|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Pytnie: co sie dzieje po zakończeniu rundy zasadniczej, czy jest Play-off ( i ktra drużyna gra z którą)? Pozdro. Jest runda playoff graja 1 z 8, 2 z 7, 3 z 6 , 4 z 5. Dwa ostatnie grają w grupie barażowej z zespołami z 2 ligi. Tak więc przestrzegam przed graniem za duże stawki na faworytów, tak naprawdę prawdziwe granie zacznie sie w playoff. Godne uwagi jest to czy któryś z dwóch ostatnich zespołów dogoni Lillehamer. Wtedy zamiast gry w barażach zagra w playoff i automatycznie utrzyma się w lidze. Myślę że w tej walce o 8 miejsce mogą decydować nie tylko czynniki sportowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Giertych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312 |
Pytnie: co sie dzieje po zakończeniu rundy zasadniczej, czy jest Play-off ( i ktra drużyna gra z którą)? Pozdro. Jest runda playoff graja 1 z 8, 2 z 7, 3 z 6 , 4 z 5. Dwa ostatnie grają w grupie barażowej z zespołami z 2 ligi. Tak więc przestrzegam przed graniem za duże stawki na faworytów, tak naprawdę prawdziwe granie zacznie sie w playoff. Godne uwagi jest to czy któryś z dwóch ostatnich zespołów dogoni Lillehamer. Wtedy zamiast gry w barażach zagra w playoff i automatycznie utrzyma się w lidze. Myślę że w tej walce o 8 miejsce mogą decydować nie tylko czynniki sportowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Giertych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" /> Dzięki serdeczne, a jak jest w Czeskiej(odpowiedz prosze w temaci ligi czeskiej jeśli nie nadużyłem Twojej uprzejmości i cierpliwości)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
Dzis zapowiada sie rzeźnia w meczach Vallerengi,Stjernenu i Storhamaru. rzeznia tzn wysokie wygrane gospodarzy czy niespodzianki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Ja tam śmiało uderzam na dziś tripla: 1. Stjernen - Comet z handim (-1) na Stjernen 2. Storhamar - Lillehamer 1 3.Valerenga - Sparta z handim (-1) na gospodarzy AKO: 3,33
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 193 |
dzis najpewniejszy mecz wedlug mnie to Stjeren z comet ostatnio stjeren i valarenga , chociaz boje sie zagrac walarengi z tego wzgledu iz mysle ze wiekszosc osob zagraa to dzis , beda sugerowac sie ostatnimi gladkimi zwyciestwami a z tego co pamietam byl taki meczyk walarenga z lilehamer i polegli 5:1 u siebie wlasnie bo takich ladnych zwyciestwach !!uwazam ze walarenga to najwieksi walkarze w norwegii i obym sie na tym dzis nie przejechal. A czemu stjeren a no dlatego ze po przegranej 2 kolejki temu hehe po ciezkich baciorach beda chceili pokazac kibicom ze i oni potrafia w stosunku 11:1 wygrac.a comet podjarany wygrana z lilehamer mysl;e ze powiezie ich fantazja i moze sie ciezko to dla nich skonczyc!!mysle ze dzis w tym meczu padnie sporo bramek mysle ze cos w granicy 8-12
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Zgadzam się ze Valerenga to najwieksi wałkarze i przestrzegam przed graniem na nich. Jeśli - to progresja na ich porażkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Rzeczywiscie ja dzis zostawiam w spokoju Valerenge i Stjernen, a zagram nastepujacego dubla: Storhamar+Stavanger, co do Storhamar to rozegrali dobry mecz w Trondheim natomiast Lillehammer kompletnie zawiodlo w meczu z Comet 2-7, co do Stavanger to chyba moja ulubiona druzyna w norweskiej lidze, zawsze niedoceniana, posiadajaca mimoo wszystko dobry sklad, zawsze jednak czegos brakuje, moze szczescie.. Oilers zawsze dobrze gralo sie z Bergen ktore ostatnio dostalo lanie od Stjernen.. Dubelek w grze...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 71 |
