|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
rafal co wiesz o tym meczu??? ja wiem tak--wiekszosc pepikow omija go z daleka, a w kregach fortuny pojawilo sie info ze dzis slavia sie najprawdopodobniej podlozy , tj.wtopa albo wynik dopiero ustalony po OT. czesi dawali mi dzis praktycznie wszystkie mecze , tylko nie ten , ten omijali nie wiem czy intuicyjnie, czy czekaja na jakies konkretne info
napisz co wiesz i czy znasz jakies powody dla ktorych slavia miala by zzonkowac dzisiaj??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
ja gram Vitkovice i Slavie. Trniec niegra nic z porownaniem do Slavii, spekulacje ze dzis moze Trniec wygrac sa wyssane z palca,jatez moge napsiac ze niegrajcie Vitkovic bo dzis moga przegrac, pozniej przegraja i bede wypisywal "a niemowilem". Jak masz naprawde informacje to je napisz skad,dlaczego itd, a nierob zamieszania zeby omijac ten mecz. Ja gram Slavie,najwyzej ale bez dokladnego cynka niewidze przeszkod zeby jej niezagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
goldi nie musze nikomu pisac , a nie mowilem , ale radze ci poczytac lekture--1 liga czeska, ostatnia kolejka -przed meczem baerun-opava--napisalem ze bedzie x2 kurs na baerun byl 1,3 czy 1,4 na x2 2,28 na 2 czysta 5,6--i weszlo 2-4 --ja nie musze nikomu juz na bank na tym forum nic udowadniac, a jesli chcecie grac prosze bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]goldi nie musze nikomu pisac , a nie mowilem , ale radze ci poczytac lekture--1 liga czeska, ostatnia kolejka -przed meczem baerun-opava--napisalem ze bedzie x2 kurs na baerun byl 1,3 czy 1,4 na x2 2,28 na 2 czysta 5,6--i weszlo 2-4 --ja nie musze nikomu juz na bank na tym forum nic udowadniac, a jesli chcecie grac prosze bardzo[/qb] Carola po to jest forum także jak coś wiesz to podawaj. Wtedy cos sie dzieje i jest rozmowa na tematy ligi czeskiej. POZDRAWIAM SERDECZNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Fakt, że na www.tipovani.cz [ tipovani.cz] nie widze żeby grano na Slavie. Bardzo mnie to martwi bo troszke kasy zaiwestowałem w ten mecz. Ostatnie wskazuja, Slavia nie powinna mieć problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
faktycznie ta kolejka moze byc dziwna. ostatnio nie bylo remisów więc moze dzisiaj. przynajmniej dwa powinny być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Ja zagrałem i jush przegrałem na vitkovice- jihlawa 1. TYlko że w toto-mixie nie było kursów na cały mecz tylko na tercje, myślałem że wejdzie a vitki początek odpuściły.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Oryginalnie wysłał cheguevara: [qb]Ja zagrałem i jush przegrałem na vitkovice- jihlawa 1. TYlko że w toto-mixie nie było kursów na cały mecz tylko na tercje, myślałem że wejdzie a vitki początek odpuściły.......[/qb] a ja mam na kuponie z toto-mixa Vitkovice jako pewniaka na jedynke, a Slavie na I tercje, więc nie pisz że nie było, bo ja puszczałem dziś w południe i wszystko było OK. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205 |
No i stało się...Pardubice znowu "w plecy"!!! Co się z nimi dzieje,ma ktoś jakiś pomysł?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał marcuss: [qb]No i stało się...Pardubice znowu "w plecy"!!! Co się z nimi dzieje,ma ktoś jakiś pomysł?????[/qb] Przypominaja mi Slavie z zeszlego roku, mysle ze w nastepnej kolejce przelamia sie, bo kiedys musza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Oryginalnie wysłał thunder: [qb] Oryginalnie wysłał cheguevara: [qb]Ja zagrałem i jush przegrałem na vitkovice- jihlawa 1. TYlko że w toto-mixie nie było kursów na cały mecz tylko na tercje, myślałem że wejdzie a vitki początek odpuściły.......[/qb] a ja mam na kuponie z toto-mixa Vitkovice jako pewniaka na jedynke, a Slavie na I tercje, więc nie pisz że nie było, bo ja puszczałem dziś w południe i wszystko było OK. Pozdrawiam[/qb] Naprawde nie bylo, przynajmniej na ofercie wydrukowanej byłem o 10 30 rano. Może potem naprawili...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495 |
