Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
#154576 13/09/2004 15:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
Jak dla mnie to tak:
Magnitorsk - Ufa 1X2 (bo nie wiem tak szczerze na co sie zdecydować)
Omsk - Sp.Moskwa 1 (myśle, że wejdzie)
Czerepow - Nowosib. 1
CSKA M. - Nizniek 1X
D.Moskwa - Togliatti 1X
Voskres - Jaroslaw 1X
S.Peters. - Nowokuz. 2
Perm - Kazan 2
stop

Bonus: Unibet
#154577 13/09/2004 16:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
DLA MNIE OMSK i CSKA >POZDRO

#154578 14/09/2004 11:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Oto moje pierwsze przemyslenia co do czwartkowo piątkowych zmagan:
Lok.Jaroslaw - Czerepovec 1
Novokuznieck - CSKA Moskwa 1
Novosybirsk - Perm x
Spartak M. - Petersburg 1
Togliatti - Omsk 1
Ufa - Himik 1
Kazan - Neftekhimik 1
Magnitogorsk - Dynamo M. x
Postaram sie dodac do nich opisy jak najszybciej.

#154579 14/09/2004 13:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3
rafal003 wczoraj zagrałem tak jak mówiłeś molot perm-bars kazań2
voskresensk-lok.jarosław2
dynamo k-łada togl1
za 30 zł i 177 wygrałem
dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#154580 14/09/2004 13:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
Byłem prawie blisko...

#154581 15/09/2004 14:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Gratuluje SENATOR ja tam wtopiłem, ale cieszy mnie to ze przynajmniej tobie sie na cos to przydalo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#154582 15/09/2004 15:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3
Witam RAFAŁOO3 na dzisiaj nic nie mamy z rosyjskiego hokeja chodzi mi też o opisy, jak możesz to napisz dzięki.

#154583 15/09/2004 16:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Quote
Oryginalnie wysłał rafal003:
[qb]Oto moje pierwsze przemyslenia co do czwartkowo piątkowych zmagan:
Lok.Jaroslaw - Czerepovec 1
Novokuznieck - CSKA Moskwa 1
Novosybirsk - Perm x
Spartak M. - Petersburg 1
Togliatti - Omsk 1
Ufa - Himik 1
Kazan - Neftekhimik 1
Magnitogorsk - Dynamo M. x
Postaram sie dodac do nich opisy jak najszybciej.[/qb]
Zgodnie z obietnica podaje opisy(swoje przemyslenia):

Lok.Jaroslaw - Czerepovec 1
Trudne moze byc to spotkanie dla Lok.Jaroslaw licze jednak na ich zwyciestwo moze nie tak pewne jak w ostatniej kolejce ale jednak chyba tylko oni moga zatrzymac Czerepovec bezpieczniejszy kurs 1x.

Novokuznieck - CSKA Moskwa 1 ?
Stawiam tutaj 1 choc nie jestem do niej przekonany całkowicie.bardzo porownywalne zespoly i z tego powodu obawiam sie X i nie wiem czy na niego nie postawic.

Novosybirsk - Perm x
Fajny meczyk ani jeden nie blyszczy ani drugi.Wydaje mi sie, ze Perm moze nawet ten mecz wygrac i chyba postawie na to jako niespodzianke X2.

Spartak M. - Petersburg 1
"Niemile" zaskoczony postawą Spartak M. w ostatnim spotkaniu stawiam na nich.Powinni sobie spokojnie poradzic ze slabszym Petersburg.

Togliatti - Omsk 1 ?
Na poczatku stawiałem 1 po kompromitujacej przegranej Omska, ale zaczałem sie zastanawiac czym to bylo spowodowane i sklonny jestem uznac ze beda chcieli sie zrechabilitowac i jednak wygrają ten mecz 2.

Ufa - Himik 1
To ze Himik zostal w ostatniej kolejce wypunktowany nie oznacza wcale ze jest on taki slaby,mysle ze jednak przegra z Ufa ale raczej nie bedzie to latwy mecz.

Pozostałe dwa meczyki musze sobie jeszcze przemyslec.Pozniej cos dopisze.

Kazan - Neftekhimik 1
Mam nadzieje ze Kazan podtrzyma swoja zwycieska passe i wygra chociaz jeszcze ten meczyk, bo ostatnio gra w kratke.

Magnitogorsk - Dynamo M. x
Tu skłonny bede jednak postawic na zwyciestwo Magnitogorska, ktory nie odpusci tego spotkania i bedzie chcial udowodnic swoja wyzszosc.1

Mam jedno pytanie nie wiecie kto stanie na bramce w Omsku?Moze ma ktos jakies info?

#154584 15/09/2004 17:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
A oto kursy ktore wystawil sts:
16-09 Czwartek
599 12:00 Lok.Jaroslaw - Czerepovec 1.90 4.20 2.80 1.31 1.68
600 12:00 Novokuznieck - CSKA Moskwa 2.00 4.20 2.60 1.35 1.61
601 13:30 Novosybirsk - Perm 1.70 4.30 3.30 1.22 1.87
602 17:00 Spartak M. - Petersburg 2.00 4.10 2.60 1.34 1.59
603 15:30 Togliatti - Omsk 2.00 4.20 2.60 1.35 1.61
604 15:00 Ufa - Himik 1.90 4.10 2.80 1.30 1.66
17-09 Piątek
775 16:30 Kazan - Neftekhimik 1.45 4.50 4.60 1.10 2.27
776 14:30 Magnitogorsk - Dynamo M. 2.15 4.10 2.40 1.41 1.51
Ma ktos moze jakies przemyslenia co do w/w spotkan.

