Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Co sadzicie o meczu Bialorus - W.Brytania ??
Co prawda z Norwegami sobie radzili (4-4), ale z a Wegrami (3-5) przegrali.
Korci mnie obstawic wygrana Brytyjczykow myslicie ze jest cien szans na sukces ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
cień szansy jest mały... ale zawsze jest... skoro wyspy owcze zremisowały z Norwegią w hokeja... ale chyba jednak Belarus jest sporo lepsza

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
jakie wyspy owcze ? :eek:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
wiesz, GBR traktuję jak Wyspy Owcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurde no wacham się... jest tendencja na Węgry na dziś w profie... ale chyba raz kozie śmierć... nie wykręcą drugiego takiego numeru.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jak myślałem że jak przyjdę po 12 do profa to kurs będzie wynosił 1.25-1.35 patrzę a tam 1.63 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale to daje do myślenia hmm ale prof miał już promocje w ostanich kilku dniach. Verdasco 1.80(1.20) , Mirnyi 1.96(1.40) czy nieudana promocja na Norwegię.

Chyba że wiedzą coś o czym my nie wiemy ale to chyba nie możliwe (kibice czekaliby w takim wypadku na swoich zawodników po meczu z kijkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) :zobacz:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 7
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 7
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Wlasnie wracam z Profa, Norwegia jest do grania w obie strony
1 1.467 Prof (1.63, ale podatek)
X2 5.95 Expekt

zysk okolo 18%

trzeba tylko uwazac, bo kurs u naziemnych moze szybko poleciec.. a dla odmiany stronka Expektu moze zaraz przestac byc dostepna. ja zdazylem :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
...no i kurs poleciał na 4,95 w Expekcie. Dobrze, że jadąc do Totomixa, zostawiłem kolegę przy kompie i po szybkim przekalkulowaniu zatwierdziliśmy zakłady "na trzy...czte..ry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie, Piil!!!
...aż żal, że tylko 250 zł miałem na Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale "dniówka" w 5 min też nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Dziś pewne zwyciestwo Polski, Holandii i mam nadzieje Norwegii bo na to postawilem, szkoda że nie zdązylem przed 12:30 dac na białoruś bo juz jest 2:0 ale i tak jak kupon wejdzie starczy na pifo:)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ja dzis stawiam wariata dubelka, ktory jednak ma wg mnie szanse wejsc:
Holandia-Belgia 2 6,00
Polska-Estonia 2 7,50
Ako: 45 kursy z STS

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
moim zdaniem nie oplaca sie grac norwegow... oni jeszcze praktycznie nic nie pokazali na tych mistrzostwach i skoro potrafili zremisowac z brytyjczykami to rownie dobrze moze to samo stac sie w meczu z wegrami...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sadzicie o over 5.5 w Norwegia - Wegry ? Dla mnie 9/10 !

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]Co sadzicie o over 5.5 w Norwegia - Wegry ? Dla mnie 9/10 ![/qb]
W tym meczu padnie duzo bramek, mam nadzieje ze większosc strzelą Norwegowie!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Ładny kurs na 1 tercje dla Norwegii, ja jednak pozostanę przy pewniejszym Norwegia win. W prof kurs 1.63 jeszcze przed chwilą. W STS 1,40, w Ekspekcie lepiej nie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pewniejsze od wygranej Norwegow jest over 5.5 po 1.55 ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Moim zdaniem Norwegia poradzi sobie z Wegrami. Z Brytyjczykami to byl wypadek przy pracy. Statystyka strzalow mowi sama za siebie 44-15 dla Norwegii. Slabszy dzien bramkarza i stala sie niespodzianka. Jednak Norwegia to zdecydowanie wyzsza polka niz Wegrzy, poza tym graja u siebie i mysle ze kurs w profie 1.63 to swietna okazja.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
ja speniałem na ten Norge... szkoda mi ryzykować kasy jednak na w sumie nie do końca pewien mecz. A gdzie jest over 5.5??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Oryginalnie wysłał Manjak01:
[qb]ja speniałem na ten Norge... szkoda mi ryzykować kasy jednak na w sumie nie do końca pewien mecz. A gdzie jest over 5.5??[/qb]
Nie ma nic pewnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... być może patrzymy na wszystko nie z tej strony, co trzeba. Dziś Wielka Brytania pokazała (przynajmniej patrząc na wynik), że jednak nie jest aż tak słaba. Może po prostu nie wyszedł im specjalnie pierwszy, debiutancki mecz w imprezie i stąd dość zaskakująca porażka z Węgrami. Moim zdaniem Brytyjczycy są jednak lepszym zespołem niż nasi bratankowie, a do tego dziś Norwegia wystąpi bardzo zdeterminowana - w sumie strata punktów już dziś poważnie ograniczy ich szanse na awans. Myślę, że przy tak sporym kursie, jaki zaoferował profek naprawdę warto uwierzyć raz jeszcze w gospodarzy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
Quote
Oryginalnie wysłał Borczi:
[qb][QUOTE] a do tego dziś Norwegia wystąpi bardzo zdeterminowana - w sumie strata punktów już dziś poważnie ograniczy ich szanse na awans. Myślę, że przy tak sporym kursie, jaki zaoferował profek naprawdę warto uwierzyć raz jeszcze w gospodarzy.[/qb]
a do tego Polska i mamy fajny kursik

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
ta, ale Węgrzy też będą walczyć!! sorry, jak na razie mają dwa zwyc. Belarus chyba jest najsilniejsza z grupy tej. nie gram tego meczu, bo jak grać, to tylko za duży szmal.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a ja radze na Hungary +3.5 (kurs 1.65) i na Polske -2.5 (1.70) co w sumie daje AKO 2.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
Gdzie mogę zobaczyć aktualne tabele z mistrzostw?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, JelineK, forty, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, aker, kamel), 1,702 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1