Sorry może nie jest to związane z hokejem, ale nie mogłem się powstrzymać gdy znalazłem to.... Ludzie jakie ci ruscy mają życie ... Na stronie
www.pogoda.info [
pogoda.info] wytropiłem taką oto prognozę dl jednego z miast w Rosji:
"Yakutsk - Poniedziałek 06.12.2004
* T. odczuwana: -43 °C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
* Wiatr: ESE 3 km/h
* Wilgotność: 69%
* UV: 0
* Ciśnienie: 1028 mbar
Aktualne warunki
mglisto
-43 °C max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
-43 °C min
-48 °C
Prognoza pogody
Niedziela
małe opady śniegu -43 °C -48 °C
Poniedziałek
małe opady śniegu -46 °C -48 °C
Wtorek
małe opady śniegu -41 °C -48 °C
Środa
małe opady śniegu -36 °C -42 °C
Czwartek
przeważnie pochmurno -36 °C -44 °C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> "
Jak to zobaczyłem to na samą myśl o tym miejscu musiałem wypić grzańca . Od dzisiaj czuje szacunek do Rosjan.