|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
czeski buk synotip wystawil kursy:
KH Sanok - TKH Eurostal Torun VR 14.9. 17:00 3,80 4,40 1,45 GKS Tychy - Unia Oswiecim VR 14.9. 18:00 2,20 4,20 2,10
a jeszcze wczoraj mieli wszystkie spotkania procz Sanok - Torun
Wojas Podhale - MKS Cracovia Krakow VR 14.9. 12:00 1,24 5,00 6,00 GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk VR 14.9. 17:00 3,60 4,40 1,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu[/qb] ja tez wlasnie wrocile pewnie pojawi sie na godzine lub dwie przed meczami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Oryginalnie wysłał Tigeer: [qb] Oryginalnie wysłał HAGIi: [qb]Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu[/qb] ja tez wlasnie wrocile pewnie pojawi sie na godzine lub dwie przed meczami[/qb] Watpie aby sie cos pojawilo,za duzo ich oskubalismy na pierwszej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dali kursy ale nie ciekawe sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
551 Podhale-Cracovia 1.24 4.8 7.6 1.01 2.94 553 KH Sanok-TKH Torun 5 5 1.34 2.51 1.08 554 GKS Tychy-Unia Os. 2.64 4.4 1.85 1.65 1.3 bardzo nieciekawe chyba ze Sanok by cos namieszal:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Sanoczanie wypowiedziec sie prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja widzialem Torun w akcji i nic ciekawego nie pokazali. Kursy takie ze lightowo chyba zagram na sanok ewentualnie z podpora. Do tego Unia ( choc tez nie za pewnie, na drugim kuponiku zagram GKS). W Tychach w dalszym ciagu nie zagraja Parzyszek i Gonera, po zawieszeniu powraca do skladu Baginski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Oryginalnie wysłał Tigeer: [qb]551 Podhale-Cracovia 1.24 4.8 7.6 1.01 2.94 553 KH Sanok-TKH Torun 5 5 1.34 2.51 1.08 554 GKS Tychy-Unia Os. 2.64 4.4 1.85 1.65 1.3 bardzo nieciekawe chyba ze Sanok by cos namieszal:)[/qb] Nie sadze aby sanok byl w stanie cos namieszac!!!Szkoda zachodu na takie kursy,juz chyba gaf nie beda popelniac z kursami w Profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
Sanok 1:9 , sorry, ze nic nie napisalem bo mnie wczesniej nie bylo (ja sam zagralem na TKH)
Brawa dla TKH - musze przyznac , ze macie bardzo dobra druzyne, ktora sie prezentowala o niebo lepiej niz Cracovia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Oryginalnie wysłał unixos: [qb]Sanok 1:9 , sorry, ze nic nie napisalem bo mnie wczesniej nie bylo (ja sam zagralem na TKH)
Brawa dla TKH - musze przyznac , ze macie bardzo dobra druzyne, ktora sie prezentowala o niebo lepiej niz Cracovia.[/qb] Gra sie tak jak przeciwnik pozwala!!Wy nie przepracowaliscie dobrze okresu letniego,brak sparingow i teraz wychodza efekty.Pozdrawiam mam nadzieje ze jeszcze nie jednemy faworytwi odbierzecie punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Jak w profie polski hokej 5 kombinacji dalej i max 100 zl ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
Podhale - Cracovia 2:3!!!!!
CRACOVIA!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Oryginalnie wysłał nawoj_junior: [qb]Jak w profie polski hokej 5 kombinacji dalej i max 100 zl ?[/qb] max 10 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Pojawily sie juz kursy na lige polska.Mysle ze smialo mozna grac Podhale!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A kurs 2.00 jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka