Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
witam

co sadzicie o meczu:
Frisk Asker vs Comet ??
mozna zagrać grubiej na Frisk?
to dla mnie na prawde wazne (bo już na to zagrałem) i nie wiem czy nie odwrócić teraz na X2?
prosze abyście coś napisali co tym meczu

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Lepiej zagrać stavanger-sparta 1. W historii tych spotkań, prawie zawsze wygrywała drużyna grająca u siebie. [/qb]
No ale te kilka razy jak juz wygrywali goscie, to jednak byla to sparta. A ostatnio przegrala dopier w dogrywce z wysoko notowanym stjernen.
I raczej sklanial bym sie do X2 o podobnym kursie(1,75).
A wogole to chyba zaryzykuje Lillehammer 2, po takim poczatku licze ze pojda za ciosem, a kurs 2,31 w profku jest godny uwagi(tu sie z Toba zgadzam).

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Moim zdaniem mecz valerengi to byla totalna olewka zeby juz nie mowic o wałku zobaczcie sobie strzaly pierwsze 2 tercje to tylko pozorowanie walki ze strony valerengi a juz wogole smiech dlamnie jest stracone 2 bramki i to w SH !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) i to w minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) potem tylko sobie pojezdzili 30 minut a widac to bylo w 3 tercji po strzalach i to valerenga nie wysilajac sie miala przewage ,oszczedzajac sie na dzisiejszy wazniejszy mecz z storhamer.

Oczywiscie Lillehammer bedzie napewno podladowane ale sadze ze taki Lilehamer czy bergen beda usiebie czajic sie na punkty bo nawyjezdzie to wiele nie beda zdobywac ,wiec kazdy usiebie bedzie czatowal na punkty i napewno Bergen ma dzisiaj na pewno plana aby zabrac punkty tymbardziej ze przezta Gazete ktora w klejił "terrorysta" widac ze bergen jest wyzej notowane a w Norweskiej lidze liczy sie DOM , wiec niewiem zkad ten "popend" na Lilehamer ktory oczywiscie niejest skazany na porazke bo mecz nie nalezy do latwych to ja tu widze 50 na 50 ze wskazaniem na Bergen no jezeli juz bym byl podstawiony pod sciane i musial postawic to bym dal na bergen
pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
A ja dzis tylko tak:

Valerenga - Sorhamar 10
Bergen - Lillehamer 10

Wyniki tych druzyn w bezposrednich emczach w ostatnich sezonach:

