|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 385 |
kupiłem sobie dvd za własne pieniądze  i wrescie nie bede sie musiał meczyc z ogladaniem filmów na ziemi z kompa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
OKS Start Otwock-Polonia Bytom 2:1 (po dogrywce)  Ograliśmy pierwszą ligę w Pucharze Polski  Teraz czekamy na losowanie, jeszcze bardziej renomowanego rywala i jeszcze większe piłkarski święto w Otwocku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
OKS Start Otwock-Polonia Bytom 2:1 (po dogrywce)  Ograliśmy pierwszą ligę w Pucharze Polski  Teraz czekamy na losowanie, jeszcze bardziej renomowanego rywala i jeszcze większe piłkarski święto w Otwocku  Właśnie to miałem napisać. Nigdy się nie spodziewałem, że na OKS-ie przyjdzie mi przeżywać takie emocje. Big Ben, wiesz kiedy losowanie następnej rundy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ze sezon Euroligowy co raz blizej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
OKS Start Otwock-Polonia Bytom 2:1 (po dogrywce)  Ograliśmy pierwszą ligę w Pucharze Polski  Teraz czekamy na losowanie, jeszcze bardziej renomowanego rywala i jeszcze większe piłkarski święto w Otwocku  Właśnie to miałem napisać. Nigdy się nie spodziewałem, że na OKS-ie przyjdzie mi przeżywać takie emocje. Big Ben, wiesz kiedy losowanie następnej rundy? Ghost jesteś z Otwocka? (bo ja jestem zawodnikiem OKS  ) możesz się odezwać jak chcesz gg: 4520860  A kiedy losowanie nie wiem, wiem że mecz chyba 25.września
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Z tego co się dziś dowiedziałem to losowanie prawdopodobnie 4. września i to mnie właśnie cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
SportKlub w kablówce  Szkoda, że tak długo to trwało ale w końcu Bundesliga wraca do mojego TV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
SportKlub w kablówce  Szkoda, że tak długo to trwało ale w końcu Bundesliga wraca do mojego TV  Pescar w jakiej kablówce masz Sportklub ??? Multimedia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
SportKlub właśnie dołączył do oferty Multimedia. Trzeba mieć pakiet Komfort. Nie wiem czy jest dostępny w całej Polsce gdzie ma swoje kablówki Multimedia ale w Lublinie już jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
U mnie chyba jutro wejdą te nowe programy bo mieszkam pod Lublinem i mam tą całą multimedie komfort. A ostatnie przyszło takie info że od 1 września zmiany w programach. Mam nadzieje jutro zobaczyć mecz Bondesligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka