|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
czesc ! pierwszy raz pisze do mecz.pl (jego forum). od jakiegos czasu obserwuje forum i stwierdzam ze jest o wszystkim i o niczym. wedlug mnie jezeli koles zaklada temat o typowaniu i nastepnie ktos sie na lamach tego tematu chwali ze wygral to ok ale dlaczego jest kilkadziesiat postow z gratulacjami a kilka z typami i to w dodatku starymi. jak sama nazwa tematu wskazuje powinni sie tam wypowaiadac osoby ktore typuja lub przedstawiaja swoje typy i oczekuja jakis porad co do tego czy trafnie podejmuja decyzje. aby jednak taki temat mogl istniec typy musz aby podawane przynajmniej na jeden dzien wczesniej a nie tego samego dnia o 16.00 ! to sie mija z celem . przykladem dobrego tematu jest expect gdzie wchodzac na ten temat wszystkiego co jest z nim (expectem) zwiazanego mozna sie dowiedziec. czy naprawde nie moze powstac jeden temat z prawdziwego zdarzenia "typy" w ktorym ludzie by pisali o tym co maja zamiar obstawic ! poza tym jest duzo wymienianych stron z typowaniem prze np. expertow ale jak sie okazuje po wejsciu na dana strone jest ona po prostu nieaktualizowana !!! i wchodzac dzis tj 7 stycznia widze typy na danych stronach z 4 stycznia - pytamsie po co mi one - dlatego tez zwracam sie z prosba ostworzenie "tematu" z prawdziwego zdarzenia na typowanie. wielka nadzieje kladlem na to ze takie strony jak "wirtualna skarbonka" , "strona dj sosny" albo strona "szakala" beda konkurowac z forum mecz.pl ale jak sie okazuje wirtualna skarbonka juz pada - nie jest tam nic opisywane zwiazane z typowaniem , dj sosna na 7 stycznia ma typy na stronie jeszcze z 5 stycznia , jedynie szakal jako jedeyny dodaje jakis post zwiazany z typowaniem na czas ale jest to tylko jedna osoba !!!! co sadzicie o tym aby taki temat z prawdziwego zdarzenia zrobic !!!! ps. sorry za literowki i nieuzywanie wielkich liter
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
typy na wtorek - styczen 2002 1.paris sg vs guingamp typ 1 @ 1,45 2.real madryt vs r.vallecano typ 1 1,25 3.aik vs - djurgarden typ x2 1,26 oraz zastanawiam sie nad typem na srode : chelsea vs tottenham typ 1 ? kurs 1,9
ako 2,05 stawka 300 zl wszystkie mecze obstawione w sts jezeli ktos ma ochote to prosze o komentarz do godziny 14.00 bo potem ide wyslac kupony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał lord: [qb]typy na wtorek - styczen 2002 1.paris sg vs guingamp typ 1 @ 1,45 2.real madryt vs r.vallecano typ 1 1,25 3.aik vs - djurgarden typ x2 1,26 oraz zastanawiam sie nad typem na srode : chelsea vs tottenham typ 1 ? kurs 1,9
ako 2,05 stawka 300 zl wszystkie mecze obstawione w sts jezeli ktos ma ochote to prosze o komentarz do godziny 14.00 bo potem ide wyslac kupony[/qb] A to se wysyłaj. Masz duże prawdopodobieństwo, że coś ci nie wejdzie. Na tak niskie kursy nie warto grać. A tak wogóle to PSG-Guingamp bedzie remis, wkońcu to tylko puchar......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lord: [QB]typy na wtorek - styczen 2002 1.paris sg vs guingamp typ 1 @ 1,45 2.real madryt vs r.vallecano typ 1 1,25 3.aik vs - djurgarden typ x2 1,26 oraz zastanawiam sie nad typem na srode : chelsea vs tottenham typ 1 ? kurs 1,9
1. Według mnie PSG nie wygra, remis bardzo prawdopodobny, proponowałbym zagrać X2 kurs w STS 2,26. 2. Real powinien wygrać bez problemu. 3. aik vs - djurgarden - Tu się nie wypowiadam. 4. chelsea vs tottenham - stawiałbym na chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
