|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Witaj Ralph wśród "żywych". Pierwsze śliwki robaczywki, sam wiesz jak to potem bywa. Pozdrowionka i czekamy na Twoje sugestie w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Na pewno swoje "5 groszy" wrzucę ale początek sezonu będę musiał sobie trochę odpuśćić. Zmieniłem właśnie robotę, zaraz przeprowadzka do Poznania, trochę na NHL brak czasu. Kontakt z tą ligą jednak będę miał na pewno. Może trochę na forum z początku będę "gościem" ale mam nadzieję, że przyjdą lepsze czasy. Na pierwszy rzut oka to widać, że liga nam się wyrównuje. Ciężko kogoś faworyzować a tym bardziej "przepowiadać" już teraz przyszłość. Ja w tym sezonie liczę na "Nutki". Zobaczymy czy końcówka poprzedniego sezonu była dobrym zwiastunem dla obecnego.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 146 |
Pozwole sobie rozpoczac prognozy na jutrzejsze spotkania,gdyz tak naprawde od jutra rozpoczyna sie NHL Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to sklad par,wszystkie druzyny grajace jutro to "murowani" faworyci do PO.Osobiscie uwazam iz z klopoty z kwalifikacja moga miec Huragany a i moze Dallas-lecz to takie moje dosc frywolne zalozenia  1) DET-ANA Coz...jedna z druzyna ma tu cos do udowodnienia drugiej,jak sadze w tym sezonie Red Wings nie beda mieli z tym klopotow,poniewaz limit szczescia Kaczki wyczerpaly w ostatnim finale konferencji pozatym w druzynie gospodarzy upatrywalbym jednegu z dwuch glownych pretendentow do zdobycia pucharu Stanleya.Pomijajac ten fakt,uwazam iz mistrzowie w tym sezonie zagraja duzo slabiej,Ba nie zdziwie sie jesli zmuszenie beda walczyc o PO. typ 1 2) CoL-DALL Lawiny zapomnialy juz o porazce z zeszlego sezonu, i spewnoscia nie dopuszczaja mysli o tym aby nie grac w PO.Majac jeden z najsilniejszych atakow ligi,beda lamac najlepszych. Obie druzyny graly ze soba przedsezonowo,mecze tych druzyn wiadomo jak sie zakonczyly stad pokusze sie o zwyciestwo gospodarzy  typ 1 3) TOR-OTT Gdy graja rywale z za miedzy,nie trzeba duzo mowic...to bedzie ostra batalia,a miejscowi spewnoscia duzo wyzsze aspiracje niz ostatnio(osobiscie uwazam iz spaprali sobie PO meczem z buffalo w ktorym o ile sie nie myle prowadzili roznica 4 bramek-niedopuszczalne aby druzyna klasowa w taki sposob dawala sobie odbierac pewne zwyciestwo.Do awansu niewiele braklo...i w PO spewnoscia lepiej zagraliby anizeli wyspiarze)nie wyobrazam sobie ich w PO!!!Spokojnie moga powalczyc o final konferencji jesli nie o wyzsze miejsce. Pomimo tego iz Ottawa w meczach sparingowych zanotowala same zwyciestwa,uwazam ich pierwszy mecz moze okazac sie ich pierwsza porazka gdyz jak juz wspomnialem,gospodarz jest przedni wiec spewnoscia postara sie aby rozpoczac w najlepszym wydaniu  typ 1 Analizy moze niezakonkretna i nic nie wnoszaca lecz ja widze to tak, po krutkich przemysleniach jakie mnie dopadly, a ze to sport wszystko mozliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Typowanie zwycięzców meczy na starcie sezonu można porównać do stąpania po kruchym lodzie - o zimną kąpiel nie trudno. W dwóch przypadkach jednak zaryzykuję, mianowicie chodzi o zespoły Anaheim i Los Angeles. Detroit-Anaheim: Kaczki wrócą do Ameryki po kilkudniowym pobycie na starym kontynencie i trudno wyrokować jaki wpływ będzie miała na nich zmiana cyklu dobowego, ale skoro szukać już jakiegoś punktu zaczepienia, to ten fakt może im odrobinę przeszkadzać i w 3 najbliższych meczach wyjazdowych do Detroit, Columbus i Pittsburgha może przydarzyć się wpadka w postaci przegranej. Typ progresywny, ale delikatny pod względem finansowym. Typ:1
