Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52
005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58
006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67
007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5
008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39

Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:

Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie

Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin

Znojmo- Litvinov no bet

Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane

Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Aha no i bym zapomniał

Sparta- Pardubice 1 :3gw: Sparta ostatnio dobrze gra a o Padubicach nie mudzxe pisać .....
Pardubki nawet w dobrej formie ten mecz powimmy przegrać

Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
W zasadzie każdy myślący i nie wierzący w "teorie spiskowe" powinien zacząć grać progres na Pardubice-więc...śmieszny wniosek mi się nasuwa!!!Jeśli mecze w Czechach bylyby ustawiane to teraz...Pardubice nie powinny już wygrać meczu!!!Przecież (progresja!) kasa na ich zwycięstwo bedzie z kolejki na kolejkę większa!!!!Ja zaczynam od dziś...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał CapriCorn:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cheguevara:
[qb]
Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin
...i[/qb]
Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb]
Ej, CapriCorn! To ty uważaj co piszesz, bo nie masz racji! Kolega napisał, że sporo się namęczyli (bo się meczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ale wygrali po dogrywce 1-0!!!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Quote
Oryginalnie wysłał CapriCorn:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cheguevara:
[qb]1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52
005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58
006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67
007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5
008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39

Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:

Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie

Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin

Znojmo- Litvinov no bet

Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane

Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami[/qb]
Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb]
Sorry że nie napisałem że po dogrywce.

Capricorn wyluzuj troche na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POZDRAWIAM

Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????

Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 146
Quote
Oryginalnie wysłał BOSSJAR:
[qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb]
I wlasnie dla tego dam na nich jak maja wygrac to po kursie 3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
goldi lubie takich gosci jak ty, ****a , po pierwsze podalem ci ze wczesniej pisalem o wale w opavie i bylo , kurs 5,6 , po drugie -- jesli chodzi o fachowosc odgrzeb sobie synu temat 10 zlotych w dziale to i owa i pokaz mi choc podobne swoje osiagniecia , po 3 pokaz mi jakiekolwiek swoje osiagniecia , ****a rozbawiasz mnie na maxa, czym sie kierujesz jesli nie tabelka ?? bo ja nie widzialem w twoim wytlumaczeniu niczego po za tabelka , wiec zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka i zanim zaczniesz mnie wyzywac pokaz mi jaki poziom reprezentujesz bo dla mnie zerowy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał BOSSJAR:
[qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko wiara pozostała...no i konsekwencja!!! Stawiam na nich od początku rozgrywek i będę dalej...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 553
Quote
Oryginalnie wysłał marcuss:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał BOSSJAR:
[qb]wierzy ktoś dzisiaj w cudowne przebudzenie pardubic w sparcie??????????????????????????????????????????[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko wiara pozostała...no i konsekwencja!!! Stawiam na nich od początku rozgrywek i będę dalej...[/qb]
no to jakby dzisiaj wygrali w sparcie to by bylo dopiero wejscie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
W ogole nie wiem co Wy tu piszecie i czym sie kierujecie, chyba kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Trinec v Liberec => No mecz marzenie! Co to za argument ze Liberec sie meczyl z kimstam i ledwo wygral po dogrywce 1:0 ... w strzalach bylo 45:20 wiec samo to mowi co sie dzialo na lodowisku, Vsetin czy z kim oni tam grali gral totalnego defensa i przy odrobinie szczescia dowiezli ten remis. Liberec zachwyca w czeskiej lidze, wszystko wygrywaja, wszystkich miazdza. AWAY WIN kurs 2.60

Kladno v Slavia => "Kladno wygralo i mam nadzieje ze ktostam rowniez proadzi sobie ze slavia ..." Slavia gra dobrze i zdecydowanie, maja dobra defensywe nie traca latwo bramek, ostatni remis no coz, zdarzyl sie. Kladno nie wygralo ze slavia od chyba 3 lat, wiec nie spodziewam sie ich zwyciestwa tutaj i innego wyniku niz X2.

JIHLAWA v Zlin => To moze byc ciekawy mecz, kurs na 2 => 1.75 wg mnie warty do wziecia. Jihlawa gra slabo, nic nie wygrywa, nie ma doswiadczenia ... Zlin mimo iz wygrywa niepewnie, czesto tylko 1 "bramka" to tak czy siak notuje zwyciestwa. AWAY WIN.

