|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
witam
co sadzicie o meczu: Frisk Asker vs Comet ?? mozna zagrać grubiej na Frisk? to dla mnie na prawde wazne (bo już na to zagrałem) i nie wiem czy nie odwrócić teraz na X2? prosze abyście coś napisali co tym meczu
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb]Lepiej zagrać stavanger-sparta 1. W historii tych spotkań, prawie zawsze wygrywała drużyna grająca u siebie. [/qb] No ale te kilka razy jak juz wygrywali goscie, to jednak byla to sparta. A ostatnio przegrala dopier w dogrywce z wysoko notowanym stjernen. I raczej sklanial bym sie do X2 o podobnym kursie(1,75). A wogole to chyba zaryzykuje Lillehammer 2, po takim poczatku licze ze pojda za ciosem, a kurs 2,31 w profku jest godny uwagi(tu sie z Toba zgadzam).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Moim zdaniem mecz valerengi to byla totalna olewka zeby juz nie mowic o wałku zobaczcie sobie strzaly pierwsze 2 tercje to tylko pozorowanie walki ze strony valerengi a juz wogole smiech dlamnie jest stracone 2 bramki i to w SH !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))) i to w minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) potem tylko sobie pojezdzili 30 minut a widac to bylo w 3 tercji po strzalach i to valerenga nie wysilajac sie miala przewage ,oszczedzajac sie na dzisiejszy wazniejszy mecz z storhamer.
Oczywiscie Lillehammer bedzie napewno podladowane ale sadze ze taki Lilehamer czy bergen beda usiebie czajic sie na punkty bo nawyjezdzie to wiele nie beda zdobywac ,wiec kazdy usiebie bedzie czatowal na punkty i napewno Bergen ma dzisiaj na pewno plana aby zabrac punkty tymbardziej ze przezta Gazete ktora w klejił "terrorysta" widac ze bergen jest wyzej notowane a w Norweskiej lidze liczy sie DOM , wiec niewiem zkad ten "popend" na Lilehamer ktory oczywiscie niejest skazany na porazke bo mecz nie nalezy do latwych to ja tu widze 50 na 50 ze wskazaniem na Bergen no jezeli juz bym byl podstawiony pod sciane i musial postawic to bym dal na bergen pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
A ja dzis tylko tak:
Valerenga - Sorhamar 10 Bergen - Lillehamer 10
Wyniki tych druzyn w bezposrednich emczach w ostatnich sezonach:
A)Bergen - Lillehamer
2004-01-20 Bergen 1 4 Lillehammer 2003-12-04 Lillehammer 3 2 Bergen 2003-10-30 Bergen 3 1 Lillehammer 2003-09-25 Lillehammer 1 6 Bergen
B) Valerenga - Storhamar
2004-03-28 Storhamar 2 1 Vålerenga 2004-03-25 Vålerenga 2 3 Storhamar 2004-03-23 Storhamar 2 3 Vålerenga 2004-03-21 Storhamar 5 1 Vålerenga 2004-03-19 Vålerenga 3 2 Storhamar 2004-03-18 Storhamar 0 4 Vålerenga 2004-03-16 Vålerenga 1 2 Storhamar 2004-01-26 Storhamar 3 2 Vålerenga 2004-01-25 Vålerenga 3 1 Storhamar 2004-01-18 Storhamar 3 1 Vålerenga 2003-12-30 Vålerenga 5 1 Storhamar 2003-12-28 Storhamar 3 2 Vålerenga 2003-11-30 Vålerenga 4 3 Storhamar 2003-11-16 Storhamar 2 4 Vålerenga 2003-10-27 Vålerenga 3 2 Storhamar 2003-10-26 Storhamar 1 3 Vålerenga 2003-10-06 Vålerenga 3 4 Storhamar 2003-03-23 Storhamar 2 4 Vålerenga 2003-03-20 Vålerenga 7 0 Storhamar 2003-03-18 Storhamar 2 4 Vålerenga 2003-03-16 Vålerenga 5 0 Storhamar 2003-01-25 Storhamar 3 2 Vålerenga 2003-01-20 Storhamar 3 0 Vålerenga 2002-12-01 Vålerenga 4 3 Storhamar 2002-10-28 Vålerenga 5 1 Storhamar 2002-10-22 Storhamar 1 4 Vålerenga 2002-09-22 Vålerenga 6 3 Storhamar 2002-03-19 Storhamar 2 1 Vålerenga 2002-03-17 Vålerenga 3 7 Storhamar 2002-03-14 Storhamar 4 0 Vålerenga 2002-03-12 Vålerenga 5 4 Storhamar 2002-02-03 Vålerenga 1 1 Storhamar 2001-12-10 Storhamar 2 5 Vålerenga 2001-11-05 Vålerenga 3 2 Storhamar 2001-10-29 Vålerenga 4 1 Storhamar 2001-10-28 Storhamar 3 4 Vålerenga 2001-10-01 Storhamar 3 2 Vålerenga 2001-02-20 Vålerenga 6 9 Storhamar 2001-02-04 Vålerenga 2 3 Storhamar 2001-02-03 Storhamar 4 1 Vålerenga 2001-01-07 Storhamar 1 5 Vålerenga 2000-11-16 Storhamar 4 1 Vålerenga 2000-10-02 Vålerenga 2 1 Storhamar
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]: [qb]Oczywiscie Lillehammer bedzie napewno podladowane ale sadze ze taki Lilehamer czy bergen beda usiebie czajic sie na punkty bo nawyjezdzie to wiele nie beda zdobywac ,wiec kazdy usiebie bedzie czatowal na punkty i napewno Bergen ma dzisiaj na pewno plana aby zabrac punkty tymbardziej ze przezta Gazete ktora w klejił "terrorysta" widac ze bergen jest wyzej notowane a w Norweskiej lidze liczy sie DOM , wiec niewiem zkad ten "popend" na Lilehamer ktory oczywiscie niejest skazany na porazke bo mecz nie nalezy do latwych to ja tu widze 50 na 50 ze wskazaniem na Bergen pozdro[/qb] Ale jak sam twierdzisz szanse oceniasz 50/50. A co do pozycji to mozesz tez zwrocic uwage jaka mialy Lilla i Vala lub HV i MIF w szwedzkiej. Kazdy zaklad to ryzyko, ja nie za bardzo lubie wogole stawiac przeciwko gospodarzom, ale trzeba probowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . W koncu nie tylko jedynki padaja. (zeby nie wspomniec o wczorajszych milanach czy innych portach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Po pierwszej kolejce trudno wyciągać daleko idące wnioski. Mecze raczej trudne do typowania, jednak zaryzykuje dwa spotkania:
Bergen - Lillehamer 2 --- 2.25 Kieruję sie wygraną Lillehamer z Valerengą
Stavanger - Sapsborg 2 --- 2.85 Stavanger męczył sie z beniaminkiem , Sparta nieźle zagarła ze Stjernen, przegrywając po dogrywce. Kurs 2.85 na Sparte bardzo ładny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , co przy wyrównanej klasie obu drużyn skłoniło mnie do zagrania tego meczu.
Prognoza na pozostałe mecze :
Stjernen - Trondheim -- coś koło remisu Frisk - Halden 1 Valerenga - Storhamar X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stavanger - Sapsborg 3-7 Bergen - Lillehamer 3-4 Frisk - Halden 3-1 Valerenga - Storhamar 4-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Stjernen - Trondheim 4-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
czy jakies buki wystawily juz kursy na nastepna kolejke norweskiego hokeja? mam problem z netem dzis jakis i strony sie troszke *******a i niektore nie wchodza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]czy jakies buki wystawily juz kursy na nastepna kolejke norweskiego hokeja? mam problem z netem dzis jakis i strony sie troszke *******a i niektore nie wchodza[/qb] Profek : 461 Halden-Sarpsborg 3.45 4.75 1.59 1.99 1.19 - 462 Lilleh.-Stjernen 2.26 4.4 2.26 1.5 1.5 - 463 Storhamar-Bergen 1.16 6.7 7.9 1.02 3.65 - 464 Trondh.-Stavanger 1.48 4.8 4 1.13 2.18 - 465 Frisk-Val.Oslo 2.41 4.5 2 1.57 1.39 27/18.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Hokej norweski w profie jest w 3 ech kombinacjach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no to idziemy do profa 3 mecze 1x gospodarze 2x goscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]no to idziemy do profa 3 mecze 1x gospodarze 2x goscie[/qb] Chyba nie do konca rozumiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Odpowiedz chyba brzmi tak: 461 Halden-Sarpsborg 2 1.59 462 Lilleh.-Stjernen 2 2.26 463 Storhamar-Bergen 1 1.16 ewntualnie w zwiazku z malym kursem na Storhamar to tak: 461 Halden-Sarpsborg 2 1.59 462 Lilleh.-Stjernen 2 2.26 464 Trondh.-Stavanger 1 1.48
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Sorry, zalapalem rebus. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na poczatku skojarzylem X z podporkami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
A ja bym raczej dal 2 mecze 1x gospodarze 3x goscie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
hehe, vonseb pudla niemyslalem o tych zestawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche inaczej to widze, ale najpierw che sie przekonac czy mam dobry tok rozumowania w norweskiej przed tym jak kogos wprowadze w blad, no i ludzie z profa na forum na pewno siedza
comet, no nie wiem, ja raczej zaczne od tego spotkania progresje na ich wygrana z kasa na 7 etapow, nie sa az tak slabi, pozyskali kilku zawodnikow, maja az 15 obcokrajowcow (najwiecej w lidzie) w tym 11 szwedow glownie z drugiej ligii szwedzkiej ale poziom zblizony I norweska - II szwedzka, comet moze wygrac kilka spotkan ale raczej tylko z kims z kwartetu lillehammer, bergen, stavanger, valerenga no i moze frisk jesli dalej beda odstawiac komedie z zeszlego sezonu, no ze sparta nie wiem czy dadza rade wygrac wiec twoj typ moze byc dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]hehe, vonseb pudla niemyslalem o tych zestawach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troche inaczej to widze, ale najpierw che sie przekonac czy mam dobry tok rozumowania w norweskiej przed tym jak kogos wprowadze w blad, no i ludzie z profa na forum na pewno siedza
comet, no nie wiem, ja raczej zaczne od tego spotkania progresje na ich wygrana z kasa na 7 etapow, nie sa az tak slabi, pozyskali kilku zawodnikow, maja az 15 obcokrajowcow (najwiecej w lidzie) w tym 11 szwedow glownie z drugiej ligii szwedzkiej ale poziom zblizony I norweska - II szwedzka, comet moze wygrac kilka spotkan ale raczej tylko z kims z kwartetu lillehammer, bergen, stavanger, valerenga no i moze frisk jesli dalej beda odstawiac komedie z zeszlego sezonu[/qb] To co chcesz Valerenge grac ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - poczatek maja "rewelacyjny" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - Co do Comet to nie mam za duzo info, ale analizowalem to raczej od strony Sparty. Na razie chyba na Sparte to za duze progi - skoro Sparta pokonala Stavanger 7-3 na wyjezdzie (ci z kolei klepneli rzeczone Comety) i przegrala tylko po dogrywce ze Stjernen 3-4. Kurs calkiem przyzwoity na 2 w tym meczyku dlatego tak mi sie skojarzylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Na dzis :
Halden-Sarpsborg 2 1.65
Lilleh.-Stjernen 2 2.26
a na jutro Valerenga :zobacz:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|