Colorado-Dallas:pomysł na grę Under/Over bez modyfikacji i biorąc pod uwagę przyzwoitą skuteczność w grach przedsezonowych obu ekip, to Over 5,5 jest do zaakceptowania. Typ: Over 5.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam... ...starych i nowych znajomych fanów pólnocno-amerykańskich zmagań na lodzie  Niby sezon rozpoczął sie juz w miniony weekend ale tak naprawde w mojej opini ( jak i pewnie wielu z Was) była to po prostu akcja pt.: "Promocja hokeja w Euorpie" w której drużyny Kaczek i Królów podzieliły się solidarnie punktami, odnosząc po jednym zwycięstwie. Rzeczywista inauguracja sezonu 2007/2008 będzie miała miejsce w dniu dzisiejszym w którym na lód wyjedzie 8 ekip, oto one : Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens Detroit Red Wings - Anaheim Ducks Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators Colorado Avalanche - Dallas Stars  Więc zaczynamy : Mój budżet początkowy na ten sezon to 100j, każdą nową progresje będę zaczynał od podstawowej stawki 1j. Postaram sie w miare systematycznie rozliczać z typów jak i podawać nowe propozycje  1. Na pierwszy plan w mojej hierarchi wychodzi spotkanie Skrzydeł z Kaczorami.Po rozmowach z Lemexem zaczynam progresje jednocześnie na porażke Kaczek i wygrana Detorit w kilku najbliższych spotkaniach. 2005-06 season: Detroit 3, Anaheim 2 Detroit 3, Anaheim 1 2006-07 season: Detroit 2, Anaheim 1 Detroit 1, Anaheim 0 Na 4 ostatnie mecze w Hockeytown ekipa gości nie zdobyła nawet punktu. Do tego dochodzi problem ponownej aklimatyzacji w USA po powrocie z Europy. Najbliższe mecze ANA : Oct 3 @DET 7:00 PM Oct 5 @CLB 7:00 PM Oct 6 @PIT 7:30 PM Najbliższe mecze DET : Oct 3 ANA 7:00 PM Oct 6 @CHI 8:30 PM Oct 8 EDM 7:30 PM 2. Gwiazdy graja dziś z Lawiną z Colorado. Z historii w ostatnim czasie wynika tyle że lód w Pepsi Center graczom Stars sprzyja i "tępy" dla nich na pewno nie jest  : 2005-06 season: Dallas 3, Colorado 2 (SO) Dallas 3, Colorado 2 (SO) 2006-07 season: Dallas 3, Colorado 2 (OT) Dallas 5, Colorado 4 Biorąc pod uwage terminarz Dallas : Oct 3 @COL 9:30 PM Oct 5 BOS 8:30 PM Oct 6 @NSH 8:00 PM Oct 10 LA 8:30 PM wydaje się że nie powinni miec większych problemów z zainkasowaniem kompletu punktów w jednym z 4 najbliższych meczy 3. Oct 3 @TOR 7:30 PM Oct 4 TOR 7:00 PM Oct 6 NYR 7:00 PM Oct 8 NJ 3:00 PM Wiecie czyj to rozkład jazdy ?  Oczywiscie Senatorów którzy dwa pierwsze mecze rozegraja przeciw Liściom z Toronto. Senatorzy znakomicie radzili sobie w Pre, pytanie tylko z jaka dysopozycja wejda w nowy sezon. W historii w pojedynkach z Toronto Ottawa raczej wygrywała w ostatnim czasie większośc meczy i nie mialo znaczenia to czy grali u siebie czy na wyjeździe także myśle ze warto spróbować zagrac na wygrana Sens. 4. W ostatnich 2 sezonach Huragany na 8 meczy przeciw Kanadyjczykom wygrali w regulaminowym czasie aż 7  przy tylko jednej porażce. Biorąc pod uwage przewage własnego lodu i chęć udanej inauguracji nowego sezonu na pewno bedą walczyc dziś o wygrana a biorąc pod uwagę fakt że Montreal po Carolinie ma jeszcze dwa wyjazdy do Toronto i Pittsburgha myśle że warto rozpocząć grę na porażke Kanadyjczków 1 poziom progresji na L Anaheim @ 1.96 1j bf 1 poziom progresji na W Detroit @ 1.96 1j bf 1 poziom progresji na W Dallas @ 2.95 1j uni 1 poziom progresji na W Ottawa @ 2.25 1j bwin 1 poziom progresji na L Montreal @ 2.05 1j exp Budżet:95j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Edit: znalzłem jeszcze na Senatorów 2.30 jakby ktoś chciał to jest w BaH-u.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6 |
Witam,
także będę prowadził statystyki swoich prognoz, w miarę możliwości czasowych poparte krótszą lub dłuższa analizą. Pierwszy miesiąc będzie swoistym preseason dla wszystkich, zobaczymy na ile zawirowania transferowe z przerwy letniej okażą się wartościowe dla GM poszczególnych ekip.