A)Bergen - Lillehamer

2004-01-20 Bergen 1 4 Lillehammer

2003-12-04 Lillehammer 3 2 Bergen

2003-10-30 Bergen 3 1 Lillehammer

2003-09-25 Lillehammer 1 6 Bergen

B) Valerenga - Storhamar

2004-03-28 Storhamar 2 1 Vålerenga

2004-03-25 Vålerenga 2 3 Storhamar

2004-03-23 Storhamar 2 3 Vålerenga

2004-03-21 Storhamar 5 1 Vålerenga

2004-03-19 Vålerenga 3 2 Storhamar

2004-03-18 Storhamar 0 4 Vålerenga

2004-03-16 Vålerenga 1 2 Storhamar

2004-01-26 Storhamar 3 2 Vålerenga

2004-01-25 Vålerenga 3 1 Storhamar

2004-01-18 Storhamar 3 1 Vålerenga

2003-12-30 Vålerenga 5 1 Storhamar

2003-12-28 Storhamar 3 2 Vålerenga

2003-11-30 Vålerenga 4 3 Storhamar

2003-11-16 Storhamar 2 4 Vålerenga

2003-10-27 Vålerenga 3 2 Storhamar

2003-10-26 Storhamar 1 3 Vålerenga

2003-10-06 Vålerenga 3 4 Storhamar

2003-03-23 Storhamar 2 4 Vålerenga

2003-03-20 Vålerenga 7 0 Storhamar

2003-03-18 Storhamar 2 4 Vålerenga

2003-03-16 Vålerenga 5 0 Storhamar

2003-01-25 Storhamar 3 2 Vålerenga

2003-01-20 Storhamar 3 0 Vålerenga

2002-12-01 Vålerenga 4 3 Storhamar

2002-10-28 Vålerenga 5 1 Storhamar

2002-10-22 Storhamar 1 4 Vålerenga

2002-09-22 Vålerenga 6 3 Storhamar

2002-03-19 Storhamar 2 1 Vålerenga

2002-03-17 Vålerenga 3 7 Storhamar

2002-03-14 Storhamar 4 0 Vålerenga

2002-03-12 Vålerenga 5 4 Storhamar

2002-02-03 Vålerenga 1 1 Storhamar

2001-12-10 Storhamar 2 5 Vålerenga

2001-11-05 Vålerenga 3 2 Storhamar

2001-10-29 Vålerenga 4 1 Storhamar

2001-10-28 Storhamar 3 4 Vålerenga

2001-10-01 Storhamar 3 2 Vålerenga

2001-02-20 Vålerenga 6 9 Storhamar

2001-02-04 Vålerenga 2 3 Storhamar

2001-02-03 Storhamar 4 1 Vålerenga

2001-01-07 Storhamar 1 5 Vålerenga

2000-11-16 Storhamar 4 1 Vålerenga

2000-10-02 Vålerenga 2 1 Storhamar

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Oczywiscie Lillehammer bedzie napewno podladowane ale sadze ze taki Lilehamer czy bergen beda usiebie czajic sie na punkty bo nawyjezdzie to wiele nie beda zdobywac ,wiec kazdy usiebie bedzie czatowal na punkty i napewno Bergen ma dzisiaj na pewno plana aby zabrac punkty tymbardziej ze przezta Gazete ktora w klejił "terrorysta" widac ze bergen jest wyzej notowane a w Norweskiej lidze liczy sie DOM , wiec niewiem zkad ten "popend" na Lilehamer ktory oczywiscie niejest skazany na porazke bo mecz nie nalezy do latwych to ja tu widze 50 na 50 ze wskazaniem na Bergen pozdro[/qb]
Ale jak sam twierdzisz szanse oceniasz 50/50. A co do pozycji to mozesz tez zwrocic uwage jaka mialy Lilla i Vala lub HV i MIF w szwedzkiej.
Kazdy zaklad to ryzyko, ja nie za bardzo lubie wogole stawiac przeciwko gospodarzom, ale trzeba probowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . W koncu nie tylko jedynki padaja.
(zeby nie wspomniec o wczorajszych milanach czy innych portach)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Po pierwszej kolejce trudno wyciągać daleko idące wnioski. Mecze raczej trudne do typowania, jednak zaryzykuje dwa spotkania:

Bergen - Lillehamer 2 --- 2.25
Kieruję sie wygraną Lillehamer z Valerengą

Stavanger - Sapsborg 2 --- 2.85
Stavanger męczył sie z beniaminkiem , Sparta nieźle zagarła ze Stjernen, przegrywając po dogrywce. Kurs 2.85 na Sparte bardzo ładny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , co przy wyrównanej klasie obu drużyn skłoniło mnie do zagrania tego meczu.

Prognoza na pozostałe mecze :

Stjernen - Trondheim -- coś koło remisu
Frisk - Halden 1
Valerenga - Storhamar X2

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Stavanger - Sapsborg 3-7
Bergen - Lillehamer 3-4
Frisk - Halden 3-1
Valerenga - Storhamar 4-6

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Stjernen - Trondheim 4-1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
czy jakies buki wystawily juz kursy na nastepna kolejke norweskiego hokeja? mam problem z netem dzis jakis i strony sie troszke *******a i niektore nie wchodza

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]czy jakies buki wystawily juz kursy na nastepna kolejke norweskiego hokeja? mam problem z netem dzis jakis i strony sie troszke *******a i niektore nie wchodza[/qb]
Profek :

