|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52 005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58 006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67 007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5 008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39
Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:
Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie
Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin
Znojmo- Litvinov no bet
Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane
Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Aha no i bym zapomniał
Sparta- Pardubice 1 :3gw: Sparta ostatnio dobrze gra a o Padubicach nie mudzxe pisać ..... Pardubki nawet w dobrej formie ten mecz powimmy przegrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205 |
W zasadzie każdy myślący i nie wierzący w "teorie spiskowe" powinien zacząć grać progres na Pardubice-więc...śmieszny wniosek mi się nasuwa!!!Jeśli mecze w Czechach bylyby ustawiane to teraz...Pardubice nie powinny już wygrać meczu!!!Przecież (progresja!) kasa na ich zwycięstwo bedzie z kolejki na kolejkę większa!!!!Ja zaczynam od dziś...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał CapriCorn: [qb] Oryginalnie wysłał cheguevara: [qb] Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin ...i[/qb] Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb] Ej, CapriCorn! To ty uważaj co piszesz, bo nie masz racji! Kolega napisał, że sporo się namęczyli (bo się meczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ale wygrali po dogrywce 1-0!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Oryginalnie wysłał CapriCorn: [qb] Oryginalnie wysłał cheguevara: [qb]1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52 005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58 006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67 007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5 008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39
Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:
Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie
Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin
Znojmo- Litvinov no bet
Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane
Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami[/qb] Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb] Sorry że nie napisałem że po dogrywce. Capricorn wyluzuj troche na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553 |
wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146 |
Oryginalnie wysłał BOSSJAR: [qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb] I wlasnie dla tego dam na nich jak maja wygrac to po kursie 3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
goldi lubie takich gosci jak ty, ****a , po pierwsze podalem ci ze wczesniej pisalem o wale w opavie i bylo , kurs 5,6 , po drugie -- jesli chodzi o fachowosc odgrzeb sobie synu temat 10 zlotych w dziale to i owa i pokaz mi choc podobne swoje osiagniecia , po 3 pokaz mi jakiekolwiek swoje osiagniecia , ****a rozbawiasz mnie na maxa, czym sie kierujesz jesli nie tabelka ?? bo ja nie widzialem w twoim wytlumaczeniu niczego po za tabelka , wiec zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka i zanim zaczniesz mnie wyzywac pokaz mi jaki poziom reprezentujesz bo dla mnie zerowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał BOSSJAR: [qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko wiara pozostała...no i konsekwencja!!! Stawiam na nich od początku rozgrywek i będę dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553 |
Oryginalnie wysłał marcuss: [qb] Oryginalnie wysłał BOSSJAR: [qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko wiara pozostała...no i konsekwencja!!! Stawiam na nich od początku rozgrywek i będę dalej...[/qb] no to jakby dzisiaj wygrali w sparcie to by bylo dopiero wejscie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
W ogole nie wiem co Wy tu piszecie i czym sie kierujecie, chyba kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trinec v Liberec => No mecz marzenie! Co to za argument ze Liberec sie meczyl z kimstam i ledwo wygral po dogrywce 1:0 ... w strzalach bylo 45:20 wiec samo to mowi co sie dzialo na lodowisku, Vsetin czy z kim oni tam grali gral totalnego defensa i przy odrobinie szczescia dowiezli ten remis. Liberec zachwyca w czeskiej lidze, wszystko wygrywaja, wszystkich miazdza. AWAY WIN kurs 2.60
Kladno v Slavia => "Kladno wygralo i mam nadzieje ze ktostam rowniez proadzi sobie ze slavia ..." Slavia gra dobrze i zdecydowanie, maja dobra defensywe nie traca latwo bramek, ostatni remis no coz, zdarzyl sie. Kladno nie wygralo ze slavia od chyba 3 lat, wiec nie spodziewam sie ich zwyciestwa tutaj i innego wyniku niz X2.
JIHLAWA v Zlin => To moze byc ciekawy mecz, kurs na 2 => 1.75 wg mnie warty do wziecia. Jihlawa gra slabo, nic nie wygrywa, nie ma doswiadczenia ... Zlin mimo iz wygrywa niepewnie, czesto tylko 1 "bramka" to tak czy siak notuje zwyciestwa. AWAY WIN.
Vsetin v Vitkowice => Jak mysle o tym meczu to nasowa mi sie tylko remis. ;]
W ogole reszta meczu, np. pardubice sparta to wielka nie wiadomo, tez dalbym x. ;]
Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Oryginalnie wysłał CapriCorn: [qb] Oryginalnie wysłał cheguevara: [qb]1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52 005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58 006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67 007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5 008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39
Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:
Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie
Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin
Znojmo- Litvinov no bet
Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane
Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami[/qb] Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb] A Ty capricorn to smieszny jestes, najlepiej nic nie pisz. Zwyciestwo po dogrywce jakby nie bylo to zwyciestwo, wiecej "uprzejmosci" w wypowiedziach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
No to mamy wyniki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mi kolejka zupelnie nie weszla po mysli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
17:00 Vsetin 5-6 Vitkovice 1-2 3-3 1-1 Finished 17:00 Trinec 4-2 Liberec 0-0 2-1 2-1 Finished 17:30 Jihlava 2-2 Zlin 1-1 1-1 0-0 0-0 Finished OT 17:30 Znojmo 3-4 Litvinov 2-1 0-0 1-2 0-1 Finished OT 17:30 Karlovy Vary 3-3 Plzen 1-1 1-2 1-0 0-0 Finished OT 17:30 Kladno 1-0 Slavia 0-0 0-0 1-0 Finished 18:30 Sparta 2-2 Pardubice 0-2 1-0 1-0 0-0 Finished OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Oryginalnie wysłał KtosKcies: [QB]W ogole nie wiem co Wy tu piszecie i czym sie kierujecie, chyba kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trinec v Liberec => No mecz marzenie! Co to za argument ze Liberec sie meczyl z kimstam i ledwo wygral po dogrywce 1:0 ... w strzalach bylo 45:20 wiec samo to mowi co sie dzialo na lodowisku, Vsetin czy z kim oni tam grali gral totalnego defensa i przy odrobinie szczescia dowiezli ten remis. Liberec zachwyca w czeskiej lidze, wszystko wygrywaja, wszystkich miazdza. AWAY WIN kurs 2.60
QB] A jednak tutaj Trinec nie zawiódł. Kierowałem się nie kursami lecz tym że w poprzednich latach Trinec u siebie był nie do powstrzymania a liberec bronił się wtedy przed spadkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
na jutro: MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4 dla mnie pewna 1, a dla was??:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Raczej 1, ale trzeba uważać na remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Oryginalnie wysłał host: [qb]na jutro: MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4 dla mnie pewna 1, a dla was??:>[/qb] hmmmm odkąd to modo gra w lidze czeskiej?? może się przenieśli?? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb] Oryginalnie wysłał host: [qb]na jutro: MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4 dla mnie pewna 1, a dla was??:>[/qb] hmmmm odkąd to modo gra w lidze czeskiej?? może się przenieśli?? :rolleyes: [/qb] ja mysle ze wygraja,ale ekspertem od hokeja to nie jestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
jak myslicie pardubice wygraja jutro z zlinem?macie moze jakies pomocne info dotyczace tego meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
Dzisiaj interesuje mnie mecz Vitkovice - Kladno czy ma ktos jakies tajne info ktore by zniechcecalo do postawienie 1 lub 1X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|