Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 23 1 2 6 7 8 9 10 22 23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 298
Dziś z Czech tylko Sparta mnie przekonuje, a jak będzie zobaczymy? Co do Plzna, to też mi się wydaje że Pardubice raczej nie wygrają. Reszta trudna do obstawienia.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Quote
ja dzisiaj plzen 2x-2.01 w profku nie pytajcie dlaczego tylko stawiajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Gratuluje trafienia, ja dałem na pardobice, w dodatku tercja i w dupe. Ale drgui kuponik z vsetinem mi wszedł i 87 zeta za 2z3 za 3 zeta. Jestem więc szczęśliwym człowiekiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Quote
ja dzisiaj plzen 2x-2.01 w profku nie pytajcie dlaczego tylko stawiajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Gratuluje trafienia, ja dałem na pardobice, w dodatku tercja i w dupe. Ale drgui kuponik z vsetinem mi wszedł i 87 zeta za 2z3 za 3 zeta. Jestem więc szczęśliwym człowiekiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dzieki moje info z rumuni bylo trafne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> , szkoda tylko ze dalem plzen z maltaya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ciekawe czy jutro Zlin tez bedzie ustawiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Na jutro
Padrubice- Sparta 1 Parubice po ostatnim remisie koniecznie beda chcialy wygrac u siebie , bo pozniej moze byc z tym klopt na wyjezdzie. Sparta razem za Zlinem mają dużą przewagę nad pozostalymi i nie za wszelka cene gryzc trawy na trudnym terenie w pardubicahc.

Slavia- Kladno 1 Slavia to jedna z najlepszych druzyn w czechach i beda chalieli aby ich kibibe ujrzeli jak ten słynny Jaromir Jagr opuszcza boisko pokonany. A tak na serio, to Kladno an wyjazdach gra słabiej niż u siebie, a na terenie Slavii to szans wielkich nie ma

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
W dzisiejszej kolejce na pierwszy plan wysuwa się mecz:

Litvinov - Znojmo 1 1.9 ---- 7/10

Litvinov ma dobrą defensywę i ogólnie grają nieźle , tocząc wyrównane mecze z drużynami z czołówki. Natomiast Znojmo gra w kratkę i razem z Jihlavą stracili najwięcej bramek w lidze. Od niedawna mają nowego trenera, a dziś nie zagra bramkarz z NHL Vokoun , który podobno jest zupełnie bez formy.

Jest oczywiście mecz Zlinu z Jihlavą ale za 1.2 nie zamierzam tego grać . Ewentualnie można w meczu Zlinu zagrać over.

W pozostałych spotkaniach:

Vitkovice - Vsetin raczej 1
Pilzno - Vary X
Pardubice - Sparta X2
Liberec - Trinec 1 chociaż .....
Slavia - Kladno ??

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Po krotkiej przerwie z powortem rusza liga, oto moje typki na dzisiaj:

Pardubice - K.Vary---1---
Jihlava - Sparta---2---
Zlin - Znojmo---1---

Powodzenia i pozdrawiam!!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
zgadzam sie z twoimi typami...

jesli wałków nie bedzie to powinno byc good <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Ciekawy mecz dzis to:
Litvinov-Kladno kurs około 1,9 na gospodrzy
Kladno już bez Jagra ,a wiadomo ile on znaczył dla drużyny.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
witam ,ciekawie zapowiada sie 23 kolejka, tzw. pewniaczkiem wyglada mecz K.Vary-Jihlava 1. godny uwagi jest mecz Trinec-Pardubice 2. nie wiem czy w pardubicach sa jakies powazne ubytki w skladzie,bo jesli takowych nie ma to raczej pardubice wygrywaja ten mecz. ciekawi mnie na ile znaczacym ubytkiem jest brak jagra w kladno, ostatni mecz bez niego z litvinowem sromotnie przegrali 4 - 1 i jesli wynik tego meczu jest spowodowany tym ubytkiem too mysle, ze smialo mozna stawiac 2 w meczu Kladno-Plzen . pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
Quote
witam ,ciekawie zapowiada sie 23 kolejka, tzw. pewniaczkiem wyglada mecz K.Vary-Jihlava 1. godny uwagi jest mecz Trinec-Pardubice 2. nie wiem czy w pardubicach sa jakies powazne ubytki w skladzie,bo jesli takowych nie ma to raczej pardubice wygrywaja ten mecz. ciekawi mnie na ile znaczacym ubytkiem jest brak jagra w kladno, ostatni mecz bez niego z litvinowem sromotnie przegrali 4 - 1 i jesli wynik tego meczu jest spowodowany tym ubytkiem too mysle, ze smialo mozna stawiac 2 w meczu Kladno-Plzen . pozdrawiam

Zgadzam sie z wszystkimi typami oprocz kladna ktore na moje oko i informacje dzis poprostu neiprzegra dlatego zagrałem na 10.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2004
Posty: 390
no i ciekawa kolejka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nic nie powchodzilo za wyjatkiem kladno, ktore obstawil rafalts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekaw jestem czy pardubice nie wygraja trzeciego meczu z rzedu, ja ich bede dalej cwiczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje, ze teraz wejdzie,no chyba ze kurs bedznie niski to wtedy odpuszczam sobie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 41
Może jakiś znawca hokeja Czeskiego wypowie się na temat dziejszego meczu Pardubice - Vsetin. Nie znam się najlepiej na hokeju ale moim zdaniem po ostaniej kolejce w której wyniki chyba nie były do końca fair, dzisiaj pardubice powinny spokojnie uporać się ze słabiutkim Vsetinem. Mam nadzieje że Pardubice po 2 porażkach ze słabszymi drużynami teraz wezmą się w garść i będzie łatwe zwycięstwo. Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
Kto mi powie ile meczy sie rozgrywa w rundzie zasadniczej przed playoff???????