461 Halden-Sarpsborg 3.45 4.75 1.59 1.99 1.19 -
462 Lilleh.-Stjernen 2.26 4.4 2.26 1.5 1.5 -
463 Storhamar-Bergen 1.16 6.7 7.9 1.02 3.65 -
464 Trondh.-Stavanger 1.48 4.8 4 1.13 2.18 -
465 Frisk-Val.Oslo 2.41 4.5 2 1.57 1.39 27/18.30

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Hokej norweski w profie jest w 3 ech kombinacjach ?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no to idziemy do profa 3 mecze 1x gospodarze 2x goscie

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
w 3ech ?

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]no to idziemy do profa 3 mecze 1x gospodarze 2x goscie[/qb]
Chyba nie do konca rozumiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Odpowiedz chyba brzmi tak:
461 Halden-Sarpsborg 2 1.59
462 Lilleh.-Stjernen 2 2.26
463 Storhamar-Bergen 1 1.16
ewntualnie w zwiazku z malym kursem na Storhamar to tak:
461 Halden-Sarpsborg 2 1.59
462 Lilleh.-Stjernen 2 2.26
464 Trondh.-Stavanger 1 1.48

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Sorry, zalapalem rebus. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na poczatku skojarzylem X z podporkami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
A ja bym raczej dal 2 mecze 1x gospodarze 3x goscie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
hehe, vonseb pudla niemyslalem o tych zestawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche inaczej to widze, ale najpierw che sie przekonac czy mam dobry tok rozumowania w norweskiej przed tym jak kogos wprowadze w blad, no i ludzie z profa na forum na pewno siedza

comet, no nie wiem, ja raczej zaczne od tego spotkania progresje na ich wygrana z kasa na 7 etapow, nie sa az tak slabi, pozyskali kilku zawodnikow, maja az 15 obcokrajowcow (najwiecej w lidzie) w tym 11 szwedow glownie z drugiej ligii szwedzkiej ale poziom zblizony I norweska - II szwedzka, comet moze wygrac kilka spotkan ale raczej tylko z kims z kwartetu lillehammer, bergen, stavanger, valerenga no i moze frisk jesli dalej beda odstawiac komedie z zeszlego sezonu, no ze sparta nie wiem czy dadza rade wygrac wiec twoj typ moze byc dobry

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
blad

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]hehe, vonseb pudla niemyslalem o tych zestawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche inaczej to widze, ale najpierw che sie przekonac czy mam dobry tok rozumowania w norweskiej przed tym jak kogos wprowadze w blad, no i ludzie z profa na forum na pewno siedza

comet, no nie wiem, ja raczej zaczne od tego spotkania progresje na ich wygrana z kasa na 7 etapow, nie sa az tak slabi, pozyskali kilku zawodnikow, maja az 15 obcokrajowcow (najwiecej w lidzie) w tym 11 szwedow glownie z drugiej ligii szwedzkiej ale poziom zblizony I norweska - II szwedzka, comet moze wygrac kilka spotkan ale raczej tylko z kims z kwartetu lillehammer, bergen, stavanger, valerenga no i moze frisk jesli dalej beda odstawiac komedie z zeszlego sezonu[/qb]
To co chcesz Valerenge grac ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - poczatek maja "rewelacyjny" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- Co do Comet to nie mam za duzo info, ale analizowalem to raczej od strony Sparty. Na razie chyba na Sparte to za duze progi - skoro Sparta pokonala Stavanger 7-3 na wyjezdzie (ci z kolei klepneli rzeczone Comety) i przegrala tylko po dogrywce ze Stjernen 3-4. Kurs calkiem przyzwoity na 2 w tym meczyku dlatego tak mi sie skojarzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Na dzis :

Halden-Sarpsborg 2 1.65

Lilleh.-Stjernen 2 2.26

a na jutro Valerenga :zobacz:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1