Mój początkowy budżet to 100 jednostek. Gram w skali 1-8 j. na mecz. Maksymalną stawkę 8 jednostek gram tylko raz w roku, jest to mój "Game Of The Year", prócz tego oczywiście będę wskazywał na "mecz tygodnia", oraz "miesiąca". Poprzedni sezon NHL zakończyłem z bilansem + 62 j. na czysto, jeżeli w tym sezonie uda mi się go pobić będę naprawde zadowolony.
Last edited by lupus; 04/10/2007 01:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Tak jak większość przez kilkanaście pierwszych dni wybieram gra na ilość bramek w meczu. Lepiej na samym początku jest „po oglądać” przeciwnika niż od razu iść z nim na „wojnę”.
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators
Niewątpliwie hitem „nocy” można okrzyknąć pojedynek Toronto Maple Leafs v Ottawa Senators. Ottawa Senators podczas preseason potrafiła pokonać każdego kto tylko znalazł się na ich drodze i według mnie w nadchodzącym spotkaniu powinni być górą nad Maple Leafs, które podczas gier przedsezonowych spisywali się średnio. Jednakże nie można przywiązywać nad to wielkiej uwagi do tego co działo się w presason. Według mnie w tabeli Northeast Division walka o fotel lidera będzie toczyć się pomiędzy Seantors a Sabres. Wydaję mi się, że najlepszym wyjściem będzie zainwestowanie jednostek na ilość goli w tym meczu i zapewne można liczyć na sporo goli patrząc na postawę ofensywną zarówno OTW i TOR w preseason.
Over 5,5 @1.65 2/10
Colorado Avalanche - Dallas Stars
Over 5,5 @1.85 2/10
Detroit Red Wings v Anaheim Ducks
Detroit Red Wings @1.9 (60’) 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks under 5,5 @1.74 2/10 bet365 Kaczory po 2 meczach rozegranych w Europie wracają za ocean i w kolejnym meczu jadą do Detroit, gdzie zagrają przeciwko Red Wings. Wszyscy na pewno pamiętają, a już gospodarzom śni się to z pewnością po nocach - półfinał NHL ubiegłego sezonu, kiedy to goście wygrali z Detroit 4-2 i awansowali ich kosztem do wielkiego finału. Pierwszy mecz z Kings obnażył braki w defensywie ekipy z Anaheim i chyba wyciągnęli z tego wnioski, bo 2 mecz wygrali w takim samym stosunku jak Królowie pierwszy (4-1). W Detroit Kaczorom zawsze dobrze się grało, aczkolwiek nie strzelali dużo bramek. Typ na under 5,5 wydaje się bezpieczny, ale stawka na razie niska. Gole gości - Gole gospodarzy Away goals +2 @1.86 1/10 bet365 Na wyjazdach zagrają dzisiaj Ottawa, Ducks, Dallas i Montreal. Jestem przekonany, że ustrzelą dużo bramek, więcej aniżeli ich przeciwnicy. Ciekawy zakład, a kurs warty zagrania choć wielu powie, że jest to czysta ruletka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6 |
3 j. na OVER 5.5 w Dallas @ Colorado (60+OT) | kurs: 1.91 | Pinnacle Sports Dlaczego tak ? A dlaczego nie :)) A tak na poważnie, to siła ataku Lawin jest w tym sezonie porażająca: Sakic, Svatos, Stasny, Smyth, Hejduk... Z tych zawodników można spokojnie skleić dwie konkretne formacje ofensywne. A przecież mamy jeszcze Wojtka Wolskiego, Laperriere'a, Brunette. Preseason dla Lawin był bardzo udany, zanotowali rekord 4-0-2, ale co najistotniejsze mieli świetną skuteczność w grze w przewadze -> 27 %. O ile za polityką prowadzenia drużyny pana Joela Quenneville'a nie przepadam, jednak sądze, że to może być bardzo udany sezon dla drużyny z Colorado. W zasadzie mielibyśmy całkiem ciekawy typ po dobrym kursie, gdyby nie...chyba wszyscy wiedzą