|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Co sadzicie o meczu Bialorus - W.Brytania ?? Co prawda z Norwegami sobie radzili (4-4), ale z a Wegrami (3-5) przegrali. Korci mnie obstawic wygrana Brytyjczykow myslicie ze jest cien szans na sukces ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
cień szansy jest mały... ale zawsze jest... skoro wyspy owcze zremisowały z Norwegią w hokeja... ale chyba jednak Belarus jest sporo lepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
jakie wyspy owcze ? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
wiesz, GBR traktuję jak Wyspy Owcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurde no wacham się... jest tendencja na Węgry na dziś w profie... ale chyba raz kozie śmierć... nie wykręcą drugiego takiego numeru.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jak myślałem że jak przyjdę po 12 do profa to kurs będzie wynosił 1.25-1.35 patrzę a tam 1.63 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale to daje do myślenia hmm ale prof miał już promocje w ostanich kilku dniach. Verdasco 1.80(1.20) , Mirnyi 1.96(1.40) czy nieudana promocja na Norwegię.
Chyba że wiedzą coś o czym my nie wiemy ale to chyba nie możliwe (kibice czekaliby w takim wypadku na swoich zawodników po meczu z kijkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 7 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]Wlasnie wracam z Profa, Norwegia jest do grania w obie strony 1 1.467 Prof (1.63, ale podatek) X2 5.95 Expekt
zysk okolo 18%
trzeba tylko uwazac, bo kurs u naziemnych moze szybko poleciec.. a dla odmiany stronka Expektu moze zaraz przestac byc dostepna. ja zdazylem :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] ...no i kurs poleciał na 4,95 w Expekcie. Dobrze, że jadąc do Totomixa, zostawiłem kolegę przy kompie i po szybkim przekalkulowaniu zatwierdziliśmy zakłady "na trzy...czte..ry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie, Piil!!! ...aż żal, że tylko 250 zł miałem na Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale "dniówka" w 5 min też nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Dziś pewne zwyciestwo Polski, Holandii i mam nadzieje Norwegii bo na to postawilem, szkoda że nie zdązylem przed 12:30 dac na białoruś bo juz jest 2:0 ale i tak jak kupon wejdzie starczy na pifo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ja dzis stawiam wariata dubelka, ktory jednak ma wg mnie szanse wejsc: Holandia-Belgia 2 6,00 Polska-Estonia 2 7,50 Ako: 45 kursy z STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
moim zdaniem nie oplaca sie grac norwegow... oni jeszcze praktycznie nic nie pokazali na tych mistrzostwach i skoro potrafili zremisowac z brytyjczykami to rownie dobrze moze to samo stac sie w meczu z wegrami...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co sadzicie o over 5.5 w Norwegia - Wegry ? Dla mnie 9/10 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb]Co sadzicie o over 5.5 w Norwegia - Wegry ? Dla mnie 9/10 ![/qb] W tym meczu padnie duzo bramek, mam nadzieje ze większosc strzelą Norwegowie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Ładny kurs na 1 tercje dla Norwegii, ja jednak pozostanę przy pewniejszym Norwegia win. W prof kurs 1.63 jeszcze przed chwilą. W STS 1,40, w Ekspekcie lepiej nie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pewniejsze od wygranej Norwegow jest over 5.5 po 1.55 ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
Moim zdaniem Norwegia poradzi sobie z Wegrami. Z Brytyjczykami to byl wypadek przy pracy. Statystyka strzalow mowi sama za siebie 44-15 dla Norwegii. Slabszy dzien bramkarza i stala sie niespodzianka. Jednak Norwegia to zdecydowanie wyzsza polka niz Wegrzy, poza tym graja u siebie i mysle ze kurs w profie 1.63 to swietna okazja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
ja speniałem na ten Norge... szkoda mi ryzykować kasy jednak na w sumie nie do końca pewien mecz. A gdzie jest over 5.5??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Oryginalnie wysłał Manjak01: [qb]ja speniałem na ten Norge... szkoda mi ryzykować kasy jednak na w sumie nie do końca pewien mecz. A gdzie jest over 5.5??[/qb] Nie ma nic pewnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... być może patrzymy na wszystko nie z tej strony, co trzeba. Dziś Wielka Brytania pokazała (przynajmniej patrząc na wynik), że jednak nie jest aż tak słaba. Może po prostu nie wyszedł im specjalnie pierwszy, debiutancki mecz w imprezie i stąd dość zaskakująca porażka z Węgrami. Moim zdaniem Brytyjczycy są jednak lepszym zespołem niż nasi bratankowie, a do tego dziś Norwegia wystąpi bardzo zdeterminowana - w sumie strata punktów już dziś poważnie ograniczy ich szanse na awans. Myślę, że przy tak sporym kursie, jaki zaoferował profek naprawdę warto uwierzyć raz jeszcze w gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
Oryginalnie wysłał Borczi: [qb][QUOTE] a do tego dziś Norwegia wystąpi bardzo zdeterminowana - w sumie strata punktów już dziś poważnie ograniczy ich szanse na awans. Myślę, że przy tak sporym kursie, jaki zaoferował profek naprawdę warto uwierzyć raz jeszcze w gospodarzy.[/qb] a do tego Polska i mamy fajny kursik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
ta, ale Węgrzy też będą walczyć!! sorry, jak na razie mają dwa zwyc. Belarus chyba jest najsilniejsza z grupy tej. nie gram tego meczu, bo jak grać, to tylko za duży szmal.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a ja radze na Hungary +3.5 (kurs 1.65) i na Polske -2.5 (1.70) co w sumie daje AKO 2.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158 |
Gdzie mogę zobaczyć aktualne tabele z mistrzostw?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|