|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
El Al. - Pioline:
bylo 1,65 w EXP, co dawalo 7-8%, ale spadlo juz na 1.55. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
jest jeszcze jeden sure bet na dzisiejszy zjazd kobiet, ale minimalny :
Montelliet - Hausl 2 2,45 PROF 1 1,90 EXP
niestety wiekszosc kawioru zzera podatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Jeśli ktoś ma konto w unibecie i ma blisko do totomixa to : W totomixie zakład że Małysz nie wygra : 2,0 (po odjęciu podatku 1,8) W unibecie że wygra: 2,85 Ja niestety nie skorzystam bo nie mam kasy w unibecie.Także jeśli ktoś jeszcze zdąży to może skorzystać. Nie chce mi się liczyć ale surbet jest chyba niezły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
O jeju, jak ja to mogłem przeoczyć. Czy chodziło o ten zakład: 63 MALYSZ WP Narciarstwo klasyczne 1,50 - 2,20 ? Czy "2" oznaczała, że Małysz nie wygra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
tak chodziło o to mój brat był w totmixie i się pytał gościa o to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest olbrzymi sure-bet. Jak by o 16:25 nie skończyli przyjmowanie zakłądów to bym się tam wybrał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
YEAH! Wlasnie przylecialem z mixa; ~ $500 u nich i w yabecie podobnie @ 2.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
carnby gratuluje że skorzystałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja jak najszybciej wpłacam kase do Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał ssebol: [qb]carnby gratuluje że skorzystałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Thnx, jednak po pierwszej serii wyglada na to, ze nic nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Trudno..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał Carnby: [qb]
Thnx, jednak po pierwszej serii wyglada na to, ze nic nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Trudno..[/qb] Jak to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przecież to był sure-bet Tylko nie mów że postawiłeś po 500 na to i na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał ssebol: [qb]
Jak to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przecież to był sure-bet Tylko nie mów że postawiłeś po 500 na to i na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Zgadza sie - tak wlasnie zrobilem(no moze troche mniej na Yabecie, zeby nie wyjsc na minus). W ten sposob zapewnilem sobie emocje w czasie ogladania turnieju oraz w razie wygranej Malysza maksymalny zysk bez ryzyka jaki moglem osiagnac(=prawie $500).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
...a i jeszcze na korzysc wyszlo mi to, ze Yabet oferowal bonus 25% od depozytu pod warunkiem obrocenia bonusu+wplaconej_sumy 5-krotnie, wiec w tym kierunku zrobilem spory krok. No i przy okazji czesc srodkow z kont u bukow 'przetransferowalem' na gotowke PLN, a akurat tego mi bylo trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Jest mozliwy surebet przy typowaniu Oscara dla najlepszego aktora 2002. Nieduzy u sprawdzonych bukow kilkunastoprocentowy u egzotycznych. Wiecej w temacie "Oscarowym"
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
W Gamebookers:
Hornets v New Jersey Nets 1.90 -5.5/+5.5 1.90
3.00 Hornets v New Jersey Nets 1.41
16% do zgarniecia (albo przy wyjatkowym szczesciu sporo wiecej) tylko czy nie wykreca sie pomylka?
Pomylka raczej przy handicapie bo: UNIBET: Charlotte Hornets 5.5 1.91 NEW JERSEY NETS -5.5 1.91
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]W Gamebookers:
Hornets v New Jersey Nets 1.90 -5.5/+5.5 1.90
3.00 Hornets v New Jersey Nets 1.41
16% do zgarniecia (albo przy wyjatkowym szczesciu sporo wiecej) tylko czy nie wykreca sie pomylka?
Pomylka raczej przy handicapie bo: UNIBET: Charlotte Hornets 5.5 1.91 NEW JERSEY NETS -5.5 1.91
Wojtek[/qb] Nie muszą się wykręcać, bo mecz jest zablokowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
Nie muszą się wykręcać, bo mecz jest zablokowany.[/qb] Zobaczymy, Mi udalo sie postawic jakies 5 minut po tym jak tu wyslalem. Jak mi zwroca stawke za handicap a drugiej nie to nie bedzie ladnie :-( Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]
Zobaczymy, Mi udalo sie postawic jakies 5 minut po tym jak tu wyslalem. Jak mi zwroca stawke za handicap a drugiej nie to nie bedzie ladnie :-(
Wojtek[/qb] Juz odblokowali z odwroconymi stawkami za handicap. No i zwrocili stawke postawiona po pomylkowym kursie a drugiej nie. Dobrze, ze postawilem tylko symbolicznie zeby zobaczyc co sie stanie. No to nie pozostaje nic innego jak postawic w ten sposob, ze przy wygranej Hornets troche strace a przy przegranej wyjde na 0 Czujny tem Gamebookers :-( Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
No to jeszcze jeden sure bet co prawda dUUUzo mniejszy ale pewniejszy i u takich bukow u ktorych duzo ludzi ma konta: http://www.expekt.com/pol/ Denver Nuggets - Atlanta Hawks NBA 1.80 2.03 Denver Nuggets - Atlanta Hawks NBA -1.5 1.90 +1.5 1.90 http://www.gamebookers.com/ 1.81 Atlanta Hawks v Denver Nuggets 2.03 Atlanta Hawks v Denver Nuggets 1.90 -1.5/+1.5 1.90 Do zarobienia pewne 1,5% albo biorac pod uwage typ Ufo ( a te typy zwykle wchodza z czego czesto korzystam :-): Atlanta at Denver Selection: Atlanta +0.5 @ 1.83 mozna bez ryzyka zarobic 3%. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]
No to nie pozostaje nic innego jak postawic w ten sposob, ze przy wygranej Hornets troche strace a przy przegranej wyjde na 0
Czujny tem Gamebookers :-(
Wojtek[/qb] A jednak :-))) Najpierw napisali, ze anulowali moj zaklad na handicap bo byla pomylka ale na pocieszenie dali 10 euro. No i OK moja strata ;-) Co prawda nie stracilem nic bo postawilem na 0 przy przegranej Hornets a na - przy wygranej. A dzisiaj patrze i nie dosc, ze 10 euro to jeszcze wygrana wyplacili. Ciekawe czy to tylko chwilowo i poprawia czy juz zostanie? Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej,
nie udzielamw forum, się bo brak mi czasu, ale jestem wiernym obserwatorem. Dziś warto zagrać
QPR - Wigan
Unibet 1 2,3 Unibet x 3,2 Totomix 2 5,5 x ,9 = 4,95
Jak by nie liczyć to w chwili obecnej 12.22 czyste ponad 4,5% zysku.
Pozdrawiam, Sweety
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|