kogo nazwisko teraz padnie  Jeżeli Marty Turco nie zagra dziś rewelacyjnych zawodów, to sądze, że linia 5.5 może naprawdę szybko pęknąć. Żeby nie przedłużać: jeżeli żaden z bramkarzy nie zdobędzie się dziś na granie wysoko powyżej przeciętnej, to posiadające duży potencjał ofensywy obydwu drużyn dadzą nam zarobić pierwsze w tym sezonie pieniądze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ja równiez zagram sobie overek w Toronto, jeden z najskuteczniejszych ataków NHL: Daniel Alfredsson, Dany Heatley, Jason Spezza oraz ich himeryczny kumpel w bramce Ray Emery, potrafiący wpuszczac najgłupsze bramki w lidze ( o ile zagra, bo niektóre źródła podają ze nie...) i do tego fakt ze pojedynki derbowe charakteryzuja się walką, a co za tym idzie dużą ilością kar więc ze zdobyciem 6 bramek w reg. czasie nie powinno byc większego problemu, ponadto licze na nowy nabytek habsów Jasona Blake'a który równiez wie jak trafiac do bramki przeciwnika.
Ponadto dobrze wygląda kurs na Red Wings, Anaheim bez Teemu Selanne, Scotta Niedermayera i w bramce bez Giguere to nie zespół który moze powalczyc o jakieś punkty w Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 6 |
3 j. na OVER 5.5 w Dallas @ Colorado (60+OT) | kurs: 1.91 | Pinnacle Sports Pierwsze koty za płoty, generalnie to po wczorajszej nocy chyba nie ma kto narzekać..chociaż napewno są tacy, którzy wróżyli Kaczorom wysoką porażkę..jednocześnie zapominając o tym, że przecież są Oni aktualnymi mistrzami ligi, a to napewno zobowiązuje. Obszerniejszy komentarz dam później, oczywiście też na blogu do którego uprzejmy kolega usunął linka. =================================== PODSUMOWANIE DNIA =================================== 3 j. na OVER 5.5 w Dallas @ Colorado (60+OT) | kurs: 1.91 | Pinnacle Sports  + 2.73 Zainwestowane jednostki: 3 Bilans spotkań: 1\1 Bilans plus minus: + 2.73 ---------------------------------- Konto: 102.73 j. Bilans spotkań: 1\1 Skuteczność: 100 %
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
na 4 mecze - 3 remisy - co to ma być zwiastun remisów ? lawiny planowo - czyli do przodu red wings i senatorowie ( moja ulubiona ekipa ) - do poprawki jeśli ktoś mógłby wrzucić parę zdań na temat Vancouver , jakie orki mają szanse na ten sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Odeszli: Dany Sabourin [do PIT], Marc Chouinard [wykupienie kontraktu], Jan Bulis [do Khimika Mytishi, Rosja], Yannick Tremblay [do HC Lugano, Szwajcaria], Tommi Santala [do Jokeritu Helsinki, Finlandia], Wade Flaherty [do CHI], Josh Green [do Red Bulls Salzburg, Austria] Przyszli: Ryan Shannon [z ANA – w wymianie], Byron Ritchie [z CGY – wolny agent], Brad Isbister [z NYR – wolny agent], Curtis Sanford [z STL – wolny agent], Aaron Miller [z LAK – wolny agent] Siła: Roberto Luongo. Jeden z najlepszych bramkarzy i zawodników NHL, niejednokrotnie ratował Orki w dramatycznych wręcz sytuacjach. Ile znaczy pokazała seria playoff z Dallas Stars. Ofensywną siłą Canucks są bracia Daniel i Henrik Sedin. Choć wielu powątpiewało w to czy zdołają pociągnąć swój zespół to bracia łącznie zdobyli aż 165 punktów i byli liderami swojej drużyny. Słabość: To fakt, że poza braćmi Sedin jedynie Markus Naslund przekroczył barierę 60 oczek. Canucks zdobyli w zeszłym sezonie 222 bramki, co obok New Jersey Devils, jest najsłabszym wynikiem spośród wszystkich drużyn które zakwalifikowały się do playoff. Żeby zabłysnęli potrzeba: bardzo dobrej i równej dyspozycji Luongo, o co chyba nie będzie ciężko. Jeżeli Canucks chcą się bić o coś więcej niż przed rokiem na pewno lepszy sezon muszą rozegrać Markus Naslund i Brendan Morrison. www.nhl.com.pl [ nhl.com.pl] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
