Pozdro... Pozdro...
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#153983 23/04/2004 11:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3
Q
stranger
stranger
Q Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3
Deczko porażka z tymi wynikami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#153984 23/04/2004 12:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Phil!!! Był singielek!!!..i jest za co zagrać next time!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(jak mało trzeba czasem do dobrego poczatku dnia!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#153985 23/04/2004 16:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Nie moge strawic porazki Colorado i przegranych $$ wprawdzie byly to wczesniej wygrane talarki,ale porazka boli wszczegolnoscie tak dotkliwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .wyskoczylem na poczatek 2 rundy z grubsza kasa i odrazu sie sparzylem ostro,wracam do przedniej stawki.Trzeba "wylizac rany" i odrobic jakos straty.A dzisiaj zagralem starym (prznoszacym zyski)sposobem

Tampa Bay-Montreal---1----(innej mozliwosci nie widze,bynajmniej w 1 meczu)
Detroit-Calgary------1----(nie wieze w 2 przegrane mecze detroit w domu z rzedu)
San Jose-Colorado----2----(chęc rewanzu i konsekfencja)

Kupon na 2 dni z gory.Jutro pewnie zapuszcze sobie kwitka na bramki lub tercje .

Mam nadzieje ze wejdz 3z3 100%. To humor mi sie poprawi co nie co ,bo ostatnio to nie mam sie z czego cieszyc zawsze cos mi wali sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Pozdrawaim!

#153986 23/04/2004 17:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Quote
Oryginalnie wysłał zmarcin:
[qb]Hej!

Na jutro: Philadelphia F. - Toronto ML 1 :3gw:

Toronto rozegrało aż 7 spotkan i ma mało czasu na odpoczynek.
Często tak jest, że drużyna, która wyeliminowała inną w 7 meczach, przegrywa w 1 meczu kolejnej rundy.
Czy tak będzie?[/qb]
Szczerze mówiąc to myślałem, że zasada "zmęczony przegra z wypoczętym" może sie tu nie sprawdzić. A jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Całkiem fajnie, zwłaszcza biorąc pod uwage porazkę Detroit (szkoda tylko, że po OT, bo chciałem zacząć grać na X od trzeciego meczu z Calgary).

#153987 23/04/2004 17:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Tampa Bay - Montreal ? nie do grania, jak dla mnie.

Detroit - Calgary ?: (Calgary jest dość mocne w tym sezonie, poza tym bardzo dużo osób bedzie grać Detroit, uzasadniając to "przecież nie przegraja drugiego meczu z rzędu i to u siebie". Prawda jest taka, że Detroit może znów nie wygrać. vide: pamietacie zeszłoroczne play offs z Anaheim w wykonaniu Detroit?)

Moim zdaniem powalczy Toronto :4gw:

Pozdrawiam.

#153988 23/04/2004 19:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
Właśnie, że Detroit pamięta pewnie swoje występy w zeszłorocznym PO to teraz tego błędu nie zrobi. I drugiego meczu nie przegra. Pozdrowienia.

#153989 23/04/2004 21:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 8
Quote
Oryginalnie wysłał zmarcin:
[qb]Tampa Bay - Montreal ? nie do grania, jak dla mnie.

Detroit - Calgary ?: (Calgary jest dość mocne w tym sezonie, poza tym bardzo dużo osób bedzie grać Detroit, uzasadniając to "przecież nie przegraja drugiego meczu z rzędu i to u siebie". Prawda jest taka, że Detroit może znów nie wygrać. vide: pamietacie zeszłoroczne play offs z Anaheim w wykonaniu Detroit?)
Moim zdaniem powalczy Toronto :4gw:

Pozdrawiam.[/qb]
Tampa Bay nie przegra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: po pierwsze dobrze graja u siebie a po drugie montreal slabo gra na wyjazdach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec stawaiaj na Tampem, a sie nie zawiedziesz a co do Detroit to mnie zawiedli bardzo w pierwszym meczu z Calgary no ale mysle ze na 80% nastepny powinni wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#153990 23/04/2004 23:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Tampa Bay-Montreal 5-6 bramek(jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy tego meczu to skłonny bym był do win Tampy. Styl w jakim pokonali Islandersów napawa optymizmem i przedewszystkim "obsada bramki" nie dała większej "plamy" w znacznym stopniu przyczyniając się do zwycięstw.Montreal napewno pokaże "pazurki" i zastanawiam się ,czy dzisiaj czy też może w nastepnym meczu. Pewien jestem jednego - Tampa w meczach z Montrealem będzie musiała pokazać jeszcze lepszy i bardziej skuteczny hokej, bo o kolejne 3:0 będzie trudno, a rywal też strzelać gole potrafi)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#153991 23/04/2004 23:36
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Strach przed bolesnymi porażkami sprawia, że ludzie poszukują magicznych metod. Tym samym odrzucają sporą część wiedzy, która jest im przydatna w ich grze.
W sezonie zasadniczym własne lodowisko wcale nie było sprzymierzeńcem w pojedynkach pomiędzy tymi drużynami. W czterech meczach żadnego remisu, po jednym zwycięstwie na lodowisku przeciwnika, bramek nie brakowało.
Zaczną od OT.
Stawianie u buków to jak alkoholizm - nie chcę ale muszę.

