|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Heh no skoro raf ktory rezygnuje z konkursu ma takie samo zdanie jak ja i uwzasz ze ja nie jestem obiektywny to juz trudno , no nic koniec rozmowy na ten temat bede gral na tych idiotycznych zasadach i niech tak bedzie jak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
tydzień I: 7 - 2 (w tym dog win)
Nie obawiałem się dogów i zdaje się że skuteczność będzie powyżej 1/3 a może 40%, to sporo. Kuba: po pierwsze: Kiedy ilość nietrafionych typów miała jakiekolwiek znaczenie w bilanie Konkursu hokejowego? po drugie: jak były dyskusje czy liczyć zysk czy trafiony/nietrafiony zawsze argumentem przeciwników liczenia "zyskiem" było, że obniży się jakość typów. Nic takiego niema miejsca a dodatkowy punkt to nagroda za dobry typ. Więc negowanie tego to postawa schizofreniczna i jak to wielokrotnie wykazano matematycznie nieuzasadniona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po trzecie: trochę późno bo już krążek w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale jak tak dobrze się czujesz w typach 1.50 to można wprowadzić, że dog ma mieć aco = 2.40. Czyli trafiasz 1.50 * 1.60 = 2.40 albo 1.55 * 1.55. Pamiętając, że ma być od netowych. Jak na teraz musiałoby to być zatwierdzone bez ani jednego sprzeciwu uczestników. pozdrowienia, p.s. THOM'owi zaczyna wchodzić dog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
niech dog zostanie, będzie bonusem jeśli się go trafi a jeśli nie to nie ma straty. jednak przy równej liczbie punktów decydujących o pozycji w rankingu powiniśmy brać pod uwagę zarówno typy trafione jak i nietrafione, a do dogów można by zrobić dodatkową "małą" tabelke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Sniper chyba nie zrozumiales mojego posta poniewaz nie chodzilo mi o typy nietrafione a o stosunek spotkan trafionych i nietrafionych , zarowno w jednym jak i w drugim przypadku +5 , niech beda te dogi ale co za roznica czy nie trafi doga i ma 0 czy ktos nie trafi zwyklego typu i ma -1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typ jak typ i albo jest trafiony albo nie....Dobra koniec tej gadki jest jak jest i niech tak bedzie tak czy owak mam znowu zamair walczyc o wysokie lokaty...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Witam Bilans moich typow 5-2 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Moj 4:3 nno ale i tak Thom to sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
Ello,w tym tyg nie poszlo najlepiej ale obiecuje poprawe. Bilans typow 4-3
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj bilans tygodnia to 5:2
ja choc nie trafilem underdoga to jestem za nim. sztuka tez trafiac takie kursy. a trafienie takiego jednego dwaje w zasadzie naprawde 2x tyle co dwoch 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i narazie te dogi to nie podobaja sie tylko dwom osobom jesli dobrze widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Ech te "zamrazalki" z "wilczkami"
7-2
Dog trafiony , 2 normalne pudla.
Mysle ze wystarczy tylko 7 pisac. Same zdobyte punkty. Jak na koniec ktos bedzie mial tyle samo pkt. zrobi sie dogrywke, tak tez juz bywalo. Nie ma co jakis malych tabelek robic.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Bilans: 5-2 (+nietrafiony dog)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Zgadzam się z Bronem. Wpisywanie ilości nietrafionych nic nie wnosi, więc po co to robić?
7 pkt
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
6 pkt.
Otwarcie nie najgorsze, szkoda, ze doga nie trafiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
6-3 UNDERDOG i to z NHL :eek: wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Jestem za UNDERDOGAMI, a to że ktoś rezygnuje bo ma kłopoty z regulaminem nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem poziomu konkursu. Bajzel mały jest, ale są ludzie co potrafią nad tym zapanować, i wytłumaczyć gdzie ktoś popełnia błąd. Naprawdę, trzeba się starać żeby nie zrozumieć zasad konkursu, królowa nauk - matematyka wszystko nam pięknie wyjaśnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
POWIEM KTÓTKO - MASAKRA !!! POŁOWA BILANSÓW PRZEZ WAS PODANYCH NIE ZGADZA SIĘ Z MOIMI :eek: - NIE WIEM CZY DZIŚ ZROBIĘ TABELĘ, BO MÓJ MÓZG JUŻ "PARUJE" OD NATŁOKU WSZYSTKIEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - siedzę nad tym zamiast analizować swoje typy za kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - kurde dziś już obstawek nie zrobię, bo mam dość wszystkiego, pozostaje tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322 |
Zgadzam się z Mistrzuniem i z Kubą nie ma sensu prowadzić statystyki typów nietrafionych liczą się tylko punkty trafione normalne z 1 i underdogi za 2 mój bilans za pierwszy tydzień to 7 pkt
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
UFF - już jest tabela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PROŚBA !!! - PRZY PODAWANIU TYPÓW PROSZĘ UMIESZCZAĆ NA 1 MIEJSCU GOSPODARZA MECZU !!! - ułatwi mi to podliczanie.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|