|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Nie mam na liście nawet takiego rodzaju pliku, więc nie moge zaznaczyc  czasami tak jest.. spróbuj kliknąć prawym na tym pliku -> otwórz za pomocą -> i znajdź winampa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ? Tzn daj se spokoj, bo i tak nic z tego nie bedzie. Szukaj innej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
zgadzam sie z lupusem to juz jest pozamiatane, juz kiedys slyszalem takie cos ze musimy od siebie odpoczac to akurat nie dotyczylo mnie, ale tak pewien chlopak powiedzial do mojej kolezanki, ze musimy odpoczac bo on jest zajety ma prace itd. a co ciekawe jej to pasowalo, ze widzieli sie raz na 2-3 miesiace, ale potem na gg płakała ze ona jest nieszczesliwe bo sie jej jakis tam nie chce do niej odezwac, zyla w tym odpoczynku jakis czas i po co jeje to bylo? mogla sobie lepiej poszukac kogos innego, a nie na pytanie czy z kims jest odpowiadala ze tak z tamtym  smiech na sali szukaj innej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ? Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać? Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś. Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie To tzw "branie na obojętność" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ? Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać? Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś. Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie To tzw "branie na obojętność"  Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ? Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać? Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś. Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie To tzw "branie na obojętność"  Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ? Żadnych głuchaczy. To dziecinada, a np. mnie bardzo wkur...... Jakiś sms z pozdrowieniami, czy coś takiego. I nie codziennie (co 3,4 dni)! Niech trochę od Ciebie odpocznie. Wie co do niej czujesz? Po to mają być te smsy, żeby nie pomyślała, że dałeś sobie spokój
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Od kilkunastu dni stukam do pewnej panny ... chyba za bardzo stukam. Duze wysylalem jej esek i pisalem ... Spotkalismy sie kilka raz a teraz mi powiedziala ze musimy od siebie odpaczac .... tzn ze dala mi embargo na spotkania :((( Czy znacie moze jakis fajny pomysl aby ją czymś zaskoczyć itp. ? Hmmm.... może za bardzo się narzucałeś? Byłeś zbyt zaborczy? Zmęczyła się Tobą? Po prostu było Cię za dużo i zacząłeś ją przytłaczać? Poczekaj ze 2 tygodnie w ciszy. Daj jej tylko co parę dni jakiś znak, że o niej nie zapomniałeś. Tylko nie pytanie, nic na co by musiała odpisywać. Tylko, żeby wiedziała, że o niej nie zapomniałeś. Za 2 tygodnie zaproponuj spotkanie. Jak się nie zgodzi, to trudno. Daj se spokój. A jak będzie chciała się spotkać, to sama się odezwie To tzw "branie na obojętność"  Wielkie dzieki tylko problem z tym ze sie w niej zakrrcilem i nie potrafie wytrzymac dnia bez ski czy fona do niej ... to co mam tylko z 1 raz max 2 razy puscic gluchacza i to wszystko ? A moze sobie pomysli ze to ja dalem se spokoj ? Żadnych głuchaczy. To dziecinada, a np. mnie bardzo wkur...... Jakiś sms z pozdrowieniami, czy coś takiego. I nie codziennie (co 3,4 dni)! Niech trochę od Ciebie odpocznie. Wie co do niej czujesz? Po to mają być te smsy, żeby nie pomyślała, że dałeś sobie spokój mowilem jej ze bardzo mi na niej zalezy i tak szybko sie nie poddam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
widać nie zastosowałeś metody na olewkę... odgdog tak to się nazywa...  (chociaż obojętność brzmi lepiej) opisał ją itd. jeden koleś na takim dużym forum... temat ten przeszedł do historii tam i cały czas żyje mimo upływu kilku lat... ja kiedyś stosowałem tą metodę i jest ona skuteczna, ale teraz jej nie stosuję tzn. czasami wtrącam jakieś motywy z tego postępowania, żeby nie było cały czas słodko i nudnie, a metoda ta też zresztą nie na wszystkie niewiasty działa... jestem pewny, że na moje słoneczko by nie podziałało... widać, przy tej Twojej tego jej akurat zabrakło... zrób tak jak pisał odgdog, daj jej odpocząć, jak będzie chciała to się odezwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
@kamasss: z całym szacunkiem, ale metoda ta znana mi była od początku liceum. Myślę, że wtedy tamto forum nie istniało. I znałem to nadal pod nazwą "na obojętność"  @Kaprys: napisz jej raz na parę dni coś miłego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
pisałem, a tu nowe wątki... znowu odgdog dobrze pisze z tymi eskami i strzałkami... ja też tego nie lubię... chociaż teraz jak już jesteśmy razem to przed snem, albo jak się obudzimy czy w ciągu dnia to lubimy głuchacza na znak, że o sobie myślimy... nie potrzebnie wtrącam wątek osobisty, ale słuchaj odgdoga  on wie co mówi... tylko trzeba brać poprawkę, że on mówi jak robią dojrzałe osoby (takie jak ja albo on heheh) ale nie wiemy jaki jesteś ty do końca no i jaka jest ona... (bo kiedyś tak się myślało, ze jak nie puszcza strzałek to sobie odpuściłem - dziciarnia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
widać nie zastosowałeś metody na olewkę... odgdog tak to się nazywa...  (chociaż obojętność brzmi lepiej) opisał ją itd. jeden koleś na takim dużym forum... temat ten przeszedł do historii tam i cały czas żyje mimo upływu kilku lat... ja kiedyś stosowałem tą metodę i jest ona skuteczna, ale teraz jej nie stosuję tzn. czasami wtrącam jakieś motywy z tego postępowania, żeby nie było cały czas słodko i nudnie, a metoda ta też zresztą nie na wszystkie niewiasty działa... jestem pewny, że na moje słoneczko by nie podziałało... widać, przy tej Twojej tego jej akurat zabrakło... zrób tak jak pisał odgdog, daj jej odpocząć, jak będzie chciała to się odezwie a mozesz dac link do tego forum  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
@kamasss: z całym szacunkiem, ale metoda ta znana mi była od początku liceum. Myślę, że wtedy tamto forum nie istniało. I znałem to nadal pod nazwą "na obojętność"  oj dobra już dobra... ja też sam do tego doszedłem (już w gimnazjum chyba heh), ale mówię, że on ją opisał i wiele osób dopiero wtedy ją odkryło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak mi ktos puscza te gluchacze to wylaczam kom, neich sie lapie na poczte glosowa. Z frajerami nie ma co sie bawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Jak mi ktos puscza te gluchacze to wylaczam kom, neich sie lapie na poczte glosowa. Z frajerami nie ma co sie bawic. Chcieliście wkur wic Lupiego, to teraz Lupi wku rwi Was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
i to jest bardzo słuszna koncepcja :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
dxisiaaajjj byka impreza bardxo fajna oglnie i opwiem wam ze laski bykly tez nieezle. na rauszu pozdrewam adam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Jutro się obudzisz i pomyślisz "na chooj ja to pisałem"  Przynajmniej ja tak mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
JA to mam, że myślę, na chooj ja to robiłem Ze pisał na forum, to jeszcze pół biedy... Dazed and confused
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|