Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Widzę, że temat zaczyna być gorący i gracze już nie mogą się doczekać, aby zamieśćić swoje propozycje. Dla tych, którzy (to tak na wszelki wypadek)nie wiedzą kto z kim zmierzy się w finałach Konferencji podaje pary:
Tampa Bay-Philadelphia (Wschód)
San Jose-Calgary (Zachód)
Cytat, bo to zawsze daje do myślenia i dla ostudzenia rozpalonych głów mam taką oto propozycję:
"Należy unikać pośpiechu i uprzedzeń, ponieważ nas zaślepiają. Geneviere Rodis-Lewis"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Witam i zaczne od tego ze takich par finałowych spodziewało sie chyba malo osob (szczególnie na zachodzie) Jezeli jednak juz mamy taki układ ja proponuje na dzień dobry:
TAMPA BAY - PHILADELPHIA 1 :4gw:
SAN JOSE - CALGARY 1 :4gw:
zespoly gości zmęczone rywalizacją w poprzednich rundach a pozatym w finale konferencji atut własnej tafli poprostu trzeba wykorzystac szczególnie w pierwszym spotkaniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy typ na final : TAMPA BAY - SAN JOSE stop

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
hehehe LEMEX moze i pospiech jest zubny ,ale co mi tam ,gorzej juz nie moze byc .2 runda PO byladlamnie tragiczna,wiec moze teraz los sie domnie usmiechnie.A siedzialem nad tymi parami cale bite 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tampa Bay-Philadelphia----1--
San Jose-Calgary----------1--

Nie bede pisal tu jakis wielkiech wypowiedzi ,kto obserwowal PO to wie w jakiejsytuacji sa poszcegolne zespoly itd.Gram dubelka starym sposobem przynoszacym zyski i za "stara" stawke.jeli wszystko pojdzie z godnie z tegorocznymi regulami POto 1 mecze powinni wygrac gospodarze.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,oby weszlo

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
A to taka moja wizja co do zwyciescow par.

Calgary juz zwojowalo duzo w tegorocznym PO watpie zeby dalo rade sweietnie dysponowanemu SAN JOSE z Marleu,Damphausem na czele ...marne sznse.San Jose win 4-1,4-2 .

TAmpa jak do tej pory szla gladko w po gromila rywali jak chciala ni napiodkala wiekszego oporu ze strony przeciwnikow ,ale teraz staja na przeciw Philadelphi.Mysle ze teraz TB sie pomeczy w 7 meczach ,ale awansuje do finalu.lecavalier+St.Louis+modin to zabujcza mieszanka.Doteko bramkach Khabibulin bedzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Tampa Bay-Philadelphia 5-6 bramek
San Jose-Calgary 5-6 bramek
Nic nie wykombinowałem. Wygrana San Jose najbardziej prawdopodobna. Spokojnie poczekam na drugą klejkę, a żeby czas mi się nie dłużył, to typy na bramki, bo kiedy jak nie w finale Konferencji mają padać. Single, bo dubelek może być zbyt trudny do ustrzelenia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam wszystkich.
Dzisiejsze spotkanie San José - Calgary jest bardzo trudne do ocenienie.
Oba zesposly zapowiadaja ciekawy meczyk i trudno wskazac zwyciezce. Po wczorajszej wygranej Tampa Bay na dzis nie mam przekonania co do kolejsnej wygranej faworyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zyczac mu jak najlepiej(postawia na niego w nastepnej kolejsce) teraz jednak obstawie progresje na remisik.
San José - Calgary - OT - 3,6 Expect

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Witam

dzisiaj moze i musi byc tylko tak:

SJ-CAL 1

pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wyslal: MMBiker

Witam

dzisiaj moze i musi byc tylko tak:

SJ-CAL 1

pozdrawiam.
Swiete slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Innego poczatku finalu konferencji zachodniej nie przewiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
:eek: Calgary topi lód w San Jose. Już jest 0:2 dla "Płomieni". Jak tak dalej pójdzie to zanosi się na super sensację, nawet K.Oliwa dolał swojej oliwy do tego "ognia" :eek:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wyslal: lemex

:eek: Calgary topi lód w San Jose. Już jest 0:2 dla "Płomieni". Jak tak dalej pójdzie to zanosi się na super sensację, nawet K.Oliwa dolał swojej oliwy do tego "ognia" :eek:
Co sie dzieje z Rekinami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 0-2 po I tercji :eek: Gdzie jest Nabokov?? Jesli nawet nasz Krzysiu Oliwa strzela bramke to juz smialo kupony mozna rwac... A Kiprusoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> znow cuda wyczynia!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Quote
Oryginalnie wysłał MMBiker:
[qb]Witam

dzisiaj moze i musi byc tylko tak:

SJ-CAL 1

pozdrawiam.[/qb]
noi stalo sie
3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SJ oddalo w 3 tercji 7 strzalow, szkoda slow... no to sie plomyki rozegraly...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Nezaleznie od wyniku OT i tak w drugim meczu trzeba grac na win SJ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
Witam wszystkich.
Dzisiejsze spotkanie San José - Calgary jest bardzo trudne do ocenienie.
Oba zesposly zapowiadaja ciekawy meczyk i trudno wskazac zwyciezce. Po wczorajszej wygranej Tampa Bay na dzis nie mam przekonania co do kolejsnej wygranej faworyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zyczac mu jak najlepiej(postawia na niego w nastepnej kolejsce) teraz jednak obstawie progresje na remisik.
San José - Calgary - OT - 3,6 Expect
San Jose Sharks - Calgary Flames 3 : 4 po AOT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Jak widze jest sporo entuzjastow zespolu San Jose Sharks, ja rozniz do nich naleze, ale co do nastepnego meczu to chyba na nich nie bede stawial. Dzisiaj zbyt latwo oddali pierwsza terce (0:2), to nie wrozy niczego dobrego.
Nad kolejnym ich meczem trzeba sie bedzie gruntownie zastanowic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Oryginalnie wysłał raiders_:
[qb]hehehe LEMEX moze i pospiech jest zubny ,ale co mi tam ,gorzej juz nie moze byc .2 runda PO byladlamnie tragiczna,wiec moze teraz los sie domnie usmiechnie.A siedzialem nad tymi parami cale bite 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tampa Bay-Philadelphia----1--(3-1)
San Jose-Calgary----------1--(3-4 OT)

Nie bede pisal tu jakis wielkiech wypowiedzi ,kto obserwowal PO to wie w jakiejsytuacji sa poszcegolne zespoly itd.Gram dubelka starym sposobem przynoszacym zyski i za "stara" stawke.jeli wszystko pojdzie z godnie z tegorocznymi regulami POto 1 mecze powinni wygrac gospodarze.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,oby weszlo[/qb]
HEHE CAlgary rozpoczyna identycznie swoja rywalizacje ,jak z Detoit w 2 rundzi PO takze wygraloo po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .Czyzby mialo sie stac cos malo prawdopodobnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .SJ troche ze skutecznoscia byla nabakier w 1 meczu bo oddali 52 strzaly itylko 3 trafne,Calgray 37 i 4 trafne.OJ bedzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam moja propozycja na dzisiaj:

Tampa Bay -Philadelphia----1--- :4gw:

Hmm TB bez porazki w PO od 8 spotkan ,ostatni remis 2 spotkania temu bylo to 3 spotknie w 2 rundzie z MONTREALEM.Tampa zremisowala na lodzie rywala 3-3.PAmietacie ta serie zwycieska TB z sezonu zasadniczego? 13 spotkan bez porazki 3 remisy ,w sumie 16 meczy bez porazki :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> robi wrazenie.TB "zaskoczyla" chyba na dobre w rytm gry philadelphia ma powazny problem.TB w PO na wlasnym lodzoe strzelila 16 goli traca 7 ,Phila na wyjazdach 11 strzelonych 16 straconych.to jak narazie same + po stronie TB .I jeszcze jeden + po stronie TB wedlug mnie w 1 meczu nie bylo "widac" ST.Louisa,Lecavaliera,Modina ,bramki strzelali inni zawodnicy wzieli na siebie ciezar gry.Nasuwa mi sie mysl ze jak liderzy odpoczeli to dzisiaj moga zrobic BIG SHOW strzelecki ,jest ich 3 ktorys wyskoczy napewno.NO i ten bramkarz KHABIBULIN w znakomitej formie przez caly sezon perelka zespolu.Philadelphia bezie miala ciezko nawet zeby OT wywalczyc,no ale zobaczymy .wedlug mnie TB powinna dzisiaj wygrac wszystko za nimi przemawia!
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
P.S. ostatnio owerka nie byla to moze dzisiaj overka walna przy lini 4,5 gola

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Zgadzam się, myślę że wreszcie w playoffach można zagrać coś lepiej niż po omacku jak w paru ostatnich kolejkach (zresztą na Mistrzostwach Świata można było nieźle zarobić, zwłaszcza w kombosach w fazie grupowej). Zgadzam się, a więc:

TB - PHI 1

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Nic dodać nic ujać, Tampa jest na fali i tyle, a że na fali czasem pobuja i można się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , to ja nadal bez typu na mecz, a konsekwentnie "popoluję" na brameczki w liczbie 5-6. Obrałem pewien wariant strategiczny w typowaniu tej pary i nie zamierzam go zmieniać , ani pod wpływem super gry Tampy, ani słabszej postawy Philadelphi. W ostatnim meczu Phila mocno "cieniowała" i nie potrafili nic szczególnego przeciwstawić graczom Tampy. Dzisiaj może być już nieco lepiej, jeśli chodzi o Philę, bo w hokeja to oni napewno grać potrafią i wnioski z pierwszej porażki wyciągną. Dla mnie jest to para mimo wszystko wyrównana i bramkostrzelna, prędzej czy później "strzelnica" powinna być otwarta.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Witam wszystkich pasjonatow hokeja.
tak jak napisal "raiders_" sznase Pliladelphi nawet na remis sa malo prawdopodobne,moze w nastepnym meczu, przy stanie 2:0 dla Tampy, moze wtedy.
Na dzien dzisiejszy Tampa wydaje sie zwyciezca dzisiejszego spotkania, moze nawet z powyzej 4,5

01:25 Tampa Bay - Philadelphia - 1 - 2.15

ps.
Raiders_ wspaniale przedstawiles charakterystyke obu zespolow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Oczywiscie win Tampy!!!
trzeba sie odegrac po SJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Życzę Wam jak najlepiej, bo ja w sumie na mecz nie gram, ale ku przestrodze
"Można otworzyć usta z zachwytu, by zamknąć je ziewnięciem. Stanisław Jerzy Lec (pierw. de Tusch - Letz, 1909 - 1966)"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1