|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
W regulaminie tego nie widzę, więc mam pytanie.
Czy jeden mecz mogę zagrać w zestawie więcej niż raz (np. 1X2, połówka, over, itp.) ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Rozmawialiśmy o tym z konstruktorem i doszliśmy do wniosku, że można tak zagrać. Skoro ft, ht, u/o traktujemy jako inne zdarzenia, to można zagrać nawet 5 różnych typów z jednego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Chcialbym dla uatrakcyjnienia rywalizacji wprowadzic jeszcze ze 3 lub 4 oddzielne klasyfikacje, tak zeby bylo ciekawiej. Wymyslilem nastepujace:
1.ranking TOP5 najwyzszych wynikow uzyskanych w czasie jednej kolejki. W zeszlym sezonie najlepszy wynik mial Szewczenko, ktory sieknal ponad 800 PLN.
2. Klasyfikacje miesiaca ( zeby jesli komus nie bedzie szlo po calosci nie wycofywal sie bo bedzie mial szanse zostac mistrzem grudnia, marca czy kwietnia).
Myslalem jeszcze o klasyfikacji zwyciezcow kolejek albo bonusow 100 %. A moze Wy macie jakies ciekawe propozycje?
Pozdrawiam Myśle, że klasyfikacja (i wysoka nagroda za nią) z punktu pierwszego jest wręcz niezbęda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Gratulacje Maxi. Jak pisalem o tej klasyfikacji w piatek nie mialem pojecia, ze tak szybko zostanie rozstrzygnieta  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
sorki ze nie moglem podliczyc swoich wynikow, ale nie bylo mnie w domu, dzieki konstruktor1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Chcialbym dla uatrakcyjnienia rywalizacji wprowadzic jeszcze ze 3 lub 4 oddzielne klasyfikacje, tak zeby bylo ciekawiej. Wymyslilem nastepujace:
1.ranking TOP5 najwyzszych wynikow uzyskanych w czasie jednej kolejki. W zeszlym sezonie najlepszy wynik mial Szewczenko, ktory sieknal ponad 800 PLN.
2. Klasyfikacje miesiaca ( zeby jesli komus nie bedzie szlo po calosci nie wycofywal sie bo bedzie mial szanse zostac mistrzem grudnia, marca czy kwietnia).
Myslalem jeszcze o klasyfikacji zwyciezcow kolejek albo bonusow 100 %. A moze Wy macie jakies ciekawe propozycje?
Pozdrawiam Bardzo trafne sposptrzeżenie podoba mi się , zwłaszcza kwestia najlepszego gracza miesiąca. To jak w naszej ukochanej Premiership tam też wybiera się najlepszego menedżera miesiąca i gracza  . Jeśli chodzi o nowość to proponowałbym wprowadzić klasyfikację na największą ilość trafień 5/5 w całym sezonie, który przed nami. Zwycięsca miałbym najwięcej udokumnetowanych trafień 100% w koljce. Propozycję poddaje pod dyskusję. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Nie ma sprawy Ignorator, ja juz pisalem, ze to by byla bardzo dobra klasyfikacja. Oby tych 5/5 bylo jak najwiecej. Tobie braklo jakies 3 minuty w sobote, no ale geniusz Steviego G znow zadzialal.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
E tak mam takie pytanie. Czy trzeba grać co każdą kolejkę 5 typów, czy tez można np podać 2 czy 3 i nie skutkuje to policzeniem jako nietrafionych brakujących typów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
5 typów, za każdy niepodany -100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Więc jak opuściłem 1kolejkę to już nie mogę brać udziału w konkursie lub poprostu mam -500 na dobry początek jak teraz bym zaczął?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie, żeby być sklasyfikowanym należy regulaminowo podać 180 typów. Nie wyznaczamy nikomu pauz w grze, każdy decyduje o tym sam, jeśli odpuściłeś 1 kolejkę nie masz liczone -500, natomiast jeśli podasz 1 typ to za pozostałe niepodane 4 masz liczone -400