wobec tego jezeli remis jest bardzo prawdopodobny to lepiej postawic na remis (kurs 3,6) niz na x2 bo niesadze ze guingamp wygra na wyjezdzie z paris sg ps.dzieki z gory za wszystkie podpowiedzi i opinie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lord na dzisiaj proponuję dwa mecze: 1.Nancy - Chateauroux 2 w sts za 2,75 lub trochę bardziej asekuracyjnie X2 za 1,41. 2.Brescia - Roma zdecydowanie na Romę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PSG w poprzednim meczu ligowym grało u siebie z Monako wygrana gości była raczej małoprawdopodobna ...a jednak. Dlatego w meczu z Guingamp proponuję dać dla zabezpieczenia X2 kurs 2,26 wydaje mi się atrakcyjny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał HEWIT77: [qb]
A to se wysyłaj. Masz duże prawdopodobieństwo, że coś ci nie wejdzie. Na tak niskie kursy nie warto grać. A tak wogóle to PSG-Guingamp bedzie remis, wkońcu to tylko puchar......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] juz rozmumie skad te "a to se wysylaj " hawit77 chwala ci za to ze wygrales !!! niz mam do ciebie nic ani ci tego nie zazdroszcze bo ja tez czesto wygrywam ale gram na mniejsze kursy za to za wyzsza stawke . to ze przycztoczylem w moim pierwszym poscie ze w temacie typy koles sie chwali wynikami a reszta mu tylko gratuluje to nic osobistego !!! po prostu mogles zalozyc temat wygrane i tam to opublikowac , po drugie nie zauwazylem abys przed wyslaniem tego kuponu sie nim pochwalil na forum ? a temat typy jak sama wskazuje jest do tego aby tam podawac swoje typy .... ps. graj tak dalej i zycze ci jeszcze wiekszych wygranych ! i fajnie by bylo gdybys wyslal to co zamierzasz obstawic zanim to obstawisz .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Real powinien wejsc bo: Possible starting line-ups:
Real Madrid (4-2-3-1): Casillas;- Salgado, Hierro, Karanka, Robert Carlos;- Makelele, Helguera;- Figo, Raul, Zidane;- Morientes.
Rayo Vallecano (4-4-2): Lopetegui; Mainz, Corino, De Quintana, Alcazar; Peragon, Helder, Pablo Sanz, Míchel;- Bolo, Baljic.
gdzies to znalazlem na necie, wyglada na to ze graja ostro
PSG - wydaje mi sie ze nie powinni miec problemow, chociaz duzo prawdy jest w tym co mowil Hewit, to sa puchary... BTW ja to gram na pewniaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Chelsea - Tottenham tu jest twardy orzech do zgryzienia. Czytalem ostatnio ze w Totenham mial opuscic jeden mecz Sherringham (przed meczem z Coventry) - ten mecz byl przelozony, wiec wynika z tego ze T.S, nie zagra z Chelsea. Poza tym: Recent matches:
Chelsea 12.16.2001 Premier League Chelsea-Liverpool 4-0 12.23.2001 Premier League Chelsea-Bolton 5-1 12.26.2001 Premier League Arsenal-Chelsea 2-1 12.29.2001 Premier League Newcastle-Chelsea 1-2 2002 Premier League Chelsea-Southampton 2-4 01.05.2002 F.A cup Norwich City-Chelsea 0-0
Tottenham Hotspur 12.11.2001 WCup Tottenham Hotspur-Bolton 6-0 12.15.2001 PLeague Tottenham Hotspur-Fulham 4-0 12.22.2001 PLeague Tottenham Hotspur-Ipswich 1-2 12.26.2001 PLeague Southampton-Tottenham 1-0 12.29.2001 PLeague A Villa-Tottenham Hotspur 1-1 2 PLeague Tottenham-Blackburn Rovers 1-0
Head to head: 09.16.2001 Tottenham Hotspur-Chelsea 2-3 04.17.2001 Tottenham Hotspur-Chelsea 0-3 10.28.2000 Chelsea-Tottenham Hotspur 3-0 02.05.2000 Tottenham Hotspur-Chelsea 0-1 01.12.2000 Chelsea-Tottenham Hotspur 1-0 05.08.1999 Tottenham Hotspur-Chelsea 2-2 12.19.1998 Chelsea-Tottenham Hotspur 2-0 04.11.1998 Chelsea-Tottenham Hotspur 2-0 12.06.1997 Tottenham Hotspur-Chelsea 1-6
a ja i tak gram na Tottenham, w rozpisie (nie lubie Chelsea) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czasami puszczam takie "nielubiaki" (rzadko wchodza) pozdrawiam szczygiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