New York Rangers - Florida Panthers 1
Rangersi przystepuja do sezonu z wielkim optymizmem, ten rok ma byc dla nich wyjatkowy czy bedzie zobaczymy. Do druzyny dolaczyli Gomez i Drury co powinno byc duzym wzmocnieniem. Trener Tom Renney mial na poczatku problemy z zestawieniem pierwszej linii poniewaz wspolpraca miedzy Jagrem a Gomezem nie wygladala najlepiej co doprowadzilo do przesuniecia Scotta do drugiej linii i od razu gra wyladala znacznie lepiej. Dzis W Madison Square Garden w pierwszej formacji powinni wybiec Straka - Drury - Jagr oraz obroncy Malik-Rozsival natomiast w drugiej formacji Avery-Gomez-Shanahan i z tylu Tyutin-Girardi. Szczegolnie przednie formacje robia wrazenie ( mam nadzieje ze nie tylko na papierku). Nie wiadomo jeszcze jak ze zgraniem druzyny ale mysle ze powinno byc dobrze szczegolnie na inauguracje. Pantery nareszcie pozyskaly klasowego bramkarza Vokouna ale watpie by to wystarczylo do uzyskania dobrego rezlutatu, zauwazylem ze w zeszlym sezonie nie mial kto wykanczac akcji inicjowanych miedzy innymi przez Jokinena i widze ze w dalszym ciagu nie sprowadzono klasowego napastnika na to pozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
W czorajsze spotkania bardzo ciekawe i niezwykle zaciete . A dzsiaj upatrzylem sobie 3 typy
OTT-TOR OT+SH@ 2.70 CAL-PHI @2.10 MIN-CHI @ 1.80
rozpisywac niema sie co bo to poczatek ,wiecpokrotce
Mecze OTT -TOR zawsze wbwyl zaciet ,do tego graja 2 mecz ze soba dzien po dniu.zazwyczaj jak wygrywa jeden zespol to 2 w kolejnym spokaniu rewaznuzje mu sie taka wymian ciosow WLWLW itp itd.Sadze ze dzsiaj Toronto pogoni Ottaw na ich lodzie . CAL & MIN zawsze byly mocne na swoim lodzie i zrywalami trzymaja krotko.W pierwszych swych spotkaniu maja dosc slabe zespoly ( chodz moze byc roznie ) i powinny ladnie zaczac sezon od W .W dodatku CAL & MIN UNDER
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ottawa-Toronto: Wczoraj chłopcy sobie trochę postrzelali i nawet trafiali do siatki. Rewanż na lodzie Ottawy wcale nie musi wyglądać podobnie. Linia 6,5 jest wysoko ustawiona i choć w derbach może być "wymiana ciosów" poparta składem "super ataku" Ottawy, to jednak skłaniałbym się do Undera. Nawet najlepsze armaty czasami szwankują. Typ:Under 6.5
Przyłączając się do propozycji na mecz NYRangers-Florida, sugerowałbym nie śmiało, aby typ na zwycięstwo NYR "podeprzeć" jednak 1X. Pamiętać należy, że to dopiero początek ligi i nawet teoretycznie słabsza Florida zdolna jest urwać punkt głodnym sukcesów NYR. Kurs na 1X jest nie wiele niższy od "gołej" 1, a jaka asekuracja w tym....Wczorajsza kolejka, gdzie padły 3/4 OT niech będzie przestrogą dla zbyt odważnych. Lepiej 10 razy czerpać małą łyżeczką niż raz dużą i się udławić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
1 poziom progresji na L Anaheim @ 1.96 1j 1 poziom progresji na W Detroit @ 1.96 1j 1 poziom progresji na W Dallas @ 2.95 1j 1 poziom progresji na W Ottawa @ 2.25 1j 1 poziom progresji na L Montreal @ 2.05 1j
-5j.
