Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#154063 30/04/2004 00:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Mecze na dzisiaj ( na sucho ):

Montreal - TB------1-----
Calgary - Detroit---OT---

Pozdrawiam i Zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#154064 30/04/2004 00:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
MON - TB under4,5
CAL - DET under4,5

#154065 30/04/2004 03:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Dzisiaj cos takiego:

k1
Mon-TB over
Cal-Det under

k2
Mon-Tb under
Cal-Det under

k3(symbolicznie)
Mon-Tb OT
Cal-Det OT

bedzie super ale pod warunkiem, ze w meczu Cal-Det nie padnie over i nie moze pasc!!!

pozdrawiam.

#154066 30/04/2004 04:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał MMBiker:
[qb]
k1
Mon-TB over
Cal-Det under

k2
Mon-Tb under
Cal-Det under

[/qb]
:eek: grajac under i over w tym samym meczu po prostu oddajesz bukowi jego marze za darmo, tracisz niezaleznie ile bramek w meczu Mon -TB padnie.

#154067 30/04/2004 10:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
maly przyklad
K1
ma ako 3,7 wklad 100 pln wygrana 370 pln
K2 tez ma ako 3,7 wygrana taka sama

jest to oczywiste, ze wejdzie tylko jeden z tych kuponow, takze wklad 200 pln a wygrana 170 pln.

mozna oczywiscie bylo puscic tylko singiel z underem na Det .... ale tak ciekawiej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

po 2 tercjach Cal-det 2:2 , takze czuje ze bedzie over, niestety!

pozdrawiam

#154068 30/04/2004 10:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał MMBiker:
[qb]maly przyklad
K1
ma ako 3,7 wklad 100 pln wygrana 370 pln
K2 tez ma ako 3,7 wygrana taka sama

jest to oczywiste, ze wejdzie tylko jeden z tych kuponow, takze wklad 200 pln a wygrana 170 pln.

mozna oczywiscie bylo puscic tylko singiel z underem na Det .... ale tak ciekawiej wyglada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

po 2 tercjach Cal-det 2:2 , takze czuje ze bedzie over, niestety!

pozdrawiam[/qb]
Stary gdzie tu logika inwestujesz 2x100pln na 2 kupony wygrywasz jeden z ktorego po odjeciu w kladu z 2 kuponow -200pln wygrywasz 170 pln to gdzie tu zysk i logika grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehe.Zaklad bez sensu dla ciebie ,chyba ze sie chcesz slukac szybko,a buk zarabia na tobie .No ale kazdy gra jak lubi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehee zainwestowac 200zl zeby wygrac 170 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ciekawy sposob gry

#154069 30/04/2004 11:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]Witam

Calgary-Detroit-----1---(2-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Montreal-Tampa Bay--1---(1-3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bez zbednego bazgrania i przynudzania.
Pozdrawiam![/qb]
NOm jak nie idzie to nie i idzie na calej lini <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ,myslalem ze sie TB "pobawi" jeszcz
z montrealem i awans wdomku sobie zapewni.Liczylem na Calgaryze pciagnie ten drugi mecz na swoja kozysc,ale jak widac troche im nie poszlo.Ale nadal jestem za Calgary aby weliminowalo Detroit z PO.
Brawo LEMEX Gratuluje "rozwaliles"wczorajsza kolejke.Gratuluje!!

