, a np. mnie bardzo wkur...... Jakiś sms z pozdrowieniami, czy coś takiego. I nie codziennie (co 3,4 dni)! Niech trochę od Ciebie odpocznie.

Wie co do niej czujesz?

Po to mają być te smsy, żeby nie pomyślała, że dałeś sobie spokój


mowilem jej ze bardzo mi na niej zalezy i tak szybko sie nie poddam smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
widać nie zastosowałeś metody na olewkę... odgdog tak to się nazywa... smile (chociaż obojętność brzmi lepiej)

opisał ją itd. jeden koleś na takim dużym forum... temat ten przeszedł do historii tam i cały czas żyje mimo upływu kilku lat...


ja kiedyś stosowałem tą metodę i jest ona skuteczna, ale teraz jej nie stosuję tzn. czasami wtrącam jakieś motywy z tego postępowania, żeby nie było cały czas słodko i nudnie,

a metoda ta też zresztą nie na wszystkie niewiasty działa...
jestem pewny, że na moje słoneczko by nie podziałało...

widać, przy tej Twojej tego jej akurat zabrakło...
zrób tak jak pisał odgdog, daj jej odpocząć, jak będzie chciała to się odezwie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
@kamasss: z całym szacunkiem, ale metoda ta znana mi była od początku liceum. Myślę, że wtedy tamto forum nie istniało. I znałem to nadal pod nazwą "na obojętność" wink

@Kaprys: napisz jej raz na parę dni coś miłego

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
pisałem, a tu nowe wątki...

znowu odgdog dobrze pisze z tymi eskami i strzałkami...
ja też tego nie lubię...


chociaż teraz jak już jesteśmy razem to przed snem, albo jak się obudzimy czy w ciągu dnia to lubimy głuchacza na znak, że o sobie myślimy...
nie potrzebnie wtrącam wątek osobisty, ale słuchaj odgdoga smile on wie co mówi...

tylko trzeba brać poprawkę, że on mówi jak robią dojrzałe osoby (takie jak ja albo on heheh) ale nie wiemy jaki jesteś ty do końca no i jaka jest ona...
(bo kiedyś tak się myślało, ze jak nie puszcza strzałek to sobie odpuściłem - dziciarnia)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Originally Posted by kamasss
widać nie zastosowałeś metody na olewkę... odgdog tak to się nazywa... smile (chociaż obojętność brzmi lepiej)

opisał ją itd. jeden koleś na takim dużym forum... temat ten przeszedł do historii tam i cały czas żyje mimo upływu kilku lat...


ja kiedyś stosowałem tą metodę i jest ona skuteczna, ale teraz jej nie stosuję tzn. czasami wtrącam jakieś motywy z tego postępowania, żeby nie było cały czas słodko i nudnie,

a metoda ta też zresztą nie na wszystkie niewiasty działa...
jestem pewny, że na moje słoneczko by nie podziałało...

widać, przy tej Twojej tego jej akurat zabrakło...
zrób tak jak pisał odgdog, daj jej odpocząć, jak będzie chciała to się odezwie


a mozesz dac link do tego forum smile?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Originally Posted by odgdog
@kamasss: z całym szacunkiem, ale metoda ta znana mi była od początku liceum. Myślę, że wtedy tamto forum nie istniało. I znałem to nadal pod nazwą "na obojętność" wink


oj dobra już dobra... ja też sam do tego doszedłem (już w gimnazjum chyba heh), ale mówię, że on ją opisał i wiele osób dopiero wtedy ją odkryło smile piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak mi ktos puscza te gluchacze to wylaczam kom, neich sie lapie na poczte glosowa.
Z frajerami nie ma co sie bawic.


Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by lupus
Jak mi ktos puscza te gluchacze to wylaczam kom, neich sie lapie na poczte glosowa.
Z frajerami nie ma co sie bawic.

Chcieliście wkur wic Lupiego, to teraz Lupi wku rwi Was wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
kto jutro wbija do Bydgoszczy na impreze? :Grin: Chyba jade do shane'a - trzeba wyrwac lachony laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Adammm
kto jutro wbija do Bydgoszczy na impreze? :Grin: Chyba jade do shane'a - trzeba wyrwac lachony laugh laugh laugh


i to jest bardzo słuszna koncepcja :PIWO:

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
dxisiaaajjj byka impreza bardxo fajna oglnie i opwiem wam ze laski bykly tez nieezle. na rauszu pozdrewam adam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jutro się obudzisz i pomyślisz "na chooj ja to pisałem" tongue

Przynajmniej ja tak mam smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
JA to mam, że myślę, na chooj ja to robiłem confused
Ze pisał na forum, to jeszcze pół biedy...

Dazed and confused

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1