#153992 24/04/2004 12:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Tampa Bay-Montreal (4-0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sliczne ,pewne ,wysokie zwyciestwo.2 gole Levavaliera,3 asysty St.Louisa,28 obronionych strzlow przez Khabibulina.Szybko,krotko i na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,oby tak dalej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#153993 24/04/2004 15:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Ja konsekwentnie i nie widze innego wyjścia (zwłaszcza w Detroit gdzie porażka Skrzydeł praktycznie stawia ich w potwornie niewygodnej sytuacji):

DET - CAL 1
SJ - COL 2

over/under nie tykam bo myślę że te mecze będą mialy całkiem inne oblicze niż te sprzed dwóch dni

#153994 24/04/2004 15:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Czesc , dzisiaj gram konsekwetnie:

Detro - calgary-----1------
SJ - Colorado-------2------

Pozdrawiam....
buubi idziesz dzisiaj na mecz?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#153995 24/04/2004 19:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Detroit-Calgary 5-6 bramek(win gospodarzy jest typem na który postawi zdecydowana większość logicznie myślących graczy i tak zapewne będzie. Ja zakładałem, że w tej parze prędzej czy później musi paść wynik 5-6 bramkowy i analizując ilość niewykorzystanych przez Detroit szans na bramkę z pierwszego meczu, jestem w tym jeszcze bardziej utwierdzony. Nawet najlepsi bramkarze mają słabsze dni - przykład:wczoraj Theodore, więc konsekwentnie i stanowczo na to stawiam)
San Jose-Colorado 2,5-6 bramek(dla mnie na dzień dzisiejszy są to róworzędni rywale, z tym ,że w pierwszym meczu szczęście było po stronie SJ, a właściwie nieszczęście po stronie bramkarza Colorado, który "sprezentował" win gospodarzom. Dzisiaj być może zobaczy ten mecz zza bandy. Colorado będzie chciało wyrównać bilans i widowisko, sugerując się wynikiem z pierwszego meczu nie będzie już tak jednostronne.Czeka nas zacięty mecz znowu obfitujący w gole)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#153996 25/04/2004 03:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Colorado w******la 2 mecz z sAn JOSE robia wszystko aby przegrac ,wszczegolnosci SAKIC I FORSBERG idoci faluja jak nigdy.I Colorado dziki ich faulom stracilo 2 gole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> normalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#153997 25/04/2004 03:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Widzisz na tym polega wyższość San Jose nad Dallas. Znaleźli sposób na wyeliminowanie Forsberga i drugi mecz "Lawiny" mają w plecy. Forsberg na ławie kar to nie tylko 2 min przewagi jednego gracza-to 2 minuty bez Forsberga na lodzie i to jest w tym najważniejsze.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#153998 25/04/2004 03:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 28
ale detroit piękne ciśnie, jak narazie 2 runda play off wchodzi jak marzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#153999 25/04/2004 03:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dobra kwitek w koszu dzieki COLORADO. Co sie potwierdzilo znowu. Wygrana gosci w PO to egzotyka ,ststystyki sprzyjajace gosiom gowno znacza w PO.Od dzisiaj ide wciemno na same wygrane gospodarzy za male stawki.Co do colorado to nie udolnosc dal o sobie znac ,jak sie nie potrafi wykorzystac zadnego PP (4),a samemu traci sie 2 bramki w oslabienu,po faulach liderow druzyny to mowi samo za siebie.

Tampa Bay-Montreal 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Detroit-Calgary 5-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
San Jose-Colorado 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

#154000 25/04/2004 03:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
widze , ze poki co nie ma mocnych na marleau i spolke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#154001 25/04/2004 04:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Mimo wszystko wciąż jeszcze wierzę w Lawinki... Czekam na pierwszy mecz u siebie, ciekawe jaki buki wystawią kurs na Colorado

#154002 25/04/2004 17:13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Tampa Bay-Montreal 1,5-6(Tampa Bay to ekipa, która przebojem wygrała nie tylko swoją Dywizję, ale również Konferencje Wschodnią rywalizując prawie do końca o wygranie ligi z Detroit.Tampa drugi sezon z rzędu gra w PO i tym razem los jej sprzyja, bo rywale to ekipy o których można powiedzieć że są z niższej półki, bo zarówno Islandersi jak i Montreal do potentatów ligi nie należą.Ten sezon dla Tampy układa się bardzo pomyślnie, bo nie ma już ani New Jersey, ani Bostonu, ani Ottawy, a z pary Philadelphia-Toronto też ktoś musi odpaść.Nadchodzący mecz na pewno nie będzie należał do łatwych, bo Montreal &#8222;pokaże pazury&#8221; i musi szukać swojej szansy, przegranie dwóch meczy pod rząd poważnie zmniejszy ich szanse na awans. Do tego dochodzi problem psychiki bramkarza, który do ostatniego meczu spisywał się poprawnie, aż tu nagle 4 gole w 25 minut. Kanadyjczycy w sezonie zasadniczym strzelili 208, a stracili 192 bramki zdobywając 93 punkty. Na awans do Play Off to wystarczyło, na zaskoczenie zbyt szybko &#8222;świętującego&#8221; Bostonu też, ale na rozpędzoną Tampę to za mało)
Philadelphia-Toronto 5-6 bramek(Toronto podmęczone rywalizacją z Ottawą chyba złapie drugi oddech i tanio skóry nie sprzeda. Philadelphia to etatowy uczestnik Play Offów, ale ostatnie 3 sezony to udział max w II rundzie gdzie pokonali właśnie Toronto aby się do niej dostać.Teraz &#8222;Liście&#8221; mają okazję zrewanżować się rywalowi, ale nie mogą dopuścić do sytuacji z przed roku, gdzie na 4 mecze w Philadelphii wygrali tylko raz, a u siebie- trzy razy do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.Tylko 3 zespoły na Wschodzie przekroczyły granicę 240 goli w sezonie i wśród nich było Toronto, które 242 razy umieszczało krążek w bramce rywali , ale stracone 204 to trochę za dużo jak na drużynę , która chciałaby wygrać Puchar Stanleya)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1