#154070 30/04/2004 12:36
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
No lemex wykazałeś się dużą znajomością tematu. Gratulacje, i tak 3maj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#154071 30/04/2004 13:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał lemex:
[qb]29-04. Montreal-Tampa Bay stan rywalizacji 0:3
Montreal włożył mnóstwo sił i zaangażowania w ostatnim meczu, ale do pełni szczęścia zabrakło 17 sekund, kiedy to Tampa doprowadziła do remisu i po chwili w OT &#8222;skasowali pulę&#8221;. Trudno teraz określić stan ducha Montrealu &#8211; czy ostatnia porażka załamała ich do reszty, czy tez rozdrażniła. Ja zaryzykuję wariant z załamaniem. Uważam, że Tampa nie będzie kusić losu i odkładać awansu na potem. Mają teraz super okazję, aby sprawę załatwić &#8222;od ręki&#8221; i nie narażać się na niepotrzebne stresy. Wszystko im jak na razie w tych Play-Off wychodzi, szczęście sprzyja, więc nie ma na co czekać. W ostatnim meczu w I tercji ławka kar aż parzyła , tak była nagrzana, bo zawodnicy obu drużyn w sumie przesiedzieli na niej aż 34 minuty. Świadczy to dobitnie o zaciętości graczy obu drużyn, a bez kary 10 minutowej w II tercji dla graczy zarówno Tampy jak i Montrealu też się nie obyło. W tym meczu uważam, że nie będzie już tak ostro.
Typ 2, bramki 0-4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
29-04.Calgary-Detroit stan rywalizacji 2:1
No i stało się. Calgary &#8222;postraszyło&#8221; Detroit i teraz &#8222;skrzydła&#8221; polatają sobie samolotem tam i z powrotem. Tego meczu już przegrać po prostu nie wypada, bo wtedy &#8222;rozpalone płomienie&#8221; mogą wywołać pożar w szeregach Detroit. Obie drużyny kładą nacisk na to, aby nie stwarzać rywalowi sytuacji Power Play, ale wcale nie można zarzucić im braku agresji w grze. Każdego sezonu pojawia się ekipa, która robi zamieszanie w &#8222;starym porządku&#8221; i dzięki temu NHL jest tak trudne do przewidzenia . Ignila, Donovan, czy może ostatnio aktywny Nilson napędzą zapewne strachu Josephowi, ale ten rutyniarz bronić potrafi i tym razem powinien przyczynić się do zwycięstwa swojej ekipy.
Typ 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
LEMEX JESTES WIELKI JA WIEZYLEM W MONTREAL A TU JEDNAK TY MIALES RACJE DOBRZE ZE ZAGRALEM DWA SINGLE TO CHOCIAZ JESTEM NA 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#154072 30/04/2004 23:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dzięki za słowa uznania - na taki dzień czasami czeka się miesiąc. Konsekwencja i cierpliwość to klucz do sukcesu. Przestrzegam przed zbytnią wiarą w moje typy, bo nie zaliczam się do ludzi nieomylnych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Toronto-Philadelphia
Stan rywalizacji 1:2
Wczorajsze zwycięstwo &#8222;Liści&#8221; zapewne poprawiło humor ich wiernych kibiców, ale przestrzegam przed nadmiernym optymizmem. Czwarty mecz jest bardzo ważny dla Philadelphii, która w wypadku zwycięstwa może znaleźć się w komfortowej sytuacji, bo ze stanu 3:1 i dwóch ewentualnie meczach u siebie trudno będzie nie awansować.Toronto zapewne ponownie mocno zaatakuje i mając wsparcie w dobrze dysponowanym bramkarzu będzie szukać rozstrzygnięcia w grze ofensywnej, spychając &#8222;Philę&#8221; do obrony przy której nie trudno o grę faul, a za tym idzie Power Play. Zanosi się na bardzo trudny mecz. W II rundzie tylko w tej parze nie było jeszcze OT i czas najwyższy brać i taką ewentualność pod uwagę, zwłaszcza, że &#8222;Liście&#8221; w I rundzie na swoim lodzie nie zaliczyli dogrywki. Typowanie NHL to w znacznym stopniu sugerowanie się statystykami i tym głównie dzisiaj się kierowałem.
Okoliczności są sprzyjające do OT.
Typ 1X
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#154073 30/04/2004 23:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
A ja dzisiaj na sucho i konsekfentnie poraz 2 stawiam na X .

Toronto-Philadelphia----X(OT)-----

ostatnio toronto win 4-1 tomoze dzisiaj win po OT.Lemex swiete slowa cyt. "...na taki dzień czasami czeka się miesiąc. Konsekwencja i cierpliwość to klucz do sukcesu."
Ja w 2 rundzie PO jestem totalnie zbity z tropu po ostanich 2 kolejkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />uz nie wiem co z czym i do czego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,moze 3 runda bedzie lepsza.hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oby

#154074 01/05/2004 07:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
TORONTO WIN

#154075 01/05/2004 09:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
witam rano,

konsekwentnie pisze sie przez w... a nie przez F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
puszczajac kupon za 200 pln wygrywa sie 370 pln
a nie 170 pln ...
wole tak grac niz za 5 pln i chciec wygrac 500 pln
w dluzszej perspektywie bardzo czesta gra o wiekszym ako niz 2,5 konczy sie ujemnym bilansem...
no ale coz lepiej grac na sucho wtedy bilans nie jest ujemny... i to jest super!!!
Toronto WIN ... wiec nie OT ! dobrze, ze to byl typ na sucho....
a reasumujac to ciezko w II rundzie PO grajac wszystkie mecze byc na plusie !!!
lepiej grac na sucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tylko po co????????????????????????
pozdrawiam

#154076 01/05/2004 11:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał MMBiker:
[qb]witam rano,

konsekwentnie pisze sie przez w... a nie przez F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
puszczajac kupon za 200 pln wygrywa sie 370 pln
a nie 170 pln ...
wole tak grac niz za 5 pln i chciec wygrac 500 pln
w dluzszej perspektywie bardzo czesta gra o wiekszym ako niz 2,5 konczy sie ujemnym bilansem...
no ale coz lepiej grac na sucho wtedy bilans nie jest ujemny... i to jest super!!!
Toronto WIN ... wiec nie OT ! dobrze, ze to byl typ na sucho....
a reasumujac to ciezko w II rundzie PO grajac wszystkie mecze byc na plusie !!!
lepiej grac na sucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tylko po co????????????????????????
pozdrawiam[/qb]
Misiek pislaes ze grasz 2 kupony po 100zl i jeden ci siada ,wygrywasz z jednego 370zl - 200zl wklad na 2 kupony to zostaje na plus chyba 170zl.To powodzenia z taka gra .A to czy jestem na plus czy minus to moja sprawa ,ale powiem ci ze jestem na plus dosc spory. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i skad wiesz ze gram za 5zl i chce wygrac 500zl,skad te przypuszczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .Nie kwota decytduje a wygranej a sposob doboru meczy.mozesz puscic singla za 1000zl po kursie 1.30 i wtopisz ,a puscisz 7 meczy po kursie 2.2 i ci wejdze.Wiec kwota stawiana ma niewiele do "gadania".
P.S. nie mysl sobie ze ja gram czasami 7 meczy na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,gram max 3 zdarzenia.

