Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by McKracken
z wersji udziwnionych polecam kawalek "Zoo York" z plyty "Bunkka" Paula Oakenfolda, zawierajacy duzo sampli z oryginalu

Akurat mam tą płytę Oakenfolda ale nigdy nie słyszałem tego kawałka ... zajebisty , może komuś się spodoba

http://www.speedyshare.com/601632243.html

10/10 fo mi

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Originally Posted by Feel-Tsu


a co powiecie na to? nowy hit dyskotek w stylu Kanikuł smile

Stare jak swiat smile Chyba nigdy nie byles na typowym "sztachet party" laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
W
member
member
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
poszukuję piosenki w ktorej gosciu spiewa I fly so high itd, zna ktos?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
W
member
member
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
Ian Van Dahl - I Wanna Fly So High to jest chyba ona moze ktos wrzucic?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
"purple rain" to tytuł.
acha wczoraj u "Kuby Wojewodzkiego"(powtórka) spiewał to Borys Szyc

dzieki z gory

Dołączył: Aug 2007
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 301
poszukuje piosenki która ma taki sam bit co "Trina - Get This Money" z tym ze jest to piosenka duzo starsza a trina jedynie wykorzystala bit.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Szukam piosenki, która często leci w radiu... po angielsku dziewczyan śpiewa, znane to jest tzn znana melodia tak jakby blues... na końcu ta dziewczyna mówi 'fuck you' laugh Zna ktoś tytuł ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049


tej w empetrzy

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Witam,

Po długiej przerwie...
Od bukmacherki się oduzależniłem więc mało co zaglądam ale wiem, że ludzie tu zawsze byli pomocni zatem wracam z pytaniem smile

Potrzebuję zlokalizować kawałek nr 1, który leci w tle tej strony (nota bene najlepsza strona z fotografią ślubną jaką widziałem - ładunek emocjonalny tych zdjęć jest po prostu przytłaczający -szkoda, że koszt 2500 funtów bo może bym ich zaprosił na swoje uroczystości smile )

Strona www.murrayphotography.com [murrayphotography.com]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
poszukuję tego kawałka

Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 223
Originally Posted by Coin
Witam,

Po długiej przerwie...
Od bukmacherki się oduzależniłem więc mało co zaglądam ale wiem, że ludzie tu zawsze byli pomocni zatem wracam z pytaniem smile

Potrzebuję zlokalizować kawałek nr 1, który leci w tle tej strony (nota bene najlepsza strona z fotografią ślubną jaką widziałem - ładunek emocjonalny tych zdjęć jest po prostu przytłaczający -szkoda, że koszt 2500 funtów bo może bym ich zaprosił na swoje uroczystości smile )

Strona www.murrayphotography.com [murrayphotography.com]

wow cuda te zdjecia a ten koszt to juz z dojazdem do kliena ?? hehe

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
szukam nowej piosenki gdzie jest sama melodia taka nowoczesna, bez zadnych slow tylko sluchac cos w rodzaju aaeeeoooo grin wie ktos o co mi chodzi laugh??

znalazlem....

Forseco - No act

polecam grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
poszukuje utworu prawdopodbnie push stare techno wink tu wklejam kawalek rozmowy z gg;p z gory dziekuje za pomoc:)


bambus (30-08-2007 22:54)
push-push
bambus (30-08-2007 22:54)
tak kiedys mi sie znajdowalo
bambus (30-08-2007 22:54)
pop your body pushh
bambus (30-08-2007 22:54)
lalalalala
bambus (30-08-2007 22:55)
hold me now lala la pop your body push
bambus (30-08-2007 22:55)
heh
trypek (30-08-2007 22:55)
to po tekscie piosenki mozna znalezc

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by nOcnY


tej w empetrzy

http://vixy.net/

Wklejasz tam link i robisz mp3 :]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
http://www.dailymotion.com/sportvideos/video/3726083 = Roland Garros 2007 - karaoke :-). Nie znacie może tytułow piosenek wykonywanych przez J.Henin i A.Ivanovic? :-)? Thanx.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
poszukuje axwell - i found you

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Farciarz3
http://www.dailymotion.com/sportvideos/video/3726083 = Roland Garros 2007 - karaoke :-). Nie znacie może tytułow piosenek wykonywanych przez J.Henin i A.Ivanovic? :-)? Thanx.

Ivanovic = Diana Ross - Upside Down smile

Llodra miszcz grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Skipper
Originally Posted by Farciarz3
http://www.dailymotion.com/sportvideos/video/3726083 = Roland Garros 2007 - karaoke :-). Nie znacie może tytułow piosenek wykonywanych przez J.Henin i A.Ivanovic? :-)? Thanx.

Ivanovic = Diana Ross - Upside Down smile

Llodra miszcz grin
Djoko najlepszy laugh
Roger kapkę sztywniak smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Dzięki Skipper :-). Roger "simply the best, better than all the rest, better than anyone, anyone I have ever met!" - coż za skromność laugh. Jeszcze kurde kombinuje z tą piosenką śpiewaną przez Henin - jest tu jakąś koleżanka, która zna się na jęz. francuskim? laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To co Henin śpiewa to jest chyba piosenka tego typa który śpiewał "że tę" czy jakoś tak tongue Głos taki sam ma. Dowiedz się kto to, wejdź na jakiś amazon.com i przesłuchuj jego próbki.


Llodra najlepszy - zna ktoś tytuł tego kawałka?

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, kamel, alfa, JelineK, Sensei), 1,224 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1