Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Heh no skoro raf ktory rezygnuje z konkursu ma takie samo zdanie jak ja i uwzasz ze ja nie jestem obiektywny to juz trudno , no nic koniec rozmowy na ten temat bede gral na tych idiotycznych zasadach i niech tak bedzie jak jest.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
tydzień I: 7 - 2 (w tym dog win)

Nie obawiałem się dogów i zdaje się że skuteczność będzie powyżej 1/3 a może 40%, to sporo.
Kuba:
po pierwsze: Kiedy ilość nietrafionych typów miała jakiekolwiek znaczenie w bilanie Konkursu hokejowego?
po drugie: jak były dyskusje czy liczyć zysk czy trafiony/nietrafiony zawsze argumentem przeciwników liczenia "zyskiem" było, że obniży się jakość typów. Nic takiego niema miejsca a dodatkowy punkt to nagroda za dobry typ. Więc negowanie tego to postawa schizofreniczna i jak to wielokrotnie wykazano matematycznie nieuzasadniona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
po trzecie: trochę późno bo już krążek w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale jak tak dobrze się czujesz w typach 1.50 to można wprowadzić, że dog ma mieć aco = 2.40. Czyli trafiasz 1.50 * 1.60 = 2.40 albo 1.55 * 1.55. Pamiętając, że ma być od netowych. Jak na teraz musiałoby to być zatwierdzone bez ani jednego sprzeciwu uczestników.
pozdrowienia, p.s. THOM'owi zaczyna wchodzić dog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
niech dog zostanie, będzie bonusem jeśli się go trafi a jeśli nie to nie ma straty. jednak przy równej liczbie punktów decydujących o pozycji w rankingu powiniśmy brać pod uwagę zarówno typy trafione jak i nietrafione, a do dogów można by zrobić dodatkową "małą" tabelke...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Sniper chyba nie zrozumiales mojego posta poniewaz nie chodzilo mi o typy nietrafione a o stosunek spotkan trafionych i nietrafionych , zarowno w jednym jak i w drugim przypadku +5 , niech beda te dogi ale co za roznica czy nie trafi doga i ma 0 czy ktos nie trafi zwyklego typu i ma -1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typ jak typ i albo jest trafiony albo nie....Dobra koniec tej gadki jest jak jest i niech tak bedzie tak czy owak mam znowu zamair walczyc o wysokie lokaty...

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam
Bilans moich typow 5-2
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Moj 4:3 nno ale i tak Thom to sprawdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
Ello,w tym tyg nie poszlo najlepiej ale obiecuje poprawe.
Bilans typow 4-3

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moj bilans tygodnia to 5:2

ja choc nie trafilem underdoga to jestem za nim. sztuka tez trafiac takie kursy. a trafienie takiego jednego dwaje w zasadzie naprawde 2x tyle co dwoch 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i narazie te dogi to nie podobaja sie tylko dwom osobom jesli dobrze widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Ech te "zamrazalki" z "wilczkami"

7-2

Dog trafiony , 2 normalne pudla.

Mysle ze wystarczy tylko 7 pisac. Same zdobyte punkty. Jak na koniec ktos bedzie mial tyle samo pkt. zrobi sie dogrywke, tak tez juz bywalo. Nie ma co jakis malych tabelek robic.

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Bilans: 5-2 (+nietrafiony dog)

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
6:1

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
4:3 dog nietrafiony

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
Zgadzam się z Bronem. Wpisywanie ilości nietrafionych nic nie wnosi, więc po co to robić?

7 pkt

Pzdr

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
6 pkt.

Otwarcie nie najgorsze, szkoda, ze doga nie trafiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
Stan: 5-2

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
6-3
UNDERDOG i to z NHL :eek: wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Jestem za UNDERDOGAMI, a to że ktoś rezygnuje bo ma kłopoty z regulaminem nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem poziomu konkursu. Bajzel mały jest, ale są ludzie co potrafią nad tym zapanować, i wytłumaczyć gdzie ktoś popełnia błąd. Naprawdę, trzeba się starać żeby nie zrozumieć zasad konkursu, królowa nauk - matematyka wszystko nam pięknie wyjaśnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
4:3

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
POWIEM KTÓTKO - MASAKRA !!! POŁOWA BILANSÓW PRZEZ WAS PODANYCH NIE ZGADZA SIĘ Z MOIMI :eek: - NIE WIEM CZY DZIŚ ZROBIĘ TABELĘ, BO MÓJ MÓZG JUŻ "PARUJE" OD NATŁOKU WSZYSTKIEGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - siedzę nad tym zamiast analizować swoje typy za kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - kurde dziś już obstawek nie zrobię, bo mam dość wszystkiego, pozostaje tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 322
Zgadzam się z Mistrzuniem i z Kubą nie ma sensu prowadzić statystyki typów nietrafionych liczą się tylko punkty trafione normalne z 1 i underdogi za 2 mój bilans za pierwszy tydzień to 7 pkt

Pozdrowienia

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
UFF - już jest tabela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PROŚBA !!! - PRZY PODAWANIU TYPÓW PROSZĘ UMIESZCZAĆ NA 1 MIEJSCU GOSPODARZA MECZU !!! - ułatwi mi to podliczanie.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1