|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam , mi wszystko pasuje tylko nie rozumie dlaczego trzeba obstawiac mecze w dniu spotkania i bedzie tak ze o 24.00 kazdy bedzie sie czail i poda ze 3 typy a ten co bedzie chcial podac typ po poludniu dostanie ogryzki no i bardzo szybko beda sie blokowaly spotkania ze wzgledu na ilosc dziennych typow czyli 3 spotkania, no ale ja tu jestem nowy i moge sie mylic ale pomyslcie o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
wydaje mi sie oczywiste iz "dogow" nie mozna grac z tym samym spotkaniem ktore mamy w typowaniu podstawowym czyli tych 7 meczy gdyz sa to zdarzenia wspomagajace sie czyli nie ma czegos takiego ze na podstawowym dajemy x2 a na dogu 2, no i faktycznie trzeba tez ograniczyc ilosc dogow na jedno spotkanie powiedzmy do 3 osob na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
poprzednia edycja pokazala ze takie czajenie sie na spotkania i wysylanie ich bez przemyslenia wcale nie wychodzi na dobre uczestnikom (lokomotiv, frolunda, farejstad i wiele innych), w II polowie konkursu nie bylo juz praktycznie typow "stop" w kazdym razie bylo ich bardzo malo a chyba w ogole takich ktore byly zablokowane juz rano, mysle ze nie bedzie to poroblemem, zwlaszcza ze nie istnieje obowiazek codzinnego podawania typow druga sprawa typy musza byc podawane na dzien w ktorym spotkania sie odbywaja bo bez sensu bedzie jesli ktos we wtorek bedzie z ulotki profesjonala czy sts walil spotkanie na piatek a kurs w piatek juz bedzie 1.40 a nie 1.70, poza tym bedzie straszny balagan jesli kazdy bedzie musial przegladac typy 2 strony wczesniej by sprawdzic czy to spotkanie nie zostalo juz zagrane przez okreslona ilosc osob no i bez sensu byloby jesli we wtorek by bylo zablokowane spotkanie na piatek adolf poza tym w regulaminie powinienes umiescic ze "4" osoba ma obowiazek zablokowac typ znaczkiem  , pozwoli to uniknac sytuacji ktore mialy miejsce w poprzedniej edycji (Ksuba, Piil)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
oki moze terrorist ma racje, dla mnie liczy sie dobra zabawa i rywalizacja w doborowym towarzystwie , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Poprawiony nowy regulamin już do wglądu. Zmniejszyłem też kurs na 1,6 - ale nadmieniam, że nie jest to 10% podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
P.S. THOM priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
patrzac na regulamin (chyba juz ostateczny) az sie przerazilem... za duzo tych moich postulatow i ograniczen zostalo umieszczone, a tak nie powinno byc bo kazdy powinien miec taki sam wklad... zaraz niektorzy zrobia ze mnie dyktatora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dobrze ze choc 11 tygodni konkurs bedzie trwal, to przynajmiej tu zostalem obalony... w kazdym razie na pewno chcialem jak najlepszej zabawy i mysle ze ten regulamin to gwarantuje...
co do kursu 1.60 to byl Thoma postulat i dobrze sie stalo moim zdaniem, gdyz 1.65 odrzucilby za duzo spotkan under/over przede wszystkim, a poza tym malo kto z nas gra tak niskie single u bukow naziemnych, i odliczanie podatku od jednego typu mija sie z celem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Zgadza się terrorist to był mój pomysł z kursem 1,60 - upierałem się przy swoim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ponieważ swoje typy (underki) gram w realu i trochę więcej czasu zabrałoby mi analizowanie dodatkowego typa z kursem powyżej 1,65 do podania w konkursie, a tak może może ktoś jeszcze na tym skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do Twoich postulatów "dyktatorze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powinieneś być zadowolony, że tyle ich przeszło, widocznie były to dobre propozycje, które większość przyjęła in +.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Dzięki Adolf za pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
witam , kiedy podacie numer konta ?? mozna wplacic na jednym przelewie kase za 2 osoby z podaniem nickow ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
Gzdie jest ten ostateczny regulamin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
rufus ostateczny regulamin jest kilka postow wyzej
domingos oczywiscie ze mozna, ja przynajmniej tak zrobilem w zeszlej edycji nie bylo problemu, numer konta Adolf przesle Ci na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Adolf
"Uzyj swojej mocy " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I wrzuc ten regulamin do tematu z zapisami. Niech ludzie, szczegolnie nowi chetni, wiedza na czym zabawa polega i gdzie sie zapisuja.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|