Budżet:95j Pięknie zacząłem, nie ma co  Ale pamietacje że prawdziwych mężczyzn(graczy) poznaje sie po tym jak kończą a nie jak zaczynaja  Na dziś przygotowałem coś takiego : 1. Ottawa-Toronto 1 Wczoraj sie nie udało w regulaminowym czasie gry więc trzeba poprawić dziś. Wszelkie rozpisywanie sie jest niepotrzebne w tym przypadku. 2.Pantery graja dziś meczyk w Nowym Yorku z miejscowymi Strażnikami:) Wszyscy upatruja w Rangersach murowanego faworyta,którym niewątpliwie jest w tym meczu :)Ale czy aby na pewno ? Biorac pod uwage rozkład Gers : Oct 4 FLA 7:00 PM Oct 6 @OTT 7:00 PM Oct 10 @NYI 7:00 PM Oct 12 WAS 7:00 PM Oct 13 OTT 7:00 PM Zaryzykuje grając dziś na ich porażke. 3. Drużyna NJ Devils zaczyna sezon 9 meczami na wyjeździe. Jest to dobra okazaja do poszukania ich porażki ale również i zwyciestwa. Kierując sie małym doświadczeniem spróbujemy zagrac dwudrogowo już od dzisiejszego ich meczu w Tampie. 4. PHI VAN DET DAL to kolejno rywale Calgary Flames w najbliższych meczach. Drużyna Płomieni zawiodła kompletnie w Presezon i wydaje sie że nie uda sie im wejsc w rozgrywki z jakims niesamowitym impetem i któryś z tych 4 meczy przegrają, a biorąc pod uwage rywali, np. tak jak dziś druzyna lotników przebudowana i żądna rewanżu za poprzedni nieudany sezon bedzie chciała pokazać gdzie w tej kampanii jest jej miejsce i powalczy o komplet punktów na tafli w Cgy. 2 poziom progresji na W Ottawa @ 1.99 2j bf 1 poziom progresji na L NYR @ 3.70 1j bwin 1 poziom progresji na W NJ @ 2.70 1j bwin 1 poziom progresji na L NJ @ 2.30 1j exp 1 poziom progresji na L Calgary @ 3.15 1j bwin Budżet: 89j Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Nie mam dużo czasu więc w dużym skrócie. Bardzo dobrym typem wydaje się NYR, podczas przerwy u zrobjili się w niezłe "armaty". Ciężkie zadani stoi przed SJS, ale na pewno są w stanie pokonać Oilers. Zachęcający jest kurs na NJD, również nad Calgary można się zastanowić.
New York Rangers - Florida Panthers
New York Rangers @1.9 (60’) 2/10
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
New Jersey Devils @2.15 (OT+SH) 1/10
Calgary Flames - Philadelphia Flyers
Calgary Flames @2.00 (60') 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 146 |
Lemex zwyczajowo madrze mowi...profesura, znajomosc hokeja i bukmacherki na najwyzszym poziomie-aby zarobic trzeba jasno stawiac sobie zalozenia i byc konsekwentny,przewidujacy,miec nosa,czuja czy tez 6 zmysl,ktory moznaby nazwac fartem. Lepiej jednak na niego nei liczyc  "Poczatku" ciag dalszy, osobiscie z wielu meczy najbardziej ciekawi mnie spotkanie panter z renngerami,a to dlatego iz w postaci tych pierwszych upatrywalbym czarnego konia tych rozgrywek,mam tu na mysli awans do PO.Dzisiejszy mecz niczego nie przesadzi ani nie rozjasni ale wiadomo...kazdy bedzie chial sie pokazac z jak najlepszej strony,nie zdiwie sie jak padnie wynik 6:4 dla panter. Sklanialbym sie ku overowi,pozatyn pass. Drugim ciekawym pojedynkiem a w zasadzie ciagiem dalszym jest potyczka kanadyjczykow w Ottawie jestem ciekaw jak mili beda goscie dla stolecznych. Niesmialo ale moze tak jak Riders typ 2 TOR
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|