Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#154103 04/05/2004 13:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Quote
Oryginalnie wysłał barrney:
[qb]Calgary - Detroit-----1----A ja myśle że "Płomienie" nie dadzą sobie wydrzec jush awansu do kolejnej rundy.Co prawda mają personalnie słabszy team nish Detro ale to o niczym nie świadczy, jak do tej pory nie było znaczącej niespodzianki w PO ( chodzi mi oczywiscie o wyeliminowanie znaczacej dryzuny )może jedna przydaży się akurat dzisiaj?? kto to wie i ma nadzieje że Calgary w składzie z naszym Oliwą awansuje dalej.Oliwa nie gra jakiś pierwszych "skrzypiec" w drużynie ale miło mieć Polaka w daljesz grze.[/qb]
No i stało się, Detroit jeden z kandydatów do Pucharu Stanleya za burtą.Co prawda Calgary wygrali dopiero w 2OT ale fakt jest faktem i mamy pierwszą wiekszą niespodzianke w tegorocznym PO.

Bonus: Unibet
#154104 04/05/2004 19:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
witam

jeżeli Colorado dzisiaj wygra, to awansuje po siudmym meczu w San Jose 4-3, natomiast jeżeli dzisiaj przegra to...kupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Boże daj siłem i moc Colorado Avalanche w dzisiejszym spotkaniu.
A dodatkowo dzisiaj w telewizji mecz toronto- Philadelpnia, więc zapowiada się niesamowita noc

i prosze mi tu nie obrażać Petera Forsberga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - jeszcze zobaczycie jego klase... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

#154105 04/05/2004 21:20
Dołączył: May 2004
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 14
jezeli colorado sie podnioslo po takim poczatku mysle ze nie zmarnuje szansy i wyrowna stan meczy na 3-3,choc wlasne lodowisko jak do tej pory nie bylo mocna strona colorado dzis powinni ten atut wykorzystac i uporac sie z sj,mysle ze mieli sporo czasu na analize bledow popelnionych w poprzednich spotkaniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za colorado

#154106 04/05/2004 21:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Też trzymam za Lawinki, ale nie obstawiam tego. SJ to bardzo mocny team i może być różnie, tym bardziej że Lawiny są z reguły mocniejsze na wyjazdach. Niemniej jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za Avalanche !!!

#154107 04/05/2004 23:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Żal serce ściska za Detroit, ale dzięki temu dzisiejszy mecz w Colorado nabiera dodatkowego smaczku, bo kto wygra tę rywalizację, będzie walczył w finale. :eek:
Toronto-Philadelphia
Stan rywalizacji 2:3(1:3, 1:2, 4:1, 3:1, 2:7)
Ostatni mecz w Philadelphi to prawdziwa &#8222;łaźnia&#8221; jaką sprawili gospodarze hokeistom z Toronto. To wstyd, aby przegrać w aż tak fatalnym stylu, oddając w I tercji 2, a w III 3 strzały na bramkę, a w całym meczu 11 przy 29 strzałach rywali. Nie ma usprawiedliwienia i nic nie szkodzi, że Phila szybko objęła prowadzenie i dyktowała warunki. Toronto nie podjęło walki i ten fakt jest najbardziej niepokojący. Zaufam i tym razem statystyce i pokuszę się o remis, bo nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne uzasadnienie.
Typ:OT
Colorado-San Jose
Stan rywalizacji 2:3(2:5, 1:4, 0:1, 1:0 OT, 1:2 OT)
Horror-to jedyne słowo jakie może nasuwać się na usta obserwatorom pojedynku między tymi rywalami. San Jose &#8222;już było w ogródku, już witało się z gąską........&#8221;, a tu rywal prawie leżący na łopatkach &#8222;stawia się&#8221; i dwukrotnie po dogrywkach staje teraz przed szansą na wyrównanie bilansu spotkań. &#8222;Lawiny&#8221; wolno, ale jednak nabierają rozpędu i teraz pierwszoplanową rolę zaczął pełnić Sakic, który przy wsparciu &#8222;kumpli&#8221;z drużyny może kolejny raz rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Ostatnie trzy mecze to uważna gra obu ekip w strefie obronnej i nie spodziewam się zmiany tej taktyki, która okazuje się dobrym sposobem na San Jose w którego szeregach nie brakuje super graczy typu Damphousse, Marleau czy Dimitrakos. Sytuację w jakiej znaleźli się gracze Colorado można porównać do kąpieli w oceanie wśród rekinów, wystarczy kropelka krwi i &#8222;sharki&#8221; dokończą dzieła.Liczę na świetną postawę Aebischera w bramce, doskonałą grę Sakica, Forsberga, Svatosa,Hejduka i wreszcie słabszy dzień Nabokova, bo jak dotychczas spisywał się dobrze. Tylko wtedy jest szansa na 7 mecz, ale Colorado nie może &#8222;puścić krwi&#8221;, bo wtedy agresja &#8222;Rekinów&#8221; będzie nie do opanowania.
Typ: 1, bramki 0-4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#154108 05/05/2004 12:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 202
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 202
no i mamy kolejnych dwoch finalistow

San Jose i Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#154109 05/05/2004 12:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
jestem w szoku i chce mi się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
to była straszna noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
i Colorado i Toronto odpadły... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
teraz pozostaje jedynie ieć nadzieje że Tampa wygra puchar

#154110 05/05/2004 15:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam. Co za piekna noc oba mecze weszly. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#154111 05/05/2004 15:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Witam. Co za piekna noc oba mecze weszly. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
tylko wczesniej wypadaloby podawac jakies typki z opisami, a pozniej mowic, ze weszlo.
Wazne, zeby udowodnic, inaczej nikogo to nie interesuje. Tutaj sie spotykaja znawcy, a nie krzykacze, chociaz tych drugich coraz wiecej...

Cztery dni przerwy, a pozniej Philies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#154112 07/05/2004 21:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Panie LEMEX musze pana pogonic bo 3 runda po juz lada dzien (za pare godzinek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), a tematu na 3 runde jak nie bylo tak nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .I nie mam gdzie zamiescic swoich typkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1