#154077 01/05/2004 11:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
jeszcze jedno ,napisales ze gra wiekszego aka niz 2,5 konczy sie przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .No to chyba ci kiepsko idzie jak nie mozesz trafic wiekszego AKO.Nie mowie tu o trafianiu AKO np 20 lub 40 bo to faktycznie sprawa na pograniczu duzego szczescia i przypadku.AKO 2.35 to najmniejsze AKO jakie oplaca sie grac,AKO 9.99 realna granica "mozna" grac oczywiscie z "dobrymi"zdarzeniami.Osobiscie to moja grancia AKO 9.99 i wtym przedziale czesto mi kupony wchodza ,powyzjej to juz sprawa mniej optymistycznie wyglada.

#154078 01/05/2004 12:06
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Dyskusja poszla w zlym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niewazne czy gramy kupony o AKO 1.1 czy 15 - rzecz gustu. Po prostu MMBiker grajac ten sam mecz na Under i Over dla 'podwyzszenia' AKO podarowal bukom kilkanasie zloty ZA DARMO.
Stawiajac te same pieniadze BEZ tego meczu - bylo by moze 'mniej ciekawie' - ale wygrana wieksza.

i nie zasmiecajmy juz. jak ktos chce byc sponsorem bukow to jego prywatna sprawa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: PEACE

#154079 01/05/2004 12:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
a z typow to San Jose zagralem.
ciekawe czy zasponsoruje bukow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#154080 01/05/2004 12:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach - Dżentelmen nigdy nie jest niegrzeczny, chyba że umyślnie. Tematy finansowe to inny dział-polecam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#154081 01/05/2004 14:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Nie wazne jakie ako i jaki wklad, wazne zeby wchodzilo.

ale grajac na sucho chocby z ako 1000 nie mozna nic wygrac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

w pierwszej rundzie PO mialem przody /dzieki puszczonym kilku singlom za wieksza kase ako okolo 2 / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w drugiej rundzie PO mam plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

czas zaczac znowu grac same single.
Nie dawno ktos napisal bardzo madrze, ze dwa mecze NHL na jednym kuponie to tlok!

Przepraszam za pewne komentarze ale powinnismy komentowac tylko swoje typy a nie system gry!

pozdrawiam i zycze duzych wygranych
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#154082 01/05/2004 15:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Detroit &#8211; Calgary
Stan rywalizacji 2:2(1:2 OT, 3:1, 2:3,4:2)
Czas najwyższy wrócić do &#8222;normalności&#8221;, czyli drużyna taka jak Detroit nie może naprzemiennie wygrywać i przegrywać z rywalem tej klasy co Calgary. Dzisiaj powinni &#8222;wypunktować&#8221; gości i z przewagą punktu pojutrze zakończyć zabawę. Scenariusz w którym to Calgay zgarnia dzisiaj punkty jest nie do przyjęcia w moim toku myślenia, bo w takiej sytuacji, szanse Calgary wzrosły by do olbrzymich rozmiarów i szósty mecz mógłby się okazać dla Detroit ostatnim w tym sezonie, bo &#8222;kopciuszek&#8221; przed własną publicznością może okazać się Kolosem i to nie na glinianych nogach. Za Detroit przemawia lepszy stosunek bramek strzelonych w normalnym czasie gry 12:8, większe doświadczenie w PO, własny lód i pewny jak na razie bramkarz, którego postawa to fundament pod zwycięstwo.
Typ: 1 i bramki 5-6(single)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Jose &#8211; Colorado
Stan rywalizacji 3:1 (5:2, 4:1, 1:0, 0:1 OT)
W San Jose szampan już się mrozi, ale czy aby nie za wcześnie? Colorado to ekipa, która wychodziła obronna ręka już z niejednej opresji i mam nadzieję, że jeszcze powalczą. Mój scenariusz na dzisiaj jest taki - super silny atak Colorado wreszcie &#8222;zatrybi&#8221; tak jak trzeba i zacznie strzelać gole, a nie tylko kierować krążek w kierunku bramki rywala. Chimeryczny ostatnio Forsberg pokaże na co go stać i poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa, ale bez OT może się nie obyć. Typ ryzykowny, ale czymże by był hazard bez ryzyka?
Typ:X2 i bramki 0-4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1