Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 24 1 2 15 16 17 18 19 23 24
AL_Capone #1520334 25/08/2007 04:51
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
lubie ci i zaufam ci tez mialem grac Holte ale w 8 albo z kims innym bo oglnie nei lubei grac przeciw tomkowi gdyz to moj ulubieniec ale skoro tak mowisz jutro z rana lece do profka:)

A rune jak sie wypowiadal po treningu bo widze ze wiechu narzeka...

Bonus: Unibet
krycha84 #1520366 25/08/2007 04:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
W zeszłym sezonie padało wiec twardo nie było, choc tor był tak przygotowany - ale dziwnie, bo trzymał jedynie kraweznik. A dziurawo było niebywale. Ale Holta specem od takich torów też nie jest. Niemniej Tomek prawdopodobnie jutro straszne tyły.

W ogóle słaby poziom jutrzejszego GP. Nicki wygra na luzaku.

krycha84 #1520372 25/08/2007 04:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
mozna w profie grac zuzel jako singiel?

buszmen #1520376 25/08/2007 05:00
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Jednak w czechach na dziurach to rune pojechal dobrze kurde sam nie wiem stawiac przeciwko tomaszowi to troche samoboj moze faktycznei lepszym rozwizaniem jest Nicki na WIN

krycha84 #1520393 25/08/2007 05:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by krycha84
Jednak w czechach na dziurach to rune pojechal dobrze kurde sam nie wiem stawiac przeciwko tomaszowi to troche samoboj moze faktycznei lepszym rozwizaniem jest Nicki na WIN


Samobojem to jest stawiac na Golloba na torach gdzie trzeba
trzymac gaz , po tym jak powiozl mnie we Wroclawiu na 10 kola
juz nigdy wiecej na niego nie postawie na takich torach.
W bukmacherce nie ma sentymentow ,a zjedzilem za Gollobem
tysiace km.

AL_Capone #1520515 25/08/2007 05:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
A wiec ja nie bylbym soba jakbym nei dal dubelka wiec jutro idzie:

Gollob - Holta 2
N.Pedersen 1-3
Ako:3,92

I zagram to 9/10

Skoro sa dziury i tryzma tylko krawezneik a wy sie nei mylicie to ja nei mam pytan:) pzdr

krycha84 #1520527 25/08/2007 05:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja od razu mowie, że nie wiem jaki jest tor teraz. Piszę co było rok temu. I osobiscie przeciw Tomaszowi nie gram. Nie gram jutro chyba wcale, chyba jedynie Nickiego V. Ale myślę, że niestety bedzie bardzo nisko, okolice 14 miejsca;/

buszmen #1520576 25/08/2007 06:03
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
Tor jest dość dziurawy(taki bylbynajmniej dzis na treningu ----> wypowiedź jonssona) i myśle jutro dośc grubiej przeciw Jonsonowi zagrać, Wydaje mi sie ze świeżo co po kontuzji, wszwecjo widac bylo brak objeżdzenia i jutro mysle ,że też raczej spokojnie podejdzie .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Panowie , musze sie przyznac ze wciaz ucze sie tej pieknej dyscypliny jaka jest zuzel i mam jeszcze duzo pracy przed soba, np. nie wiem ktory zawodnik jest dobry na 'dziurach", ale jesli taki ma byc tor to draga ...dedukcji(sugeruje sie wyp.kolegow odnosnie Golloba):Angole powinni smigac na takich torach , sa zaprawieni w swojej licze , a skoro tak to moze taki dubel?

Gollob - Nicholls 2 @ 2,2
Harris m. 1-8 @ 2
Ako-4.4 milenium

wasp #1520825 25/08/2007 15:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Swietnie kurs na Holte juz tylko 1,89 wiec sobei pogralem ehhh:(

krycha84 #1520835 25/08/2007 16:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
W milenium jest Rune z TG jeszcze za 2,35 ale niestety tego buka w moim nudnym jak pizda miescie nie ma:( sorki za post pod postem ale sie wnerwilem tongue

krycha84 #1520840 25/08/2007 16:09
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by krycha84
W milenium jest Rune z TG jeszcze za 2,35 ale niestety tego buka w moim nudnym jak pizda miescie nie ma:( sorki za post pod postem ale sie wnerwilem tongue

To moze w Twoim miescie jest Toto - mix tez masz zaklad Gollob - Holta 2 @ 2,3

wasp #1520843 25/08/2007 16:11
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
a ja mysle ze dobry typek tylko kurs mizerny to:
anderssen-gollob 1

lodzianin #1520844 25/08/2007 16:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
To juz wyzej masz na Crumpa z panem Tomkiem:) Widze ze w Totosyfie jakies remisy sa czyli zapewne klasyfikacja dotyczy punktow i przy rownej ilosci jest remis tak?

krycha84 #1520850 25/08/2007 16:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 152
Ja bym andersena nie ruszał, ostatnio niezbyt rewelacyjnie jeździ. Nie wiem czy dogadał ie już z tunerem.W tamtym roku mi zawalil kupon na tym Gp;-)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No i w tym miejscu nalzey przypomniec ze Hans zrobil w zeszlym roku tam 3pkt. a jak dla mnie to jest wazna sprawa...

W toto spodobal mi sie oprocz Holty z Gollobem jeszcze Scotti z Jonssonem za 1,6 taki dubelek daje piekne aczko:)

krycha84 #1520880 25/08/2007 16:36
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No i po balu Holta z Toto wycofany

krycha84 #1520883 25/08/2007 16:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
holte z gollobem mozna zagrac w betgun...ale za 250 zl max...kurs 2.5

krycha84 #1520885 25/08/2007 16:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by krycha84
No i po balu Holta z Toto wycofany

jest nadal , tylko kurs spadl na 2,2 tongue

wasp #1521041 25/08/2007 18:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Nic reasumujjac ide do toto-mixa i rozbijam im dzis bank:)

Nichols - Jonsson 1 Scott ostanio w bardzo dobrej formie jak to angol lubi dziury wiec z bedacym po kontuzji Jonsonem ( co on wogole robi na torze) ktory jak sam zapowiada nei bedzie dizs szarzowal powinien sobie poradzic.

Gollob - Holta 2 wszystko w temacie napisacl ALcapone

Nicki - Hans 1 Nicki chyba dzis nie doruszenia. Hans osatnio bardoz chimeryczny do tego slaby strt na tym torze w zeszlym roku:)

AKO:5,86

Strona 17 z 24 1 2 15 16 17 18 19 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1