wobec tego jade wyslac dwa kupony : pierwszy : 1. 95 typ 1 2. 91 typ x 3. 132 typ 2 4. 209 typ 1 stawka 100 zl oraz drugi : 1. 91 typ 1 2. 95 typ 1 3. 132 typ x2 stawka 200 zl wszystkie numery meczy wg sts zobaczymy co bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Hmm z rozpisu wynika że Chelsea nie przegra, to czemu dajesz na Tottenham ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał lord: [qb]
juz rozmumie skad te "a to se wysylaj " hawit77 chwala ci za to ze wygrales !!! niz mam do ciebie nic ani ci tego nie zazdroszcze bo ja tez czesto wygrywam ale gram na mniejsze kursy za to za wyzsza stawke . to ze przycztoczylem w moim pierwszym poscie ze w temacie typy koles sie chwali wynikami a reszta mu tylko gratuluje to nic osobistego !!! po prostu mogles zalozyc temat wygrane i tam to opublikowac , po drugie nie zauwazylem abys przed wyslaniem tego kuponu sie nim pochwalil na forum ? a temat typy jak sama wskazuje jest do tego aby tam podawac swoje typy .... ps. graj tak dalej i zycze ci jeszcze wiekszych wygranych ! i fajnie by bylo gdybys wyslal to co zamierzasz obstawic zanim to obstawisz .[/qb] Drogi miLORDzie w następnym poście podam ci co dzisiaj będę grał. Zajrzyj gdzieś ok. godz. 15. A tak wogóle to nie ma co się unosić na to, że się pochwaliłem. Zaznaczyłem przecież, że się nie mogłem powstrzymać, jeżeli chodzi o to dlaczego nie podałem tego co miałem wysłać. Odpowiedź jest prosta, dostęp do netu mam tylko w pracy (Pon.-Piątek w godz. 8-16). A typy znałem w sobotę rano po wielogodzinnych analizach w nocy z piątku na sobotę. Pozatym wiele ostatecznych decyzji podejmuje się u samych buków tuż przed wysłaniem. Tak było i tym razem. Dopiero w PROFIE zdecydowałem że postawię napewno na Chievo i Nantes. A tak wogóle to założyłem swój temat dotyczący mniej więcej chwalenia się swoimi wygranymi już jakiś czas temu. Jest jeszcze dość wysoko, możesz do niego zajrzeć i napisać coś o sobie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
spoko chelsea jest numer 209 meczu i jest 1 ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał lord: [qb]wobec tego jade wyslac dwa kupony : pierwszy : 1. 95 typ 1 2. 91 typ x 3. 132 typ 2 4. 209 typ 1 stawka 100 zl oraz drugi : 1. 91 typ 1 2. 95 typ 1 3. 132 typ x2 stawka 200 zl wszystkie numery meczy wg sts zobaczymy co bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )[/qb] A jednak się przekonałeś co do tego remisu PSG-Guingamp, przynajmniej w 33,33%. Ale pamiętaj, że wszystkie opinie musisz traktować z przymrużeniem oka. Nie żebym się wycofywał ze swojego przekonania, że może być remis w ww. meczu, ale żeby cię uczulić, że opinie są przydatne (szczególnie wzięte z tego forum) ale ostateczna decyzja co grać zawsze będzie należała do Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Oryginalnie wysłał lord: [qb]spoko chelsea jest numer 209 meczu i jest 1 ok[/qb] Piszesz szyfrem Lord? ........... Napisz jeszcze raz. Dla słabszych.. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał $$$: [qb]Lord na dzisiaj proponuję dwa mecze: 1.Nancy - Chateauroux 2 w sts za 2,75 lub trochę bardziej asekuracyjnie X2 za 1,41. 2.Brescia - Roma zdecydowanie na Romę.[/qb] $$$ o ile pamiętam to w tych rozgrywkach obowiązuje mecz i rewanż. Jeśli tak rzeczywiście jest to bardzo kusząca w tym meczu jest 1 (minmalna wygrana Bresci), tym bardziej, że Roma ostatnio nie gra rewelcyjnie z drużynami teoretycznie znacznie od niej słabszymi (przykład 1-0 z Torino, i chyba dwie kolejki wcześniej też tylko 1-0 z Piacenzą lub Perugią - zawsze mi się mylą te dwie drużyny). Co o tym myślisz ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Przyjmując, że Roma nie będzie się zbytnio napinała, jako że ma szanse w rewanżu, a także że Brescia zapomniała jak się strzela bramki, myśle że bezbramkowy remis jest tu bardzo prawdopodobny.
