|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
+115 to jest amerykański sposób prezentowania kursów. Jeżeli jest plus to tyle osiągasz zysku jeśli postawisz $100. W tym wypadku wynosi on $115 czyli po naszemu kurs 2.15.
Jeśli jest minus to tyle musisz postawić by wygrać $100. Czyli -200 to to samo co 1.50. Stawiając $100 wygrywasz dodatkowe $50 i masz razem $150.
Mecze przerywają zakład bo kto przejdzie w tych meczach może mieć znaczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
2,05(-10%) 11,25 2,65 Sure win to jeszcze nie jest, ale ułamek procenta straty stanowi, że dla niektórych może być to szybki transfer gotówki z Unibetu poprzez Profa. Oczywiście jest ryzyko,że nasi nie wygrają i zadziała to w odwrotną stronę. UNIBET 17:55 5103 Polska - Czechy Piłka ręczna-Mistrzostwa Europy-Eur2002 1.55 11.25 2.65 Prof 891 Czechy-Polska 1.9 8 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Nie sprawdziłem tylko, czy w profie można to grać singlami ( mają chyba błąd w spakowanym pliku, i nie można tam tego sprawdzić)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Surebet na finał kobiet:Hingis 1.83 Pinnacle [ planetpinnacle.com] Capriati 2.35 Tatts [ tattsbet.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli ktoś ma konto w Carib Sports to tam czeka Hingis po kursie 1.91.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
27$ z zainwestowanego 1000$ to troszke malo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No tak Szakal, ale dwie godziny meczu to chyba trochę lepsze od 6-miesięcznej lokaty bankowej, prawda? :rolleyes:
Pomyliłeś zresztą zysk. 2.35 i 1.91 to 5.36%, ale jeśli ktoś się spóźnił to nadal dostępny jest 3.3%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Pomyliłeś zresztą zysk. 2.35 i 1.91 to 5.36%, ale jeśli ktoś się spóźnił to nadal dostępny jest 3.3%.[/qb] Bralem pod uwage kurs z pierwszego postu. I raczej nie wyjdzie 3.3% pofatygowalem sie aby to policzyc dokladnie z tysiaca wyjdzie 28.03 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ahh, z pierwszego. Ale też coś ten Twój kalkulator jest mniej dokładny: powinno wyjść prawie 28.83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zawsze lepiej niż 6 miesięcy na lokacie dolarowej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Może też być kilkakrotnie większy zysk bo bonus w Tatts wynosi 20%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]27$ z zainwestowanego 1000$ to troszke malo...[/qb] Pinnacle i Carib mają opłatę 30$ za przelew bankowy więc żeby cokolwiek być na plusie trzeba wpakować 2000$ a i tak nie wiadomo czy pozwolą tyle postawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Racja, przelewem bankowym nie ma co ze względu na koszty. Jeśli już to tylko Neteller. Carib da Ci $50 bonus jeśli zaczniesz z nimi grać, Pinnacle nic. Co do limitów, to wczoraj postawiłem na surebet $1858 w Pinnacle po 1.97 i $1680 w Canbet po 2.18. Zysk około $124 (3.5%) gwarantowany. Chyba dlatego nie mam lokat w banku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Conrad czy moglbym ciebie prosic abys odwiedzil priv.Bo nigdzie nie moge ciebie zlapac.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb](...)Carib da Ci $50 bonus jeśli zaczniesz z nimi grać, Pinnacle nic. [/qb] O ile wiem Pinnacle oferuje bouns 10% od pierwszej wplaty. Co do kursu w Tatts na Capriati - spadl on do 2.25 w momencie mniej wiecej jak dales posta(wiec chyba musiales miec w tym swoj udzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Sam chcialem wplacic do Tatts, ale troche sie zniechecilem gdyz: 1) Konto mozna miec tylko w AUD; 2) Stadardowo jest ograniczenie depozytu do AUD 500(=ok. $250); 3) Pierwsza wyplata moze byc tylko w formie czeku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Racja, jest 10% bonus w Pinnacle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Tatts muszą jeszcze kilka rzeczy zmienić ale te wszystkie upierdliwe sprawy to wina regulacji rządowych. Nie wiedziłem o 500AUD maksymalnej wpłacic, a co do czeku to powiedziano mi, że może to być taka symboliczna wypłata $20 (tak by tylko zaspokoić prawo).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Dziekuje Conrad jestem tobie bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak a propos to jak bedziesz w Polsce i moze gdzies w poblizu Lubuskiego czyli bardziej na zachodzie to wal a na pewno mozemy odwiedzic jakis lokal z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Ja tez jestem wielkim jego smakoszem.
Jeszcze raz dzieki i zapraszam.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Conrad, czy możesz zdradzić w jaki sposób obliczasz opłacalność danego zdarzenia? Chodzi mi oczywiście o sure bets.
Np. mamy kurs 1.95 (1) i 2.3 (2) Chodzi mi o sposób obliczania kwoty jaką należy postawić, aby wyjść odpowiednio na plus.
Pozdrowienia, Sebastian
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
slav007o, jak będę w okolicy to na pewno się umówimy na kilkanaście browarów. Mówiąc o piwie, chyba zacznę nowy temat w To&Owo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Stiwi, prześlij mi maila na conrad@mecz.pl to wyślę Ci plik Excela. Mogę od razu obliczyć zysk procentowy, ale jeśli chodzi o to ile trzeba na każdą stronę postawić to nie jest to u mnie automatycznie obliczane. Szakal, może Ty masz w Excelu coś podobnege co by pokazało ile trzeba obstawić? Może napiszemy coś w Excelu gdzie wystarczyłoby wpisać sumę zakładu u jednego buka (dla sure betu) a arkusz automatycznie by wystukał ile trzeba postawić z drugiej strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Conrad ja mam tylko kartke, ołowek i kalkulator. To w zupelności mi wystarcza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A zysk chyba nie problem obliczyc...
Co do experta tenisowego - Czy mowisz o gosciu z TourTips?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Na podst. betbrain`a:
St.Pauli - Wilki
1 3.3 (gwbet, BetShop, Interwetten) X 3.33 (SSP) 2 3.25 (Totalbet)
Jakby nie patrzec prawie 10%
Albo:
St. Pauli (znalezc +0.5 powinno byc nie mniej niz 1.6)
Wilki 3.25 (Totalbet)
Jak by bylo na St. Pauli 1.6 to mamy 6.8% Ale kurs powinien byc wyzszy z lenistwa nie szukam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjalem rozwiazani najbardziej tragiczne!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|