"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#15492 12/02/2002 13:36
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
El Al. - Pioline:

bylo 1,65 w EXP, co dawalo 7-8%,
ale spadlo juz na 1.55. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#15493 12/02/2002 18:25
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
jest jeszcze jeden sure bet na dzisiejszy zjazd
kobiet, ale minimalny :

Montelliet - Hausl 2 2,45 PROF
1 1,90 EXP

niestety wiekszosc kawioru zzera podatek

#15494 13/02/2002 19:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Jeśli ktoś ma konto w unibecie i ma blisko do totomixa to :
W totomixie zakład że Małysz nie wygra : 2,0 (po odjęciu podatku 1,8)
W unibecie że wygra: 2,85
Ja niestety nie skorzystam bo nie mam kasy w unibecie.Także jeśli ktoś jeszcze zdąży to może skorzystać.
Nie chce mi się liczyć ale surbet jest chyba niezły.

#15495 13/02/2002 20:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
O jeju, jak ja to mogłem przeoczyć. Czy chodziło o ten zakład: 63 MALYSZ WP Narciarstwo klasyczne 1,50 - 2,20 ? Czy "2" oznaczała, że Małysz nie wygra?

#15496 13/02/2002 20:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
tak chodziło o to
mój brat był w totmixie i się pytał gościa o to.

#15497 13/02/2002 20:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jest olbrzymi sure-bet. Jak by o 16:25 nie skończyli przyjmowanie zakłądów to bym się tam wybrał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#15498 13/02/2002 21:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
YEAH! Wlasnie przylecialem z mixa; ~ $500 u nich i w yabecie podobnie @ 2.9

#15499 13/02/2002 22:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
carnby gratuluje że skorzystałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja jak najszybciej wpłacam kase do Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#15500 13/02/2002 22:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał ssebol:
[qb]carnby gratuluje że skorzystałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Thnx, jednak po pierwszej serii wyglada na to, ze nic nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Trudno..

#15501 14/02/2002 05:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał Carnby:
[qb]

Thnx, jednak po pierwszej serii wyglada na to, ze nic nie zarobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Trudno..[/qb]

Jak to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Przecież to był sure-bet
Tylko nie mów że postawiłeś po 500 na to i na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#15502 14/02/2002 06:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał ssebol:
[qb]

Jak to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Przecież to był sure-bet
Tylko nie mów że postawiłeś po 500 na to i na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]

Zgadza sie - tak wlasnie zrobilem(no moze troche mniej na Yabecie, zeby nie wyjsc na minus). W ten sposob zapewnilem sobie emocje w czasie ogladania turnieju oraz w razie wygranej Malysza maksymalny zysk bez ryzyka jaki moglem osiagnac(=prawie $500).

#15503 14/02/2002 06:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
...a i jeszcze na korzysc wyszlo mi to, ze Yabet oferowal bonus 25% od depozytu pod warunkiem obrocenia bonusu+wplaconej_sumy 5-krotnie, wiec w tym kierunku zrobilem spory krok. No i przy okazji czesc srodkow z kont u bukow 'przetransferowalem' na gotowke PLN, a akurat tego mi bylo trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#15504 19/02/2002 15:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Jest mozliwy surebet przy typowaniu Oscara dla najlepszego aktora 2002. Nieduzy u sprawdzonych bukow kilkunastoprocentowy u egzotycznych. Wiecej w temacie "Oscarowym"

Wojtek

#15505 24/02/2002 16:31
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W Gamebookers:

Hornets v New Jersey Nets
1.90 -5.5/+5.5 1.90

3.00 Hornets v New Jersey Nets 1.41

16% do zgarniecia (albo przy wyjatkowym szczesciu sporo wiecej) tylko czy nie wykreca sie pomylka?

Pomylka raczej przy handicapie bo:
UNIBET:
Charlotte Hornets 5.5 1.91
NEW JERSEY NETS -5.5 1.91

Wojtek

#15506 24/02/2002 17:02
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]W Gamebookers:

Hornets v New Jersey Nets
1.90 -5.5/+5.5 1.90

3.00 Hornets v New Jersey Nets 1.41

16% do zgarniecia (albo przy wyjatkowym szczesciu sporo wiecej) tylko czy nie wykreca sie pomylka?

Pomylka raczej przy handicapie bo:
UNIBET:
Charlotte Hornets 5.5 1.91
NEW JERSEY NETS -5.5 1.91

Wojtek[/qb]


Nie muszą się wykręcać, bo mecz jest zablokowany.

#15507 24/02/2002 17:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Nie muszą się wykręcać, bo mecz jest zablokowany.[/qb]

Zobaczymy, Mi udalo sie postawic jakies 5 minut po tym jak tu wyslalem. Jak mi zwroca stawke za handicap a drugiej nie to nie bedzie ladnie :-(

Wojtek

#15508 24/02/2002 17:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]

Zobaczymy, Mi udalo sie postawic jakies 5 minut po tym jak tu wyslalem. Jak mi zwroca stawke za handicap a drugiej nie to nie bedzie ladnie :-(

Wojtek[/qb]

Juz odblokowali z odwroconymi stawkami za handicap. No i zwrocili stawke postawiona po pomylkowym kursie a drugiej nie. Dobrze, ze postawilem tylko symbolicznie zeby zobaczyc co sie stanie.

No to nie pozostaje nic innego jak postawic w ten sposob, ze przy wygranej Hornets troche strace a przy przegranej wyjde na 0

Czujny tem Gamebookers :-(

Wojtek

#15509 24/02/2002 17:54
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
No to jeszcze jeden sure bet co prawda dUUUzo mniejszy ale pewniejszy i u takich bukow u ktorych duzo ludzi ma konta:

http://www.expekt.com/pol/
Denver Nuggets - Atlanta Hawks NBA 1.80 2.03
Denver Nuggets - Atlanta Hawks NBA
-1.5 1.90 +1.5 1.90

http://www.gamebookers.com/
1.81 Atlanta Hawks v Denver Nuggets 2.03
Atlanta Hawks v Denver Nuggets
1.90 -1.5/+1.5 1.90

Do zarobienia pewne 1,5% albo biorac pod uwage typ Ufo ( a te typy zwykle wchodza z czego czesto korzystam :-):
Atlanta at Denver
Selection: Atlanta +0.5 @ 1.83

mozna bez ryzyka zarobic 3%.

Wojtek

#15510 25/02/2002 14:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]

No to nie pozostaje nic innego jak postawic w ten sposob, ze przy wygranej Hornets troche strace a przy przegranej wyjde na 0

Czujny tem Gamebookers :-(

Wojtek[/qb]

A jednak :-)))
Najpierw napisali, ze anulowali moj zaklad na handicap bo byla pomylka ale na pocieszenie dali 10 euro. No i OK moja strata ;-) Co prawda nie stracilem nic bo postawilem na 0 przy przegranej Hornets a na - przy wygranej.

A dzisiaj patrze i nie dosc, ze 10 euro to jeszcze wygrana wyplacili. Ciekawe czy to tylko chwilowo i poprawia czy juz zostanie?

Wojtek

#15511 26/02/2002 16:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hej,

nie udzielamw forum, się bo brak mi czasu, ale jestem wiernym obserwatorem.
Dziś warto zagrać

QPR - Wigan

Unibet 1 2,3
Unibet x 3,2
Totomix 2 5,5 x ,9 = 4,95

Jak by nie liczyć to w chwili obecnej 12.22 czyste ponad 4,5% zysku.

Pozdrawiam,
Sweety

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1