Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#15452 20/01/2002 05:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
+115 to jest amerykański sposób prezentowania kursów. Jeżeli jest plus to tyle osiągasz zysku jeśli postawisz $100. W tym wypadku wynosi on $115 czyli po naszemu kurs 2.15.

Jeśli jest minus to tyle musisz postawić by wygrać $100. Czyli -200 to to samo co 1.50. Stawiając $100 wygrywasz dodatkowe $50 i masz razem $150.

Mecze przerywają zakład bo kto przejdzie w tych meczach może mieć znaczenie.

Bonus: Unibet
#15453 25/01/2002 14:20
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
2,05(-10%) 11,25 2,65
Sure win to jeszcze nie jest, ale ułamek procenta straty stanowi, że dla niektórych może być to szybki transfer gotówki z Unibetu poprzez Profa.
Oczywiście jest ryzyko,że nasi nie wygrają i zadziała to w odwrotną stronę.
UNIBET
17:55 5103 Polska - Czechy
Piłka ręczna-Mistrzostwa Europy-Eur2002 1.55 11.25 2.65
Prof
891 Czechy-Polska 1.9 8 2.05

#15454 25/01/2002 14:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Nie sprawdziłem tylko, czy w profie można to grać singlami ( mają chyba błąd w spakowanym pliku, i nie można tam tego sprawdzić)

#15455 25/01/2002 15:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Surebet na finał kobiet:

Hingis 1.83 Pinnacle [planetpinnacle.com]
Capriati 2.35 Tatts [tattsbet.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#15456 26/01/2002 01:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś ma konto w Carib Sports to tam czeka Hingis po kursie 1.91.

#15457 26/01/2002 01:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
27$ z zainwestowanego 1000$ to troszke malo...

#15458 26/01/2002 01:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No tak Szakal, ale dwie godziny meczu to chyba trochę lepsze od 6-miesięcznej lokaty bankowej, prawda? :rolleyes:

Pomyliłeś zresztą zysk. 2.35 i 1.91 to 5.36%, ale jeśli ktoś się spóźnił to nadal dostępny jest 3.3%.

#15459 26/01/2002 01:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Pomyliłeś zresztą zysk. 2.35 i 1.91 to 5.36%, ale jeśli ktoś się spóźnił to nadal dostępny jest 3.3%.[/qb]

Bralem pod uwage kurs z pierwszego postu. I raczej nie wyjdzie 3.3% pofatygowalem sie aby to policzyc dokladnie z tysiaca wyjdzie 28.03 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#15460 26/01/2002 01:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ahh, z pierwszego. Ale też coś ten Twój kalkulator jest mniej dokładny: powinno wyjść prawie 28.83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zawsze lepiej niż 6 miesięcy na lokacie dolarowej...

#15461 26/01/2002 01:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Może też być kilkakrotnie większy zysk bo bonus w Tatts wynosi 20%.

#15462 26/01/2002 03:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]27$ z zainwestowanego 1000$ to troszke malo...[/qb]

Pinnacle i Carib mają opłatę 30$ za przelew bankowy więc żeby cokolwiek być na plusie trzeba wpakować 2000$ a i tak nie wiadomo czy pozwolą tyle postawić

#15463 26/01/2002 03:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Racja, przelewem bankowym nie ma co ze względu na koszty. Jeśli już to tylko Neteller. Carib da Ci $50 bonus jeśli zaczniesz z nimi grać, Pinnacle nic. Co do limitów, to wczoraj postawiłem na surebet $1858 w Pinnacle po 1.97 i $1680 w Canbet po 2.18. Zysk około $124 (3.5%) gwarantowany. Chyba dlatego nie mam lokat w banku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#15464 26/01/2002 03:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Conrad czy moglbym ciebie prosic abys odwiedzil priv.Bo nigdzie nie moge ciebie zlapac.

SLAV

#15465 26/01/2002 04:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb](...)Carib da Ci $50 bonus jeśli zaczniesz z nimi grać, Pinnacle nic. [/qb]

O ile wiem Pinnacle oferuje bouns 10% od pierwszej wplaty.

Co do kursu w Tatts na Capriati - spadl on do 2.25 w momencie mniej wiecej jak dales posta(wiec chyba musiales miec w tym swoj udzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
Sam chcialem wplacic do Tatts, ale troche sie zniechecilem gdyz: 1) Konto mozna miec tylko w AUD; 2) Stadardowo jest ograniczenie depozytu do AUD 500(=ok. $250); 3) Pierwsza wyplata moze byc tylko w formie czeku

#15466 26/01/2002 04:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Racja, jest 10% bonus w Pinnacle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Tatts muszą jeszcze kilka rzeczy zmienić ale te wszystkie upierdliwe sprawy to wina regulacji rządowych. Nie wiedziłem o 500AUD maksymalnej wpłacic, a co do czeku to powiedziano mi, że może to być taka symboliczna wypłata $20 (tak by tylko zaspokoić prawo).

#15467 26/01/2002 04:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dziekuje Conrad jestem tobie bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak a propos to jak bedziesz w Polsce i moze gdzies w poblizu Lubuskiego czyli bardziej na zachodzie to wal a na pewno mozemy odwiedzic jakis lokal z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Ja tez jestem wielkim jego smakoszem.

Jeszcze raz dzieki i zapraszam.

SLAV

#15468 26/01/2002 04:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Conrad, czy możesz zdradzić w jaki sposób obliczasz opłacalność danego zdarzenia? Chodzi mi oczywiście o sure bets.

Np. mamy kurs 1.95 (1) i 2.3 (2)
Chodzi mi o sposób obliczania kwoty jaką
należy postawić, aby wyjść odpowiednio
na plus.


Pozdrowienia,
Sebastian

#15469 26/01/2002 05:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
slav007o, jak będę w okolicy to na pewno się umówimy na kilkanaście browarów. Mówiąc o piwie, chyba zacznę nowy temat w To&Owo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Stiwi, prześlij mi maila na conrad@mecz.pl to wyślę Ci plik Excela. Mogę od razu obliczyć zysk procentowy, ale jeśli chodzi o to ile trzeba na każdą stronę postawić to nie jest to u mnie automatycznie obliczane.

Szakal, może Ty masz w Excelu coś podobnege co by pokazało ile trzeba obstawić? Może napiszemy coś w Excelu gdzie wystarczyłoby wpisać sumę zakładu u jednego buka (dla sure betu) a arkusz automatycznie by wystukał ile trzeba postawić z drugiej strony?

#15470 26/01/2002 17:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Conrad ja mam tylko kartke, ołowek i kalkulator. To w zupelności mi wystarcza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zysk chyba nie problem obliczyc...

Co do experta tenisowego - Czy mowisz o gosciu z TourTips?

#15471 26/01/2002 17:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Na podst. betbrain`a:

St.Pauli - Wilki

1 3.3 (gwbet, BetShop, Interwetten)
X 3.33 (SSP)
2 3.25 (Totalbet)

Jakby nie patrzec prawie 10%

Albo:

St. Pauli (znalezc +0.5 powinno byc nie mniej niz 1.6)

Wilki 3.25 (Totalbet)

Jak by bylo na St. Pauli 1.6 to mamy 6.8% Ale kurs powinien byc wyzszy z lenistwa nie szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjalem rozwiazani najbardziej tragiczne!

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1