Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#155461 14/09/2004 16:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
czeski buk synotip wystawil kursy:

KH Sanok - TKH Eurostal Torun VR 14.9. 17:00 3,80 4,40 1,45
GKS Tychy - Unia Oswiecim VR 14.9. 18:00 2,20 4,20 2,10

a jeszcze wczoraj mieli wszystkie spotkania procz Sanok - Torun

Wojas Podhale - MKS Cracovia Krakow VR 14.9. 12:00 1,24 5,00 6,00
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk VR 14.9. 17:00 3,60 4,40 1,50

Bonus: Unibet
#155462 14/09/2004 16:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu

#155463 14/09/2004 16:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu[/qb]
ja tez wlasnie wrocile pewnie pojawi sie na godzine lub dwie przed meczami

#155464 14/09/2004 18:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb]Narazie brak meczy w ofercie profa wlasnie wrocilem z punktu[/qb]
ja tez wlasnie wrocile pewnie pojawi sie na godzine lub dwie przed meczami[/qb]
Watpie aby sie cos pojawilo,za duzo ich oskubalismy na pierwszej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#155465 14/09/2004 19:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dali kursy ale nie ciekawe sa

#155466 14/09/2004 20:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
551 Podhale-Cracovia 1.24 4.8 7.6 1.01 2.94
553 KH Sanok-TKH Torun 5 5 1.34 2.51 1.08
554 GKS Tychy-Unia Os. 2.64 4.4 1.85 1.65 1.3
bardzo nieciekawe chyba ze Sanok by cos namieszal:)

#155467 14/09/2004 20:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Sanoczanie wypowiedziec sie prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja widzialem Torun w akcji i nic ciekawego nie pokazali. Kursy takie ze lightowo chyba zagram na sanok ewentualnie z podpora. Do tego Unia ( choc tez nie za pewnie, na drugim kuponiku zagram GKS). W Tychach w dalszym ciagu nie zagraja Parzyszek i Gonera, po zawieszeniu powraca do skladu Baginski.

#155468 14/09/2004 20:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał Tigeer:
[qb]551 Podhale-Cracovia 1.24 4.8 7.6 1.01 2.94
553 KH Sanok-TKH Torun 5 5 1.34 2.51 1.08
554 GKS Tychy-Unia Os. 2.64 4.4 1.85 1.65 1.3
bardzo nieciekawe chyba ze Sanok by cos namieszal:)[/qb]
Nie sadze aby sanok byl w stanie cos namieszac!!!Szkoda zachodu na takie kursy,juz chyba gaf nie beda popelniac z kursami w Profku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#155469 14/09/2004 23:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
Sanok 1:9 , sorry, ze nic nie napisalem bo mnie wczesniej nie bylo (ja sam zagralem na TKH)

Brawa dla TKH - musze przyznac , ze macie bardzo dobra druzyne, ktora sie prezentowala o niebo lepiej niz Cracovia.

#155470 15/09/2004 00:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]Sanok 1:9 , sorry, ze nic nie napisalem bo mnie wczesniej nie bylo (ja sam zagralem na TKH)

Brawa dla TKH - musze przyznac , ze macie bardzo dobra druzyne, ktora sie prezentowala o niebo lepiej niz Cracovia.[/qb]
Gra sie tak jak przeciwnik pozwala!!Wy nie przepracowaliscie dobrze okresu letniego,brak sparingow i teraz wychodza efekty.Pozdrawiam mam nadzieje ze jeszcze nie jednemy faworytwi odbierzecie punkty

#155471 15/09/2004 00:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Jak w profie polski hokej 5 kombinacji dalej i max 100 zl ?

#155472 15/09/2004 01:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
Podhale - Cracovia 2:3!!!!!

CRACOVIA!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#155473 15/09/2004 16:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Quote
Oryginalnie wysłał nawoj_junior:
[qb]Jak w profie polski hokej 5 kombinacji dalej i max 100 zl ?[/qb]
max 10 zł

#155474 19/09/2004 14:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Pojawily sie juz kursy na lige polska.Mysle ze smialo mozna grac Podhale!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A kurs 2.00 jeszcze bardziej mnie do tego przekonuje

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1