#154585 15/09/2004 20:38
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Trzaby cos znowu zatypowac skoro chwila czasu - chociaz kolejka jest b. trudna:
Nowosibirsk-Perm 1 1.65 6/10
( Jesli Nowosibirsk ma wygrywac to przede wszystkim z druzynami klasy Permu, zwlaszcza ze przed sezonem grali niezle )
Jaroslaw-Czerepow. 1 2.00 4/10
( w koncu jak gdzies sie absolutny lider Sewerastal - 6 zwyciestw na 6 meczy- potknac to czas na Jaroslav )
Togliatti-Omsk 1 2.05 3/10
(Omsk jak nie przekonywal przed sezonem tak i teraz zaczal wyprawiac dziwne gierki - przegrana u siebie ze Spartakiem 1-5 w takim stylu takiej druzynie nie przystoi zwlaszcza ze wrocili dwaj kadrowicze z Pucharu Swiata)
Magnitog.-D.Moskwa 10 1,42 3/10
( Magnitce w zeszlym roku b. dobrze sie gralo z Dynamem M., na razie troszke chyba zawodzi, powinni w meczu z Dynamem sie przemoc - Dynamo wzmocnili zawodnicy z Pucharu Swiata: Maxim Afinogenov, Pavel Datsyuk, Andrei Markov and Artem Chubarov ale zagraja dopiero jak w NHL oglosza lockout a wtedy beda chyba najpowazniejszym kandydatem do Mistrzostwa)
i jeszcze remisik:
Nowokuznieck - CSKA M. 0 4.25 1/10
( nieobliczalne CSKA kontra rewelacja zeszlego sezonu - jak na razie mloda druzyna CSKA gra b. dobrze )

Ps. ... kryminalna rusija nie spi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#154586 16/09/2004 17:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
Hmmm...
Moje przemyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Togliatti - Omsk 1 ( chociarz nie wiem czy czasem nie X )
Novokuznieck - CSKA Moskwa 1 X
Lok.Jaroslaw - Czerepovec 1 X
Ufa - Himik 1
Novosybirsk - Perm 2 X
Spartak M. - Petersburg 1
Kazan - Neftekhimik 2
Magnitogorsk - Dynamo M. 1
stop

#154587 16/09/2004 20:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
Chyba pierwsze przemyslenia byly sluszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale jak wygramy to mniej kaski bo postapilismy wg.przemyslen pozniejszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#154588 18/09/2004 18:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Dziś znów grają Ruski. Ja na razie boję się tej ligi (ten Czerepowec to chyba jakieś nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ), ale ciekawie wygląda Łada i ... Jarosław (no chyba, że porażka z Czerepowcem była oznaka słabości, jak tak to x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). No i Czerepowem (ale tylko przy założeniu, że to 7 na 7 to nie dzieło przypadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#154589 19/09/2004 22:56
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[QB]Chociaz kolejka jest b. trudna no i byla trudna - male zalegle podsumowanko:
Nowosibirsk-Perm 1 1.65 6/10 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jaroslaw-Czerepow. 1 2.00 4/10 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Togliatti-Omsk 1 2.05 3/10 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Magnitog.-D.Moskwa 10 1,42 3/10 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i jeszcze remisik:
Nowokuznieck - CSKA M. 0 4.25 1/10 2-1 znow blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

QB]

#154590 21/09/2004 15:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
A zbliżajace się szczęśliwe numerki to...
Czerepowec - Togliatti 1 (chociaż nie wiem ile oni mogą tak wygrywać??)
CSKA M. - Jaroslaw 1
Kazan - Nowosib. 1
Voskres. - D.Moskwa 2
St.Petersburg - Ufa X (tutaj myślę że nie będą szaleć ale Ufa moze też to wygrać)
Perm - Sp.Moskwa 1
Nizniek. - Nowokuzn. 2 ( z porywami na remis)
Omsk - Magnitog. 2

#154591 22/09/2004 16:09
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Witam.

Czerepowec - Togliatti 2
Perm - Sp.Moskwa 1
Omsk - Magnitog. 1

Pozdr.BUDDA

#154592 22/09/2004 16:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
No ja zaczelem progresje na porazke Czerepoweca zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#154593 24/09/2004 15:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 378
A co tu tak cichutko?

778 14:30 Perm - L.Jaroslaw 2
L.Jaroslaw nie powinien pomimo slabszej gry w ostatich spotkaniach przegrac, a kursik zachecajacy 1,7 sts.

#154594 24/09/2004 15:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Oryginalnie wysłał rafal003:
[qb]A co tu tak cichutko?

778 14:30 Perm - L.Jaroslaw 2
L.Jaroslaw nie powinien pomimo slabszej gry w ostatich spotkaniach przegrac, a kursik zachecajacy 1,7 sts.[/qb]
gram to samo + Niznekamsk + Dynamo Moskwa X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#154595 24/09/2004 16:21
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No to i ja napisze moje typki ale bez komentarzy bo malo czasu:
Perm-Jaroslaw 2 1.74 5/10
Nizniek.-Nowosib. 1 1.61 7/10
Omsk-D.Moskwa 02 1.55 3/10
Czerepowec-Ufa 1 1.5 6/10

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1