Jeśli coś źle wytłumaczyłem, niech poprawi mnie konstruktor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Napisze cos wiecej pozniej tytulem slowa wstepnego: moim zdaniem pomysl ze max 2 osoby poda dany typ jest chybiony, poniewaz: 1. Zadaje on mnostwo dodatkowej pracy typujacym i moderatorom niepotrzebnie dodatkowo komplikujac konkurs tworzy sie niepotrzebne zamieszanie 2. To ze dany typ jest masowka wcale nie oznacza ze mecz rozstrzygnie sie tak jak sie tego oczekuje - dlugo by o typm pisac, ale mysle ze do kazdego gracza powinna nalezec suwerenna decyzja co zagrac, dajmy na to jesli 100 osob chce 'popłynac' na oslabionym Sheffield United u siebie jak w 1 kolejce to dlaczego im tego zabraniac  3. Idac do STS czy gdzie tam indziej nie ma zasady '100 osob juz to zagralo wiec ty nie mozesz' 4. Ograniczenie takie wymusza pospiech z pozostalymi typami a co za tym idzie niekoniecznie dobre decyzje, uwazam ze lepiej by bylo jak kazdy by gral to co chce, gracz jest za swoje typy 'rozliczany' a tak nie mozna zagrac tego co sie chcialo tylko co 'zostało' Ciekaw jestem jakie sa zalety tego ograniczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Masz bardzo duzo racji w tym co piszesz Lordzie, i niewykluczone, ze od 4 kolejki wlasnie taka zmiana zostanie wprowadzona.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
a moze by tak bonus dla najgroszego zawodnika, bo to co ja wyprawiam tez jest niezwyklym osiagnieciem.....niestety 2/10 - nie tak sobie to wyobrazalem i sam juz nie wiem co otym myslec, jak tak dalej bedzie to bedzie trzeba.......zawiesić klawiaturę na kołku.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
a moze by tak bonus dla najgroszego zawodnika, bo to co ja wyprawiam tez jest niezwyklym osiagnieciem.....niestety 2/10 - nie tak sobie to wyobrazalem i sam juz nie wiem co otym myslec, jak tak dalej bedzie to bedzie trzeba.......zawiesić klawiaturę na kołku..... popieram  ,bedzie nas wiecej rywalizowac w tej kategori
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Coś mnie ominęło, czy w trzeciej kolejce mozna było powtarzać typy więcej niż jeden raz? Jak podawałem swoje przed tą kolejką to mecz Portsmouth - Bolton 1 był zablokowany i przez to grałem nieco inaczej zaś po mnie ten typ podaje Lord. Rozumiem, że nie zauważył że mecz był już zablokowany albo mamy jakieś zmiany. Jeśli nie zauważył to dziwi mnie trochę, że nikt go nie poprawił. Zmieńcie ten regulamin albo poprawiajcie błędy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Regulamin jest zmieniony i od nastepnej kolejki mozna grac ten sam typ nawet 30 razy. M.in. z powodu takich sytuacji o jakiej wspomniales. ja nie jestem sam w stanie wszystkiego wychwycic , a jezeli ludziom sie nie chce poswiecic 10 czy 15 minut na przejrzenie wszystkich typow to juz nic na to nie poradze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Konstruktor, wczoraj wieczorem podalem typy na dzis, ale widze ze kolejka trwala do wczoraj, traktujemy moje typy jakby ich nie bylo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
$T$ kolejka trwa sobotę i niedzielę ... twoje typy s ważne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Regulamin jest zmieniony i od nastepnej kolejki mozna grac ten sam typ nawet 30 razy. M.in. z powodu takich sytuacji o jakiej wspomniales. ja nie jestem sam w stanie wszystkiego wychwycic , a jezeli ludziom sie nie chce poswiecic 10 czy 15 minut na przejrzenie wszystkich typow to juz nic na to nie poradze. Brawo za zmianę regulaminu dzięki temu mogę spokojnie mogę typy dać w czwartek lub piątek a nawet nie wiecie jak dla mnie to ważne, że mogę tak póżno w okoicznościach jakie mnie spotkały 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|