Vsetin v Vitkowice => Jak mysle o tym meczu to nasowa mi sie tylko remis. ;]

W ogole reszta meczu, np. pardubice sparta to wielka nie wiadomo, tez dalbym x. ;]

Powodzenia.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Quote
Oryginalnie wysłał CapriCorn:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cheguevara:
[qb]1.Czechy-7.k. 26.09.2004 17.30
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
004 Vsetin-Vitkovice 2.2 4.3 2.35 1.46 1.52
005 Trinec-Liberec 2.1 4.25 2.5 1.41 1.58
006 Znojmo.-Litvinov 1.95 4.3 2.74 1.34 1.67
007 Kladno.-Slavia 2.25 4.3 2.3 1.48 1.5
008 Karlovy Vary-Plzen 2.55 4.3 2.05 1.6 1.39

Oto jutrzejsze spotkania, moje typy:

Vsetin- Vitkovice 1X :2gw: Dobra gra Vitkovic nie może trwać wiecznie, czas na ich gorszy mecz. Wg mnie bedzie remis, chyba że Vsetinowi pomoże publika i sędziowie

Trinec-Liberec 1 :4gw: Trinec po szczęśliwym punkciku ze Spartą powinien poradzić sobie z Libercem który w ostatnim meczu sporo się namęczył żeby pokonać Vsetin

Znojmo- Litvinov no bet

Kladno-Slavia 1X :4gw: Licze na dobrą grę Jagra i na to że ustawianie meczy( ostatni mecz z tryńcem) zostanie ukarane

Karlove Vary-Pilzno 1 :3gw: Karlove też w końcu muszą wygrać, a panowie z pilzna mogą być zbyt pewni siebie po meczu z Pardubicami[/qb]
Hej falusie, nie wprowadzać innych w błąd. Liberec nie wygrał ze Vsetinem - 0-0 było.[/qb]
A Ty capricorn to smieszny jestes, najlepiej nic nie pisz. Zwyciestwo po dogrywce jakby nie bylo to zwyciestwo, wiecej "uprzejmosci" w wypowiedziach.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
No to mamy wyniki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mi kolejka zupelnie nie weszla po mysli... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

17:00 Vsetin 5-6 Vitkovice 1-2 3-3 1-1 Finished
17:00 Trinec 4-2 Liberec 0-0 2-1 2-1 Finished
17:30 Jihlava 2-2 Zlin 1-1 1-1 0-0 0-0 Finished OT
17:30 Znojmo 3-4 Litvinov 2-1 0-0 1-2 0-1 Finished OT
17:30 Karlovy Vary 3-3 Plzen 1-1 1-2 1-0 0-0 Finished OT
17:30 Kladno 1-0 Slavia 0-0 0-0 1-0 Finished
18:30 Sparta 2-2 Pardubice 0-2 1-0 1-0 0-0 Finished OT

Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Quote
Oryginalnie wysłał KtosKcies:
[QB]W ogole nie wiem co Wy tu piszecie i czym sie kierujecie, chyba kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Trinec v Liberec => No mecz marzenie! Co to za argument ze Liberec sie meczyl z kimstam i ledwo wygral po dogrywce 1:0 ... w strzalach bylo 45:20 wiec samo to mowi co sie dzialo na lodowisku, Vsetin czy z kim oni tam grali gral totalnego defensa i przy odrobinie szczescia dowiezli ten remis. Liberec zachwyca w czeskiej lidze, wszystko wygrywaja, wszystkich miazdza. AWAY WIN kurs 2.60

QB]
A jednak tutaj Trinec nie zawiódł. Kierowałem się nie kursami lecz tym że w poprzednich latach Trinec u siebie był nie do powstrzymania a liberec bronił się wtedy przed spadkiem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
na jutro:
MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4
dla mnie pewna 1, a dla was??:>

Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
Raczej 1, ale trzeba uważać na remis

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Quote
Oryginalnie wysłał host:
[qb]na jutro:
MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4
dla mnie pewna 1, a dla was??:>[/qb]
hmmmm odkąd to modo gra w lidze czeskiej?? może się przenieśli?? :rolleyes:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał host:
[qb]na jutro:
MoDo-Timra 1.51 4.5 4.4
dla mnie pewna 1, a dla was??:>[/qb]
hmmmm odkąd to modo gra w lidze czeskiej?? może się przenieśli?? :rolleyes: [/qb]
ja mysle ze wygraja,ale ekspertem od hokeja to nie jestem.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
jak myslicie pardubice wygraja jutro z zlinem?macie moze jakies pomocne info dotyczace tego meczu?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Dzisiaj interesuje mnie mecz Vitkovice - Kladno czy ma ktos jakies tajne info ktore by zniechcecalo do postawienie 1 lub 1X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 6 z 23 1 2 4 5 6 7 8 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1