a ja tam dzisiaj gram trondheim i stjernen moim zdaniem stjernen to pewniak a trondheim daje 7/10 że wygra mam nadzieje że wejdzie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Storhamar - Lillehamer 1 1.42 9/10 Unibet
Co jak co, ale jeżeli Lillehamer przegrywa sie z Kometą 2-7, to nie widze innej możliwości jak wygrana gospodarzy . Co prawda Storhamar ostatnie 3 mecze na wyjeździe przegrał, ale wszystkie jednym golem. U siebie natomiast spisują sie bardzo dobrze, więc spokojnie dziś wygrają. Zastanawiam sie jeszcze nad overem w tym meczu ( wysoki kurs, a obrona Lillehamer słabiutka )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
A pozatym dzisiaj chyba znowu będą same overy. Norwegowie rozstrzelali sie jak za starych dobrych czasów. Valerenga i Stjernen powinny także wygrać , ale raczej ich nie zagram. Comet ostatnio ładnie zagrał z Lillehamer i kurs 1.3 na Stjernen troszke ryzykowny, a Sparta na Valerendze może według mnie powalczyć, a kurs też 1.3. Dzis zdecydowanie overy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Właśnie takie mecze jak dzisiejszy Valerenga-Sparta trzeba grać. Spokojnie x2 po kursie 3,7. Nie można tego zostawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
A pozatym dzisiaj chyba znowu będą same overy. Norwegowie rozstrzelali sie jak za starych dobrych czasów. Valerenga i Stjernen powinny także wygrać , ale raczej ich nie zagram. Comet ostatnio ładnie zagrał z Lillehamer i kurs 1.3 na Stjernen troszke ryzykowny, a Sparta na Valerendze może według mnie powalczyć, a kurs też 1.3. Dzis zdecydowanie overy. całkowicie popieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bergen vs Stavanger Over 6.5 Stjernen vs Comet Over 6.5 Vålerenga vs Sparta SarpsborgOver 6.5 w systemie 2z3 powinno spokojnie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
a ja mysle, ze faworyci nie zawioda dlatego stjernen, valerenga i storhamar
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Storhamar 1-3 , ale mina , bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
To jest nic przy wyniku Bergen - Stavanger! Jednakże najważniejszy dzisiejszy mecz czyli Frisk - Trondheim zakończył się "spodziewanym" (w dziale nasze typy) remisem. Kolejna kolejka przyniesie spotkanie na szczycie miedzy Trondheim i Valerengą. W tym sezonie:
Season 2003-2004: Oct 16, 2003 Trondheim - Vålerenga 1 - 2 Nov 25, 2003 Vålerenga - Trondheim 6 - 0 Jan 15, 2004 Vålerenga - Trondheim 1 - 2 Feb 22, 2004 Trondheim - Vålerenga 3 - 1
Gospodarze dwa X pod rząd - goście w gazie... przyjdzie czas na analizy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 41 |
czolem panowie co myslicie na temat meczu :
halden-Storhamar 2 Bergen-Sarpsborg 2
wydaje mi sie w miare pewne czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
Gram Storhamar,Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11 |
Hejka,witam wszystkich Valerenga-Storhamar 1 Stjernen-Trondheim 1x Czy moze ktos mysli inaczej?Prosze o swoje typy Pozdrawiam Darek z Bytomia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 13 |
164 18:00 Stjernen - Trondheim 2.10 4.40 2.30 1.42 1.51 165 18:30 Stavanger - Sparta S. 1.85 4.60 2.60 1.32 1.66 166 18:30 Valerenga - Storhamar 1.80 4.50 2.75 1.29 1.71
Jak byscie obstawili te mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 25 |
na 20.01 z dwoch spotkan pewniakiem wydaje sie byc:
Frisk/Asker - Halden Comet --> 1
Frisk pokonal ostatnio bergen 6:4 u siebie,a comet jest jeszcze slabsze wiec nie powinni miec problemow z ich pokonaniem.Tym bardziej,ze na pewno interesuje ich walka o dobre miejsce w play-off wiec takie mecz trzeba po prostu wygrywac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|