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
52

Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 46
W rundzie zasadniczej sa 52 kolejki.Osiem drużyn awansuje do play off i graja 1z8, 2z7, 3z6 i 4z5.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
Ludzie czy juz nikt nie gra w czeską lige hokeja?? Co sie z Wami dzieje!!!! Zero typków. zero opisów, coś nie tak. Bywałem czesto w tym temacie jeszcze na starym forum i naprawdę mozna było poczytac ciekawe opisy przeanalizowac co nieco a teraz pusto i pusto. Może jest to spowodowane niespodziankami jakie ostatnio sie notuje w ligach hokejowych wszystko przez hokeistów NHL Może jednak spróbujecie zapraszam do ciekawych dyskusji itp. Pozdrawiam serdecznie Moje typy na 26.11.2004 Trinec-Jihlava 1 1,35 expekt Vsetin-Karlove V 1 Vsetin zawsze dobrze u siebie choć remis całkiem mozliwy. Zlin-Litvinov 1 co Wy na to dołączcie się do rozmowy. POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 12
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 12
Grają zapewne wszyscy, tylko po wzmocnieniach z NHL ciężko jest wytypować faworyta.
Z tego co wiem w Extralidze wzmocnień zza oceanu nie dokonały tylko Jihlava i Karlove Vary.
Spróbuję również tutaj przeanalizować najbliższe spotkania biorąc pod uwagę pierwsze mecze rozegrane między tymi zespołami w tym sezonie, w poprzednich, oraz wzmocnienia poszczególnych drużyn. Chociaż w tym przypadku pytanie - kto gra, kto chce grać, a kto chce przetrwać przerwę w NHL traktując mecze jako treningi, aby nie wyjść z formy.

Zlin - Litvinow.
Tylko dwa razy Litvinow wygrał ze Zlinem jako gość. Oba mecze w 1999 roku. Więcej mu się to nie udało.
W tym sezonie Zlin wygrał po dogrywce na wyjeździe. Istnieje więc pewne ryzyko, że sytuacja może się powtórzyć tylko na odwrót.
Chociaż nie sądzę. Niby Litvinow dokonał lepszych wzmocnień, ale nie wiadomo jaki skład mieli przed przyjściem tych graczy. A przecież 4-ka nie zwojuje całego meczu. Poza tym Zlin to jednak aktualny mistrz Czech, który spisuje się bardzo dobrze w przeciwieństwie do zespołów z innych lig. Do tego jeszcze dodatkowym atutem będzie to, że Zlin ostatnie spotkanie u siebie przegrał, a sytuacja, gdzie przegrałby dwa mecze pod rząd miały miejsce w grudniu ubiegłego roku.
Także Zlin - 1 (kurs 1,60)

Trzyniec - Jihlawa
Jak zwykle istnieje pewne ryzyko przy takich meczach. Jihlawa zdecydowany outsider, Trzyniec też w dole tabeli i do tego przegrał dwa ostatnie spotkania. W zeszłym sezonie radził sobie bardzo dobrze i doszedł do Play Off do 1/4 finału. Jeżeli chce zbierać punkty i znowu mieć szanse gry w PO to musi je zbierać właśnie z takimi zespołami ja Jihlawa. Chociaż sam osobiście chyba tego nie dotknę. Kurs pewnie spadnie na jakieś 1,35.

Vsetin - Karlove Vary
Tego w ogóle nie dotykam. Vsetin zawsze strasznie się męczy z KV. Niby teoretycznie powinni dać sobie radę, ale CH ich wie. Kurs zachęcający, ale ogólnie skłaniałbym się nawet do remisu w jakimś rozpisiku.

Znojmo - Pardubice.
Ciekawe czy Znojmo się przełamie. Jak na razie w tym sezonie wszyscy z czuba tabeli wygrywają ze Znojmesti u nich w domu. Ciekawe czy podobnie będzie z Pardubicami? Kiedyś passa się musi przełamać. Ja tego też nie dotykam.

Liberec - Pilzno
Na 5 ostatnich meczy tych zespołów 4 zakończyły się remisami. Przez 7 ostatnich spotkań Plzen inkasował chociaż jeden punkt (uwzględniając również przegrane po dogrywce - dwa razy). Liberec na początku sezonu wygrywał wszystko po kolei. Teraz leci w dół. Do tego spotykają się dwa zespołoy, które mają odpowiednio najwięcej remisów. Liberec 6, Plzen - 7. W ostatnich meczach nie remisowali. Powtórka z historii? Również X do systemu?

Slavia - Vitkowice
Myślę, że tutaj Slava wygra. Po pierwsze - ostatni mecz u siebie przegrali, więc muszą się zrehabilitować przed publicznością. Po drugie - Vitkowice wygrały ostatni raz ze Spartą w styczniu 2001 roku, czyli prawie cztery lata temu. Myślę, że Slavia. Również kurs - 1,6.

Kładno - Sparta
To ciężki mecz, chociaż skłaniałbym się do "jedyneczki". Jakieś takie przeczucie. Ale nie tknę chyba tego meczu.

Nie brałem pod uwagę obecnych sytuacji finansowych panujących w tych zespołąch oraz atmosfery.

Powodzenia.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
Polecam Pilzno 2 ostatno zwyżkują i to ostro można spróbować , głębiej nic nie powiem bo ten czeski język na www.hokej.cz [hokej.cz] ostro mnie wqurwia i czytać go nie będę

Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 94
Vsetin-K.Vary Postawilem 1x(1.40) Co sądzicie o tym temacie? ? ? Wierze ze są na tej stronie jeszcze pasjonujacy sie Czeskim hokejem bukmacherzy...

Strona 8 z 23 1 2 6 7 8 9 10 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1