A propos, czy można gdzieś dzisiaj obejrzeć jakiś meczyk (chodzi mi oczywiście o telewizję, a nie wizytę na stadionie)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Lord oto obiecane moje typy, które napewno gdzieś zagram (PROF/STS/UNIBET), numeracja i kursy wzięte z STS'u
STS 08.01.2002 Rozpis 2z5 + 3 pewniaki A 108 19:30 Lustenau - Zell am See X (4.00) B 197 20:30 Safin M. - Bjorkman J. 2 (2.40) C 113 17:30 Kladno - Slavia X (4.00) D 085 20:45 Peterborough - Port Vale 2 (3.20) E 204 20:30 Ivanisevic G. - Juzny 2 (2.05) T 142 17:00 Turk Telekom - Snaidero 1 (1.50) T 150 20:30 Lugano - Pamesa Walencja 2 (1.35) T 148 20:00 Strasbourg - Tel. Lizbona 1 (1.20) za 50 (10x5) EWK nie chce mi sie liczyć
STS 08.01.2002 Rozpis 2z5 + 3 pewniaki A 091 19:00 Paris SG - Guingamp X (3.60) B 202 20:30 Schalken S. - Mantilla F. 2 (2.00) C 086 20:45 Kidderminster - Luton X (3.00) D 095 20:45 Real Madryt - R.Vallecano X2 (3.01) E 094 20:45 Bordeaux - Lyon 1 (2.30) T 147 19:30 Telekom Bonn - Lietuvos 1 (1.50) T 150 20:30 Lugano - Pamesa Walencja 2 (1.35) T 148 20:00 Strasbourg - Tel. Lizbona 1 (1.20) za 30 (10x3)
STS 08.01.2002 Rozpis 2z5 + 3 pewniaki A 123 19:30 R.Leowen - Krefeld X (2.25) B 086 20:45 Kidderminster - Luton X (3.00) C 090 19:00 Nantes - Bastia 2 (3.90) D 094 20:45 Bordeaux - Lyon 1 (2.30) E 204 20:30 Ivanisevic G. - Juzny 2 (2.05) T 142 17:00 Turk Telekom - Snaidero 1 (1.50) T 150 20:30 Lugano - Pamesa Walencja 2 (1.35) T 148 20:00 Strasbourg - Tel. Lizbona 1 (1.20) za 40 (10x4)
Teraz czekam na twoje opinie (tylko do 16) Powodzenia w realu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 113 |
Oryginalnie wysłał Bombi: [qb]
Piszesz szyfrem Lord? ........... Napisz jeszcze raz. Dla słabszych..
:eek: [/qb] sebas napisal ze stawiam na tottenham zamiast na chelsea ale odpowiedzilem mu ze podajac swoje typy podawalem numery meczy wg sts'a a w nim mecz chelsea vs tottenham ma numer 209 i obstawilem go typem 1 czyli na wygrana chelsea
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|