_carola_ bardzo proszę o info o wałach zanim wyślę kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798 |
Wyrazam tylko swoją opinie: 3 kolejka ligi a tu już taki wałek(bo to co sie stało inaczej nie mozna nazwac) PRZEKRET I TYLE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: NA TAKIE SPOTKANIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Carola i to duże najlepiej czeskie POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Jakaś dziwna ta liga czeska. Albo tipsport tam wszystko ustawia albo nie wiem co. Czemu pardubice ciagle w plecy?, liberec po fantastycznych meczach męczy sie u sibebie z vsetinem by wygrac po dogrywce, vitkovice "omijają" 1 tercje a o slavii nawet nie wspomne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Sory Carola ze nieodpisałem wczsniej ale poprostu neiwhcodziłem jzu do tego pokoju...ale jak zauwzyłes oboje mamy dobrych informatorow... mi odradzali grac tego meczu z 2och powodow.. 1) W Slavi niegrało dzis 2och podstawowych zawodnikow a oprocz tego w druzynie jest mały konflikt ztrenerem. 2) Trinec miał fatalny poczatek sezonu od kilku lat... w ostatniej kolejce wywinoł wałka i przegrał u siebie z Kladno a była to druzyna słabsza( zasilona tylko Jagrem) wiec musieli sie wkoncu przełamac..
Teraz czas na pardubice.
Ps. Carola jak masz jakies fajne typy napisz na gg na numer 7705489...pozdro czesto jestem na niewidoku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
no bylo ostatnie moje info dotyczace ligi czeskiej , polecam goldiego -swietny typer kierujacy sie tabelka i to jego sposob na zycie, gdyby tak bylo to wszyscy a przynajmniej wiekszosc ludzi bylaby milionerami, bo przeciez wystarczyloby spojzec na tabelke i juz bylo by sie milionerem-uwielbiam takich panow, heh poczytaja tabelke i juz wiedza wszystko heh , ja nie zajmuje sie ta liga nie mam pojecia o hokeju- po prostu staram sie czytac wszystko co moge o meczach ktore gram , wczoraj vitki i zlin , a jesli chodzi o czeski hok to przeciez jest pelno czeskich stronek dotyczacych hoka pozdrawiam , zycze dobrych typow , i niech moc bedzie z nami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 170 |
Głupoty Carola wypisujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]no bylo ostatnie moje info dotyczace ligi czeskiej , polecam goldiego -swietny typer kierujacy sie tabelka i to jego sposob na zycie, gdyby tak bylo to wszyscy a przynajmniej wiekszosc ludzi bylaby milionerami, bo przeciez wystarczyloby spojzec na tabelke i juz bylo by sie milionerem-uwielbiam takich panow, heh poczytaja tabelke i juz wiedza wszystko heh , ja nie zajmuje sie ta liga nie mam pojecia o hokeju- po prostu staram sie czytac wszystko co moge o meczach ktore gram , wczoraj vitki i zlin , a jesli chodzi o czeski hok to przeciez jest pelno czeskich stronek dotyczacych hoka pozdrawiam , zycze dobrych typow , i niech moc bedzie z nami[/qb] Gosciu wez mnie niew****iaj,bo pisalem wyzej ze bedziesz teraz sie szczycil ze ci wlzal mecz, i jak juz raz napisalem,jak masz jakies info to je podaj a nie wysuwaj jakies teorie, to ze ci wlazl mecz to nic innego jak fuks,jezeli jestes takim geniuszem to prosze podaj nastepne 3 kolejmki bezblednie, uwazasz ze ja stawiam mecz kierujac sie tabelami ?taki jestes expert co bo ktos z czech napisal an forum czeskim ze slavia niewygra. A takie strony jak tipovani czy moge ci tu wymie ic cala liste to sobie mozesz wiesz gdzie wsadzic, ja takze czytam co sie da,ale nigdy sie do koonca niekieruje jakimis arktukulami czy chocby nawet wskazowkami np czeskich typerow,ktorzy tak samo tyle wiedza o swoim hokeju,jak my o polskiej lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Bez dwóch zdań - od jutra progres na Pardubice, kursy na nich robią się ciekawe, więc można tylko zyskać. Swoją drogą chłopaki chyba za szybko złapali szczyt formy (vide sparingi), wydaje mi się, że w przypadku tej drużyny kryzys nie może trwać długo, chyba że będzie to casus Cz.Budejovice z poprzedniego sezonu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|