Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam , mi wszystko pasuje tylko nie rozumie dlaczego trzeba obstawiac mecze w dniu spotkania i bedzie tak ze o 24.00 kazdy bedzie sie czail i poda ze 3 typy a ten co bedzie chcial podac typ po poludniu dostanie ogryzki no i bardzo szybko beda sie blokowaly spotkania ze wzgledu na ilosc dziennych typow czyli 3 spotkania, no ale ja tu jestem nowy i moge sie mylic ale pomyslcie o tym

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
wydaje mi sie oczywiste iz "dogow" nie mozna grac z tym samym spotkaniem ktore mamy w typowaniu podstawowym czyli tych 7 meczy gdyz sa to zdarzenia wspomagajace sie czyli nie ma czegos takiego ze na podstawowym dajemy x2 a na dogu 2, no i faktycznie trzeba tez ograniczyc ilosc dogow na jedno spotkanie powiedzmy do 3 osob na mecz

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
poprzednia edycja pokazala ze takie czajenie sie na spotkania i wysylanie ich bez przemyslenia wcale nie wychodzi na dobre uczestnikom (lokomotiv, frolunda, farejstad i wiele innych), w II polowie konkursu nie bylo juz praktycznie typow "stop" w kazdym razie bylo ich bardzo malo a chyba w ogole takich ktore byly zablokowane juz rano, mysle ze nie bedzie to poroblemem, zwlaszcza ze nie istnieje obowiazek codzinnego podawania typow

druga sprawa typy musza byc podawane na dzien w ktorym spotkania sie odbywaja bo bez sensu bedzie jesli ktos we wtorek bedzie z ulotki profesjonala czy sts walil spotkanie na piatek a kurs w piatek juz bedzie 1.40 a nie 1.70, poza tym bedzie straszny balagan jesli kazdy bedzie musial przegladac typy 2 strony wczesniej by sprawdzic czy to spotkanie nie zostalo juz zagrane przez okreslona ilosc osob
no i bez sensu byloby jesli we wtorek by bylo zablokowane spotkanie na piatek

adolf poza tym w regulaminie powinienes umiescic ze "4" osoba ma obowiazek zablokowac typ znaczkiem stop , pozwoli to uniknac sytuacji ktore mialy miejsce w poprzedniej edycji (Ksuba, Piil)

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
oki moze terrorist ma racje, dla mnie liczy sie dobra zabawa i rywalizacja w doborowym towarzystwie , pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Poprawiony nowy regulamin już do wglądu. Zmniejszyłem też kurs na 1,6 - ale nadmieniam, że nie jest to 10% podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S. THOM priv

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
patrzac na regulamin (chyba juz ostateczny) az sie przerazilem... za duzo tych moich postulatow i ograniczen zostalo umieszczone, a tak nie powinno byc bo kazdy powinien miec taki sam wklad... zaraz niektorzy zrobia ze mnie dyktatora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobrze ze choc 11 tygodni konkurs bedzie trwal, to przynajmiej tu zostalem obalony... w kazdym razie na pewno chcialem jak najlepszej zabawy i mysle ze ten regulamin to gwarantuje...

co do kursu 1.60 to byl Thoma postulat i dobrze sie stalo moim zdaniem, gdyz 1.65 odrzucilby za duzo spotkan under/over przede wszystkim, a poza tym malo kto z nas gra tak niskie single u bukow naziemnych, i odliczanie podatku od jednego typu mija sie z celem...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Zgadza się terrorist to był mój pomysł z kursem 1,60 - upierałem się przy swoim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ponieważ swoje typy (underki) gram w realu i trochę więcej czasu zabrałoby mi analizowanie dodatkowego typa z kursem powyżej 1,65 do podania w konkursie, a tak może może ktoś jeszcze na tym skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do Twoich postulatów "dyktatorze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powinieneś być zadowolony, że tyle ich przeszło, widocznie były to dobre propozycje, które większość przyjęła in +.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Dzięki Adolf za pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
witam , kiedy podacie numer konta ?? mozna wplacic na jednym przelewie kase za 2 osoby z podaniem nickow ??

Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
Gzdie jest ten ostateczny regulamin?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
rufus ostateczny regulamin jest kilka postow wyzej

domingos oczywiscie ze mozna, ja przynajmniej tak zrobilem w zeszlej edycji nie bylo problemu, numer konta Adolf przesle Ci na priva

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Adolf

"Uzyj swojej mocy " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I wrzuc ten regulamin do tematu z zapisami. Niech ludzie, szczegolnie nowi chetni, wiedza na czym zabawa polega i gdzie sie zapisuja.

Pozdrawiam

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK), 2,943 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1